(25-09-2021, 13:05 )Madavc14 napisał(a): Związek Solidarność planuje rozsiać gadzią grypę po jednostkach z końcem miesiąca jeśli nie będzie żadnych konkretnych informacji z MS

I wyjdzie tak jak z oddawaniem krwi
Odpowiedz
Brawooo dla dyrektora okręgowego w Szczecinie który sterowany jest przez czsw(specjalnie pisane z małej litery). Super delegacjaSmile czekamy na Ciebie WODZU w Goleniowie. Delegacja szybko minie. Ciekawe czy dyrektor okręgowy doczeka aż wrócisz do nasSmile czy wcześniej będzie musiał się zwolnić. Wracaj do nas!!!
Odpowiedz
(24-09-2021, 20:29 )Pablo123 napisał(a): temu)Ślepy mnich napisał(a):
Wczoraj minister Ziobro przyznał że będzie dążył do tego żeby funkcjonariusze SW mieli takie same podwyżki jak inni funkcjonariisze. Panie Zbigniewie czekamy na potwierdzenie i prosimy aby zrobił Pan to w miarę szybko a każdy funkcjonariusz został tak samo potraktowany. Tzn. każdemu po równo tj. każdemu po 677 brutto. Prosimy aby nasz generał nie miał żadnego wpływu na te podwyżki. Bo po ostatnim rozdysponowaniu młodzi funkcjonariusze zostali ograbieni o parę złotych.
Niech Pan Ziobro nie zapomni o pracownikach SW.Tez sie nie obrazimy na podwyzke w kwocie 500 zl. Otóż to! Ale jak zwykle o nas pewnie zapomną, tak jak pominęli nas w tym roku z dodatkiem covidowym.
Niestety pracownicy sa pomijani na kazdym kroku.A Ci którzy pracują w administracji zarabiaja przynajmnie polowe mniej niz f-sz na rownoleglym stanowisku.A odpowiedzialnisc jest taka sama.Godziny pracy również.Dodatki covidowe juz drugi rok zostaliśmy pominięci...Mam nadzieje ze chociaz nagrody dostaniemy...
Odpowiedz
(25-09-2021, 13:05 )Madavc14 napisał(a): Związek Solidarność planuje rozsiać gadzią grypę po jednostkach z końcem miesiąca jeśli nie będzie żadnych konkretnych informacji z MS

" Osiągnęliśmy porozumienie w sposób istotny polepszające sytuację materialną naszych funkcjonariuszy - poinformował minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński po piątkowych rozmowach z przedstawicielami związków zawodowych służb mundurowych. "
Związek Solidarności już dał ciała tak jak koledzy wczesniej pisali tu na forum. SW też miało strajkować,  iść na L4 i bez skutku, ludzie sie boją. Czyli jestesmy w czarnej ...
Odpowiedz
Związek Solidarność planuje rozsiać gadzią grypę po jednostkach z końcem miesiąca jeśli nie będzie żadnych konkretnych informacji z MS
Odpowiedz
(24-09-2021, 22:41 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

Brawo. Czyli stare dziadki obiecały, że nie składają broni i będą walczyć o tych, którzy są w służbie do krwi ostatniej. Tymczasem minister Ziobro z mocno znudzoną miną powiedział, że podwyżki będą też dla SW, tzn. że będzie o to walczył... Po minie sądząc ma głęboko w d.... zapowiedzi ewentualnej gadzie grypy. W ogóle ma chyba w głębokim poważaniu to, że funkcjonariusze SW chcą po prostu wiedzieć czy dostaną podwyżki... Minister Ziobro już dostał... 50% podwyżki, a plebs niech grzecznie siedzi i czeka, łaskawy minister załatwi w swoim czasie albo nie załatwi podwyżki.... Z kolei związkowcy z zarządu mają już dziadkowie i przewodniczący emke od dawna , więc też od szaraków mają więcej cierpliwości...

Identyczne wrażenia i ja odniosłem obserwując j.n.p Ziobrę.
Odpowiedz
Pan Gerał  mija się z prawdą czy używa skrótu myślowego bo skoro u mnie 1 rezerwa robi za 3 (2 zawieszone) to ,,pieniedzy nie ma i nie będzie J. Vincen Rostowski " nie ma. Przecież do związków mam na myśli górę  docierają informacje z jednostek o zwieszaniu stanowisk tylko po to aby nie było płatnych nadgodzin. Zastanawiam się czy nie lepiej pracowało się jak każdy miał po 300 400 godzin ale ludzie byli do służby. 

(25-09-2021, 6:28 )olee napisał(a): Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński podczas swojego wystąpienia w czasie Zjazdu zapewniał Delegatów, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki uposażeń w nie mniejszej kwocie jak służby podległe MSWiA. Dyrektor poinformował również o odmrożeniu funduszu nagród oraz zapewniał, że są pieniądze na wypłatę funkcjonariuszom za ponadnormatywny czas służby.

To się okaże Wink
Odpowiedz
(25-09-2021, 7:24 )Oficer napisał(a):
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

Coś MS i związki  musieli powiedzieć żeby ludzi troche uspokoić, ale to własnie Policja postawiła MSWIA pod murem i oni wygrali. Już niema strajku w Policji.  Nam bez walki mogą wcisnąć każdy kit bo wiedzą że i tak nic nie zrobimy, my to inne ministerstwo i związki , wykręcą znowu nas z kasą. Teraz to za pózno żeby coś ugrać trzeba liczyć na ich łaske. Żałosne.

ONI  SW  NIE STRAJKUJĄ WIEC NIC NIE DOSTANĄ -  tak smieją się z nas Policjanci. Wstyd.
Odpowiedz
(22-02-2018, 16:25 )rawablus napisał(a):
(19-02-2018, 22:09 )MdR napisał(a):
(19-02-2018, 13:07 )ktoś napisał(a): dzień dobry, czy prawdą jest, że f-sze którzy do 2025 nie będą mieli praw emerytalnych, będą musieli zdecydować się na nowe lub stare warunki (15 lat) warunki emerytalne?
pozdrawiam

Na razie trudno jednoznacznie powiedzieć co będą musieli (po sieci krążą już bzdurne interpretacje). Na pewno od 2025 r ma funkcjonować jeden system emerytalny (czyt. ZUS), a wraz z nim duuuużoooo zostanie ujednolicone. Nawet Ci nowi będą mieli jeszcze nowsze warunki. Zmiany zasygnalizowano w Beżowej Księdze. Zresztą obecny premier, jeszcze jako Minister Finansów, bardzo niepochlebnie wypowiadał się o branżowych systemach emerytalnych (mundurowy, KRUS itp). Ma naturę bankiera, tzn ze pieniądze mają leżeć po jego stronie stołu, nie po Twojej. Trudno mieć o to pretensje. Aby system emerytalny pozostał w niezmienionej postaci każdy musiałby mieć trojkę dzieci. Ktoś musi na to zarobić. Chodzi głównie żeby zmusić Cię do pracy nawet na emeryturze.

Choć z drugiej strony co z prawami nabytymi?

Przeczytajcie ustawę z maja 2020 i wszystko się wyjaśni.
Odpowiedz
https://www.onet.pl/?utm_source=facebook...07&utm_v=2

Dlaczego nasza formacja jest tak mało solidarna?
Czego się boicie?
Większość ma wszystkie świadczenia na minimum.
Co macie do stracenia?
Wystarcza dwa tygodnie na reperacji zdrowia i dużo okręgowych zrozumie że samymi kierownikami się zakładów i aś nie obsadzi.

A te całe nasze związki to…..
Nie chce mi się nawet pisać.
Odpowiedz
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

W 2018 roku też były składane postulaty. A co z tego  wyszło to każdy wie.
Odpowiedz
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

Coś MS i związki  musieli powiedzieć żeby ludzi troche uspokoić, ale to własnie Policja postawiła MSWIA pod murem i oni wygrali. Już niema strajku w Policji.  Nam bez walki mogą wcisnąć każdy kit bo wiedzą że i tak nic nie zrobimy, my to inne ministerstwo i związki , wykręcą znowu nas z kasą. Teraz to za pózno żeby coś ugrać trzeba liczyć na ich łaske. Żałosne.
Odpowiedz
Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński podczas swojego wystąpienia w czasie Zjazdu zapewniał Delegatów, że funkcjonariusze otrzymają podwyżki uposażeń w nie mniejszej kwocie jak służby podległe MSWiA. Dyrektor poinformował również o odmrożeniu funduszu nagród oraz zapewniał, że są pieniądze na wypłatę funkcjonariuszom za ponadnormatywny czas służby.

To się okaże Wink
Odpowiedz
(24-09-2021, 20:02 )klawisz-weteran napisał(a): Mam tego dość , jeśli nie uda mi się przejść do Policji , bo już trochę jest zajechane to odchodzę na emeryturę w służbie z tymi ludźmi już się nie da [ mam oczywiście na myśli górę]
Jest metoda na zachowanie stopnia po dostaniu się do Policji?
Odpowiedz
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

Brawo. Czyli stare dziadki obiecały, że nie składają broni i będą walczyć o tych, którzy są w służbie do krwi ostatniej. Tymczasem minister Ziobro z mocno znudzoną miną powiedział, że podwyżki będą też dla SW, tzn. że będzie o to walczył... Po minie sądząc ma głęboko w d.... zapowiedzi ewentualnej gadzie grypy. W ogóle ma chyba w głębokim poważaniu to, że funkcjonariusze SW chcą po prostu wiedzieć czy dostaną podwyżki... Minister Ziobro już dostał... 50% podwyżki, a plebs niech grzecznie siedzi i czeka, łaskawy minister załatwi w swoim czasie albo nie załatwi podwyżki.... Z kolei związkowcy z zarządu mają już dziadkowie i przewodniczący emke od dawna , więc też od szaraków mają więcej cierpliwości...
Odpowiedz
(24-09-2021, 16:34 )BDG napisał(a):
(24-09-2021, 8:01 )konradissimus napisał(a):
(23-09-2021, 19:21 )BDG napisał(a):
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...

Ekonomii to Cię babcia Władzia uczyła, co? Widać, że za bardzo nie ogarniasz tematu.
napisalem przeciez okolo bo te 70 zl to ochlapy wiec zaokraglam do rownego

Ekonomia? On takiego słowa nie zna. Ale domyślam się skąd ten wygibas matematyczny....
Odpowiedz
temu)Ślepy mnich napisał(a):
Wczoraj minister Ziobro przyznał że będzie dążył do tego żeby funkcjonariusze SW mieli takie same podwyżki jak inni funkcjonariisze. Panie Zbigniewie czekamy na potwierdzenie i prosimy aby zrobił Pan to w miarę szybko a każdy funkcjonariusz został tak samo potraktowany. Tzn. każdemu po równo tj. każdemu po 677 brutto. Prosimy aby nasz generał nie miał żadnego wpływu na te podwyżki. Bo po ostatnim rozdysponowaniu młodzi funkcjonariusze zostali ograbieni o parę złotych.
Niech Pan Ziobro nie zapomni o pracownikach SW.Tez sie nie obrazimy na podwyzke w kwocie 500 zl. Otóż to! Ale jak zwykle o nas pewnie zapomną, tak jak pominęli nas w tym roku z dodatkiem covidowym.
Odpowiedz
(24-09-2021, 19:50 )Madavc14 napisał(a):
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie

Dobre, wcześniej Tuła mówił że żąda zaliczenia cywila do stażowego z wyrównaniem od 01.01.2020 tak jak to było zapisane w porozumieniu a teraz że mają nadzieję że uda się to od 01.01.2022.No żyć nie umierać. Ale może nowa (stara) władza będzie lepsza
Odpowiedz
Mam tego dość , jeśli nie uda mi się przejść do Policji , bo już trochę jest zajechane to odchodzę na emeryturę w służbie z tymi ludźmi już się nie da [ mam oczywiście na myśli górę]
Odpowiedz
(24-09-2021, 17:53 )Administrator napisał(a): Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html

Jesteśmy ciekawi czy coś z tego będzie
Odpowiedz
Komunikat z XIX Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego NSZZFiPW w Ustce

https://nszzfipw.org.pl/xix-zjazd-sprawo...ustce.html
Odpowiedz
(24-09-2021, 12:12 )Wróblik napisał(a): Po co zamieszczacie na stronie NSZZFiPW ustaleń dotyczacych służb podległych MSWiA? Przecież one nas nie dotyczą!

Chyba po to żeby nas jeszcze bardziej zdenerwować
Odpowiedz
(24-09-2021, 10:22 )Ślepy mnich napisał(a): Wczoraj minister Ziobro przyznał że będzie dążył do tego żeby funkcjonariusze SW mieli takie same podwyżki jak inni funkcjonariisze. Panie Zbigniewie czekamy na potwierdzenie i prosimy aby zrobił Pan to w miarę szybko a każdy funkcjonariusz został tak samo potraktowany. Tzn. każdemu po równo tj. każdemu po 677 brutto. Prosimy aby nasz generał nie miał żadnego wpływu na te podwyżki. Bo po ostatnim rozdysponowaniu młodzi funkcjonariusze zostali ograbieni o parę złotych.
Niech Pan Ziobro nie zapomni o pracownikach SW.Tez sie nie obrazimy na podwyzke w kwocie 500 zl.
Odpowiedz
(24-09-2021, 8:01 )konradissimus napisał(a):
(23-09-2021, 19:21 )BDG napisał(a):
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...

Ekonomii to Cię babcia Władzia uczyła, co? Widać, że za bardzo nie ogarniasz tematu.
napisalem przeciez okolo bo te 70 zl to ochlapy wiec zaokraglam do rownego
Odpowiedz
(24-09-2021, 12:12 )Wróblik napisał(a): Po co zamieszczacie na stronie NSZZFiPW ustaleń dotyczacych służb podległych MSWiA? Przecież one nas nie dotyczą!
Udają, że związek coś robi...... 
Też mnie to zastanawia. 
Również proszę do odpowiedź.
Odpowiedz
Bramowy jak Putin, wieczny wódz!
Zajmiecie się w końcu tym do czego was wybrano.
Odpowiedz
(24-09-2021, 11:44 )greg0026 napisał(a): ""Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 16 września 2021 r. odbędzie się KOLEJNE spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości z przedstawicielami Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w sprawie realizacji Porozumienia zawartego w dniu 19.11.2018 r. pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Liczymy, że dojdzie do konkretnych ustaleń.""

24.09 2021R - Może państwo uchylą rąbka tajemnicy i napiszą co ustalono w czasie tego, kolejnego spotkania.
Mam przepracowanych 11 lat przed SW , więc realizacja porozumienia z 2018r, jest dla mnie istotna ( Myślę że dla nas wielu)
Jako osoba opłacająca składki członkowskie chyba mam do tego prawo?
Odpowiedz
(24-09-2021, 8:46 )toyboy napisał(a): Dokładnie w punkt.  Tu piszą o  kajakach, siłowniach, rajdach  ale o tym co najważniejsze  ani słowa.
 Proszę  wejść na stronę związków zawodowych Policjantów tam same konkrety a nie tematy zastępcze.
Zappomnieli napisac o najwaźniejszym: wyborach przewodniczącego!
Odpowiedz
(24-09-2021, 8:46 )toyboy napisał(a): Dokładnie w punkt.  Tu piszą o  kajakach, siłowniach, rajdach  ale o tym co najważniejsze  ani słowa.
 Proszę  wejść na stronę związków zawodowych Policjantów tam same konkrety a nie tematy zastępcze.


Siłownie, rajdy, kajaki i tak są robione za nasze pieniądze także łaski nie robią.
Odpowiedz
(24-09-2021, 11:44 )greg0026 napisał(a): ""Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 16 września 2021 r. odbędzie się KOLEJNE spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości z przedstawicielami Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w sprawie realizacji Porozumienia zawartego w dniu 19.11.2018 r. pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Liczymy, że dojdzie do konkretnych ustaleń.""

24.09 2021R - Może państwo uchylą rąbka tajemnicy i napiszą co ustalono w czasie tego, kolejnego spotkania.
Mam przepracowanych 11 lat przed SW , więc realizacja porozumienia z 2018r, jest dla mnie istotna ( Myślę że dla nas wielu)
Jako osoba opłacająca składki członkowskie chyba mam do tego prawo?
Czy płacisz czy nie,i tak się nic nie dowiesz-więc po co przepłacać???
Może podczas relaksujacego spirkanua w Ustce wypiją za  Twoje zdrowie?
Odpowiedz
(24-09-2021, 8:52 )BartekS napisał(a):
(23-09-2021, 19:40 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Związki zawodowe jakby się pod ziemię zapadły. Nie ma ich, ale ważne że na stronie są informacje o nowych siłowniach

No jak to ich nie ma. Przecież na FB jet jasna informacja, że stary zarząd nie będzie się już dotykał do porozumienia z 2018 r., w sprawie którego nic nie zrobił, bo jest nowy zarząd i to on ma się tym teraz zająć  Big Grin Big Grin Big Grin  Żeby im nikt nie zarzucił, że coś źle zrobili. I czeka nas kolejna długoletnia saga, z poklepywaniem się po plecach, ciasteczkami i gorącą herbatą w tle.

Prawda jest taka, że to my wybraliśmy ludzi którzy nas reprezentują w tak nieudolny sposób patrząc tylko na swój interes. Nie chce nam się chodzić na zebrania i na wybory przewodniczących to mamy z tego takie efekty. 
Główny Zarząd myślał, że jak zabierze dodatki do emerytury to ludzie zostaną w pracy, ale niestety osiągną odwrotny efekt. Każdy woli wsiąść mniejszą emeryturę i iść do pracy w cywilu gdzie teraz już są w miarę godne wypłaty i lepiej dba się o pracownika.
Odpowiedz
(24-09-2021, 10:22 )Ślepy mnich napisał(a): Wczoraj minister Ziobro przyznał że będzie dążył do tego żeby funkcjonariusze SW mieli takie same podwyżki jak inni funkcjonariisze. Panie Zbigniewie czekamy na potwierdzenie i prosimy aby zrobił Pan to w miarę szybko a każdy funkcjonariusz został tak samo potraktowany. Tzn. każdemu po równo tj. każdemu po 677 brutto. Prosimy aby nasz generał nie miał żadnego wpływu na te podwyżki. Bo po ostatnim rozdysponowaniu młodzi funkcjonariusze zostali ograbieni o parę złotych.

Czekamy z niecierpliwością na tą informację  Cool
Odpowiedz
Porozumienie osiągnięte i podpisane. Kamiński: służba musi być godziwie wynagradzana.
W dokumencie resort deklaruje więc, że wszyscy funkcjonariusze służb MSWiA otrzymają od 1 stycznia 2022 roku podwyżkę uposażenia w przeciętnej miesięcznej kwocie 677 zł brutto na etat (wraz z nagrodą roczną). Daje to kwotę 500 zł netto. Natomiast od 2023 roku waloryzacje uposażeń funkcjonariuszy służb podległych MSWiA będą obejmowane wskaźnikiem przewidzianym dla całej sfery budżetowej
Odpowiedz
Po co zamieszczacie na stronie NSZZFiPW ustaleń dotyczacych służb podległych MSWiA? Przecież one nas nie dotyczą!
Odpowiedz
""Informujemy, że w dniu dzisiejszym tj. 16 września 2021 r. odbędzie się KOLEJNE spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości z przedstawicielami Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w sprawie realizacji Porozumienia zawartego w dniu 19.11.2018 r. pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Liczymy, że dojdzie do konkretnych ustaleń.""

24.09 2021R - Może państwo uchylą rąbka tajemnicy i napiszą co ustalono w czasie tego, kolejnego spotkania.
Mam przepracowanych 11 lat przed SW , więc realizacja porozumienia z 2018r, jest dla mnie istotna ( Myślę że dla nas wielu)
Jako osoba opłacająca składki członkowskie chyba mam do tego prawo?
Odpowiedz
Wczoraj minister Ziobro przyznał że będzie dążył do tego żeby funkcjonariusze SW mieli takie same podwyżki jak inni funkcjonariisze. Panie Zbigniewie czekamy na potwierdzenie i prosimy aby zrobił Pan to w miarę szybko a każdy funkcjonariusz został tak samo potraktowany. Tzn. każdemu po równo tj. każdemu po 677 brutto. Prosimy aby nasz generał nie miał żadnego wpływu na te podwyżki. Bo po ostatnim rozdysponowaniu młodzi funkcjonariusze zostali ograbieni o parę złotych.
Odpowiedz
(23-09-2021, 19:40 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Związki zawodowe jakby się pod ziemię zapadły. Nie ma ich, ale ważne że na stronie są informacje o nowych siłowniach

No jak to ich nie ma. Przecież na FB jet jasna informacja, że stary zarząd nie będzie się już dotykał do porozumienia z 2018 r., w sprawie którego nic nie zrobił, bo jest nowy zarząd i to on ma się tym teraz zająć  Big Grin Big Grin Big Grin  Żeby im nikt nie zarzucił, że coś źle zrobili. I czeka nas kolejna długoletnia saga, z poklepywaniem się po plecach, ciasteczkami i gorącą herbatą w tle.
Odpowiedz
Dokładnie w punkt.  Tu piszą o  kajakach, siłowniach, rajdach  ale o tym co najważniejsze  ani słowa.
 Proszę  wejść na stronę związków zawodowych Policjantów tam same konkrety a nie tematy zastępcze.
Odpowiedz
(23-09-2021, 19:21 )BDG napisał(a):
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...

Ekonomii to Cię babcia Władzia uczyła, co? Widać, że za bardzo nie ogarniasz tematu.
Odpowiedz
(23-09-2021, 19:21 )BDG napisał(a):
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...

Bzdury Pan gadasz. Składa dla nas nie wzrośnie. Odpada możliwość odliczenia jej części od podatku. My nie odliczamy od podatku składki zdrowotnej, tylko robily to osoby na samozatrudnieniu. Dla Nas nic się nie zmieni.
Odpowiedz
(23-09-2021, 19:40 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Związki zawodowe jakby się pod ziemię zapadły. Nie ma ich, ale ważne że na stronie są informacje o nowych siłowniach

Związki  i góra wiedzą że SW nie bedzie strajkowało tak jak dotychczas, nie bedzie L4 bo to sie już nie udało, straszyć to mogą, załoga dużo gada a nic nie robi bo się boją, Policja już wywalczyła swoje, więc SW niech dalej pracuje bez podwyżek, dodatków, przywileji itp., a raczej można im jeszcze coś zabrać dla oszczędności budżetu to i tak bedą cicho siedzieć. Takie to jest SW. Bolesna prawda i ministerstwo sprawiedliwości o tym wie. MSWIA  już sie przekonało co potrafi Policja. Wstyd.
Odpowiedz
Dajcie chłopu (administratorowi) spokój.
Może wiedzieć więcej niż pisze ale nie musi odpowiadać. Do udzielania odpowiedzi są przecież (przepraszam za skrót myślowy) związkowcy. A to że zarząd główny nawet im niewiele mówi to inna bajka. Czas zmienić zarząd ale kto chciałby przejść ich rolę.
Odpowiedz
Nikt nie mówi że się nie należy tylko chodzi o kwoty podwyżki.  A tak woli ścisłości to proszę zobaczyć ile każdy nauczyciel zarabia więcej a dlaczego tak mówię bo np. Zarabia 3 tys. ale jego wymiar godzin to 90 miesiąc a reszta to nadgodziny.  Czyli jak by było 180 zarabiał by 6 tys i tak jest na ogół.  Pozdrawiam
Odpowiedz
(23-09-2021, 19:21 )BDG napisał(a):
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...
Odpowiedz
(23-09-2021, 10:27 )Stefek napisał(a):
(22-09-2021, 20:15 )szfager napisał(a): Do Szanownego Pana ADMINISTRATORA Ponawiam 6 raz pytanie czy może Pan wie lub może się dowiedzieć - co się wydarzyło w związku z Uchwałą Prezydium Zarządu Głównego Nr 13-IX/2020 , pismem do P. Ziobry i spotkaniu 14.01.2020r ze stroną służbową ? Pytam bo Związki rozważały nawet drogę sądową. Zamydlono nam wtedy oczy podwyżkami i temat ucichł. Teraz może być tak samo dadzą podwyżki a inne postulaty pewnie w aneksie szlak trafi.  NIECH PAN ODPOWIE.
Chlopaki ostatnio na spotkaniu integracyjnym o tym rozmawiali. Kolego , z tym przewodniczacym i zarzadem to koniec. To jest walek . Szkoda gadac. Dobrze ze w internecie nic nie ginie.
Odpowiedz
Gdyby ktoś się zastanawiał czy są pieniądze czy nie na podwyżki to powiem wam ,że właśnie budżet na kancelarię premiera na rok 2022 wzrósł o 214 mln złotych tj o prawie 60% w stosunku do roku 2021.
Teraz niech ktoś mi powie ,ze nie ma pieniędzy na podwyżki w SW!!!
Odpowiedz
Związki zawodowe jakby się pod ziemię zapadły. Nie ma ich, ale ważne że na stronie są informacje o nowych siłowniach
Odpowiedz
(23-09-2021, 7:12 )Marmurowy napisał(a):
(21-09-2021, 22:21 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): A nauczycielom zaproponowali podwyżki do września 2022 najpóźniej o kwotę 1400 brutto dla pocAtkujacego nauczyciela i 1200 brutto dla dyplomowanego.... A mundurowe 670 brutto... Związki negocjujący porozumienie z MSWiA są zadowolone..?
Akurat nauczycielo się należy. Zarabiają żałośnie mało, a jednak w ogromnym stopniu decydują o tym jakie będą nasze pociechy.

670 brutto - propozycja. a do tego minus 300 bo od 1 stycznia 2022 beda wyzsze skladki zdrowotne czyli ogolnie podwyzka 300 brutto...
Odpowiedz
(23-09-2021, 12:35 )szfager napisał(a):
(22-09-2021, 20:07 )Madavc14 napisał(a): Związki PSP nie zaakceptowały propozycji MSWiA i są gotowe na protest.
A tutaj "jaki tu spokój nie ma już nic..."
Jak nie ma jest ANEKS a w nim pewnie zrezygnowaliśmy z większości postulatów

A to były jakieś postulaty? Był jakiś protest ?
Miało być spotkanie w tym tygodniu w ministerstwie - było jakieś ? 
Były za to wybory na przewodniczącego i to jest ważne !
Odpowiedz
A gdzie jest Czesław? Aaaa już wiem . Siedzi w Ustce na All inclusive.. Musi odpocząć od od roboty bo już nie daje rady.
Odpowiedz