Czy gdzieś został otwarty już OZ, który został tymczasowo zamknięty w listopadzie i miał być otwarty max do maja?? Jest czerwiec a tu cisza....
Odpowiedz
(03-06-2022, 13:20 )rawablus napisał(a):
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!

Zgadzam się z kolegą. Nie jednemu na tym forum należało by przypomnieć podwyżki które dostaliśmy w czasach świetności PO. Na przykład od Pana Borysa Budki byłego Ministra Sprawiedliwości przed wyborami w 2015 roku jako kiełbaske wyborczą 100 złotych brutto. Tego już nikt nie pamięta prawda ? Cytując klasyka "Pieniędzy niema i nie będzie". Nawet niechce myslec jak by wyglądała teraz moja pensja gdyby wciąż rządziła PO. Nigdy więcej.

Święta racja tylko obecny rząd może nam zagwarantować, że znów będziemy milionerami. Moja pierwsza wypłata 3 mln. brutto (oczywiście nie SW) do wypłaty 2640000 rok 1994. Paczka papierosów cena w tym okresie około 70.000 zł.
Odpowiedz
(03-06-2022, 13:02 )Jacek B napisał(a):
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!
Widać siedmioletnie pranie mózgu udało się co niektórych zdławić, za PO zaczynałem z pensją 1000zł jak PO kończyło rządy miałem ponad 3000zł węgiel kupowałem po 400zł a chleb 1,9 nie mówiąc już, że mogłem spokojnie spłacać kredyt. A teraz to jakiś żart eksperyment na ludziach ile wytrzymają. Pisiorku puknij się w czółko bo nie wiesz co się dzieje.
Mózg to TY masz wyprany. Kiedy za PO i liska dostałeś ponad 2000 podwyżki? Nie ściemniaj i nie agituj  !
Odpowiedz
(03-06-2022, 13:20 )rawablus napisał(a):
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!

Zgadzam się z kolegą. Nie jednemu na tym forum należało by przypomnieć podwyżki które dostaliśmy w czasach świetności PO. Na przykład od Pana Borysa Budki byłego Ministra Sprawiedliwości przed wyborami w 2015 roku jako kiełbaske wyborczą 100 złotych brutto. Tego już nikt nie pamięta prawda ? Cytując klasyka "Pieniędzy niema i nie będzie". Nawet niechce myslec jak by wyglądała teraz moja pensja gdyby wciąż rządziła PO. Nigdy więcej.
Największe podwyżki pensji dostaliśmy zawsze jak rządził PIS!!!!!Za PO zawsze albo grosze jak nie będzie powodzi albo NIC!!!!
Odpowiedz
(03-06-2022, 13:02 )Jacek B napisał(a):
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!
Widać siedmioletnie pranie mózgu udało się co niektórych zdławić, za PO zaczynałem z pensją 1000zł jak PO kończyło rządy miałem ponad 3000zł węgiel kupowałem po 400zł a chleb 1,9 nie mówiąc już, że mogłem spokojnie spłacać kredyt. A teraz to jakiś żart eksperyment na ludziach ile wytrzymają. Pisiorku puknij się w czółko bo nie wiesz co się dzieje.

Po pierwsze to nie pisiorku. Odrobine kultury. Jacku B jesteś zwykłym kłamcą i cudakiem. Piszesz że zaczynałeś z pensja 1000 zł za rządów PO. PO rządziła od roku 2007 do 2015. Pensje 960 zł (prawie tysiąc) zarabiali f-sze przyjęci końcem lat 90-tych i jest ich w służbie jak na lekarstwo. A od roku 2007 pensje wyglądały dobre kilka stów lepiej. Suma sumarum takie bzdety to możesz pociskać ludziom swojego pokroju kłamco. Nie pozdrawiam.
Odpowiedz
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!

Zgadzam się z kolegą. Nie jednemu na tym forum należało by przypomnieć podwyżki które dostaliśmy w czasach świetności PO. Na przykład od Pana Borysa Budki byłego Ministra Sprawiedliwości przed wyborami w 2015 roku jako kiełbaske wyborczą 100 złotych brutto. Tego już nikt nie pamięta prawda ? Cytując klasyka "Pieniędzy niema i nie będzie". Nawet niechce myslec jak by wyglądała teraz moja pensja gdyby wciąż rządziła PO. Nigdy więcej.
Odpowiedz
(02-06-2022, 19:22 )Kamil napisał(a): Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO  i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero  ka ta stro fa !!
Widać siedmioletnie pranie mózgu udało się co niektórych zdławić, za PO zaczynałem z pensją 1000zł jak PO kończyło rządy miałem ponad 3000zł węgiel kupowałem po 400zł a chleb 1,9 nie mówiąc już, że mogłem spokojnie spłacać kredyt. A teraz to jakiś żart eksperyment na ludziach ile wytrzymają. Pisiorku puknij się w czółko bo nie wiesz co się dzieje.
Odpowiedz
(03-06-2022, 9:37 )Administrator napisał(a):
(02-06-2022, 19:33 )Cywil87 napisał(a): Panie Administratorze-!!Ile może potrwać jeszcze czas oczekiwania na podwyzki dla pracownikow cywilnych?? Znacie daty przybliżone nagród lipcowych a my dalej nie wiemy nic.

Wszystkie niezbędne rozporządzenia odnośnie podwyżki pracownikom cywilnym w Służbie Więziennej zostały przesłane do Rządowego Centrum Legislacji. Komórki kadrowe i finansowe są przygotowane, lecz czekają na publikację tych rozporządzeń.
 
Są już opublikowane chyba wszystkie ( poz. 1152, 1088, 994, 858 w Dzienniku Ustaw), ostatnie 31.05.2002 r. weszło w życie z 1 czerwca. Jakich rozporządzeń jeszcze brakuje w takiej sytuacji?
Odpowiedz
(02-06-2022, 20:32 )Wróblik2 napisał(a):
(02-06-2022, 10:45 )Rafał.r napisał(a): Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.


Jakie qrwa wytyczne? Jedyną wytyczną jest L4 i ukarania. Hahahahahaha

Słyszałem jeśli chodzi o kwotę że 3 tys na etat od jednego ze związkowców
[/quote

Zgadza się . Po 3 tys dla zarządu.

No to się na łapiemy, zapierdziela się na kilku etatach to premia z 9tys będzie haha
Odpowiedz
(02-06-2022, 19:33 )Cywil87 napisał(a): Panie Administratorze-!!Ile może potrwać jeszcze czas oczekiwania na podwyzki dla pracownikow cywilnych?? Znacie daty przybliżone nagród lipcowych a my dalej nie wiemy nic.

Wszystkie niezbędne rozporządzenia odnośnie podwyżki pracownikom cywilnym w Służbie Więziennej zostały przesłane do Rządowego Centrum Legislacji. Komórki kadrowe i finansowe są przygotowane, lecz czekają na publikację tych rozporządzeń.
Odpowiedz
(02-06-2022, 17:01 )Administrator napisał(a):
(02-06-2022, 15:14 )merrell napisał(a): Panie Adminie,
co z tym przekrętem z cywilem?
Proszę wstawić tę skargę.
„Zostanie skierowana skarga do Trybunału Konstytucyjnego w związku z nierównym traktowaniem przy ustalaniu dodatku służbowego oraz przekroczenia delegacji ustawowej art. 58 ust. 3 ustawy o Służbie Więziennej.”.

Skarga jest w trakcie przygotowywania przez kancelarię prawną.
Znowu Wasza ,związków wielka ściema i zwodzenie funkcjonariuszy. To tak jak z zamrożonymi nadgodzinami, ale roszczenia finansowe przedawniają się po 3 latach. To jak ktoś odejdzie z komisji, to co? Znowu wałek!
Odpowiedz
Witam.
Czy pan Administrator ma jakąś wiedze co Przełożeni w Popowie ustalili na temat dodatków służbowych dla funkcjonariuszy powyżej 15 roku służby?
I bez ujadania przez niezadowolonych funkcjonariuszy tylko konkretne odpowiedzi
Dziękuje
Odpowiedz
(02-06-2022, 10:45 )Rafał.r napisał(a): Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.


Jakie qrwa wytyczne? Jedyną wytyczną jest L4 i ukarania. Hahahahahaha

Słyszałem jeśli chodzi o kwotę że 3 tys na etat od jednego ze związkowców
[/quote

Zgadza się . Po 3 tys dla zarządu.
Odpowiedz
Panie Administratorze-!!Ile może potrwać jeszcze czas oczekiwania na podwyzki dla pracownikow cywilnych?? Znacie daty przybliżone nagród lipcowych a my dalej nie wiemy nic.
Odpowiedz
Ja pamiętam dobrze jak do władzy doszło PO i zablokowali ostatnią z 3 podwyżek, które mieliśmy obiecane. Następnie przez x lat nie dostaliśmy nic. Daleko mi do PiSu tym bardziej do PO ale swoje pamiętam... Nie jest kolorowo ale dałbym sobie uciąć rękę że za ich rządów to była by dopiero ka ta stro fa !!
Odpowiedz
(02-06-2022, 17:01 )Administrator napisał(a):
(02-06-2022, 15:14 )merrell napisał(a): Panie Adminie,
co z tym przekrętem z cywilem?
Proszę wstawić tę skargę.
„Zostanie skierowana skarga do Trybunału Konstytucyjnego w związku z nierównym traktowaniem przy ustalaniu dodatku służbowego oraz przekroczenia delegacji ustawowej art. 58 ust. 3 ustawy o Służbie Więziennej.”.

Skarga jest w trakcie przygotowywania przez kancelarię prawną.

A czy temat 5 proc wyslugi z lat służby wciągnięty  w podwyżkę jeśli wypadał okres między styczniem, a marcem również został w skardze poruszony?
Odpowiedz
(02-06-2022, 15:14 )merrell napisał(a): Panie Adminie,
co z tym przekrętem z cywilem?
Proszę wstawić tę skargę.
„Zostanie skierowana skarga do Trybunału Konstytucyjnego w związku z nierównym traktowaniem przy ustalaniu dodatku służbowego oraz przekroczenia delegacji ustawowej art. 58 ust. 3 ustawy o Służbie Więziennej.”.

Skarga jest w trakcie przygotowywania przez kancelarię prawną.
Odpowiedz
(01-06-2022, 21:03 )Solano napisał(a):
(01-06-2022, 16:53 )Administrator napisał(a):
(01-06-2022, 14:43 )Solano napisał(a): Panie Administratorze.

Mswia chce uzyskać waloryzację uposażeń w przyszłym roku, pracę sa ponoć zaawansowane czy w MS taki temat jest w ogóle poruszany?

https://infosecurity24.pl/sluzby-munduro...do-20-proc

Wspólne stanowisko trzech centrali związkowych m.in. Forum Związków Zawodowych, w którego skład wchodzi NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa jak i NSZZ Policjantów oraz NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przedstawiło swoje propozycje co do wzrostu uposażeń i wynagrodzeń, które zakłada wzrost w państwowej sferze budżetowej nie mniej niż o 20%. Nie mogłoby być tak, żeby Służba Więzienna została pominięta.

wspólne stanowisko: https://nszzfipw.org.pl/wspolne-stanowis...owych.html

Dziękuję za odpowiedź w takim razie czekamy na projekt budżetu tam pewnie będą zawarte szczegóły procentowe.

Administratorze, jedna sprawa, ostatnia podwyżka pokazała jak traktowana jest Służba Więzienna na tle innych służb mundurowych, więc twierdzenie, że ,,Służba Więzienna nie zostanie pominięta" przy  tej okazji czy nie zostaniemy okrojeni to duża nie należy brać tego za pewnik !!! A to z pewnością jest kiełbasa wyborcza przed wyborami !!! Ja już  nie wierzę w to co obiecują !!! Związki , MS i cezecik do jednego wora spakować !!!
Odpowiedz
(01-06-2022, 19:41 )anton napisał(a):
(01-06-2022, 16:43 )Administrator napisał(a):
(31-05-2022, 20:23 )Rafal napisał(a): Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.

Jakie qrwa wytyczne? Jedyną wytyczną jest L4 i ukarania. Hahahahahaha
  Jak były nagrody to przeważnie maj.. A tu lipiec hmm. Jeśli sobie myślicie ze ludzie nie mają zamiaru iść na l4 to się zdziwicie
Odpowiedz
Panie Adminie,
co z tym przekrętem z cywilem?
Proszę wstawić tę skargę.
„Zostanie skierowana skarga do Trybunału Konstytucyjnego w związku z nierównym traktowaniem przy ustalaniu dodatku służbowego oraz przekroczenia delegacji ustawowej art. 58 ust. 3 ustawy o Służbie Więziennej.”.
Odpowiedz
(01-06-2022, 12:46 )franek_baranek napisał(a): Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??


Przysługuje ci 5-miesięczna odprawa + 20%  miesięcznej pensji za każdy rok powyżej 15 lat, a więc 60%. Czyli w sumie dostaniesz 5,6 - miesięcznej odprawy. Chyba, że się mylę Smile

Po 5 latach jest 3 miesięczna, za jazdy nastepny rok wzrasta o20 %. Czyli po 10 latach-4 msc,po 15 latach 5 msc. I jeszcze 3 lata do18 po 20% za rok. Razem 5,6 msc
Odpowiedz
(01-06-2022, 12:46 )franek_baranek napisał(a): Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??

Posłuż skazanym jeszcze z dwa lata dostaniesz 6 miesięczną. A odprawę policza Ci z dziesięciu lat wstecz i będzie ok. Bierz co masz i zmykaj.

Przysługuje ci 5-miesięczna odprawa + 20%  miesięcznej pensji za każdy rok powyżej 15 lat, a więc 60%. Czyli w sumie dostaniesz 5,6 - miesięcznej odprawy. Chyba, że się mylę Smile
Odpowiedz
Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..
[/quote]

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.


Jakie qrwa wytyczne? Jedyną wytyczną jest L4 i ukarania. Hahahahahaha

Słyszałem jeśli chodzi o kwotę że 3 tys na etat od jednego ze związkowców
Odpowiedz
(02-06-2022, 5:00 )caber76 napisał(a):
(31-05-2022, 11:06 )Jacek B napisał(a): Inflacja rośnie jak szalona. Teraz pytanie po co czekać z odejściem jak emeryci dostaną największą w historii waloryzację emerytur ile trzeba by było jeszcze lat pracować, żeby mieć taką podwyżkę. Po drugie jaka jest pewność, że w związku z wysoką inflacją zaraz po wyborach skończy się udawanie, że jest wszystko ok i czas będzie szukać oszczędności w budżetówce. Ptaszki ćwierkają będzie źle

Chyba tylko zatwardziały wyborcą pisu wierzy w ten raj który dał im pis. Po wyborach w 2023 nowy rząd niestety będzie oszczędzał po nieudolnych rządach pisu.
------------------------------------------------------------------------------------------
Lewacki zwolenniku PO. Od siebie powiem że pamiętam podwyżki Twoich reprezentantów zerowe oraz ich waloryzacje emerytur 2-3 złote.
Nawet umarłym zmniejszyli o połowę dotację do pochówku !
Żyjesz nadzieją że społeczeństwo zapomniało Tuskowo Platformowe wały, ale mylisz się.
Kryzys nadchodzi światowy nie żyj w utopii.
Odpowiedz
(31-05-2022, 11:06 )Jacek B napisał(a): Inflacja rośnie jak szalona. Teraz pytanie po co czekać z odejściem jak emeryci dostaną największą w historii waloryzację emerytur ile trzeba by było jeszcze lat pracować, żeby mieć taką podwyżkę. Po drugie jaka jest pewność, że w związku z wysoką inflacją zaraz po wyborach skończy się udawanie, że jest wszystko ok i czas będzie szukać oszczędności w budżetówce. Ptaszki ćwierkają będzie źle

Chyba tylko zatwardziały wyborcą pisu wierzy w ten raj który dał im pis. Po wyborach w 2023 nowy rząd niestety będzie oszczędzał po nieudolnych rządach pisu.
Odpowiedz
(01-06-2022, 16:53 )Administrator napisał(a):
(01-06-2022, 14:43 )Solano napisał(a): Panie Administratorze.

Mswia chce uzyskać waloryzację uposażeń w przyszłym roku, pracę sa ponoć zaawansowane czy w MS taki temat jest w ogóle poruszany?

https://infosecurity24.pl/sluzby-munduro...do-20-proc

Wspólne stanowisko trzech centrali związkowych m.in. Forum Związków Zawodowych, w którego skład wchodzi NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa jak i NSZZ Policjantów oraz NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przedstawiło swoje propozycje co do wzrostu uposażeń i wynagrodzeń, które zakłada wzrost w państwowej sferze budżetowej nie mniej niż o 20%. Nie mogłoby być tak, żeby Służba Więzienna została pominięta.

wspólne stanowisko: https://nszzfipw.org.pl/wspolne-stanowis...owych.html

Dziękuję za odpowiedź w takim razie czekamy na projekt budżetu tam pewnie będą zawarte szczegóły procentowe.
Odpowiedz
(01-06-2022, 16:43 )Administrator napisał(a):
(31-05-2022, 20:23 )Rafal napisał(a): Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.

Jakie qrwa wytyczne? Jedyną wytyczną jest L4 i ukarania. Hahahahahaha
Odpowiedz
(01-06-2022, 16:46 )anielica2010 napisał(a): A co z podwyżka dla pracowników cywilnych?

Cywile powinni dostać w pierwszej kolejności podwyżkę biorę pod uwagę zk Borne bo odwalają za f-szy z kwaterunku kupę dobrej roboty. Szef kierowców nędza, jeszcze raz nędza WSTYD donosicielu. A pozostali miękkie buły co złodziei głaskaja po głowie, żeby nie powiedzieć gorzej po czym. Przyjrzyj się Panie pierwszy tematowi.
Odpowiedz
(01-06-2022, 14:43 )Solano napisał(a): Panie Administratorze.

Mswia chce uzyskać waloryzację uposażeń w przyszłym roku, pracę sa ponoć zaawansowane czy w MS taki temat jest w ogóle poruszany?

https://infosecurity24.pl/sluzby-munduro...do-20-proc

Wspólne stanowisko trzech centrali związkowych m.in. Forum Związków Zawodowych, w którego skład wchodzi NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa jak i NSZZ Policjantów oraz NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przedstawiło swoje propozycje co do wzrostu uposażeń i wynagrodzeń, które zakłada wzrost w państwowej sferze budżetowej nie mniej niż o 20%. Nie mogłoby być tak, żeby Służba Więzienna została pominięta.

wspólne stanowisko: https://nszzfipw.org.pl/wspolne-stanowis...owych.html
Odpowiedz
A co z podwyżka dla pracowników cywilnych?
Odpowiedz
(31-05-2022, 20:23 )Rafal napisał(a): Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..

Nagroda uznaniowa będzie wypłacona w lipcu. Na dzień dzisiejszy trwają jeszcze rozmowy w sprawie wytycznych.
Odpowiedz
Panie Administratorze.

Mswia chce uzyskać waloryzację uposażeń w przyszłym roku, pracę sa ponoć zaawansowane czy w MS taki temat jest w ogóle poruszany?

https://infosecurity24.pl/sluzby-munduro...do-20-proc
Odpowiedz
Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??


Przysługuje ci 5-miesięczna odprawa + 20%  miesięcznej pensji za każdy rok powyżej 15 lat, a więc 60%. Czyli w sumie dostaniesz 5,6 - miesięcznej odprawy. Chyba, że się mylę Smile
Odpowiedz
(31-05-2022, 9:16 )770214 napisał(a): Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??

Ty tak na poważnie? Ludzie tak ciezko sam samemu sobie znaleźć, poczytać itd.

5 pełnych odpraw i 60 %
Odpowiedz
(31-05-2022, 9:16 )770214 napisał(a): Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??

5,6 ostatniego uposażenia
Odpowiedz
(31-05-2022, 9:16 )770214 napisał(a): Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??

Ani jedna ani druga opcja. Przysluguje Ci 3 miesięczna odprawa po 5 latach sluzby plus 20% za każdy kolejny rok. Czyli 5,6  wypłaty po 18 latach służby. Ustawa o SW jasno to określa
Odpowiedz
Czy administrator może napisać kiedy będzie ta nagroda uznaniowa i w jakiej kwocie... I jakie są wytyczne..
Odpowiedz
[quote="Szef wszystkich szefów" pid='14772' dateline='1653940369']
W trakcie spotkania uzgodniono między innymi:

Nowe zasady ustalania wysokości dodatku z tytułu wysługi lat dla funkcjonariuszy Służby Więziennej;
Uruchomienie środków finansowych na wypłatę dodatków czasowych dla funkcjonariuszy
w terminie nie późniejszym niż od dnia 1 sierpnia 2022 roku;
Uruchomienie środków finansowych na wypłatę nagród uznaniowych dla funkcjonariuszy
i pracowników cywilnych.
Przedstawione rozwiązania mają na celu motywowanie doświadczonych funkcjonariuszy do dalszego pozostania w Służbie Więziennej. Z w/W tekstu nie wynika nic, czy możemy prosić o jakieś konkretne informacje ,bo skoro ustalono to prosimy o przekazanie co konkretnie ustalono...Czy te ustalenia są tak korzystne że lepiej nie wspominać?

Administratorze, czy może Pan wrzucić informacje odnośnie spotkania, 
- jakie tematy były przedmiotem spotkania
-jaka propozycja była ze strony NSZZFiPW ? 
-jaka propozycja była ze strony MS i CZSW?
gdyż, skoro uzgodnili to nad czymś debatowali
czy to spotkanie było poprostu ustawione i to tylko bicie piany przez obie strony !!!
A może to też jest tajne ????
Odpowiedz
(30-05-2022, 20:29 )Administrator napisał(a):
(30-05-2022, 18:06 )DAB77 napisał(a): Panie administratorze, czy może Pan potwierdzić lub zaprzeczyć plotkom dotyczącym planowego obniżenia wysokości odprawy do 3 pensji?

Oczywiście nie potwierdzam. Zmiana ustawy o Służbie Więziennej jest w procesie legislacji i nic takiego w niej nie ma.
Co nie oznacza, że w nocy może się to jakoś nagle zmienić. Kto jeszcze ufa temu rządowi  Angry Angry
Odpowiedz
(30-05-2022, 19:14 )Okr Koszalin napisał(a): Stara gwardia mam tu na myśli prawie wszystkich z Ochrony już powzięła decyzje od opuszczeniu szeregów SW przed końcem 2024 i działania "komitetu centralnego" i Związków tego raczej nie zmienią, wszyscy mają dość tego cyrku także CZSW niech sobie lepiej przypomina swoje własne przepisy i zabiera do roboty.
U nas to samo nie ma co czekać zwłaszcza, że waloryzacja emerytur będzie piękna
Odpowiedz
Inflacja rośnie jak szalona. Teraz pytanie po co czekać z odejściem jak emeryci dostaną największą w historii waloryzację emerytur ile trzeba by było jeszcze lat pracować, żeby mieć taką podwyżkę. Po drugie jaka jest pewność, że w związku z wysoką inflacją zaraz po wyborach skończy się udawanie, że jest wszystko ok i czas będzie szukać oszczędności w budżetówce. Ptaszki ćwierkają będzie źle
Odpowiedz
Mam 18 lat służby i wybieram się na emeryturę w styczniu.... Może mi ktoś odpowiedzieć jaka przysługuje mi odprawa ? 5 czy 6 miesięczna??
Odpowiedz
(30-05-2022, 16:09 )20latek napisał(a):
(29-05-2022, 19:56 )anielica2010 napisał(a):
(29-05-2022, 12:50 )20latek napisał(a):
(28-05-2022, 14:29 )Administrator napisał(a):
(28-05-2022, 10:33 )anielica2010 napisał(a): Ponawiam pytanie...

Jeżeli rozporządzenie nie zostanie opublikowane, to nie zostaną wypłacone podwyżki, ale jest jeszcze nadzieja Smile


Informacja jest pewna (dostaliśmy emeila) w tym miesiącu nie będzie podwyżek dla cywilów.
A wiadomo kiedy....

Sorki, że tak powiem ale ile ty lat pracujesz w tej służbie, tu mówią jeno a robią drugie, na ten moment jest powiedziane, że w czerwcu. Kiedy tego nikt w tym momencie nie wie.
Jeżeli nie będa podpisane rozporządzenia w czerwcu...i podwyżka zostanie wypłacona w lipcu to pracownicy cywilni nie dostaną wyrównania za okres od stycznia do czerwca...to dopiero będzie wałek...
Odpowiedz
(30-05-2022, 19:11 )kapseleK napisał(a):
(29-05-2022, 19:56 )anielica2010 napisał(a):
(29-05-2022, 12:50 )20latek napisał(a):
(28-05-2022, 14:29 )Administrator napisał(a):
(28-05-2022, 10:33 )anielica2010 napisał(a): Ponawiam pytanie...

Jeżeli rozporządzenie nie zostanie opublikowane, to nie zostaną wypłacone podwyżki, ale jest jeszcze nadzieja :smile:


Informacja jest pewna (dostaliśmy emeila) w tym miesiącu nie będzie podwyżek dla cywilów.
A wiadomo kiedy....


Czuję się poniżona przez  osóby odpowiezialne za wprowadzenie podwyżek pracowników cywilnych w życie. Wiem, że jest nas stosunkowo mniej w tej formacji niż funkcjonariuszy, ale jako ludzie to chyba się nie różnimy. Wy funkcjonariusze już pewnie zapomnieliście o swoich wypłaconych podwyżkach, rozważacie teraz kwestie nagród, czy też prawidłowości naliczania dodatku stażowego a my nadal czekamy. Kolejny raz traktujecie nas jak ludzi niższej kategorii, szkoda że gdy potrzebujecie osób do zbijania godzin w dziale ochrony stajemy się dla was bardzo potrzebni. Prasa lubi takie tematy...............! Pozdrawiam wszystkich cywili.Nasza praca jest tak samo ważna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Popieram !!! Nas inflacja nie minęła niestety. Jeszcze gdybyśmy czekali na kokosy... na koniec rzucą nam ochłap i tak się skończy...
Odpowiedz
W trakcie spotkania uzgodniono między innymi:

Nowe zasady ustalania wysokości dodatku z tytułu wysługi lat dla funkcjonariuszy Służby Więziennej;
Uruchomienie środków finansowych na wypłatę dodatków czasowych dla funkcjonariuszy
w terminie nie późniejszym niż od dnia 1 sierpnia 2022 roku;
Uruchomienie środków finansowych na wypłatę nagród uznaniowych dla funkcjonariuszy
i pracowników cywilnych.
Przedstawione rozwiązania mają na celu motywowanie doświadczonych funkcjonariuszy do dalszego pozostania w Służbie Więziennej. Z w/W tekstu nie wynika nic, czy możemy prosić o jakieś konkretne informacje ,bo skoro ustalono to prosimy o przekazanie co konkretnie ustalono...Czy te ustalenia są tak korzystne że lepiej nie wspominać?
Odpowiedz
(30-05-2022, 18:06 )DAB77 napisał(a): Panie administratorze, czy może Pan potwierdzić lub zaprzeczyć plotkom dotyczącym planowego obniżenia wysokości odprawy do 3 pensji?

Oczywiście nie potwierdzam. Zmiana ustawy o Służbie Więziennej jest w procesie legislacji i nic takiego w niej nie ma.
Odpowiedz
(28-05-2022, 18:41 )JeszczeTrochę napisał(a): Witam wszystkich. Mam pytanie do obecnych emerytów. Odchodząc na emkę z grupą przez rok bierzesz pensję to wiemy wszyscy, a jak jest z rewaloryzacja? Biorąc roczna pensję rewolaryzacji nie dostaniesz chyba że mam złe informacje. I tu nasuwa się moje pytanie czy dostaniesz na następny rok wyrównanie tego czy nie? Jeżeli chodzi o to, to mam sprzeczne informacje. Proszę o normalne odpowiedzi a nie durne gadanie co niektórych pajaców, jakoś nie mam ochoty na słowne utarczki. Pozdrawiam tych co mogą i tych co nie mogą jeszcze uciec z tego okrętu.



W decyzji Dyrektora Biura Emerytalnego jest informacja o naliczeniu rewaloryzacji z tego roku. Big Grin
Odpowiedz
Stara gwardia mam tu na myśli prawie wszystkich z Ochrony już powzięła decyzje od opuszczeniu szeregów SW przed końcem 2024 i działania "komitetu centralnego" i Związków tego raczej nie zmienią, wszyscy mają dość tego cyrku także CZSW niech sobie lepiej przypomina swoje własne przepisy i zabiera do roboty.
Odpowiedz
(29-05-2022, 19:56 )anielica2010 napisał(a):
(29-05-2022, 12:50 )20latek napisał(a):
(28-05-2022, 14:29 )Administrator napisał(a):
(28-05-2022, 10:33 )anielica2010 napisał(a):
(26-05-2022, 15:46 )anielica2010 napisał(a): Administratorze czy to prawda że wyplata podwyzki dla pracowników nie nastąpi z majowa wyplata? Zarządzania nie są nadal podpisane...
Ponawiam pytanie...

Jeżeli rozporządzenie nie zostanie opublikowane, to nie zostaną wypłacone podwyżki, ale jest jeszcze nadzieja Smile


Informacja jest pewna (dostaliśmy emeila) w tym miesiącu nie będzie podwyżek dla cywilów.
A wiadomo kiedy....


Czuję się poniżona przez  osóby odpowiezialne za wprowadzenie podwyżek pracowników cywilnych w życie. Wiem, że jest nas stosunkowo mniej w tej formacji niż funkcjonariuszy, ale jako ludzie to chyba się nie różnimy. Wy funkcjonariusze już pewnie zapomnieliście o swoich wypłaconych podwyżkach, rozważacie teraz kwestie nagród, czy też prawidłowości naliczania dodatku stażowego a my nadal czekamy. Kolejny raz traktujecie nas jak ludzi niższej kategorii, szkoda że gdy potrzebujecie osób do zbijania godzin w dziale ochrony stajemy się dla was bardzo potrzebni. Prasa lubi takie tematy...............! Pozdrawiam wszystkich cywili.Nasza praca jest tak samo ważna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
[quote="Garfild" pid='14763' dateline='1653915892']
Jak stara gwardia odejdzie,to nikt już nie będzie narzekał.Nedą pracować i cieszyć się że mają wogóle pracę.


PAJAC JESTEŚ
Odpowiedz