(14-04-2022, 14:31 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 17:56 )caber76 napisał(a):
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a): Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

Szkoda mi mojego czasu na Ciebie, jeśli byli funkcjonariuszami 1 stycznia to podwyżkę dostaną. Twierdziłeś już, że trzynastki nie będzie, mundurówki i podwyżki. Nie jesteś wiarygodny. Powinni Cię zablokować na tym forum.

O żadnej trzynastce i mundurowce nie pisałem więc przestań ściemniać i się ogarnij. Poczytaj lepiej przepisy wtedy zrozumiesz, że tegoroczni emeryci podwyżki nie dostaną. Brak podstawy prawnej aby mieli dostać.

Jeszcze raz Ci powtarzam, podwyżka była dla każdego funkcjonariusza który pracował w SW po 1 stycznia. Także jeśli poszedł fusz w lutym lub marcu na emeryturę to mu się należy podwyżka i tu nie ma żadnej innej opcji. Przepisy musisz się nauczyć Ty drogi kolego , jako taki ogarnięty człowiek powinieneś wiedzieć, że emeryt nie może dostać podwyżki do dodatku sluzbowego i dlatego trzeba stworzyć nowy przepis. Nie wprowadzaj na to forum paniki tylko grzecznie czekaj.
Odpowiedz
(14-04-2022, 15:05 )Administrator napisał(a):
(13-04-2022, 16:53 )klawisz-weteran napisał(a): Pytanie do admina , od kolegi emeryta , adminie czy związki coś działają w związku z brakiem podwyżek dla tegorocznych emerytów , a jeśli nie to po jakim czasie  można oddać sprawę do sądu .

Tak. Związek działa w tej kwestii.

A czy związek działa w kwestii oszukania 17tys fszy w sprawie nie wyplacenia obiecanej pdowuzki tj 634xl z nagroda roczna i w kwestii okradzenia z wysługi?
Odpowiedz
(14-04-2022, 14:31 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 17:56 )caber76 napisał(a):
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a): Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

Szkoda mi mojego czasu na Ciebie, jeśli byli funkcjonariuszami 1 stycznia to podwyżkę dostaną. Twierdziłeś już, że trzynastki nie będzie, mundurówki i podwyżki. Nie jesteś wiarygodny. Powinni Cię zablokować na tym forum.

O żadnej trzynastce i mundurowce nie pisałem więc przestań ściemniać i się ogarnij. Poczytaj lepiej przepisy wtedy zrozumiesz, że tegoroczni emeryci podwyżki nie dostaną. Brak podstawy prawnej aby mieli dostać.

Chłopie po co piszesz takie głupoty. Celowo?
Jak brak podstawy prawnej.
Wszystkie służby dostana z wyrównaniem od 01.01.2022
Przecież jest to  już dawno zatwierdzone przez radę ministrów. Dlatego podwyżki ruszyły. Każdy emeryt który na dzień 01.01.2022 był w służbie dostanie. 
Proszę nie siać fermentu.
Odpowiedz
(13-04-2022, 16:53 )klawisz-weteran napisał(a): Pytanie do admina , od kolegi emeryta , adminie czy związki coś działają w związku z brakiem podwyżek dla tegorocznych emerytów , a jeśli nie to po jakim czasie  można oddać sprawę do sądu .

Tak. Związek działa w tej kwestii.
Odpowiedz
(13-04-2022, 17:56 )caber76 napisał(a):
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a): Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

Szkoda mi mojego czasu na Ciebie, jeśli byli funkcjonariuszami 1 stycznia to podwyżkę dostaną. Twierdziłeś już, że trzynastki nie będzie, mundurówki i podwyżki. Nie jesteś wiarygodny. Powinni Cię zablokować na tym forum.

O żadnej trzynastce i mundurowce nie pisałem więc przestań ściemniać i się ogarnij. Poczytaj lepiej przepisy wtedy zrozumiesz, że tegoroczni emeryci podwyżki nie dostaną. Brak podstawy prawnej aby mieli dostać.
Odpowiedz
(14-04-2022, 7:05 )Marmurowy napisał(a):
(12-04-2022, 10:49 )Klawisz@ napisał(a):
(11-04-2022, 19:01 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): https://nszzp.pl/aktualnosci/powolanie-z...-uposazen/

regulacja dodatków w Policji. W SW cisza.
post wcześniejszy na ten temat z komentarzem dotyczącym Przewodniczącego T, który nie angazuje się dostatecznie w sprawy funkcjonariuszy został ocenzurowany. Ciekawe czy ten sie ukaże

W SW masz teraz takie kozackie dodatki, że sierżant 12 lat służby i cywilem ma dodatek 550, a kapral 2 lata służby bez cywila ma 800 ? jeden wali oddział 100 złodziei, drugi grzeje koguta i ma zniszczone paznokcie od słonecznika ? jakby ktoś był zainteresowany za co przyznaje się dodatek odsyłam do przepisów.

Związek w policji to chociaż działa na korzyść funkcjonariuszy , a u nas to mam wrażenie że na odwrót.. Tylko to wina wszystkich ludzi z naszej formacji. Pozwalamy na to sami co się dzieje i co się tu wyprawia . Przykre ale prawdziwe .
Gratuluję oddziałowemu sierżantowi tak pięknego dodatku. Ja nawet takiego nie mam. 
Odpowiedz
(12-04-2022, 10:49 )Klawisz@ napisał(a):
(11-04-2022, 19:01 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): https://nszzp.pl/aktualnosci/powolanie-z...-uposazen/

regulacja dodatków w Policji. W SW cisza.
post wcześniejszy na ten temat z komentarzem dotyczącym Przewodniczącego T, który nie angazuje się dostatecznie w sprawy funkcjonariuszy został ocenzurowany. Ciekawe czy ten sie ukaże

W SW masz teraz takie kozackie dodatki, że sierżant 12 lat służby i cywilem ma dodatek 550, a kapral 2 lata służby bez cywila ma 800 ? jeden wali oddział 100 złodziei, drugi grzeje koguta i ma zniszczone paznokcie od słonecznika ? jakby ktoś był zainteresowany za co przyznaje się dodatek odsyłam do przepisów.

Związek w policji to chociaż działa na korzyść funkcjonariuszy , a u nas to mam wrażenie że na odwrót.. Tylko to wina wszystkich ludzi z naszej formacji. Pozwalamy na to sami co się dzieje i co się tu wyprawia . Przykre ale prawdziwe .
Odpowiedz
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a): Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

Szkoda mi mojego czasu na Ciebie, jeśli byli funkcjonariuszami 1 stycznia to podwyżkę dostaną. Twierdziłeś już, że trzynastki nie będzie, mundurówki i podwyżki. Nie jesteś wiarygodny. Powinni Cię zablokować na tym forum.
Odpowiedz
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a): Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

To emeryci będą w plecy z kasą !!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Pytanie do admina , od kolegi emeryta , adminie czy związki coś działają w związku z brakiem podwyżek dla tegorocznych emerytów , a jeśli nie to po jakim czasie można oddać sprawę do sądu .
Odpowiedz
(13-04-2022, 12:16 )Srebrny Judasz napisał(a):
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a): Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.

Buuuuuhhhhhaaaa, co ma piernik do wiatraka. Waloryzacja należy się emerytowi na dzień 1 marca, natomiast wszystkim funkcjonariuszom liczą podwyżki na dzień 1 stycznia. Więc jeżeli byłes/aś funkcjonariuszem czynnym w dniu 1 stycznia - podwyżka należy się jak psu buda. 
Odpowiedz
Tak sobie rozmyślam nad tymi podwyżkami rozłożonymi na 3 składniki i czy przypadkiem nie było to zrobione specjalnie żeby uje... przede wszystkim emerytom podwyżkę a wiadome jest chyba przez wszystkich że to jest rekordowy rok jeśli chodzi o odejścia bo odchodzi około 2000 f-szy !!!!
Odpowiedz
(13-04-2022, 8:22 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a):
(11-04-2022, 14:46 )Golon napisał(a): Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.

Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.

Podstawy prawnej brak aby dostali proszę Pana budy nie będzie. Więc waloryzacja była, była i to wystarczy. Pod sufitem jest jeszcze ok pozdrawiam.
Odpowiedz
(12-04-2022, 20:46 )anielica2010 napisał(a):
(12-04-2022, 16:47 )Cywil87 napisał(a): Czy ktoś może ma wiedzę o podwyzkach dla pracownikow cywilnych??
Ponawiam pytanie.
chyba się nie dowiemy... gdzies mi mignęło, że w cywilu taka kasa niby...napewno nie w SW.Nas podobno rozporzadzenia też ujęły ale jak widać to tylko papier...
Odpowiedz
(13-04-2022, 8:20 )caber76 napisał(a):
(12-04-2022, 18:36 )jtd napisał(a): W związku z drożyzną warto może rozważyć wzrost składki członkowskiej . Utrzymanie takiej prężnej organizacji kosztuje. Co o tym myślicie funkcjonariuszki i funkcjonariusze?


Jeszcze tak się nie uśmiałem w życiu, te związki trzeba zdelegalizować.

DG też miał votum 2x może tu szukaj delegalicaji
Odpowiedz
(12-04-2022, 14:25 )Srebrny Judasz napisał(a):
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a):
(11-04-2022, 14:46 )Golon napisał(a): Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.

Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.

Wróbelki ćwierkające, że masz coś pod sufitem nie tak. Podwyżka emerytom się należy jak psu buda i nie siej fermentu.
Odpowiedz
(12-04-2022, 18:36 )jtd napisał(a): W związku z drożyzną warto może rozważyć wzrost składki członkowskiej . Utrzymanie takiej prężnej organizacji kosztuje. Co o tym myślicie funkcjonariuszki i funkcjonariusze?


Jeszcze tak się nie uśmiałem w życiu, te związki trzeba zdelegalizować.
Odpowiedz
Generał zapomniał o tegorocznych emerytach i ma problem, funkcjonariusze czynni dostali mniej niż zapisane było w ustawie budżetowej ,ale jak znam życie w sw, to w centralnym zarządzie powiedzą że emeryci dostaną waloryzację i są zachłanni i chcą wyłudzić podwyżki.Takie cyrki tylko w służbie wienziennej ,bo to najbardziej komunistyczna formacja mundurowa.Panie Kitliński pomyśl co zrobić żeby dać funkcjonariuszą podwyżkę, a nie ciągle kombinujesz co zrobić żeby nie dać nic albo jak już to możliwie najmniej . No i nie zabierajcie ochronie stanowisk żeby zrekompensować sobie podwyżkę, nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie.BSW to też sztuczny twór już są znane pierwsze sprawy zamiecione pod dywan.To ile zarabia doświatczony oddziałowy z 15 stażem to kpina ,dwadzieścia lat temu młody funkcjonariusz zarobił połowę tego co stary oddziałowy dzisiaj młode wilczki mają prawie tyle samo i jeszcze mówią wprost ja przyszedłem na 25lat i muszę się oszczędzać .CZ doprowadził do tego że doświatczeni funkcjonariusze odchodzą ze służby . A dodatek po 25 latach to tylko dla tych co siedzą za biurkiem i widzą złodzieja przez okratowane okno ,bo nikt na pierwszej lini pracując uczciwie tyle nie wytrzyma .Generale ogarnij się i pomyśl kto w sw naraża się na niebezpieczeństwo i kto powinien mieć najwyższe pensje .
Odpowiedz
(12-04-2022, 16:47 )Cywil87 napisał(a): Czy ktoś może ma wiedzę o podwyzkach dla pracownikow cywilnych??
Ponawiam pytanie.
Odpowiedz
W związku z drożyzną warto może rozważyć wzrost składki członkowskiej . Utrzymanie takiej prężnej organizacji kosztuje. Co o tym myślicie funkcjonariuszki i funkcjonariusze?
Odpowiedz
Czy ktoś może ma wiedzę o podwyzkach dla pracownikow cywilnych??
Odpowiedz
(12-04-2022, 7:09 )Prison_Officer napisał(a):
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a):
(11-04-2022, 14:46 )Golon napisał(a): Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.

Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.

Wróbelki ćwierkaja, że tegoroczni emeryci dostaną fige z makiem podwyżki oj co tu się dzieje w tej naszej służbie tylko kupę zrobić i iść na emke.
Odpowiedz
(12-04-2022, 10:49 )Klawisz@ napisał(a):
(11-04-2022, 19:01 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): https://nszzp.pl/aktualnosci/powolanie-z...-uposazen/

regulacja dodatków w Policji. W SW cisza.
post wcześniejszy na ten temat z komentarzem dotyczącym Przewodniczącego T, który nie angazuje się dostatecznie w sprawy funkcjonariuszy został ocenzurowany. Ciekawe czy ten sie ukaże

Związek w policji to chociaż działa na korzyść funkcjonariuszy , a u nas to mam wrażenie że na odwrót.. Tylko to wina wszystkich ludzi z naszej formacji. Pozwalamy na to sami co się dzieje i co się tu wyprawia . Przykre ale prawdziwe .

Dopiero miesiąc po terminie, jeszcze poczekamy z pół roku i wtedy wyślą pismo albo jak to lepiej brzmi uchwałę, takze może w przyszłym roku zrobią jakiś projekt progresji dodatkow, czekają jak widać aż kolejne setki doświadczonych oddziałowych wychowawców i psychologów odejdzie na emeryturę po 15 latach. Ojjj jacy oni są pocieszni :) w tym czcie WAŁszawskim...
Odpowiedz
CZSW zapewnia że emeryci dostaną tylko że nie ma podstawy prawnej żeby dać emerytą dodatki a tym samym podwyżki I sami nie wiedzą jak to wszystko ugryźć. Banda amatorów będą odsetki płacić.
Odpowiedz
Może Administrator wyjaśnić, albo ktoś że Związków, jak to jest że wysługa wzrosła mi o 10%, a kwotę ponad podwyżkę dostałem tylko 5%? Czyli Ministerstwo Ale i CZSW okradło mnie na 5%
Odpowiedz
(11-04-2022, 19:01 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): https://nszzp.pl/aktualnosci/powolanie-z...-uposazen/

regulacja dodatków w Policji. W SW cisza.
post wcześniejszy na ten temat z komentarzem dotyczącym Przewodniczącego T, który nie angazuje się dostatecznie w sprawy funkcjonariuszy został ocenzurowany. Ciekawe czy ten sie ukaże

Związek w policji to chociaż działa na korzyść funkcjonariuszy , a u nas to mam wrażenie że na odwrót.. Tylko to wina wszystkich ludzi z naszej formacji. Pozwalamy na to sami co się dzieje i co się tu wyprawia . Przykre ale prawdziwe .
Odpowiedz
(11-04-2022, 21:30 )Oficer napisał(a):
(11-04-2022, 14:46 )Golon napisał(a): Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.

Zrobią tak że pewnie nie dostaną.

Jaką podwyżkę, przecież emeryci mają waloryzację. 

Co do tegorocznych emerytów, którzy odeszli po 1 stycznia 2022 to muszą dostać. Podwyżka uposażenia jest dla f-szy, którzy na dzień 1 stycznia 2022 byli czynnymi f-szami i ci co odeszli po tej dacie muszą dostać wyrównanie i przeliczenie emerytury na nowo. Jeśli nie zrobią tego z automatu to trzeba udać się do kadr, bo z tego co się orientuję to pierwszy rok (ten roczny zasiłek 100%) wypłaca jednostka (poprawcie mnie jeśli się mylę), jeśli ktoś odszedł bez komisji to kontaktować się trzeba z biurem emerytalnym.

Ostatecznie pozostaje sąd, ale w tym przypadku wygrana jest 100% pewna.
Odpowiedz
Którego przelewają mundurówkę???
Odpowiedz
Witam panie i panów
Szczerze już wiem ,ze wypisuje się z związków .
Płacić składki i być w związkach w tej formie niema sensu .
Nie będę utrzymywać osób które nie wypełniają swoich obowiązków tylko walczą z wiatrakami
Odpowiedz
(11-04-2022, 14:46 )Golon napisał(a): Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.

Zrobią tak że pewnie nie dostaną.
Odpowiedz
(07-04-2022, 17:15 )klawisz-weteran napisał(a): Takie pytanko , czy jest ktoś kto odszedł na emeryturę w lutym 2022 i otrzymał wyrównanie podwyżki?



Ja na razie nie , ale pismo już poszło i zobaczymy.
Odpowiedz
https://nszzp.pl/aktualnosci/powolanie-z...-uposazen/

regulacja dodatków w Policji. W SW cisza.
post wcześniejszy na ten temat z komentarzem dotyczącym Przewodniczącego T, który nie angazuje się dostatecznie w sprawy funkcjonariuszy został ocenzurowany. Ciekawe czy ten sie ukaże
Odpowiedz
[quote="Golon" pid='14262' dateline='1649684807']
Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle  dostaną.
Spokojnie. Dostaniemy. Dzwoniłem ostatnio do swojej byłej kadrowej. Powiedziała że dostanę decyzję pocztą. A na razie czynnych liczą bo zamieszanie z tym sami wiecie jakie.
Odpowiedz
(10-04-2022, 19:13 )Srebrny Judasz napisał(a): [quote="Srebrny Judasz" pid='14242' dateline='1649503084']
Najważniejsze, że Mors i Przywódca OZ Opatowek są w plecy na podwyżce pozdrawiam. Z-ca w Bornem też by chciał więcej za leżenie i głupa palenie. Tak beczy do f- szy. JESZCZE mu  MAŁO. Niech się weźmie za robotę bo kilku skazanych na dwóch dyrektorów to o jednego za dużo. Kto jak kto ale on potrafi powiedzieć weź się do roboty a przy biurku już się nie mieści z otyłości.
 Ok jest spoko. Teraz trzeba z-ce pprzypilnowac bo coś czerwony jest z rana wielbłąd wody potrzebuje.

 A drewno nadal jest wożone do porstu fotki sa zrobione
Odpowiedz
Kiedy emeryci dostaną podwyżkę, albo czy wogóle dostaną.
Odpowiedz
(10-04-2022, 19:13 )Srebrny Judasz napisał(a): [quote="Srebrny Judasz" pid='14242' dateline='1649503084']
Najważniejsze, że Mors i Przywódca OZ Opatowek są w plecy na podwyżce pozdrawiam. Z-ca w Bornem też by chciał więcej za leżenie i głupa palenie. Tak beczy do f- szy. JESZCZE mu  MAŁO. Niech się weźmie za robotę bo kilku skazanych na dwóch dyrektorów to o jednego za dużo. Kto jak kto ale on potrafi powiedzieć weź się do roboty a przy biurku już się nie mieści z otyłości.
 Ok jest spoko. Teraz trzeba z-ce pprzypilnowac bo coś czerwony jest z rana wielbłąd wody potrzebuje.

Na morsa też trzeba spojrzeć bo po nosie widać, że za kołnierz nie wylewa.

DYREKTORZE zk Borne bądź czujny bo jeśli ktoś CIĘ uprzedzi bedziesz miał kilka minut na spakowanie sie.
Odpowiedz
(09-04-2022, 15:16 )Cody napisał(a):
(09-04-2022, 7:24 )anton napisał(a): Pani administratorze proszę mi wyjaśnić taką rzecz.
Podwyżki dostałem 624 brutto a na koncie przybyło 460 zł przy wypłacie. Nie jestem odosobniony w mojej jednostce. Nie mam potrąceń prócz składki związkowej. Gdzie się podziało ponad 40 zł? Finanse mówią że to wina nowego polskiego ładu ale przecież nowy ład nie wpływa na nasze wypłaty.
Na początku roku wypłat były pomniejszone o polski ład ale potem były wyrównania. To teraz już nowy ład wszedł mi na podwyżkę i zabrał prawie 10%. O co tu kaman?

TY tak na poważnie ?!

Jak nie masz nic do dodania ani rzetelnej informacji to po co zadajesz durne pytania?
Odpowiedz
(09-04-2022, 22:15 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(09-04-2022, 11:46 )Szczęśliwy napisał(a):
(09-04-2022, 7:24 )anton napisał(a): Pani administratorze proszę mi wyjaśnić taką rzecz.
Podwyżki dostałem 624 brutto a na koncie przybyło 460 zł przy wypłacie. Nie jestem odosobniony w mojej jednostce. Nie mam potrąceń prócz składki związkowej. Gdzie się podziało ponad 40 zł? Finanse mówią że to wina nowego polskiego ładu ale przecież nowy ład nie wpływa na nasze wypłaty.
Na początku roku wypłat były pomniejszone o polski ład ale potem były wyrównania. To teraz już nowy ład wszedł mi na podwyżkę i zabrał prawie 10%. O co tu kaman?
Masz w jednostce taki dział który się nazywa Finansowy więc podejdź i na 100% ci wyjaśnia, skąd admin ma wiedzieć LUDZIE???

Masz rację jest taki dział w SW jak finanse. Tylko jak do nich dzwonię to odsyłają mnie do okręgu bo oni nic nie wiedzą i robią tylko to co im góra karze.
Śmieszna jest ta firma, tu nikt nic nie wie. Dobrze, że już paru wybiłem z głowy aby przyszli do SW
Do SZCZĘSLIWY czytałeś ze zrozumieniem? Jest napisane że finanse takiej informacji udzieliły.
Odpowiedz
[quote="Srebrny Judasz" pid='14242' dateline='1649503084']
Najważniejsze, że Mors i Przywódca OZ Opatowek są w plecy na podwyżce pozdrawiam. Z-ca w Bornem też by chciał więcej za leżenie i głupa palenie. Tak beczy do f- szy. JESZCZE mu  MAŁO. Niech się weźmie za robotę bo kilku skazanych na dwóch dyrektorów to o jednego za dużo. Kto jak kto ale on potrafi powiedzieć weź się do roboty a przy biurku już się nie mieści z otyłości.
 Ok jest spoko. Teraz trzeba z-ce pprzypilnowac bo coś czerwony jest z rana wielbłąd wody potrzebuje.
Odpowiedz
[quote="marek1980" pid='14247' dateline='1649588808']
Dyrektorze Dublin co tam w popłochu za papiery palisz na kotlowni? Aż trzy dni z rzędu?
[/quot

Niech sobie pali po odejściu na emke 3 lata maja żeby go ujebac i zabrać pieniążki (emke )

Tak jak daniszewskiemu karma wraca czekaj na wezwanie  gościu kolorowy.
Odpowiedz
(10-04-2022, 12:06 )marek1980 napisał(a): Dyrektorze Dublin co tam w popłochu za papiery palisz na kotlowni? Aż trzy dni z rzędu?
Odpowiedz
(09-04-2022, 22:15 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(09-04-2022, 11:46 )Szczęśliwy napisał(a):
(09-04-2022, 7:24 )anton napisał(a): Pani administratorze proszę mi wyjaśnić taką rzecz.
Podwyżki dostałem 624 brutto a na koncie przybyło 460 zł przy wypłacie. Nie jestem odosobniony w mojej jednostce. Nie mam potrąceń prócz składki związkowej. Gdzie się podziało ponad 40 zł? Finanse mówią że to wina nowego polskiego ładu ale przecież nowy ład nie wpływa na nasze wypłaty.
Na początku roku wypłat były pomniejszone o polski ład ale potem były wyrównania. To teraz już nowy ład wszedł mi na podwyżkę i zabrał prawie 10%. O co tu kaman?
Masz w jednostce taki dział który się nazywa Finansowy więc podejdź i na 100% ci wyjaśnia, skąd admin ma wiedzieć LUDZIE???

Masz rację jest taki dział w SW jak finanse. Tylko jak do nich dzwonię to odsyłają mnie do okręgu bo oni nic nie wiedzą i robią tylko to co im góra karze.
Śmieszna jest ta firma, tu nikt nic nie wie. Dobrze, że już paru wybiłem z głowy aby przyszli do SW

Nie wiem jak w innych jednostkach ale w łódzkim Areszcie tak liczyli wypłaty od nowego roku że mamy juz do oddania w US po 300-400zł, żeby to zastopować mamy składać jakieś oświadczenia ale przez to od maja wynagrodzenia w dół od 70-100zł. Nie jest to oczywiście wina Pań z finansów tylko pokręcone wytyczne wynikające z polskiego wałka. Także niektórych to ta podwyżka od stycznia wyniesie niecałe 400zł albo mniej skoro już na starcie dostawali np. 430zl zamiast 500 na rękę a teraz to już w ogóle np. 360zł. Panie i Panowie rok 2024 ostatnim w tej niedorobionej formacji!
Odpowiedz
(09-04-2022, 20:12 )konradissimus napisał(a):
(09-04-2022, 12:14 )Szczęśliwy napisał(a):
(07-04-2022, 22:29 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(07-04-2022, 13:25 )JeszczeTrochę napisał(a):
(06-04-2022, 22:48 )Szczęśliwy Op napisał(a): Nie ma co dyskutować z BIEDĄ haha przecież im wiecznie mało za złotówkę sprzedali by najbliższego z rodziny, większych pazernych chłopków jak na tym forum nie ma na świecie.
Do szczęśliwy op. Początkowo miałem napisać coś więcej ale jak mówią rusz gówno to będzie śmierdzieć. Tak więc zapytam tylko czy z tobą jest wszystko w porządku? Może trzeba udać się do specjalisty jakieś proszki przepisze. Mówisz że ludzie to są pazerni? A może walczą o swoje. Wypieli się na nas przełożeni, minister a związki udają że coś robią. Wątpię żebyś miał więcej stażu niż oranżada gwarancji więc nakreślę ci w najprostszy sposób jaki tylko można. Nie po to tyle lat się walczyli o uznanie mam cywila żeby teraz nas oszukiwano. Dostałeś podwyżkę również dzięki nam funkcjonariusz. Ty dostałeś zapewne 500 zł na rękę a może nawet więcej bo znam przypadki że f-sze z 3 letnim stażu przy dzisiejszym wyrównaniu dostali po 560 zł na rękę. A moi koledzy nawet że starszej większym odemnie dostali po 360 bo między styczniem a marcem wskoczyła im wysługa. Ja sam dostałem 500 ale moje kolejne 5% poszło się je...ć bo właśnie zostało mi wciągnięte w podwyżkę. Tak więc niepier...l głupot i nie nazywaj chłopaków i dziewczyn biedakami i sprzedawczykami. Tacy ludzie jak ty pewnie mają wielkie poparcie w plecaku i awansują za wybitne osiągnięcia w pracy penitencjarnej. W ciągu roku że dwa stopnie do góry itp. Rzadko udzielam się na forum bo mi się poprosi nie chce ale takiego błazna to dawno nie widziałem. Piszesz o rzeczach o których najwidoczniej nie masz pojęcia, mieszkasz pewnie z rodzicami chodzisz w rurkach nie wiesz co to utrzymanie rodziny. Mamusia da jeść tatuś zasponsoruje paliwko no czego więcej ci trzeba. Mam nadzieję że to OP w nicku to nie opolskie bo przez takich jak ty wstydzę przyznać się skąd pochodzę. Mam tylko nadzieję że kiedyś zrozumiesz o co chodzi w tej służbie. Nie życzę ci tego ale jak kiedyś na peronce napluje ci jakiś bandyta w twarz albo da po pysku to załapiesz. Obudź się chłopaku i pomyśl co tu piszesz. Prawda jest taka że tysiące f-szy zostało oszukanych na podwyżce jak również nasi koledzy i koleżanki pełniący służebny jako cywile. Pomyśl doucz się i dopiero później się wypowiadaj. Nikt całe życie za rączkę prowadził cię nie będzie. Szkoda że Golina tyle lat już nie działa dostał by jeden z drugim po pi.... (Bez urazy koleżanki) to by szanował siebie i innych. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z tej niewdzięcznej formacji, a ty szczęśliwy obudź się

Zgadzam się z przedmówcaą w 100%. Każdy walczy o swoje i o godną wypłatę, a ta niestety nie jest adekwatna do obowiązków wykonywanych. Pamiętajmy, że pracujemy z przestępcami i to, że jeden oddziałowy w oddziale mieszkalnym potrafi ogarnąć 50, 70 lub więcej osadzonych świadczy o jego inteligencji i wyrobieniu sobie szacunku. Na takich pracowników nie powinno się oszczędzać, a niestety w tej chwili jesteśmy tylko oszukiwani i to przez ministerstwo które ma w nazwie sprawiedliwość. Nie jest tu bez winy związek zawodowy który niestety nie poradził sobie z tym zadaniem jak i z wieloma innymi. W takim wypadku powinien cały zarząd podać się do dymysji i wybrać nowy.
Do Jeszcze Trochę... Nie będę się rozpisywał bo szkoda z takim jak ty cokolwiek pisać, nie trafiłeś z niczym jedynie z Op. Jedno chcę podkreślić wszystkich nigdy się nie zadowoli ale tak jak nasze środowisko narzeka to Szok cytuje... i weź sobie to wbij do głowy.... GISW nic nie robi tylko ćwiczą (nawet byś się tam nie dostał jesteś podejrzewam za cienki), administracja pije kawę i widzą skazanego jak sprząta ( niestety nie wszyscy się nadają na takie stanowiska z papierami nie jest łatwa praca i niejeden z admini może zastąpić kogoś w ochronie) popytaj ludzi w cywilu kiedy widzieli jakąś podwyżkę lub premie jak masz w ogóle z kim porozmawiać, to że jesteśmy traktowani trochę inaczej niż Policja to wiem ale na pensje nie ma co narzekać. Rozmawiam z innymi i wierz że tak jak tutaj nie skomlą człowieku i pamiętaj zawsze możesz sobie polepszyć i pracę zmienić. Dużo wartościowych ludzi jest w służbie więc Pozdrawiam. Na marginesie może właśnie to ja cie uczyłem ŚPB. Więc ogarnij się malolacie.

Mnie rozbawiłeś z podwyżkami w cywilu. Widać, że pojęcie masz żadne. Akurat rozmawiałem dziś z jedna osobą która pracuje właśnie w cywilu i powiedziała, ze teraz nie nadążają z aneksowaniem umów bo podwyżka praktycznie co dwa tygodnie i pensje akurat mamy żałosne.
 

Nie przejmuj się wpisami takich osobników bo to są ludzie którzy albo nigdy nie pracowali w cywilu albo zielone ludziki z nieudolnego w zarządzaniu instytucją jaką jest SW dyrekcją generalną. Nikt by nie uciekał na emeryturę gdyby w cywilu ładnie nie płacili. Sam idę z tej służby bo już nie spełnia moich wymogów i idę do pracy w cywilu.
Odpowiedz
Jak pozegnamy dyr. w Dublinach https://youtu.be/X15XZ-VIVaQ
Odpowiedz
Co za papiery palisz dyrektorze z Dublin w popłochu na kotlowni? ( trzy dni z rzedu) Przestraszyles sie bsw? Zapomniales że są tam Kamery
Odpowiedz
Dyrektorze Dublin co tam w popłochu za papiery palisz na kotlowni? Aż trzy dni z rzędu?
Odpowiedz
(09-04-2022, 11:46 )Szczęśliwy napisał(a):
(09-04-2022, 7:24 )anton napisał(a): Pani administratorze proszę mi wyjaśnić taką rzecz.
Podwyżki dostałem 624 brutto a na koncie przybyło 460 zł przy wypłacie. Nie jestem odosobniony w mojej jednostce. Nie mam potrąceń prócz składki związkowej. Gdzie się podziało ponad 40 zł? Finanse mówią że to wina nowego polskiego ładu ale przecież nowy ład nie wpływa na nasze wypłaty.
Na początku roku wypłat były pomniejszone o polski ład ale potem były wyrównania. To teraz już nowy ład wszedł mi na podwyżkę i zabrał prawie 10%. O co tu kaman?
Masz w jednostce taki dział który się nazywa Finansowy więc podejdź i na 100% ci wyjaśnia, skąd admin ma wiedzieć LUDZIE???

Masz rację jest taki dział w SW jak finanse. Tylko jak do nich dzwonię to odsyłają mnie do okręgu bo oni nic nie wiedzą i robią tylko to co im góra karze.
Śmieszna jest ta firma, tu nikt nic nie wie. Dobrze, że już paru wybiłem z głowy aby przyszli do SW
Odpowiedz
(09-04-2022, 12:14 )Szczęśliwy napisał(a):
(07-04-2022, 22:29 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(07-04-2022, 13:25 )JeszczeTrochę napisał(a):
(06-04-2022, 22:48 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(06-04-2022, 14:04 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Jak Ci się tu podoba to siedź cicho i się nie odzywam. Dla Twojej wiadomości, wypłata w Biedronce nie jest taka zła i stresu mniej.
Nie ma co dyskutować z BIEDĄ haha przecież im wiecznie mało za złotówkę sprzedali by najbliższego z rodziny, większych pazernych chłopków jak na tym forum nie ma na świecie.
Do szczęśliwy op. Początkowo miałem napisać coś więcej ale jak mówią rusz gówno to będzie śmierdzieć. Tak więc zapytam tylko czy z tobą jest wszystko w porządku? Może trzeba udać się do specjalisty jakieś proszki przepisze. Mówisz że ludzie to są pazerni? A może walczą o swoje. Wypieli się na nas przełożeni, minister a związki udają że coś robią. Wątpię żebyś miał więcej stażu niż oranżada gwarancji więc nakreślę ci w najprostszy sposób jaki tylko można. Nie po to tyle lat się walczyli o uznanie mam cywila żeby teraz nas oszukiwano. Dostałeś podwyżkę również dzięki nam funkcjonariusz. Ty dostałeś zapewne 500 zł na rękę a może nawet więcej bo znam przypadki że f-sze z 3 letnim stażu przy dzisiejszym wyrównaniu dostali po 560 zł na rękę. A moi koledzy nawet że starszej większym odemnie dostali po 360 bo między styczniem a marcem wskoczyła im wysługa. Ja sam dostałem 500 ale moje kolejne 5% poszło się je...ć bo właśnie zostało mi wciągnięte w podwyżkę. Tak więc niepier...l głupot i nie nazywaj chłopaków i dziewczyn biedakami i sprzedawczykami. Tacy ludzie jak ty pewnie mają wielkie poparcie w plecaku i awansują za wybitne osiągnięcia w pracy penitencjarnej. W ciągu roku że dwa stopnie do góry itp. Rzadko udzielam się na forum bo mi się poprosi nie chce ale takiego błazna to dawno nie widziałem. Piszesz o rzeczach o których najwidoczniej nie masz pojęcia, mieszkasz pewnie z rodzicami chodzisz w rurkach nie wiesz co to utrzymanie rodziny. Mamusia da jeść tatuś zasponsoruje paliwko no czego więcej ci trzeba. Mam nadzieję że to OP w nicku to nie opolskie bo przez takich jak ty wstydzę przyznać się skąd pochodzę. Mam tylko nadzieję że kiedyś zrozumiesz o co chodzi w tej służbie. Nie życzę ci tego ale jak kiedyś na peronce napluje ci jakiś bandyta w twarz albo da po pysku to załapiesz. Obudź się chłopaku i pomyśl co tu piszesz. Prawda jest taka że tysiące f-szy zostało oszukanych na podwyżce jak również nasi koledzy i koleżanki pełniący służebny jako cywile. Pomyśl doucz się i dopiero później się wypowiadaj. Nikt całe życie za rączkę prowadził cię nie będzie. Szkoda że Golina tyle lat już nie działa dostał by jeden z drugim po pi.... (Bez urazy koleżanki) to by szanował siebie i innych. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z tej niewdzięcznej formacji, a ty szczęśliwy obudź się

Zgadzam się z przedmówcaą w 100%. Każdy walczy o swoje i o godną wypłatę, a ta niestety nie jest adekwatna do obowiązków wykonywanych. Pamiętajmy, że pracujemy z przestępcami i to, że jeden oddziałowy w oddziale mieszkalnym potrafi ogarnąć 50, 70 lub więcej osadzonych świadczy o jego inteligencji i wyrobieniu sobie szacunku. Na takich pracowników nie powinno się oszczędzać, a niestety w tej chwili jesteśmy tylko oszukiwani i to przez ministerstwo które ma w nazwie sprawiedliwość. Nie jest tu bez winy związek zawodowy który niestety nie poradził sobie z tym zadaniem jak i z wieloma innymi. W takim wypadku powinien cały zarząd podać się do dymysji i wybrać nowy.
Do Jeszcze Trochę... Nie będę się rozpisywał bo szkoda z takim jak ty cokolwiek pisać, nie trafiłeś z niczym jedynie z Op. Jedno chcę podkreślić wszystkich nigdy się nie zadowoli ale tak jak nasze środowisko narzeka to Szok cytuje... i weź sobie to wbij do głowy.... GISW nic nie robi tylko ćwiczą (nawet byś się tam nie dostał jesteś podejrzewam za cienki), administracja pije kawę i widzą skazanego jak sprząta ( niestety nie wszyscy się nadają na takie stanowiska z papierami nie jest łatwa praca i niejeden z admini może zastąpić kogoś w ochronie) popytaj ludzi w cywilu kiedy widzieli jakąś podwyżkę lub premie jak masz w ogóle z kim porozmawiać, to że jesteśmy traktowani trochę inaczej niż Policja to wiem ale na pensje nie ma co narzekać. Rozmawiam z innymi i wierz że tak jak tutaj nie skomlą człowieku i pamiętaj zawsze możesz sobie polepszyć i pracę zmienić. Dużo wartościowych ludzi jest w służbie więc Pozdrawiam. Na marginesie może właśnie to ja cie uczyłem ŚPB. Więc ogarnij się malolacie.

Mnie rozbawiłeś z podwyżkami w cywilu. Widać, że pojęcie masz żadne. Akurat rozmawiałem dziś z jedna osobą która pracuje właśnie w cywilu i powiedziała, ze teraz nie nadążają z aneksowaniem umów bo podwyżka praktycznie co dwa tygodnie i pensje akurat mamy żałosne.
Odpowiedz
(09-04-2022, 7:24 )anton napisał(a): Pani administratorze proszę mi wyjaśnić taką rzecz.
Podwyżki dostałem 624 brutto a na koncie przybyło 460 zł przy wypłacie. Nie jestem odosobniony w mojej jednostce. Nie mam potrąceń prócz składki związkowej. Gdzie się podziało ponad 40 zł? Finanse mówią że to wina nowego polskiego ładu ale przecież nowy ład nie wpływa na nasze wypłaty.
Na początku roku wypłat były pomniejszone o polski ład ale potem były wyrównania. To teraz już nowy ład wszedł mi na podwyżkę i zabrał prawie 10%. O co tu kaman?

TY tak na poważnie ?!
Odpowiedz
Najważniejsze, że Mors i Przywódca OZ Opatowek są w plecy na podwyżce pozdrawiam. Z-ca w Bornem też by chciał więcej za leżenie i głupa palenie. Tak beczy do f- szy. JESZCZE mu MAŁO. Niech się weźmie za robotę bo kilku skazanych na dwóch dyrektorów to o jednego za dużo. Kto jak kto ale on potrafi powiedzieć weź się do roboty a przy biurku już się nie mieści z otyłości.
Odpowiedz