Co tam się panie admin staneło ze nie ukazują się żadne komentarze
Odpowiedz
WITAM PROPONUJĘ TAKĄ FORMĘ PODWYŻKI ZASTOSOWAĆ SZERZEJ A MIANOWICIE OSOBY KTÓRE DOSTAŁY AWANS NP: DODATEK SŁUŻBOWY, AWANS W ZASZEREGOWANIU GRUPY NP:5 NA 6, PODWYŻSZENIE STOPNIA itp: aby nasze kochane ministerstwo zaoszczędziło proponuję pomniejszyć podwyżkę o różnicę kwotową awansu POZDRAWIAM "ŻYCZLIWY" bym zapomniał urodził mi się kolejny pomysł osoby które mają wysługę lat typowo ze służby aby przy następnej podwyżce aby nie zapomnieć również o nich i przeliczyć każdego z nich i pomniejszyć o kwotę obiecanej podwyżki
Odpowiedz
(01-04-2022, 15:03 )merrell napisał(a): 19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.
Brawo  w końcu zostali ukarani wlasciwi w zk Dubliny. Najbardziej trafna kara to szef i jego szefowa KDW za to ze osadzeni napili się plynem do dezynfekcji. Brawo Olsztyn.
Odpowiedz
(01-04-2022, 15:03 )merrell napisał(a): 19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.

Przykład z dzisiaj:

11 lat cywila + 2 lata służby = 15% wysługi
modernizacyjnego 63 zł brutto...
podwyżka 460 zł netto

Także nawet nie 500... Big Grin

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy funkcjonariusze dziś nie dostali pensji z podwyżka czym to jest spowodowane czy ktoś może to wytłumaczyć
Odpowiedz
Wydymali nas z podwyżką i już wiemy od Wąsika, że będą dumać z art. 15 a, więc pytam na co my q*wa czekamy? Czy ktoś mnie oświeci?
Odpowiedz
(01-04-2022, 8:35 )Świeżak napisał(a):
(01-04-2022, 0:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??

Ludzie.

Jaki pozew?????

Podwyżki zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
A sądy badają zgodność postępowania z przepisami. 
Uważam że to nic nie da.
Inna sprawa że jest to niesprawiedliwe, ale w sądzie nie będzie miało to znaczenia.
Co najwyżej możemy liczyć na opinie RPO, że służby mundurowe nie są traktowane jednakowo.
Ale co z tego.
Jedyne wyjście to zasada ,, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom" trzeba pracować tak jak nas traktują np. w przerwach od L 4 ?
Odpowiedz
Podwyżka u mnie 440z? !!!
15 lat cywila i dostałem mniej podwyżki niż kapral bezpośrednio po szkoleniu .To jakiś absurd!!!!!!
Odpowiedz
(01-04-2022, 8:35 )Świeżak napisał(a):
(01-04-2022, 0:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??

Ludzie.

Jaki pozew?????

Podwyżki zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
A sądy badają zgodność postępowania z przepisami. 
Uważam że to nic nie da.
Inna sprawa że jest to niesprawiedliwe, ale w sądzie nie będzie miało to znaczenia.
Co najwyżej możemy liczyć na opinie RPO, że służby mundurowe nie są traktowane jednakowo.
Ale co z tego.
Było tylko jedno wyjście. Postawić pod ścianą przełożonych i iść grupowo na zwolnienia. Wtedy by się tak cieszyli. I nie ściskali przy swoich awansach. Tylko trzeba było mieć jaja.
Odpowiedz
(01-04-2022, 15:03 )merrell napisał(a): 19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.

Nie mogli zrobić inaczej bo wiedzą że ci z uprawnieniami spdolili by następnego dnia. Ot cała tajemnica. Myślę też że to nie koniec złotych, pisowskich pomysłów.
Odpowiedz
(01-04-2022, 15:03 )merrell napisał(a): 19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.

15 lat służby , 5 lat cywila 374 zł więcej jak w marcu bo w lutym miałem wysługę petarda .
Odpowiedz
Witam. Czy dostaliście podwyżki z dzisiejszą wypłatą?
Pytam bo już jako emeryt dostałem po staremu
Odpowiedz
Trzeba było nie donosić do kadr dokumentów z cywila i tak byś co 5 lat miał więcej o 5% aż do 35% 
(01-04-2022, 15:03 )merrell napisał(a): 19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.
Odpowiedz
Ale najpierw będę miał stanowisko szeregowy a dopiero później ewentualnie chorazackie
(01-04-2022, 9:13 )Prison_Officer napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Jedni Ci powiedzą TAK, inni NIE.

Ja osobiście uważam, że "łącznościowiec" w SW ma spoko robotę. Niewielka ilość obowiązków, brak presji czasu w porównaniu z innymi działami, nie pracuje z osadzonymi, itp.

Jednak jeśli przyjmujesz się na to stanowisko to prawdopodobnie masz wiedzę i wykształcenie w tym kierunku (najprawdopodobniej również wiedzę informatyczną), a z taką wiedzą i wykształceniem w tej branży zdecydowanie więcej można zarobić w cywilu.

Jeśli chcesz 25 lat robić jedno i to samo za średnie pieniądze, ale pewne to TAK, jeśli masz dużą wiedzę i lubisz branżę to NIE.

Pamiętaj również, że nie będziesz też miał zbyt dużego pola manewru z dodatkową pracą, bo to jest stanowisko jednozmianowe (chyba, że fuchy po godzinach pracy). Ponadto zaznaczam, że "łącznościowiec" czyli instruktor jest stanowiskiem chorążackim, a nie oficerskim.
Odpowiedz
(01-04-2022, 8:26 )Stefek napisał(a):
(31-03-2022, 23:54 )Amarena napisał(a):
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?
Czyli podwyżki dostałeś tylko 208 zł brutto (kwota do stopnia) a inni dostali 624 zł brutto (do stopnia 208 zł i do dodatku służbowego, pseudomodernizacyjnego 416 zł). Taka to sprawiedliwość jaśnie panów Wosia i Kitlińskiego. Zostaliśmy oszukani. Mam nadzieję, że karma szybko wraca.
 

Co lepsze bez cywila dostał bym 500 a w czerwcu 130zl za 5% wysługi z służby.  Ministerstwo sprawiedliwości?
Odpowiedz
(01-04-2022, 8:35 )Świeżak napisał(a):
(01-04-2022, 0:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??

Ludzie.

Jaki pozew?????

Podwyżki zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
A sądy badają zgodność postępowania z przepisami. 
Uważam że to nic nie da.
Inna sprawa że jest to niesprawiedliwe, ale w sądzie nie będzie miało to znaczenia.
Co najwyżej możemy liczyć na opinie RPO, że służby mundurowe nie są traktowane jednakowo.
Ale co z tego.

Pozwól kolego, że na ten temat wypowie się prawnik. Nie takie sprawy się wygrywało. Jeśli stwierdzą, że nie warto walczyć to nie ma czego szukać w służbie.
Odpowiedz
No i co panie admin jak to jest z tym super zaliczaniem cywila? A no tak, koleszka w lutym dostał 130 zl podwyżki z tytułu zwiększenia 5% stażowego z służby. I co teraz, zaliczyli mu trzy miesiące kuroniowki i zgadnijcie ile dostał podwyżki całe 378 zł. Ładne kwiatki co?
Odpowiedz
19 lat cywila.
1,5 roku służby.
20% wysługi, 570 zł netto, bo brakło dodatku modernizacyjnego i nie było, z czego wziąć, zysk 54 zł w stosunku do innych.
Po 2 latach kolejne 5% a po 5 latach kolejne 5%, czyli maks 30% i po wysłudze, 20 lat robisz bez wysługi, bo masz maksa, a zyskałeś 54 zł.
W głowie się nie mieści.
Odpowiedz
Dramat Dramat Dramat
Odpowiedz
(31-03-2022, 23:54 )Amarena napisał(a):
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?

11 lat
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Jedni Ci powiedzą TAK, inni NIE.

Ja osobiście uważam, że "łącznościowiec" w SW ma spoko robotę. Niewielka ilość obowiązków, brak presji czasu w porównaniu z innymi działami, nie pracuje z osadzonymi, itp.

Jednak jeśli przyjmujesz się na to stanowisko to prawdopodobnie masz wiedzę i wykształcenie w tym kierunku (najprawdopodobniej również wiedzę informatyczną), a z taką wiedzą i wykształceniem w tej branży zdecydowanie więcej można zarobić w cywilu.

Jeśli chcesz 25 lat robić jedno i to samo za średnie pieniądze, ale pewne to TAK, jeśli masz dużą wiedzę i lubisz branżę to NIE.

Pamiętaj również, że nie będziesz też miał zbyt dużego pola manewru z dodatkową pracą, bo to jest stanowisko jednozmianowe (chyba, że fuchy po godzinach pracy). Ponadto zaznaczam, że "łącznościowiec" czyli instruktor jest stanowiskiem chorążackim, a nie oficerskim.
Odpowiedz
Dziś mam umówiona rozmowę więc później się odezwe
Odpowiedz
(01-04-2022, 0:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a): Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??

Ludzie.

Jaki pozew?????

Podwyżki zostały zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
A sądy badają zgodność postępowania z przepisami. 
Uważam że to nic nie da.
Inna sprawa że jest to niesprawiedliwe, ale w sądzie nie będzie miało to znaczenia.
Co najwyżej możemy liczyć na opinie RPO, że służby mundurowe nie są traktowane jednakowo.
Ale co z tego.
Odpowiedz
(31-03-2022, 23:54 )Amarena napisał(a):
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?
Czyli podwyżki dostałeś tylko 208 zł brutto (kwota do stopnia) a inni dostali 624 zł brutto (do stopnia 208 zł i do dodatku służbowego, pseudomodernizacyjnego 416 zł). Taka to sprawiedliwość jaśnie panów Wosia i Kitlińskiego. Zostaliśmy oszukani. Mam nadzieję, że karma szybko wraca.
Odpowiedz
Czy kolega zajmujący się pozwem zbiorowym już może ma jakieś informację na w/w temat??
Odpowiedz
(31-03-2022, 15:37 )Ciemność widze napisał(a): Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Ile miałeś cywila ?
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:07 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(28-03-2022, 16:30 )Czarodziej napisał(a):
(28-03-2022, 7:21 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(27-03-2022, 10:17 )Czarodziej napisał(a):
(26-03-2022, 23:43 )Szczęśliwy Op napisał(a): Witam ponownie hihi i muszę stwierdzić, że uwielbiam czytać te wasze wypocinki Biedulki małe. Można dużo dowiedzieć się z tego forum np. zabierają odprawy, nie będzie 13 stki,  tylko dział ochrony pracuje a reszta siedzi w domu i teraz nie dawno SZTOS cytuje: przez konflikt i uchodźców z uciekającej wojny zawiesili podwyżki i już po zawodach Hahaha. Pozdrawiam admina i ślę wyrazy szacunku na odpisywanie tym chłopkom, aaaa i bym zapomniał najlepsze żale z ostatnich dni.... Wzrosła mi rata i Pozew zbiorowy JESTEŚCIE TAK OPĘTANI ŻE BAREJA MOŻE SIĘ WSTYDZIĆ HIHI. A teraz czekam na was hejterki w rurkach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czyżby Admin założył konto aby wypisywać pochlebne sobie posty i ratować tyłki tych co nas olali ?

Konto świeżutkie zobaczcie kiedy powstało!
Szczęśliwy Op (Szeregowy )

Data rejestracji: 25-03-2022
Razem postów: 1
Spędzony czas online: 15 Minut, 55 Sekund
I co nie jesteście Opętani? Wieczne żale i do tego Czarodziej przypuszczacz aż zwieracze mu puszczają hahah ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stwierdzam fakty przebiegły trolu. Napisałeś "Witam ponownie hihi" A klepiesz z nowego konta hihi.
Będziesz grał na dwa fronty ba sam sobie odpisywał?
Zadbaj o swoje zwieracze bo ja już na emce jestem.
Ty Jackowski czy raczej Czarodziej hihi na emce jesteś, a udzielasz się na tym forum jakbyś wszystkie rozumy pozjadał haha ŻENADA CZŁOWIEKU zapewne zero pomysłu na siebie biedulku i z butelką w ręce płaczesz bo straciłeś sens życia bez kryminału. Żal mi takich ludzi ale cóż, większość z was to chłopki z głowami w dole. Życzę Ci żebyś zadbał o siebie i pomyślał że bez kryminału też można żyć szczęśliwie.
.............................................
Ten Twój wpis  utwierdza mnie żeś spsssdajy i nie walczysz o koleżanki i kolegów!
Twoja rodzina to SW. Dlatego tak bronisz statusu kadrowcu. Ludzi do pracy zabrało? Ciekawe  DLACZEGO!
Odpowiedz
(30-03-2022, 13:01 )Amarena napisał(a):
(29-03-2022, 14:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-03-2022, 20:30 )antekSW napisał(a):
(28-03-2022, 9:03 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(27-03-2022, 14:33 )antekSW napisał(a): No i bardzo dobrze, że cywila będziemy finansować sobie z tej podwyżki. Jak sobie wyobrażacie sytuację w której przychodzi 40-latek do służby po 20 latach siedzenia na cieciówce albo przerzucania kartonów i ma zarabiać więcej od np oddziałowego który nie ma cywila?!
Taki pracownik który nic nie potrafi jeszcze i jego doświadczenie z poprzedniej pracy jest w ogóle nie przydatne ma zarabiać więcej od funkcjonariusza po szkoleniach itd.?
Przecież to byłby kabaret jeszcze większy niż jest w tej służbie.
I nie interesują mnie argumenty że gdzieś tam tak jest bo jeżeli tak to jest tam większa parodia niż w SW.

Nie zamierzam Tobie niczego tłumaczyć np i tak nie zrozumiesz, jesteś po prostu za głupi

No proszę wytłumacz mi dlaczego gość z magazynu ma zarabiać więcej od doświadczonego funkcjonariusza? Dlaczego jego zdolności w przekładaniu kartonów są tak istotne w służbie? Nie rozśmieszajcie mnie.
.

Typowe podejście Janusza j Grażynki, byle sąsiad miał gorzej. Zawalcz o siebie a nie o to by ktoś miał gorzej od ciebie, co cię interesują inni? Dałeś coś od siebie? Właśnie takie jest podejście osób które nigdzie nie pracowały wcześniej, samo narzekanie jak jest źle, brak zaangażowania i marudzenie, bo nie masz porównania z prawdziwą pracą!!!
W punkt????
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Brawo!  Kolego pięknie napisane! Byle dalej od siebie.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
..................................................
Spróbuj sił. Tylko nie daj się wkręcić na szkółkę . Młodych łapią podoficerką a jak podliczają koszty na odchodne to z butów wylatują.
Odpowiedz
(31-03-2022, 13:01 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(29-03-2022, 22:12 )Szczęśliwy Op napisał(a): Dalej wałkujecie o tym cywilu i podwyżkach jak skazani z działu terapeutycznego?jak macie problem to do prywaciarza On zapewne wam zaliczy jak chcecie hahah. Ciekawe co następnego wymyślicie, ale najlepsze jest pozew zbiorowy haha nawet nie przypuszczałem ilu baranów pracuje i roszczeniowcow w kryminale.

U prywaciarza zaliczają staż. Jak wyzywasz ludzi od baranów to sam baranie sprawdź najpierw co piszesz chyba, że jesteś wyborcą pisu to wtedy zrozumie Twoje wypociny.

-----------------------------------------------------------
Nie oceniaj Ludzi swoją miarą. Piszesz haha. Ja napiszę beeeee jak do barana)
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:07 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(28-03-2022, 16:30 )Czarodziej napisał(a):
(28-03-2022, 7:21 )Szczęśliwy Op napisał(a):
(27-03-2022, 10:17 )Czarodziej napisał(a):
(26-03-2022, 23:43 )Szczęśliwy Op napisał(a): Witam ponownie hihi i muszę stwierdzić, że uwielbiam czytać te wasze wypocinki Biedulki małe. Można dużo dowiedzieć się z tego forum np. zabierają odprawy, nie będzie 13 stki,  tylko dział ochrony pracuje a reszta siedzi w domu i teraz nie dawno SZTOS cytuje: przez konflikt i uchodźców z uciekającej wojny zawiesili podwyżki i już po zawodach Hahaha. Pozdrawiam admina i ślę wyrazy szacunku na odpisywanie tym chłopkom, aaaa i bym zapomniał najlepsze żale z ostatnich dni.... Wzrosła mi rata i Pozew zbiorowy JESTEŚCIE TAK OPĘTANI ŻE BAREJA MOŻE SIĘ WSTYDZIĆ HIHI. A teraz czekam na was hejterki w rurkach.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czyżby Admin założył konto aby wypisywać pochlebne sobie posty i ratować tyłki tych co nas olali ?

Konto świeżutkie zobaczcie kiedy powstało!
Szczęśliwy Op (Szeregowy )

Data rejestracji: 25-03-2022
Razem postów: 1
Spędzony czas online: 15 Minut, 55 Sekund
I co nie jesteście Opętani? Wieczne żale i do tego Czarodziej przypuszczacz aż zwieracze mu puszczają hahah ?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stwierdzam fakty przebiegły trolu. Napisałeś "Witam ponownie hihi" A klepiesz z nowego konta hihi.
Będziesz grał na dwa fronty ba sam sobie odpisywał?
Zadbaj o swoje zwieracze bo ja już na emce jestem.
Ty Jackowski czy raczej Czarodziej hihi na emce jesteś, a udzielasz się na tym forum jakbyś wszystkie rozumy pozjadał haha ŻENADA CZŁOWIEKU zapewne zero pomysłu na siebie biedulku i z butelką w ręce płaczesz bo straciłeś sens życia bez kryminału. Żal mi takich ludzi ale cóż, większość z was to chłopki z głowami w dole. Życzę Ci żebyś zadbał o siebie i pomyślał że bez kryminału też można żyć szczęśliwie.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Agresywny z Ciebie typek domniemam że piastujesz kierowniczy stołek. Haha to wspólna cecha nowego konta. Co mogę od siebie. Taki dobrobyt w SW zrobiliście że funkcjonariusze walą drzwiami  i oknami. Z kim chcesz dyskutować?
Jackowskiego się nie czepiaj bo do pięt mu nie dorastasz!

Po stylu Twej wypowiedzi wnioskuję żeś jakich "kierownik" i boisz się o stołek.
A my emeryci związkowcy możemy .
By ci co po nas przyszli mieli lepiej!









































































































































Jac
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:18 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a):
(30-03-2022, 21:31 )Owieczka napisał(a): Do plutek 8 . Tyle złości, pewnie jeszcze młody jesteś. To i nie wiesz o pracy za wiele. W formacji pracują ludzie którzy w cywilu pracowali też ciężko nie tylko fizycznie. To jest wysługa  lat za pracę. Jako funkcjonariusz masz dodatek do stopnia, a tu trzeba mieć aby dostać. A drugi dodatek służbowy. I tu też trzeba coś znaczyć i umieć aby mieć. Oczywiście powiesz w wielkiej złości że plecaki, włazi dupy itp. Bez znajomości , własna szkoła ty za mnie się nie uczyłeś, praca w służbie kontynuacja pracy z wolności i dupa mnie nie boli bo po pierwsze dodatek za stopień i tak każdy a pomimo że zabrano mi resztę do wy sługi lat to i tak jeszcze mi dołożą. Dupa Cię nie zaboli bo nie z Twojego. Pomimo takiej nienawiści jaką zioniesz życzę spokojnej pracy, mniej zawiści, bo się szybciutko wypalisz.
Dodatek służbowy? Proszę wskazać mi zakład w którym dodatki są zróżnicowane. Bo u mnie każdy ma minimum jakie jest przewidziane do stopnia.

Do stopnia ? 

Czy do korpusu i przynależności działowej - ochrony<kwat<ewid<penit
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:02 )Sierżant sztabowy 78 napisał(a):
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.


Buhahaha
Oficer to był dawno temu i teraz siedzą majory ( także w innych działach)
Od ponad 10 l na chor stołki przyjmujemy (mimo spełnionych wymogów) a należy pamiętać że awans na oficera w dzisiejszych czasach wiąże się z kolejnymi studiami w naszej zajefajnej szkole a tam dostać skierowanie i mieć chceci to jeszcze odbebnic
Odpowiedz
(31-03-2022, 14:02 )Sierżant sztabowy 78 napisał(a):
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.

Powiedz gdzie tak jest różowo.
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam
NIE. Kiedyś TAK, dziś zaczynać NIE.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
ptaszki ćwierkają że w Dublinach zmiana szefa.
Odpowiedz
Ptaszki ćwierkają, że w Dublinach zmiana szefa
Odpowiedz
(30-03-2022, 6:55 )grzyb napisał(a): ja wnioskuje do Zarzadu Głownego o ustalenie choc jednej osoby ktora bedzie miala w obowiazkach 2x dziennie siedziec i z nami tu rozmawiac
jak trzeba to zmienic ksiege gosci na forum by nikt z zewnatrz tu nie zagladal
ale weszly te nieszczesne ustalenia w zycie a na stronie zwiazkowej cisza, nawet slowa o niezadowoleniu czy dalszych dzialaniach


btw w poniedzialek pojechal ja do kancelarii i sie okazalo ze mecenas w domu bo dziecko chore
tak czy inaczej w piatek mamy rozmowe on-line na ktorej mam nadzieje cos sie dowiem

a i przylaczam sie do wczesniejszego pytania:
Czy ZG NSZZFIPW wesprze nas w przypadku wejscia na droge sadowa ?

dalej nie mamy info czy kancelaria ktora oplaca zwiazek ma zlecona analize sensownosci i zasadnosci pozwu
Czekamy na info z kancelarii.
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj

To i tak zaczynasz spoko bo w korpusie chorążych, u nas przyjmuja na referentów.
Odpowiedz
(31-03-2022, 13:01 )rado88 napisał(a): A jakaś argumentację masz na to czy coś? Możesz napisać do mnie na radoslaw.skultecki@gmail.com?
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.

Jak chcesz za dziadowskie pieniądze pracować, być od wszystkiego o nie chcesz aby firma zapewniała ci szkolenia rozwijające wiedzę, być wkurwio..m na każdym kroku z powodu bezsensownej biurokracji, chcesz żeby traktowano cię jak złodzieja, który chce oszukać państwo na toner za 60 Zeta, to wal jak w dym
Odpowiedz
(31-03-2022, 16:51 )grzyb napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
 KTO JESZCZE WIERZY GENERAŁOWI?
 NO KTO ?
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Heh zależy czy w twojej okolicy jest praca dla Ciebie
Jak nie ma to możesz, dwa lata w przygotowawczej się przebujasz a później w świat

Generał mówił by młodych zachęcać ale szczerze - uciekaj
Odpowiedz
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam
 
Dam Ci radę szukaj jak najszybciej czegoś innego
Odpowiedz
Podwyżki poszły w ruch 0 zł za dodatek służbowy. 15% więcej wysługi z czego 4,5r ze służby. Następne 5% za 4 lata.
Odpowiedz
Administratorze czy coś wiadomo na temat dodatków służbowych bo do 15 marca miał być jakiś projekt ?
Odpowiedz
(30-03-2022, 21:31 )Owieczka napisał(a): Do plutek 8 . Tyle złości, pewnie jeszcze młody jesteś. To i nie wiesz o pracy za wiele. W formacji pracują ludzie którzy w cywilu pracowali też ciężko nie tylko fizycznie. To jest wysługa  lat za pracę. Jako funkcjonariusz masz dodatek do stopnia, a tu trzeba mieć aby dostać. A drugi dodatek służbowy. I tu też trzeba coś znaczyć i umieć aby mieć. Oczywiście powiesz w wielkiej złości że plecaki, włazi dupy itp. Bez znajomości , własna szkoła ty za mnie się nie uczyłeś, praca w służbie kontynuacja pracy z wolności i dupa mnie nie boli bo po pierwsze dodatek za stopień i tak każdy a pomimo że zabrano mi resztę do wy sługi lat to i tak jeszcze mi dołożą. Dupa Cię nie zaboli bo nie z Twojego. Pomimo takiej nienawiści jaką zioniesz życzę spokojnej pracy, mniej zawiści, bo się szybciutko wypalisz.
Dodatek służbowy? Proszę wskazać mi zakład w którym dodatki są zróżnicowane. Bo u mnie każdy ma minimum jakie jest przewidziane do stopnia.
Odpowiedz
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Warto w dziale łączności pracować.
Stanowisko oficerskie za nic nie odpowiadasz.
Poczekasz parę lat i wskoczysz na  kierownika.
Odpowiedz
(29-03-2022, 22:12 )Szczęśliwy Op napisał(a): Dalej wałkujecie o tym cywilu i podwyżkach jak skazani z działu terapeutycznego?jak macie problem to do prywaciarza On zapewne wam zaliczy jak chcecie hahah. Ciekawe co następnego wymyślicie, ale najlepsze jest pozew zbiorowy haha nawet nie przypuszczałem ilu baranów pracuje i roszczeniowcow w kryminale.

U prywaciarza zaliczają staż. Jak wyzywasz ludzi od baranów to sam baranie sprawdź najpierw co piszesz chyba, że jesteś wyborcą pisu to wtedy zrozumie Twoje wypociny.
Odpowiedz
A jakaś argumentację masz na to czy coś? Możesz napisać do mnie na radoslaw.skultecki@gmail.com?
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.
Odpowiedz
(31-03-2022, 12:16 )Adam_9999 napisał(a):
(30-03-2022, 14:55 )rado88 napisał(a): Czy ktoś powie mi czy warto pracować w SW jako młodszy instruktor w dziale łączności? Jestem już w takcie przyjęcia ale czytam wasze komentarze i pojawiają się wątpliwości... pozdrawiam

Dobrze to przemyśl.

Nie przychodź do SW, lepiej naucz się fachu jakiegoś. Więcej zarobisz i zero narwów.
Odpowiedz