(03-02-2022, 19:43 )Nie plecak napisał(a): Nasze 60 mln na cywil poszło na rekompensatę dla Czech
i karę z UE także wątpię żeby znaleźli jakieś pieniądze na ten cel.Obym się mylił,jutro się okaże.Pozdr dla tych co mają ponad 10 lat cywila .
A co z tymi co maja tyle cywila?
Odpowiedz
https://businessinsider.com.pl/gospodark...JWscKo-5M8
Odpowiedz
Dodatek za przejazdy druga sprawa. Co to ma być wyliczenia kadr? Kużwa ludzie albo kilometrówka albo bilet miesięczny i koniec tematu. A swoje wyliczenia typu bo tyle ministerstwo dało? W buty sobie wsadzić można. Kogo to obchodzi.
Odpowiedz
To wszystko co pisze jeden i drugi związek to żenada i obłuda, fałsz. Prawda jest takaka, że rząd traktuje mas jak spółkę prywatną z ograniczoną odpowiedzialnością. Zawszę o wszystko musimy się prosić... nigdy nie jesteśmy traktowani jak"funkcjionariusze" w niczym. C@y szczepienia, podwyżki, zmniejszenie czasu izolacji... I Kurcze wiele innych. Zawszę jak te psy wręcz błagamy o to aby o nas wspomnieć jak o funkcjonariuszach. Kuźwa okropny żal do tego pana prowadzącego formację. To jest kipina z 25 tyś osób. Szkoda
Odpowiedz
(02-02-2022, 23:30 )szfager napisał(a):
(02-02-2022, 9:12 )Robin Łoodź napisał(a):
(01-02-2022, 22:26 )Administrator napisał(a):
(01-02-2022, 17:04 )Robin Łoodź napisał(a): Brawo Panie Administratorze. Cenzura jak w TVP. O naszych nie można mówić źle tylko o innych. My jesteśmy idealni. Koledzy związkowcy krzywdy sobie nie dadzą zrobić. PiS pełną gębą.

Apeluję tylko o wzajemny szacunek podczas zamieszczania wpisów na Księdze Gości, nic więcej.

Szacunek jak najbardziej. Nigdy nikogo nie obraziłem, a cenzura robi swoje. Jacek K. byłby z Pana dumny. To nie jest tylko moje zdanie. Niby Księga Gości, a powinna się nazywać Trybuna Ludu.
Nawet złodziej wie, że szacunku się nie kupi, nie ma go we krwi ani się z nim nie rodzi TRZEBA NA NIEGO ZAPRACOWAĆ.                                                             Prosta recepta chcesz być szanowany- szanuj  innych starszych, słabszych, podwładnych..... a będą szanowali Ciebie.                                                        Niech od nas nikt nie wymaga szacunku jeśli sam go nie okazuje bo w przeciwieństwie do większości naszych przełożonych mamy swój honor i zasady. Oczywiście nie ,,piję" do Administratora ale powinien Pan zrozumieć, że wypowiadając się na księdze dajemy upust swoim emocjom i wypowiedzi czasem są w aroganckim tonie ale czasami krew zalewa....

I znów wpisy usunięte. Czyżby kolega z Łodzi zadzwonił i załatwił sprawę? Czyli tu też panuje zasada, że mogą mówić o nas dobrze albo wcale. Brawo. Narzekacie na kolesiostwo strony służbowej, a niczym się nie różnicie.
Odpowiedz
Wielmożny Marszałek dodatek ,,covidowy,, zabrał.
A czy on w ogóle wie że są realizowane konwoje do szpitali z osadzonymi którzy są chorzy na covid. I jak to wszystko wtedy tam wygląda?
A no tak że funkcjonariusze w tym konwoju siedzą ponad 12 godzin w maskach i w białych skafandrach. Niech przyjedzie i zobaczy jak chłopaki zdejmują to z siebie po tylu godzinach . Ich miny i wygląd mówą wszystko.
Czy Marszałek wie że są w Polsce oddziały na których są osadzeni z covidem ? I realizowana jest ta sama procedura z zakładaniem skafandrów i masek ? Z tą różnicą że chłopaki ubierają się w to tylko w czasie wydawania posiłków, leków , ewentualnie innych sytuacji.
No ale według Marszałka covid się skończył .
No ale tak to jest jak się jest teoretykiem a nie praktykiem.
Panie Marszałku....COVID się nie skończył !!!!
Odpowiedz
Nasze 60 mln na cywil poszło na rekompensatę dla Czech
i karę z UE także wątpię żeby znaleźli jakieś pieniądze na ten cel.Obym się mylił,jutro się okaże.Pozdr dla tych co mają ponad 10 lat cywila .
Odpowiedz
(03-02-2022, 11:08 )inkoguto napisał(a): Chciałbym poruszyć temat już dawno zapomniany,,Dojazdy do miejsca pełnienia służby''
Ostatnio przeczytałem artykuł który mówi że obecnie koszty uzyskania przychodu dla osób dojeżdżających do pracy z inne miejscowości wynoszą 300 zł miesięcznie, a za rok podatkowy maksymalnie 3 600 zł samochodem osobowym. Natomiast osoby mieszkające i pracujące w tej same miejscowość mogą korzystać także z kosztów uzyskania przychodów jednak w niższej wysokości i wynoszą one 250 zł miesięcznie, co w skali roku daje 3000 zł. Jeżeli jeździsz komunikacja miejską możesz uzyskać więcej tylko trzeba udokumentować biletem miesięcznym z przypisanym nazwiskiem.Niestety my dostajemy ryczałt jak wiecie o wiele mniejszy.
Pytanie do do związków.
Jeżeli nie możecie ugrać większych stawek w związku z nadchodzącą nowelizacją ustawy to może lepiej zrezygnować z tej ulgi.Skorzystają na tym i rządzący oraz funkcjonariusze bo będą mogli uzyskać więcej w rozliczeniu rocznym.
Jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić.
Macie dane jakie środki przysługują za dojazdy w MSWiA oraz MON może warto do nich się odwołać.
Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-zwrot-za-...y-do-pracy

Podobno od 2022 roku ,miała być podwyżka dla osób dojeżdżających ? Była na to już ustawa w 2021 roku. Tylko jakoś ucichło . Może ktoś coś wie na ten temat ? 
Odpowiedz
(03-02-2022, 6:33 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 17:08 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 14:43 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a): Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
I jak ile razy pisałem że na tym forum jest pełno ĆWOKÓW haha te społeczeństwo to PORAŻKA wiecznie źle i mało a do tego Należy Się hihi mam w d... e hejterkow. Pozdrawiam Płaczków może wam z nieba skapnie hahah

Ty za pewne dostawałeś za wytarte kolana bądź za wagę plecaka?
Lepiej być placzkiem i zgłaszać problemy niż wozić się na cudzych plecach, mieć wytarte kolana bądź tatuśka czy mamuśkę, zazwyczaj ci właśnie jakoś nie płaczą, bo pewnie po służbie telefon to matulu z oisw czy czsw. Pamiętaj ćwoku kiedyś nepotyzm się skończy, układy a ty ciągle jak ci będą pluc w twarz to mów że to deszczyk pada.
HAHAHA jaki baran, jak ktoś nie ma problemów takich jak większość w SW to jest plecakiem lub pracuje na wyższym stanowisku hihi do tego kolana ma wytarte. Mam więcej Honoru niż większość z was którzy sprzedali by się za parę złotych biedulki, kredyciki poszły w górę i Co? Do roboty a nie tylko brać bo jestem funkcjonariusz haha do tego Brak wam wojska małolaci, nie jeden z was nauczył by się co to stary i fala w wojsku była. PŁACZKI.

Akurat ze złego założenia wychodzisz bo byłem w wojsku ale nie takim jak ty, że pompowales koła samolotu.
Odpowiedz
(03-02-2022, 16:30 )Administrator napisał(a):
(03-02-2022, 14:14 )Solano napisał(a): Dzień dobry.

Czy w jutrzejszym zaplanowanym spotkaniu z Panem Ministrem weźmie udział Pan Przewodniczący związku  ?

Tak, weźmie udział, ponieważ te spotkanie odbędzie się na wniosek Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

A drugi związek też będzie brał udział?
Odpowiedz
(03-02-2022, 16:31 )Administrator napisał(a):
(03-02-2022, 12:02 )Książkowymol napisał(a): Dzień dobry. Panie administratorze ustawa budżetowa została podpisana przez p. Prezydenta. Czy w związku z tym możemy liczyć na uruchomienie podwyżek, czy nadal musimy czekać na dogadanie się stron związkowych  ze zwierzchnikami SW?
 

W dniu jutrzejszym odbędzie się w tej sprawie spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

P.Administratorze prosimy o szybkie info w sprawie spotkania Polska penitencjarna czeka.
Odpowiedz
(03-02-2022, 12:00 )rawablus napisał(a): [quote="zosiasamosia" pid='12669' dateline='1643824647']
[quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
Wink [Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Pewnie wiesz jak nazywamy osobę która bierze pieniądze za sex ? A tak na marginesie to cienki ogier z twojego męza jak musi ci za sex płacic ?. Bez obrazy. Pozdrawiam ?
Kolego chamuj. Sugestie zachowaj dla siebie. Bo jesteś niegrzeczny.
Odpowiedz
(03-02-2022, 12:00 )rawablus napisał(a): [quote="zosiasamosia" pid='12669' dateline='1643824647']
[quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
Wink [Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Pewnie wiesz jak nazywamy osobę która bierze pieniądze za sex ? A tak na marginesie to cienki ogier z twojego partnera jak musi ci za sex płacic . Bez obrazy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
(03-02-2022, 6:33 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 17:08 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 14:43 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a): Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
I jak ile razy pisałem że na tym forum jest pełno ĆWOKÓW haha te społeczeństwo to PORAŻKA wiecznie źle i mało a do tego Należy Się hihi mam w d... e hejterkow. Pozdrawiam Płaczków może wam z nieba skapnie hahah

Ty za pewne dostawałeś za wytarte kolana bądź za wagę plecaka?
Lepiej być placzkiem i zgłaszać problemy niż wozić się na cudzych plecach, mieć wytarte kolana bądź tatuśka czy mamuśkę, zazwyczaj ci właśnie jakoś nie płaczą, bo pewnie po służbie telefon to matulu z oisw czy czsw. Pamiętaj ćwoku kiedyś nepotyzm się skończy, układy a ty ciągle jak ci będą pluc w twarz to mów że to deszczyk pada.
HAHAHA jaki baran, jak ktoś nie ma problemów takich jak większość w SW to jest plecakiem lub pracuje na wyższym stanowisku hihi do tego kolana ma wytarte. Mam więcej Honoru niż większość z was którzy sprzedali by się za parę złotych biedulki, kredyciki poszły w górę i Co? Do roboty a nie tylko brać bo jestem funkcjonariusz haha do tego Brak wam wojska małolaci, nie jeden z was nauczył by się co to stary i fala w wojsku była. PŁACZKI.

No trochę się z Tobą zgodzę tym razem, z wyjątkiem pisowni partykuły "by" z czasownikami.
Odpowiedz
(03-02-2022, 9:53 )Stefek napisał(a):
(02-02-2022, 18:57 )zosiasamosia napisał(a): [quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
[Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Inteligentna(y) inaczej? I tacy z nami pracują. Bez komentarza.
  

Ynteligencją to teraz Ty błysnąłeś, babeczka łacha z Was drze jak z dzieci w przedszkolu. Faktycznie masakra, że muszę z takimi mądrymi inaczej pracować.
Odpowiedz
(03-02-2022, 12:00 )rawablus napisał(a): [quote="zosiasamosia" pid='12669' dateline='1643824647']
[quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
Wink [Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Pewnie wiesz jak nazywamy osobę która bierze pieniądze za sex ? A tak na marginesie to cienki ogier z twojego męza jak musi ci za sex płacic ?. Bez obrazy. Pozdrawiam ?

Czytając "twój" wpis to na pewno lepszy z niego ogier niż z Ciebie myśliciel i mistrz ciętej riposty.
Odpowiedz
(03-02-2022, 12:02 )Książkowymol napisał(a): Dzień dobry. Panie administratorze ustawa budżetowa została podpisana przez p. Prezydenta. Czy w związku z tym możemy liczyć na uruchomienie podwyżek, czy nadal musimy czekać na dogadanie się stron związkowych  ze zwierzchnikami SW?
 

W dniu jutrzejszym odbędzie się w tej sprawie spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Odpowiedz
(03-02-2022, 14:14 )Solano napisał(a): Dzień dobry.

Czy w jutrzejszym zaplanowanym spotkaniu z Panem Ministrem weźmie udział Pan Przewodniczący związku  ?

Tak, weźmie udział, ponieważ te spotkanie odbędzie się na wniosek Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.
Odpowiedz
(25-01-2022, 20:34 )Szczęśliwy napisał(a):
(25-01-2022, 15:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(25-01-2022, 13:18 )bolo napisał(a):
(24-01-2022, 22:45 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): [quote="bolo" pid='12515' dateline='1643026009']
                                                                                   ŻAL TO MI CIEBIE HIHI .  WIĘKSZOŚĆ  TYCH OFICERÓW  W  SW  TO SIE NADAJE DO TARCIA CHRZANU  HAHAHAHAHA

Być może masz rację, ale Ty jsteś tak cienki, że nawet takim oficerkiem nie zostałeś i tyrasz za dużo niższa pensje niż oni...... Bozia nie dała rozumku żeby zatrudnić się za lepsze pieniążki?
                                                                                   TYRAĆ TO MOŻESZ TY ALE WIESZ CO ....  JA JESTEM EMERYTEM I WBIJAM W TO GŁĘBOKO . PRZY TAKIEJ ELOKWENCJI TO MOŻE ZOSTANIESZ JESZCZE DYREKTOREM GENERALNYM  HAHAHAHAHAHA
[/quote
skąd wiesz, że już nie jestem?
Ty pseudonim BOLO jesteś emerytem?? I zaglądasz non stop do forum i się udzielasz hahaha musieli cię nieźle dymać że tęsknisz za służbą, pewnie bałeś się odezwać jak pracowałeś i płakałeś w poduchę kiedy stuknie mi 15 hihi a teraz potrafisz pisać swoje mądrości pod śmiesznym nikiem Chłopku Roztropku bez zasad i honoru.
         WETERAN SLUZBY SIE ZNALAZŁ  HAHAHAHA   ZAŁÓŻ  PAMPERSA DZIECIAKU !!! PEWNIE JESZCZE KOSMOS DO EMERYTURY    HAHAHAHAHA
Odpowiedz
Dzień dobry.

Czy w jutrzejszym zaplanowanym spotkaniu z Panem Ministrem weźmie udział Pan Przewodniczący związku ?
Odpowiedz
Dzień dobry. Panie administratorze ustawa budżetowa została podpisana przez p. Prezydenta. Czy w związku z tym możemy liczyć na uruchomienie podwyżek, czy nadal musimy czekać na dogadanie się stron związkowych ze zwierzchnikami SW?
Odpowiedz
[quote="zosiasamosia" pid='12669' dateline='1643824647']
[quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
Wink [Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Pewnie wiesz jak nazywamy osobę która bierze pieniądze za sex ? A tak na marginesie to cienki ogier z twojego męza jak musi ci za sex płacic ?. Bez obrazy. Pozdrawiam ?
Odpowiedz
Chciałbym poruszyć temat już dawno zapomniany,,Dojazdy do miejsca pełnienia służby''
Ostatnio przeczytałem artykuł który mówi że obecnie koszty uzyskania przychodu dla osób dojeżdżających do pracy z inne miejscowości wynoszą 300 zł miesięcznie, a za rok podatkowy maksymalnie 3 600 zł samochodem osobowym. Natomiast osoby mieszkające i pracujące w tej same miejscowość mogą korzystać także z kosztów uzyskania przychodów jednak w niższej wysokości i wynoszą one 250 zł miesięcznie, co w skali roku daje 3000 zł. Jeżeli jeździsz komunikacja miejską możesz uzyskać więcej tylko trzeba udokumentować biletem miesięcznym z przypisanym nazwiskiem.Niestety my dostajemy ryczałt jak wiecie o wiele mniejszy.
Pytanie do do związków.
Jeżeli nie możecie ugrać większych stawek w związku z nadchodzącą nowelizacją ustawy to może lepiej zrezygnować z tej ulgi.Skorzystają na tym i rządzący oraz funkcjonariusze bo będą mogli uzyskać więcej w rozliczeniu rocznym.
Jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawić.
Macie dane jakie środki przysługują za dojazdy w MSWiA oraz MON może warto do nich się odwołać.
Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-zwrot-za-...y-do-pracy
Odpowiedz
(02-02-2022, 18:57 )zosiasamosia napisał(a): [quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
[Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Inteligentna(y) inaczej? I tacy z nami pracują. Bez komentarza.
Odpowiedz
(02-02-2022, 22:10 )czeresnia napisał(a):
(02-02-2022, 10:21 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ


Chopa to sobie tam poszukaj u siebie w tej pipidowce.
Czasowy dodatek był  może ty nie dostałeś chopie jak pewnie premii w grudniu ale to pewnie dlatego że główka zepsuta i czasem ci chopie.

PO PIERWSZE nie pracuje w pipidowce.
Ale pewnie nik cię zmylił.
PO DRUGIE premię w grudniu dostałem i to Poznań 6 tys.
PO TRZECIE znam cię osobiście i nie tylko ja stwierdziłem że głowę zepsuta to masz ty chłopie .
A PO CZWARTE nie unoś się tak. Jeśli wszyscy ci tłumaczą że nie było dodatku covidowego to przyjmij te argumenty i wróć do miesiąca lipiec i poczytaj wszelkie pisma to wtedy zrozumiesz jaki to był dodatek .
Powodzenia

KOLEDZY U WAS TEŻ ZNOWU NIŻSZE WYPŁATY ????
Odpowiedz
(02-02-2022, 17:26 )sierżant sztabowy napisał(a): Szanowni państwo czy prawda jest to że od dzisiaj służby mundurowe maja skróconą kwarantanne i izolacje? I teraz uwaga! Służba Więzienna nie zalicza sie do tych służb i nie ma nas w rozporzadzeniu ministra zdrowia... Na kazdym kroku jestesmy pomijani. To juz nawet nie jest śmieszne tylko żalosne. SW nie jest sluzba mundurowa? Moze Pan administrator wie lub moze sie czegos dowiedziec w tej kwesti.

Pamiętaj jak plandemia się zaczęła i na stacji paliw zapytałem o darmowa kawę bo takowa była dla służb mundurowych, A Pani mowi ale SW nie więc zapytałem a to jakie służby i usłyszałem że straż miejska haha. Także tak nas traktują zawsze na końcu i zawsze pomijani :-) dobrze, że stać człowieka na kawkę chociaż
Odpowiedz
(02-02-2022, 20:33 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(02-02-2022, 12:03 )rawablus napisał(a):
(02-02-2022, 6:49 )zosiasamosia napisał(a): Brak podwyżki.  Brak wyrównania. Polski Bezład minus 150. Wypłata 4690. Nagroda z grudnia nie należała mi się
Siedzimy z rodziną tydzień w górach daleko od Zakopanego. Domek 3500. Wypożyczenie nart 800. Wyciągi 2000. Wyżywienie własne tyle co wszędzie. Budżet mi się nie spina. Liczę na order wolontariusza w SW. Dobrze że partner bogaty z domu..
Zawsze można przejść na lepiej płatną posadę  Wink

Nie spina Ci się budżet? Narciarstwo to był kiedyś sport elitarny. Teraz może jechać każdy, ale niesie to ze sobą określone koszty.. nie stać Cię? To nie jedz, kto powiedział, że trzeba zarabiać tyle żeby na wszystko starczyło? A jak Ci mało to idź do innej lracy


Najłatwiej uciekać od problemu nie? Idź do lepszej pracy, a dlaczego nie powalczyć o poprawę warunków w obecnej? No tak ale to trzeba mieć jaja i nie mieć matki czy ojca w oisw czy czsw czyż nie?
Odpowiedz
(02-02-2022, 22:10 )czeresnia napisał(a):
(02-02-2022, 10:21 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ


Chopa to sobie tam poszukaj u siebie w tej pipidowce.
Czasowy dodatek był  może ty nie dostałeś chopie jak pewnie premii w grudniu ale to pewnie dlatego że główka zepsuta i czasem ci chopie.

PO PIERWSZE nie pracuje w pipidowce.
Ale pewnie nik cię zmylił.
PO DRUGIE premię w grudniu dostałem i to Poznań 6 tys.
PO TRZECIE znam cię osobiście i nie tylko ja stwierdziłem że głowę zepsuta to masz ty chłopie .
A PO CZWARTE nie unoś się tak. Jeśli wszyscy ci tłumaczą że nie było dodatku covidowego to przyjmij te argumenty i wróć do miesiąca lipiec i poczytaj wszelkie pisma to wtedy zrozumiesz jaki to był dodatek .
Powodzenia

Ale ja doskonale rozumiem i pisałem o tym, że to był dodatek czasowy, ale to co wirusek też sobie wybiera kiedy jest w jednostce, a do grudnia sobie będę w formacji SW a później już nie ? Dlaczego zawsze jest tak, że albo nasza formacja jest pomijana albo na końcu i tyle. Dlaczego nikt nie zapyta dlaczego tylko do grudnia był dodatek? Skoro tak głośno mówią o tych falach, zgonach itd
Musisz zmienić nastawienie, bo ja widzę w tym problem jak i w wielu aspektach ale jest wielu jak nie większość którzy mówią,, a dobra i tak nic się nie zmieni,, a Góra tylko liczy na naszym strachu albo że nic z niczym nigdy nie robimy. 
A co do premii gratuluję i zdanie mam na temat jej podziału chociażby dlatego że uwierz mi te 6 tys to nie było dużo. Pomimo, że dostalem więcej uważam to za niesprawiedliwe, chociażby dlatego że średnia wysokość nagrod wyniosla około 11 tys a więc ty np 6 tys a kierownik 16tys i mamy średnia
Odpowiedz
(02-02-2022, 17:08 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 14:43 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
I jak ile razy pisałem że na tym forum jest pełno ĆWOKÓW haha te społeczeństwo to PORAŻKA wiecznie źle i mało a do tego Należy Się hihi mam w d... e hejterkow. Pozdrawiam Płaczków może wam z nieba skapnie hahah

Ty za pewne dostawałeś za wytarte kolana bądź za wagę plecaka?
Lepiej być placzkiem i zgłaszać problemy niż wozić się na cudzych plecach, mieć wytarte kolana bądź tatuśka czy mamuśkę, zazwyczaj ci właśnie jakoś nie płaczą, bo pewnie po służbie telefon to matulu z oisw czy czsw. Pamiętaj ćwoku kiedyś nepotyzm się skończy, układy a ty ciągle jak ci będą pluc w twarz to mów że to deszczyk pada.
HAHAHA jaki baran, jak ktoś nie ma problemów takich jak większość w SW to jest plecakiem lub pracuje na wyższym stanowisku hihi do tego kolana ma wytarte. Mam więcej Honoru niż większość z was którzy sprzedali by się za parę złotych biedulki, kredyciki poszły w górę i Co? Do roboty a nie tylko brać bo jestem funkcjonariusz haha do tego Brak wam wojska małolaci, nie jeden z was nauczył by się co to stary i fala w wojsku była. PŁACZKI.
Odpowiedz
(02-02-2022, 9:12 )Robin Łoodź napisał(a):
(01-02-2022, 22:26 )Administrator napisał(a):
(01-02-2022, 17:04 )Robin Łoodź napisał(a): Brawo Panie Administratorze. Cenzura jak w TVP. O naszych nie można mówić źle tylko o innych. My jesteśmy idealni. Koledzy związkowcy krzywdy sobie nie dadzą zrobić. PiS pełną gębą.

Apeluję tylko o wzajemny szacunek podczas zamieszczania wpisów na Księdze Gości, nic więcej.

Szacunek jak najbardziej. Nigdy nikogo nie obraziłem, a cenzura robi swoje. Jacek K. byłby z Pana dumny. To nie jest tylko moje zdanie. Niby Księga Gości, a powinna się nazywać Trybuna Ludu.
Nawet złodziej wie, że szacunku się nie kupi, nie ma go we krwi ani się z nim nie rodzi TRZEBA NA NIEGO ZAPRACOWAĆ.                                                             Prosta recepta chcesz być szanowany- szanuj  innych starszych, słabszych, podwładnych..... a będą szanowali Ciebie.                                                        Niech od nas nikt nie wymaga szacunku jeśli sam go nie okazuje bo w przeciwieństwie do większości naszych przełożonych mamy swój honor i zasady. Oczywiście nie ,,piję" do Administratora ale powinien Pan zrozumieć, że wypowiadając się na księdze dajemy upust swoim emocjom i wypowiedzi czasem są w aroganckim tonie ale czasami krew zalewa....
Odpowiedz
(02-02-2022, 10:21 )Człowiek z lasu napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ


Chopa to sobie tam poszukaj u siebie w tej pipidowce.
Czasowy dodatek był  może ty nie dostałeś chopie jak pewnie premii w grudniu ale to pewnie dlatego że główka zepsuta i czasem ci chopie.

PO PIERWSZE nie pracuje w pipidowce.
Ale pewnie nik cię zmylił.
PO DRUGIE premię w grudniu dostałem i to Poznań 6 tys.
PO TRZECIE znam cię osobiście i nie tylko ja stwierdziłem że głowę zepsuta to masz ty chłopie .
A PO CZWARTE nie unoś się tak. Jeśli wszyscy ci tłumaczą że nie było dodatku covidowego to przyjmij te argumenty i wróć do miesiąca lipiec i poczytaj wszelkie pisma to wtedy zrozumiesz jaki to był dodatek .
Powodzenia
Odpowiedz
(02-02-2022, 12:03 )rawablus napisał(a):
(02-02-2022, 6:49 )zosiasamosia napisał(a): Brak podwyżki.  Brak wyrównania. Polski Bezład minus 150. Wypłata 4690. Nagroda z grudnia nie należała mi się
Siedzimy z rodziną tydzień w górach daleko od Zakopanego. Domek 3500. Wypożyczenie nart 800. Wyciągi 2000. Wyżywienie własne tyle co wszędzie. Budżet mi się nie spina. Liczę na order wolontariusza w SW. Dobrze że partner bogaty z domu..
Zawsze można przejść na lepiej płatną posadę  Wink

Nie spina Ci się budżet? Narciarstwo to był kiedyś sport elitarny. Teraz może jechać każdy, ale niesie to ze sobą określone koszty.. nie stać Cię? To nie jedz, kto powiedział, że trzeba zarabiać tyle żeby na wszystko starczyło? A jak Ci mało to idź do innej lracy
Odpowiedz
[quote="rawablus" pid='12658' dateline='1643799794']
[Dziękuję za podpowiedź, właśnie podjęłam dodatkową pracę bez zgody dyrektora w ramach świetnej zabawy. Partner płaci mi za seks i za wspólne gotowanie. Po każdym zjeździe z góry wszyscy wrzucamy 10 złotych do świnki skarbonki. Po tych feriach będziemy bogaci. Pozdrawiam Wszystkich Dobrych Doradzaczy  Cool
Odpowiedz
1. W związku z pewnymi trudnościami decydentów z Łorsow sity, a niespotykanymi nigdzie w indziej, podpowiem pewne punkty pod rozwagę już teraz, gdyż zajmuje to w powyższej lokalizacji wiele czasu.
Przeznaczone 2 miliardy zł na SW w najbliższych latach warto przeznaczyć na:
- podwojenie kwoty uposażenia zasadniczego,
- wzrost dodatku za stopień z obecnej mizerii kwotowej, odpowiednio między szeregowym a st. szeregowym o 100 zł netto i analogicznie z każdym kolejnym stopniem progres kwotowy (dziś podwyżka nie pokrywa choćby kosztów obszycia a i praca w kadrach z tym związana jeno poto by system działał),
- progresywna zmiana dodatku służbowego za każdy rok służby powyżej 10 lat, aż do 45% przy wysłudze 25 lat służby - warunek brak kar dysc., długotrwałych L4, (tu wkracza dziadkowe),
- aktualizacja kwot grup zaszeregowania, gdyż ostatnia zmiana bodaj z 2011 roku nie dla wszystkich była korzystna, (nie wszyscy wiedzą).

2. Jakiś czas temu wydano niemałe pieniądze na badanie jakie są nastroje w SW - anonimowe ale po zalogowaniu do systemu Wink
Okazało się, że jako najbardziej wypaleni, zmęczeni, sfrustrowani wypadli funkcjonariusze ówczesnych okręgów: gdańskiego, wrocławskiego, łódzkiego.
Na pytanie do Szanownej Badającej temat, co z tym zrobić, padła odpowiedź: położyć większy nacisk na rekrutację i przyjmować najlepszych.
Domyślacie się Państwo reakcji uczestników spotkania.

3. WNIOSEK
Czas zacząć myśleć dalej niż od wysłania do jednostek podstawowych po porannej kawie polecenia zebrania i odesłania sobie danych tabelkowych do godziny 12:00 za pośrednictwem oisw dnia następnego...

Każdy kandydat do pracy/służby przede wszystkim bierze pod uwagę: ile dostanie na starcie, w kolejnych latach, a będąc w przygotowawczej pyta, jak jest naprawdę.
I patrzy choćby w kwotę dodatku służbowego kolegi wychowawcy, po:
- 25 latach w kwocie 600 zł (oblig) + 190 zł (to już rozmach dyrektora),
- 20 latach w kwocie 600 zł (oblig) + 90 zł (to też rozmach dyrektora) i ma pełny obraz co do REALIÓW.
Zatem patrzy z dużym na nich zdziwieniem, czemu z L4 nie korzystają. Chwilę później wiedzą. Straciliby dodatek 190 vel 90 zł (sarkazm), gdyż na tyle wyceniana jest różnica między jednymi a drugimi.
Brakujące 20% wróci z ubezpieczenia lub mozna dorobić - zakładając czasową co prawda ale dzienną stawkę 400 zł lub więcej. Jaki daje to bilans roczny? Pewnie, że pozytywny.
Czego uczy się nowy funkcjonariusz? Że będzie traktowany poważnie? Zostanie na dłużej?

Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz
Szanowni państwo czy prawda jest to że od dzisiaj służby mundurowe maja skróconą kwarantanne i izolacje? I teraz uwaga! Służba Więzienna nie zalicza sie do tych służb i nie ma nas w rozporzadzeniu ministra zdrowia... Na kazdym kroku jestesmy pomijani. To juz nawet nie jest śmieszne tylko żalosne. SW nie jest sluzba mundurowa? Moze Pan administrator wie lub moze sie czegos dowiedziec w tej kwesti.
Odpowiedz
List otwarty funkcjonariuszy Polskiej Policji do Komendanta Głównego Policji Exclamation

https://legaartis.pl/blog/2022/01/28/lis...go-policji
Odpowiedz
Panie administratorze rozumiem, że to już oficjalne stanowisko, że DG opuszcza tonący statek jako pierwszy z dniem 1 marca? Dostal ten pan 2 gwiazdkę? Pewnie na święto SW dostanie Generalnego Generała :-)
Odpowiedz
(02-02-2022, 14:21 )sincera napisał(a): Czy coś jest wiadomo na temat nagród, które miałyby być przyznawane w lutym? Czy było to zwykle mydlenie oczu w okresie przedświątecznym?

Gdzie ty czytałeś o nagrodach w lutym?
W piśmie od związków zawodowych na dzień przwd wyplata nagród grudniowych? Czytaj że zrozumieniem, to była propozycja związków która oczywiacie została jak zwykle nie uwzględniona.
Odpowiedz
(02-02-2022, 14:43 )Szczęśliwy napisał(a):
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
I jak ile razy pisałem że na tym forum jest pełno ĆWOKÓW haha te społeczeństwo to PORAŻKA wiecznie źle i mało a do tego Należy Się hihi mam w d... e hejterkow. Pozdrawiam Płaczków może wam z nieba skapnie hahah

Ty za pewne dostawałeś za wytarte kolana bądź za wagę plecaka?
Lepiej być placzkiem i zgłaszać problemy niż wozić się na cudzych plecach, mieć wytarte kolana bądź tatuśka czy mamuśkę, zazwyczaj ci właśnie jakoś nie płaczą, bo pewnie po służbie telefon to matulu z oisw czy czsw. Pamiętaj ćwoku kiedyś nepotyzm się skończy, układy a ty ciągle jak ci będą pluc w twarz to mów że to deszczyk pada.
Odpowiedz
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
I jak ile razy pisałem że na tym forum jest pełno ĆWOKÓW haha te społeczeństwo to PORAŻKA wiecznie źle i mało a do tego Należy Się hihi mam w d... e hejterkow. Pozdrawiam Płaczków może wam z nieba skapnie hahah
Odpowiedz
Czy coś jest wiadomo na temat nagród, które miałyby być przyznawane w lutym? Czy było to zwykle mydlenie oczu w okresie przedświątecznym?
Odpowiedz
(01-02-2022, 16:13 )tomi napisał(a): Do 15 marca strona służbową ma przedstawić plan na reformę dodatków służbowych. Czy coś już wiadomo na ten temat? Mam nadzieję że nie będzie jak zawsze.

Jak to nie wiesz co z reformą dodatków? 

CZ już reformuje, część podwyżki nieprzypadkowo trafiła zamiast do podstawy to do dodatku. 
Za kilka miesięcy okaże się że dostaliśmy (większe) dodatki przy podwyżce i sprawa załatwiona.
Odpowiedz
Wink 
(02-02-2022, 6:49 )zosiasamosia napisał(a): Brak podwyżki.  Brak wyrównania. Polski Bezład minus 150. Wypłata 4690. Nagroda z grudnia nie należała mi się
Siedzimy z rodziną tydzień w górach daleko od Zakopanego. Domek 3500. Wypożyczenie nart 800. Wyciągi 2000. Wyżywienie własne tyle co wszędzie. Budżet mi się nie spina. Liczę na order wolontariusza w SW. Dobrze że partner bogaty z domu..
Zawsze można przejść na lepiej płatną posadę  Wink
Odpowiedz
(02-02-2022, 8:21 )czeresnia napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ


Chopa to sobie tam poszukaj u siebie w tej pipidowce.
Czasowy dodatek był  może ty nie dostałeś chopie jak pewnie premii w grudniu ale to pewnie dlatego że główka zepsuta i czasem ci chopie.
Odpowiedz
(01-02-2022, 22:35 )Człowiek z lasu napisał(a):
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?

Nie zrozumialem tego że w jednynej formacji w pl wirusek nie stanowi zagrożenia a osoby narażone na bezpośredni z nim kontakt nie mają dodatkowych pieniędzy jak chociażby ci zatrudnieni w sanepidzie, ratownicy medyczni, pielęgniarki czy lekarze,  pracujący w labolatorim. Rozumiem, że Ty zarabiasz powyżej 10tys i przy obecnej inflacji, drożyznie w sklepach i nie tylko dajesz wyśmienicie radę ale jest wiele osób dla których chociażby ta przysłowiowa 100 czy 200 powoduje że jakoś dają radę.

No to widzisz różnicę teraz, zamiast powalczyć o coś to sprzedaliśmy się za 100-200 zł, jednocześnie tracąc niemałe pieniądze na podwyższaniu dodatku służbowego na koniec służby. Odsyłam do pism naszej jaśniejącej gwiazdy na firmamencie, DG z lipca zdaje się. Akurat w naszej formacji z wirusem walczymy perfekcyjnie i problem nie istnieje, to też słowa naszych decydentów.
Odpowiedz
(01-02-2022, 22:26 )Administrator napisał(a):
(01-02-2022, 17:04 )Robin Łoodź napisał(a): Brawo Panie Administratorze. Cenzura jak w TVP. O naszych nie można mówić źle tylko o innych. My jesteśmy idealni. Koledzy związkowcy krzywdy sobie nie dadzą zrobić. PiS pełną gębą.

Apeluję tylko o wzajemny szacunek podczas zamieszczania wpisów na Księdze Gości, nic więcej.

Szacunek jak najbardziej. Nigdy nikogo nie obraziłem, a cenzura robi swoje. Jacek K. byłby z Pana dumny. To nie jest tylko moje zdanie. Niby Księga Gości, a powinna się nazywać Trybuna Ludu.
Odpowiedz
Panowie a co z podwyżkami co z wysłógą z cywila bo jakaś niezręczna cisza a koledzy ostatnio to tylko jakieś żale wylewają
Odpowiedz
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?


CHŁOPIE Z LASU
NIE BYŁO I NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK DODATEK COVidowy.
CHŁOPIE OGARNIJ SIĘ
Odpowiedz
Brak podwyżki. Brak wyrównania. Polski Bezład minus 150. Wypłata 4690. Nagroda z grudnia nie należała mi się
Siedzimy z rodziną tydzień w górach daleko od Zakopanego. Domek 3500. Wypożyczenie nart 800. Wyciągi 2000. Wyżywienie własne tyle co wszędzie. Budżet mi się nie spina. Liczę na order wolontariusza w SW. Dobrze że partner bogaty z domu..
Odpowiedz
(01-02-2022, 18:58 )konradissimus napisał(a):
(01-02-2022, 6:53 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie Administratorze proszę o podanie jeśli Pan wie na jakiej podstawie od stycznia zabrano dodatek covidowy? To było jakieś zarządzenie DG?
W całej Polsce głośno o 4 czy 5 fali, już się pogubiłem, ale w SW covid nie zaraża. Widzenia wstrzymane, osadzeni bez smaku i węchu chodzą do ambulatorium a Pani im mówi, że to przeziębieni.
W czym fsz SW jest gorszy od innych formacji? Czy my jesteśmy super bohaterami i się nie zarażamy tym śmiercionośnym wirusem A przecież już mówią, że będzie kolejny wariant i to jeszcze groźniejszy.

Pokaż mi który składnik Twojego uposażenia to był dodatek covidowy. Coś Wam się pomieszało i to grubo, dostaliście czasowe podwyższenie doddatku służbowego do końca roku 2021 czego tu nie zrozumiałeś?

Nie zrozumialem tego że w jednynej formacji w pl wirusek nie stanowi zagrożenia a osoby narażone na bezpośredni z nim kontakt nie mają dodatkowych pieniędzy jak chociażby ci zatrudnieni w sanepidzie, ratownicy medyczni, pielęgniarki czy lekarze,  pracujący w labolatorim. Rozumiem, że Ty zarabiasz powyżej 10tys i przy obecnej inflacji, drożyznie w sklepach i nie tylko dajesz wyśmienicie radę ale jest wiele osób dla których chociażby ta przysłowiowa 100 czy 200 powoduje że jakoś dają radę.
Odpowiedz