(05-06-2023, 9:38 )Czarodziej napisał(a):
(02-06-2023, 21:16 )ZielonaMila napisał(a):
(01-06-2023, 15:36 )antekSW napisał(a):
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy

No to jest kabaret, że stare Gady powyżej 11 lat służby mają dodatku po 400 jak małolat co ma 2 lata służby...
dodatek powinien być progresywny i zależeć od wielu czynników. Dlatego doświadczony funkcjonariusz z wieloletnim stazem i bezposrednim kontaktem z osadzonymi, powinien mieć conajmiej dwa razy taki dodatek jak mlody, który otwiera furtki. 
------------------------------------------------------------
Kabaret powoduje uśmiech na twarzy i oklaski. To o czym piszesz to jest DRAMAT!
Ale co można powiedzieć o świecie w którym 8m2 nazywają APARTAMENTEM!
Odpowiedz
(06-06-2023, 9:39 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.
zgadzam się i również oczekujemy rozwiązań. Podwyżki, które otrzymaliśmy to kropla w morzu tego co powinniśmy otrzymać. Funkcjonariusz nowoprzyjęty otrzymuje niewiele niższe uposażenie od doświadczonego funkcjonariusza. Polityka kadrowa jest na bardzo niskim poziomie, gdzie są związki?...najwyższa pora działać. Nie spać!!!.
Odpowiedz
(06-06-2023, 9:39 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.
Odpowiedz
https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12...5#12968225

Czy jest jakaś odpowiedź na powyższe pismo?
Odpowiedz
(05-06-2023, 19:30 )Cywil87 napisał(a):
(05-06-2023, 17:13 )anielica2010 napisał(a): https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12...5#12968225

Administratorze czy są jakieś nowe informację dot. wypłaty podwyżki i wyrównania dla pracowników cywilnych?
Czy wiadomo coś odnośnie nagród w czerwcu?
 W tym projekcie nie został zmieniony zapis ,że zmiany nie zobowiązują pracodawcy do podwyższenia wynagrodzenia. Może ale nie musi....
ADMINISTRATORZE CZY POSIADA PAN JAKIES INFORMACJE?Mamy już czerwiec i żadnych konkretów!!!Czy pracownicy dostaną w ogóle ta podwyżkę i wyrównanie...nie wspomnę tu o nagrodach czerwcowych?
Odpowiedz
(05-06-2023, 17:38 )jtd napisał(a):
(03-06-2023, 19:00 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Proszę Zarząd Związków Zawodowych i p. Przewodniczącego , aby odniósł się do wpisów na Facebooku Służba Więzienna Okiem Klawisza. Odnośnie zabierania wolnych etatów z Zakładów Karnych. Czy to jest prawda?? Gdzie idą te wolne etaty jeśli to jest prawda???  Czy nie osłabia to systemu ochrony??? Jeśli Z. Z. nie ma takich informacji to proszę napisać.
Tyle lat minęło od 2018r i jeszcze nie rozkminiliście "układu" :-). Dajcie już spokój z tą księgą i z tą organizacją. Samo to , że jest obywatel który decyduje co może zostać upublicznione to o czymś świadczy. Pozdrawiam.
Właśnie do mnie to dotarło w tamtym roku.
Odpowiedz
(06-06-2023, 9:39 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.

I jeszcze poczekamy ale się nie doczekamy, zarząd poleciał na Rakowiecką po poradę co robić i co odpowiedzieć, żeby wszystko grało w SW.
Dla zarządu i szkodników z cezetu milczenie jest złotem.
Odpowiedz
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.
Odpowiedz
(05-06-2023, 9:35 )Czarodziej napisał(a):
(02-06-2023, 17:15 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-06-2023, 8:29 )Szeregowa napisał(a): UWAGA! Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 stycznia 2023 r. w sprawie stanowisk służbowych oraz stopni funkcjonariuszy Służby Więziennej

Panie Administratorze dlaczego tak cicho odnośnie tego rozporządzenia?
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDet...0230000138

Na RCL dalej w procesowaniu, aż człowiek zgłupiał, a tu niespodzianka. Akt obowiązuje od stycznia!

Jak tam u Was w jednostkach? Ktoś dostał nowy stopień zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, czy wszędzie udają, że takie rozporządzenie nie istnieje? Smile

Tak już ktoś tam dostał chor sztb więc realizują ten zapis.
------------------

Już za parę chwil za chwil parę oficer z administracji otworzy bemar i wypuści parę. Weźmie chochlę i naleje zupę a osadzony w podzięce kopnie w d..ę.
Oni ciężko pracują nad własną przyszłością.

To dość ciekawe, że w dwóch znanych mi jednostkach nikt nic nie wie i trwają teraz dziwne akcje "dochodzeniowe"... Smile

Administratorze, co Związki na to?
Czy poszły jakieś wytyczne w jaki sposób ma być realizowane nadawanie stopni? W pewnym ZK dalej wysyłają wychowawców na chorążówki, choć rozporządzenie nie przewiduje już takiej kwestii... co to za bajzel? Smile
Odpowiedz
(05-06-2023, 17:13 )anielica2010 napisał(a): https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12...5#12968225

Administratorze czy są jakieś nowe informację dot. wypłaty podwyżki i wyrównania dla pracowników cywilnych?
Czy wiadomo coś odnośnie nagród w czerwcu?
 W tym projekcie nie został zmieniony zapis ,że zmiany nie zobowiązują pracodawcy do podwyższenia wynagrodzenia. Może ale nie musi....
Odpowiedz
(03-06-2023, 19:00 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Proszę Zarząd Związków Zawodowych i p. Przewodniczącego , aby odniósł się do wpisów na Facebooku Służba Więzienna Okiem Klawisza. Odnośnie zabierania wolnych etatów z Zakładów Karnych. Czy to jest prawda?? Gdzie idą te wolne etaty jeśli to jest prawda???  Czy nie osłabia to systemu ochrony??? Jeśli Z. Z. nie ma takich informacji to proszę napisać.
Tyle lat minęło od 2018r i jeszcze nie rozkminiliście "układu" :-). Dajcie już spokój z tą księgą i z tą organizacją. Samo to , że jest obywatel który decyduje co może zostać upublicznione to o czymś świadczy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12...5#12968225

Administratorze czy są jakieś nowe informację dot. wypłaty podwyżki i wyrównania dla pracowników cywilnych?
Czy wiadomo coś odnośnie nagród w czerwcu?
Odpowiedz
(04-06-2023, 18:50 )rafalek oddziałowy napisał(a):
(04-06-2023, 8:53 )Bosman napisał(a):
(02-06-2023, 21:20 )ZielonaMila napisał(a): Ja mam ponad 15 lat służby, od 10 jako oddziałowy. Również 400zl. Dodatku. Kilka lat temu był nacisk na standaryzację dodatków służbowych. Zastanawiam się teraz jakie jest jego zastosowanie? Niestety z motywacją nie ma nic wspólnego. Mnie bardzo demotywuje. Chciałbym popracować ale ciężko jest z ciągłym poczuciem bycia niedocenionym mimo lojalności wobec służby i wielu wyrzeczeń wobec niej.
W100 % zgadzam się z tobą kolego. Wyższa pierdolencja ma w dupie nasze doświadczenie. W twarz nam plują i się śmieją obłudnicy , jakby że swojego dawali. Myślę że za oszczędzone pieniądze kierownictwo ma duże nagrody ,dlatego chamstwu tak ciężko się podzielić.  A jak młody przyjdzie na oddział i narobi syfu w papierach, i nie wie ilu ma złodziei to kogo to obchodzi to ty musisz się martwić bo młody idzie do domu. Brak motywacji jest coraz większy, a oni się chwalą i zapraszają do służby. Najlepsze jest to jak piszą zwrot kosztów dojazdu Big Grin zazwyczaj wyje że złości obłuda chamstwo brak poszanowania ludzi ,czy osoby decyzyjne są aż tak tępe czy głupota nie zna granic. Pozdrawiam i wytrwałości już niedługo emka
Widzisz akcja propagandowa  zeby pozniej miec sie jak chwalic ilu to f-szy nowych przyjetych jest wiec odejscie tegoroczne  ( jakiego jeszcze nie bylo) na emke nie spowodowalo zatrzesienia, kierownicy jednostek nie maja prawa zglaszac problemow a za chwile chetnych bedzie sie nawet szukac  na odpustach.. najprawdopodobniej wysokie nagrody dostaje kierownictwo i tak sie dzieje a f-sze przeciez dadza rade - a nie ma sie co oszukiwac sami sobie sa winni tym "dawaniem rady"... a tak na koniec oby te dni do Emki zlecialy jak najszybciej bo wreszcie mozna odetchnac pelna piersia i zaczac normalnie funkcjonowac  - u mnie 3 miesiace  " na wolnosci"
Dobrze prawicie Koledzy, ten okręt dawno jest na dnie. Szkoda bo jak pisali na forum w zeszłym roku , że ostatnie szalupy zostały to nie skorzystałem. U mnie Luty 2024, damy radę, wytrwałości Koleżanki i Koledzy funkcjonariusze i pracownicy cywilni.
Odpowiedz
(01-06-2023, 16:47 )Cywil87 napisał(a):
(28-05-2023, 18:50 )anielica2010 napisał(a): [quote="nietakamllodafszka" pid='17670' dateline='1685263871']
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024

Czekamy na konkrety nszzfipw
[/quote
Wypłata podwyżki i wyróżnienia dla pracowników cywilnych!
ADMINISTRATORZE!pisał Pan "w ciągu paru dni"sprawa zostanie zakończona i co?? Coś nowego wiemy?? Pracownicy cywilni to też pracownicy, ludzie z rodzinami na utrzymaniu.
------------------------------
Cywile w strukturze SW od zawsze są niedoceniani, wielka szkoda. Pełnią ważną rolę dla zakładu!
Nie pękaj blisko jest momentu, kiedy to ci co ślepo wykonywali polecenia, kazane im będzie wiać, kiedy fasada upadnie.
Powodzenia, wytrwałości!
Odpowiedz
(02-06-2023, 21:16 )ZielonaMila napisał(a):
(01-06-2023, 15:36 )antekSW napisał(a):
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy

No to jest kabaret, że stare Gady powyżej 11 lat służby mają dodatku po 400 jak małolat co ma 2 lata służby...
------------------------------------------------------------
Kabaret powoduje uśmiech na twarzy i oklaski. To o czym piszesz to jest DRAMAT!
Ale co można powiedzieć o świecie w którym 8m2 nazywają APARTAMENTEM!
Odpowiedz
(02-06-2023, 17:15 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-06-2023, 8:29 )Szeregowa napisał(a): UWAGA! Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 stycznia 2023 r. w sprawie stanowisk służbowych oraz stopni funkcjonariuszy Służby Więziennej

Panie Administratorze dlaczego tak cicho odnośnie tego rozporządzenia?
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDet...0230000138

Na RCL dalej w procesowaniu, aż człowiek zgłupiał, a tu niespodzianka. Akt obowiązuje od stycznia!

Jak tam u Was w jednostkach? Ktoś dostał nowy stopień zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, czy wszędzie udają, że takie rozporządzenie nie istnieje? Smile

Tak już ktoś tam dostał chor sztb więc realizują ten zapis.
------------------

Już za parę chwil za chwil parę oficer z administracji otworzy bemar i wypuści parę. Weźmie chochlę i naleje zupę a osadzony w podzięce kopnie w d..ę.
Oni ciężko pracują nad własną przyszłością.
Odpowiedz
(03-06-2023, 19:00 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Proszę Zarząd Związków Zawodowych i p. Przewodniczącego , aby odniósł się do wpisów na Facebooku Służba Więzienna Okiem Klawisza. Odnośnie zabierania wolnych etatów z Zakładów Karnych. Czy to jest prawda?? Gdzie idą te wolne etaty jeśli to jest prawda???  Czy nie osłabia to systemu ochrony??? Jeśli Z. Z. nie ma takich informacji to proszę napisać.

Sztucznie zaniżają barki kadrowe. Może je przenoszą do centrali bo nowych łoficjerów mamy mieć. Specjaliści od wszystkiego będą.
Odpowiedz
(04-06-2023, 8:53 )Bosman napisał(a):
(02-06-2023, 21:20 )ZielonaMila napisał(a): Ja mam ponad 15 lat służby, od 10 jako oddziałowy. Również 400zl. Dodatku. Kilka lat temu był nacisk na standaryzację dodatków służbowych. Zastanawiam się teraz jakie jest jego zastosowanie? Niestety z motywacją nie ma nic wspólnego. Mnie bardzo demotywuje. Chciałbym popracować ale ciężko jest z ciągłym poczuciem bycia niedocenionym mimo lojalności wobec służby i wielu wyrzeczeń wobec niej.
W100 % zgadzam się z tobą kolego. Wyższa pierdolencja ma w dupie nasze doświadczenie. W twarz nam plują i się śmieją obłudnicy , jakby że swojego dawali. Myślę że za oszczędzone pieniądze kierownictwo ma duże nagrody ,dlatego chamstwu tak ciężko się podzielić.  A jak młody przyjdzie na oddział i narobi syfu w papierach, i nie wie ilu ma złodziei to kogo to obchodzi to ty musisz się martwić bo młody idzie do domu. Brak motywacji jest coraz większy, a oni się chwalą i zapraszają do służby. Najlepsze jest to jak piszą zwrot kosztów dojazdu Big Grin zazwyczaj wyje że złości obłuda chamstwo brak poszanowania ludzi ,czy osoby decyzyjne są aż tak tępe czy głupota nie zna granic. Pozdrawiam i wytrwałości już niedługo emka
Widzisz akcja propagandowa  zeby pozniej miec sie jak chwalic ilu to f-szy nowych przyjetych jest wiec odejscie tegoroczne  ( jakiego jeszcze nie bylo) na emke nie spowodowalo zatrzesienia, kierownicy jednostek nie maja prawa zglaszac problemow a za chwile chetnych bedzie sie nawet szukac  na odpustach.. najprawdopodobniej wysokie nagrody dostaje kierownictwo i tak sie dzieje a f-sze przeciez dadza rade - a nie ma sie co oszukiwac sami sobie sa winni tym "dawaniem rady"... a tak na koniec oby te dni do Emki zlecialy jak najszybciej bo wreszcie mozna odetchnac pelna piersia i zaczac normalnie funkcjonowac  - u mnie 3 miesiace  " na wolnosci"
Odpowiedz
(02-06-2023, 21:16 )ZielonaMila napisał(a):
(01-06-2023, 15:36 )antekSW napisał(a):
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy

No to jest kabaret, że stare Gady powyżej 11 lat służby mają dodatku po 400 jak małolat co ma 2 lata służby...
calkowiecie sie zgadzam z tym , ze to kabaret ale w tym kabarecie jest wszystko mozliwe tylko szkoda ze nie ma zadnego zainteresowania ZZ przez tyle lat - co jeszcze bardziej dziwi i z uwagi na to nasuwaja sie rozne pytania czemu ZZ pewnych rzeczy nie widza  czy nawet nie podejmuja dyskusji ze strona sluzbowa ( chyba , ze sie myle to prosze poprawic mnie)
Odpowiedz
(03-06-2023, 19:00 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Proszę Zarząd Związków Zawodowych i p. Przewodniczącego , aby odniósł się do wpisów na Facebooku Służba Więzienna Okiem Klawisza. Odnośnie zabierania wolnych etatów z Zakładów Karnych. Czy to jest prawda?? Gdzie idą te wolne etaty jeśli to jest prawda???  Czy nie osłabia to systemu ochrony??? Jeśli Z. Z. nie ma takich informacji to proszę napisać.
No wlasnie. U mnie w jesnostce nagle z 18 wakatów zrobiły się 3. A nikogo nie przyjeli. Adminie ???
Odpowiedz
(02-06-2023, 21:20 )ZielonaMila napisał(a): Ja mam ponad 15 lat służby, od 10 jako oddziałowy. Również 400zl. Dodatku. Kilka lat temu był nacisk na standaryzację dodatków służbowych. Zastanawiam się teraz jakie jest jego zastosowanie? Niestety z motywacją nie ma nic wspólnego. Mnie bardzo demotywuje. Chciałbym popracować ale ciężko jest z ciągłym poczuciem bycia niedocenionym mimo lojalności wobec służby i wielu wyrzeczeń wobec niej.
W100 % zgadzam się z tobą kolego. Wyższa pierdolencja ma w dupie nasze doświadczenie. W twarz nam plują i się śmieją obłudnicy , jakby że swojego dawali. Myślę że za oszczędzone pieniądze kierownictwo ma duże nagrody ,dlatego chamstwu tak ciężko się podzielić.  A jak młody przyjdzie na oddział i narobi syfu w papierach, i nie wie ilu ma złodziei to kogo to obchodzi to ty musisz się martwić bo młody idzie do domu. Brak motywacji jest coraz większy, a oni się chwalą i zapraszają do służby. Najlepsze jest to jak piszą zwrot kosztów dojazdu Big Grin zazwyczaj wyje że złości obłuda chamstwo brak poszanowania ludzi ,czy osoby decyzyjne są aż tak tępe czy głupota nie zna granic. Pozdrawiam i wytrwałości już niedługo emka
Odpowiedz
Proszę Zarząd Związków Zawodowych i p. Przewodniczącego , aby odniósł się do wpisów na Facebooku Służba Więzienna Okiem Klawisza. Odnośnie zabierania wolnych etatów z Zakładów Karnych. Czy to jest prawda?? Gdzie idą te wolne etaty jeśli to jest prawda??? Czy nie osłabia to systemu ochrony??? Jeśli Z. Z. nie ma takich informacji to proszę napisać.
Odpowiedz
(02-06-2023, 21:20 )ZielonaMila napisał(a): Ja mam ponad 15 lat służby, od 10 jako oddziałowy. Również 400zl. Dodatku. Kilka lat temu był nacisk na standaryzację dodatków służbowych. Zastanawiam się teraz jakie jest jego zastosowanie? Niestety z motywacją nie ma nic wspólnego. Mnie bardzo demotywuje. Chciałbym popracować ale ciężko jest z ciągłym poczuciem bycia niedocenionym mimo lojalności wobec służby i wielu wyrzeczeń wobec niej.

to nad czym sie zastanawiac ? szkoda zdrowia a robote ogarniesz gdziekolwiek i nie bedzie to najnizsza krajowa - a z tym bedziesz miec wiecej i bez zadnych dolew , swiat w szpitalach lub na oddziale oraz "pilnych"obserwatorow kamer  na oddziale obserwujacych Cie na kazdym kroku Wink
Odpowiedz
Ja mam ponad 15 lat służby, od 10 jako oddziałowy. Również 400zl. Dodatku. Kilka lat temu był nacisk na standaryzację dodatków służbowych. Zastanawiam się teraz jakie jest jego zastosowanie? Niestety z motywacją nie ma nic wspólnego. Mnie bardzo demotywuje. Chciałbym popracować ale ciężko jest z ciągłym poczuciem bycia niedocenionym mimo lojalności wobec służby i wielu wyrzeczeń wobec niej.
Odpowiedz
(01-06-2023, 15:36 )antekSW napisał(a):
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy

No to jest kabaret, że stare Gady powyżej 11 lat służby mają dodatku po 400 jak małolat co ma 2 lata służby...
Odpowiedz
(02-06-2023, 8:29 )Szeregowa napisał(a): UWAGA! Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 stycznia 2023 r. w sprawie stanowisk służbowych oraz stopni funkcjonariuszy Służby Więziennej

Panie Administratorze dlaczego tak cicho odnośnie tego rozporządzenia?
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDet...0230000138

Na RCL dalej w procesowaniu, aż człowiek zgłupiał, a tu niespodzianka. Akt obowiązuje od stycznia!

Jak tam u Was w jednostkach? Ktoś dostał nowy stopień zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, czy wszędzie udają, że takie rozporządzenie nie istnieje? Smile

Tak już ktoś tam dostał chor sztb więc realizują ten zapis.
Odpowiedz
https://www.facebook.com/SluzbaWiezienna...cale=pl_PL
Marionetka i długopis znów bezmyślnie coś podpisał.
Odpowiedz
UWAGA! Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 stycznia 2023 r. w sprawie stanowisk służbowych oraz stopni funkcjonariuszy Służby Więziennej

Panie Administratorze dlaczego tak cicho odnośnie tego rozporządzenia?
https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDet...0230000138

Na RCL dalej w procesowaniu, aż człowiek zgłupiał, a tu niespodzianka. Akt obowiązuje od stycznia!

Jak tam u Was w jednostkach? Ktoś dostał nowy stopień zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, czy wszędzie udają, że takie rozporządzenie nie istnieje? Smile
Odpowiedz
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy
Dzięki za dostrzeżenie pracowników cywilnych ?
Odpowiedz
(28-05-2023, 18:50 )anielica2010 napisał(a): [quote="nietakamllodafszka" pid='17670' dateline='1685263871']
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024

Czekamy na konkrety nszzfipw
[/quote
Wypłata podwyżki i wyróżnienia dla pracowników cywilnych!
ADMINISTRATORZE!pisał Pan "w ciągu paru dni"sprawa zostanie zakończona i co?? Coś nowego wiemy?? Pracownicy cywilni to też pracownicy, ludzie z rodzinami na utrzymaniu.
Odpowiedz
(31-05-2023, 20:53 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy

No to jest kabaret, że stare Gady powyżej 11 lat służby mają dodatku po 400 jak małolat co ma 2 lata służby...
Odpowiedz
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym

Zarządzie nszzfipw czekamy
Odpowiedz
(29-05-2023, 10:57 )rawablus napisał(a):
(28-05-2023, 11:40 )MdR napisał(a):
(27-05-2023, 4:53 )antekSW napisał(a): Pan Czesław mówił i pisał o nagrodach w czerwcu. Czy jest wiadome o jakich kwotach jest rozmowa?

Cały problem w tym, że powinniśmy zarabiać tyle, żeby nie myśleć o nagrodach, a dopraszac sie o nie to juz w ogóle. To jest wypaczone myślenie, kultywowane niestety przez lata. To samo dotyczy się np "mundurowki". Ona nie jest po to by ratować budżety rodzinne, a niestety spełnia takie zadanie. Mamy godnie zarabiać.

Propozycja jednej z partii z wczoraj - od stycznia placa minimalna 4200 zl .... Płaca z założenia, dla pracownika poczatkujacego, bez żadnych kwalifikacji, dodatkowo będącego zagadką dla pracodawcy. Ręce opadają.
Zgadzam sie z kolegą. Ludzie mlodzi i dopiero zaczynający swoją przygode z pracą i wchodzący w dorosłe życie powinni pracowac co najmniej za darmo aż nabiorą doświadczenia i kwalifikacji…. Brawo !!!
wysokość płacy minimalnej? Wstępna propozycja wysokości płacy minimalnej ustalana jest w oparciu o prognozowaną na kolejny rok wysokość wzrostu cen (inflacja) oraz - jeśli płaca minimalna jest niższa od połowy wysokości średniej krajowej - również o dwie trzecie realnego wzrostu gospodarczego.
Także tu nie ma nikt nic do obiecywania. Nie słuchać pisowskiej propagandy.
Odpowiedz
https://nszzfipw.org.pl/pismo-prezydium-...ow-sw.html
Pytanie do Pana Administratora. Taka sytuacja trwa już kilka lat w służbie ostatniego wyboru, szkodnik z cezetu i jego świta posiadają wiedzę o tym fakcie. Cóż takiego się wydarzyło, że zarząd dopiero teraz zajmuje się tą sprawą ? Władze SW stoją na stanowisku iż w służbie jest miód, cud i orzeszki, nie widzą problemu w wakatach. Przecież ukaraliśmy i oszukaliśmy emerytów, żeby nam czynnym było dobrze, nikt z nas nie stanął w ich obronie. Dostaliśmy podwyżkę więc czego jeszcze oczekujemy ? Powodzenia i wytrwałości u mnie żaden miesiąc już się nie powtórzy w tej służbie.
Odpowiedz
Minister finansów zapowiada podwyżki w budżetówce jeszcze w tym roku..

. O nie będą to podwyżki Czasowe, tak jak nasze potencjalne dodatki..... Co na to strona związkowa? Dość dodatków czasowych żądamy podwyżek! Taki powinien być postulat związku !
Odpowiedz
(29-05-2023, 10:30 )Pablo123 napisał(a): Czy któryś z pracowników cywilnych dostaje dopłatę za przejazd?
Dla pracowników cywilnych nic się nie należy ani dopłaty za przejazd ani urlop nagrodowy ?
Odpowiedz
(28-05-2023, 11:40 )MdR napisał(a):
(27-05-2023, 4:53 )antekSW napisał(a): Pan Czesław mówił i pisał o nagrodach w czerwcu. Czy jest wiadome o jakich kwotach jest rozmowa?

Cały problem w tym, że powinniśmy zarabiać tyle, żeby nie myśleć o nagrodach, a dopraszac sie o nie to juz w ogóle. To jest wypaczone myślenie, kultywowane niestety przez lata. To samo dotyczy się np "mundurowki". Ona nie jest po to by ratować budżety rodzinne, a niestety spełnia takie zadanie. Mamy godnie zarabiać.

Propozycja jednej z partii z wczoraj - od stycznia placa minimalna 4200 zl .... Płaca z założenia, dla pracownika poczatkujacego, bez żadnych kwalifikacji, dodatkowo będącego zagadką dla pracodawcy. Ręce opadają.
Zgadzam sie z kolegą. Ludzie mlodzi i dopiero zaczynający swoją przygode z pracą i wchodzący w dorosłe życie powinni pracowac co najmniej za darmo aż nabiorą doświadczenia i kwalifikacji…. Brawo !!!
Odpowiedz
Czy któryś z pracowników cywilnych dostaje dopłatę za przejazd?
Odpowiedz
[quote="nietakamllodafszka" pid='17670' dateline='1685263871']
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024

Czekamy na konkrety nszzfipw
[/quote
Wypłata podwyżki i wyróżnienia dla pracowników cywilnych!
Odpowiedz
(27-05-2023, 4:53 )antekSW napisał(a): Pan Czesław mówił i pisał o nagrodach w czerwcu. Czy jest wiadome o jakich kwotach jest rozmowa?

Cały problem w tym, że powinniśmy zarabiać tyle, żeby nie myśleć o nagrodach, a dopraszac sie o nie to juz w ogóle. To jest wypaczone myślenie, kultywowane niestety przez lata. To samo dotyczy się np "mundurowki". Ona nie jest po to by ratować budżety rodzinne, a niestety spełnia takie zadanie. Mamy godnie zarabiać.

Propozycja jednej z partii z wczoraj - od stycznia placa minimalna 4200 zl .... Płaca z założenia, dla pracownika poczatkujacego, bez żadnych kwalifikacji, dodatkowo będącego zagadką dla pracodawcy. Ręce opadają.
Odpowiedz
Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024

Czekamy na konkrety nszzfipw
Odpowiedz
(27-05-2023, 8:50 )Riddick napisał(a): Przecież dodatki służbowe w tych czasach to jawna kpina. Tyramy za dwóch a dodatek po 14 latach służby wciąż na najniższym poziomie. Mam nadzieję, że coś te pisma pomogą bo irytacja i przemęczenie jest na tak wysokim poziomie jak nigdy wcześniej

Za to w administracji dodatki są systematycznie podnoszone. Średnia więc rośnie. To dlaczego takie wielkie hallo? Hahahahaha
Odpowiedz
(25-05-2023, 11:03 )Szeregowy22 napisał(a):
(24-05-2023, 15:00 )Jacek B napisał(a): No i się powoli zaczyna efekt pozbywania się starych wystarczy pojechać do ZK Siedlce żeby zobaczyć jak przykładowo można rujnować jednostkę afera za aferą i pozbywanie się doświadczonej kadry tam już nikt nad niczym nie panuje

Bo myślą że przyjdą młodzi i po problemie, przychodzi do służby coraz więcej kobiet na męskie zakłady karne (tabelki się zgadzają bo wakaty zapełnione) jak to się ma do tragedii z Rzeszowa? Tam afera bo nikt nie pilnował funkcjonariuszki na służbie a kto będzie ubezpieczał na męskim kryminale funkcjonariuszki doprowadzające np. liczną grupę spacerową - wszystko będzie pięknie do czasu następnej tragedii.Oczywiście nie idzie wszystkiego przewidzieć, ale można dużo zminimalizować.
Doświadczonych f-szy ubywa zbyt szybko i nie ma kto przekazywać cennej wiedzy jaką zdobyli latami doświadczeń na oddziałach.
No ale pewnie góra to przewidziała i mają jakiś plan na brak ludzi w jednostkach Wink
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dorzucę dwa artykuły w tym temacie.

https://www.tygodniksiedlecki.com/t39761...zienia.htm

https://www.tygodniksiedlecki.com/t71546...ba.prz.htm
Odpowiedz
(25-05-2023, 13:48 )rafalek oddziałowy napisał(a):
(24-05-2023, 15:00 )Jacek B napisał(a): No i się powoli zaczyna efekt pozbywania się starych wystarczy pojechać do ZK Siedlce żeby zobaczyć jak przykładowo można rujnować jednostkę afera za aferą i pozbywanie się doświadczonej kadry tam już nikt nad niczym nie panuje
Siedlce nie są osamotnioną jednostką w tym przypadku bo mysle ze w calej penitencjarnej Polsce tak sie dzieje  a juz napewno okreg w-wski  bo tu to cyrki z delegacjami sa .. starych trzeba sie wyzbyc bo stary ( posiadane prawa emerytalne lub tuz za chwile bedzie posiadac) nikomu nie potrzebne i nie mozna wyegzekwowac na nim wykonywanie bzdurnych polecen a mlody z perspektywa 20 lat jeszcze  wykona je bez gadania bo  za dlugo do emki jeszcze .. tak samo jak z rekrutacja wewn - niby ruszyla w tamtym roku ale zatrudnia sie ludzi z zewn... cala logika przelozonych w tej sluzbie.. szkoda mi tych mlodych ....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie ma co się rozpisywać o podwyżkach i pseudo nagrodach, kiedy sytuacja w kraju staje się tragiczna.
Zaczynamy przypominać Kubę.
Młodociani przestępcy nie boją się kary, pierdelek stał się hotelikiem, gdzie ma kolesi, wytrenuje bicki, zje i poogląda tv, zagra na konsoli na koszt podatnika, umyje 4 litery w ciepłej wodzie dwa razy w tygodniu a lokaj przyleci kiedy wybije klapę!.
Rzecznik praw człowieka będzie stał po stronie bandyty kiedy będzie was nękał wymyślonymi skargami.
A po wyjściu młody bandyta będzie się mścił na klawiszach, policjantach, i ich rodzinach.
System od dawna ma nas w du....e i to o czym piszę spotkało zapewne nie jednego z was.
Kiedy Zakłady karne przestają funkcjonować bo stały się szkołami i hotelami dla bandytów tak się dzieje.
Jeżeli jeszcze Ciebie to nie spotkało to tylko kwestia czasu, kiedy to nastąpi.
Wysyłać patologię tak daleko od domu by nikt ich nie odwiedzał, by nie miał tam kolesi, albo wozić regularnie po zakładach w całym kraju.
Młodociany przestępca panicznie boi się wojska to do jednostki karnej, musztra i wysiłek.
A nie hotelik, gdzie nie jeden Polak marznie zimą i zastanawia się co dzieciom ugotować a bandyta spoczywa w ciepełku i czeka na regularne posiłeczki z dostępem do "siłeczki".
Jeżeli to się nie zmieni będzie coraz gorzej!!!!!
Nie zmienią tego żadne pieniądze i bandyta kiedyś przyjdzie by mścić się na Twojej rodzinie.
Odpowiedz
Przecież dodatki służbowe w tych czasach to jawna kpina. Tyramy za dwóch a dodatek po 14 latach służby wciąż na najniższym poziomie. Mam nadzieję, że coś te pisma pomogą bo irytacja i przemęczenie jest na tak wysokim poziomie jak nigdy wcześniej
Odpowiedz
Pan Czesław mówił i pisał o nagrodach w czerwcu. Czy jest wiadome o jakich kwotach jest rozmowa?
Odpowiedz
(25-05-2023, 18:01 )Administrator napisał(a):
(24-05-2023, 16:54 )Krycha1 napisał(a): Czy w końcu coś wiadomo kiedy pracownicy cywili dostaną podwyżki które były przyznane w styczniu.Czy już o nas zaponiano ?

Podjęte zostały działania Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w tej sprawie. W ciągu paru dni ta sprawa zostanie zakończona.

Można wiedzieć jakie to działania i dlaczego to tak długo trwa? Związki pracowników budżetówki planują walczyć o kolejną transzę podwyżek dla pracowników od lipca tego roku i od stycznia przyszłego roku. Czy u nas też coś się dzieje w tym temacie?
Odpowiedz
(25-05-2023, 18:01 )Administrator napisał(a):
(24-05-2023, 16:54 )Krycha1 napisał(a): Czy w końcu coś wiadomo kiedy pracownicy cywili dostaną podwyżki które były przyznane w styczniu.Czy już o nas zaponiano ?

Podjęte zostały działania Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w tej sprawie. W ciągu paru dni ta sprawa zostanie zakończona.

Panie Administratorze ale mnie pan rozbawił tym wpisem, dziękuję za poprawę humoru i życzę wszystkim miłego weekendu.
Odpowiedz
(24-05-2023, 16:54 )Krycha1 napisał(a): Czy w końcu coś wiadomo kiedy pracownicy cywili dostaną podwyżki które były przyznane w styczniu.Czy już o nas zaponiano ?

Podjęte zostały działania Prezydium Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w tej sprawie. W ciągu paru dni ta sprawa zostanie zakończona.
Odpowiedz
(24-05-2023, 15:00 )Jacek B napisał(a): No i się powoli zaczyna efekt pozbywania się starych wystarczy pojechać do ZK Siedlce żeby zobaczyć jak przykładowo można rujnować jednostkę afera za aferą i pozbywanie się doświadczonej kadry tam już nikt nad niczym nie panuje
Siedlce nie są osamotnioną jednostką w tym przypadku bo mysle ze w calej penitencjarnej Polsce tak sie dzieje  a juz napewno okreg w-wski  bo tu to cyrki z delegacjami sa .. starych trzeba sie wyzbyc bo stary ( posiadane prawa emerytalne lub tuz za chwile bedzie posiadac) nikomu nie potrzebne i nie mozna wyegzekwowac na nim wykonywanie bzdurnych polecen a mlody z perspektywa 20 lat jeszcze  wykona je bez gadania bo  za dlugo do emki jeszcze .. tak samo jak z rekrutacja wewn - niby ruszyla w tamtym roku ale zatrudnia sie ludzi z zewn... cala logika przelozonych w tej sluzbie.. szkoda mi tych mlodych ....
Odpowiedz