(02-07-2021, 8:31 )MłodyDziadek napisał(a): 20lat służby, z-ca d-cy wykonujący pracę jak d-ca, niekarany, wielokrotnie nagradzany (pochwałami) i po raz kolejny pominięty w dodatku sł. Brak słów.
Przebijam 23 z wojskiem też 0 Tongue
Odpowiedz
9 lat sluzby. Dodatek 0. Poznan.
Odpowiedz
18 lat służby. Mniej niż zero.
Odpowiedz
Hahahaha.... Co ja tu w ogóle czytam na tej księdze... Hahahaha Ludzie!
Odpowiedz
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!

Nigdy w życiu. Zapomniałeś już jak było za nich? Ani PiS ani platforma.
Odpowiedz
(01-07-2021, 4:51 )SuperMan napisał(a):
(30-06-2021, 17:46 )konradissimus napisał(a): Ufff nareszcie dodatki podzielone, bardzo fajnie DG to wszystko zorganizował w końcu coś się ruszyło. Teraz będzie już tylko lepiej jaka to mówią pierwsze koty za płoty. Pieniążki jutro na kontach i wreszcie możemy być zadowoleni. Tak się cieszę, że tyle lat służby zostało wreszcie właściwie docenione. Tak to wszystko super zorganizowane, że nawet związki nie były potrzebne i po co było takie afery kręcić. Fajnie, że teraz ludzie przestaną odchodzić, bo wiadomo, że takich pieniędzy to się nigdzie nie zarobi. Brawo Generalny, brawo minister, służba Wam tego nie zapomni.

Heh.. to kolega wiadomo już, że z Warszawkskich biur xD ale i tak w innej czasoprzestrzeni

Nie ogarniasz sarkazmu tak bardzo, ze nawet jakby podszedł i kopnął cię w tyłek, to nie wiedziałbyś, że to sarkazm. Przeczytaj jeszcze raz komentarz.
Odpowiedz
(01-07-2021, 22:00 )olee napisał(a): A czy ktoś dostał dodatek mając  10,11,12 lat służby?
11 lat służby bez wpadki? zawsze dyspozycyjny (450      " Starych" Nadgodzin) ale już moja dyspozycyjność właśnie się skończyła ?? pozdrawiam okręg szczeciński
Odpowiedz
20lat służby, z-ca d-cy wykonujący pracę jak d-ca, niekarany, wielokrotnie nagradzany (pochwałami) i po raz kolejny pominięty w dodatku sł. Brak słów.
Odpowiedz
Za dodatki , podziękujcie solidarności p. Kołodziejskiemu. Nasze związki wnioskowały procentowo, pisma są zamieszczone na stronie, ale solidarność wyszła przed szereg i mamy co mamy, czyli nic
Odpowiedz
Ja dostałem 0zł. Mam 16 lat z wojskiem. Właśnie powiedziałem u siebie że nawet niech nie próbują do mnie dzwonić w czasie wolnym że potrzeba do jednostki do służby bo ktoś nie może czy do szpitala w konwój. Po za tym nie posiadam nr służbowego. Koniec ! Po najniższej linii oporu i uciekam z tego tonącego statku.
Odpowiedz
[quote="olee" pid='9032' dateline='1625173224']
A czy ktoś dostał dodatek mając  10,11,12 lat służby?

10 lat starszy oddzialowy 0 zl
Odpowiedz
Szkoda że z 10 lat nie liczyli tego chorobowego parodia
Odpowiedz
Kiedyś bardzo demotywujące były nagrody na święta po 20 zł. Dzisiaj dodatki po 75 na co piątą osobę... Mało, że gówno dali to jeszcze nie dla wszystkich...  Ten co dostał to wkurzony, bo jakby w mordę dostał, ten co nie dostał to wkurzony, bo nic nie dostał... Mam wrażenie, że "ktoś" chciał zmobilizować ludzi do udziału w #hot5tysLECZOchallenge...
Odpowiedz
(01-07-2021, 20:40 )jasiu-83 napisał(a):
(01-07-2021, 16:25 )Człowiek z lasu napisał(a):
(01-07-2021, 15:24 )zzz napisał(a): Czy ktoś wie jaki był klucz przyznawania dodatków czy tylko dla swoich?

Sam sobie odpowiedziałeś

Żeby dodać łyżkę miodu do beczki napiszę że  dostałem 100 stałego i nie jestem plecakiem podpierda... aczem itp. Zk Sieraków Śląski.
Ale pewnie wszystko zależy od pudła.
Edit.
13 lat z wojskiem, starszy oddziałowy
U mnie też 13, starszy, bez wpadki, wzrosło 0 zł więc zastanawiam się jaki był klucz bo zostałem tak doceniony że telefonu z zk już nie odbiorę
Odpowiedz
(01-07-2021, 20:11 )czeresnia napisał(a):
(01-07-2021, 18:43 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(01-07-2021, 10:36 )Rafal napisał(a):
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!
Niech wróci wtedy dopiero będziesz mnial doobrze

No właśnie niech wraca Platforma bo PiS tą formację rozwalił do końca. Jeśli chodzi o podwyżki to obojętnie kto by rządził to byś ją dostał bo to poprostu już był czas na to.


O CZYM WY MÓWICIE 
CZY TO PO 
CZY TO PIS
MA TO MAŁE ZNACZENIE 
PIERWSI ROZWALILI FORMACJĘ 
DRUDZY JA DOBIJAJĄ
ZROZUMCIE ŻE NIE WAŻNE KTO RZĄDZI 
DOPÓKI NIE MUSZĄ SIĘ Z NAMI LICZYĆ TO BĘDĄ NAS MIEĆ W CZTERECH LITERACH 

NARZEKACIE NA PIS 
A TAK NIEDAWNO NARZEKALIŚCIE NA PO
WRÓCI PO BĘDZIECIE CHCIELI PIS I TAK WKOŁO MACIEJU. 


TERAZ JUŻ WIEM DLACZEGO NIGDY TU NIE BYŁO I NIE BĘDZIE DOBRZE. 

ZAP............. ZA MISKĘ RYŻU I PRZESTAŃMY UDAWAĆ, ŻE JESTEŚMY NIESAMOWICIE MOCNI I PRZESTAŃMY PRĘŻYĆ KLATĘ BO TO W NICZYM NIE POMOŻE. 
BRAK JEDNOŚCI I SPÓJNEGO FRONTU NAS ROZ........ 

NIKT NAS NIE NAMAWIAŁ BY WSTĄPIĆ W SZEREGI SW, WIĘC JEŚLI NIE PASUJE DAJMY SOBIE SPOKÓJ Z SW. 
MOŻE JAK ZABRAKNIE TEGO "KLAWISZA" I BANDYCI BĘDĄ GANIAĆ PO WOLCE I ZACZNĄ SIĘ PASTWIĆ I KRZYWDZIĆ TO SOBIE O NAS PRZYPOMNĄ.

Tu nie chodzi o to aby się zwalniać z Służby. Po to tu przyszedłem aby pracować i godnie zarabiać. W każdej pracy mogą Ci powiedzieć jak Ci się nie podoba to szukaj innej. Pracodawca ma obowiązek zapewnić Ci godne warunki pracy, czy to tej czy innej. Takie ma obowiązki. Problem jest w tym, że my nie umiemy strajkować i nie jesteśmy razem jako fusze. Prowadzimy tylko rozmowy ,przesuwany terminy rozmów, zastanawiamy się nie wiem nad czym itp. Przeczytajcie sobie o strajku Francuskich strażników więziennych i uczcie się jak trzeba strajkować, a nie tylko gadania i wieczne delegacje w ośrodkach wczasowych z których i tak nic nie wynika oprócz spotkań towarzyskich.
Odpowiedz
A czy ktoś dostał dodatek mając 10,11,12 lat służby?
Odpowiedz
(01-07-2021, 16:25 )Człowiek z lasu napisał(a):
(01-07-2021, 15:24 )zzz napisał(a): Czy ktoś wie jaki był klucz przyznawania dodatków czy tylko dla swoich?

Sam sobie odpowiedziałeś

Żeby dodać łyżkę miodu do beczki napiszę że  dostałem 100 stałego i nie jestem plecakiem podpierda... aczem itp. Zk Sieraków Śląski.
Ale pewnie wszystko zależy od pudła.
Edit.
13 lat z wojskiem, starszy oddziałowy
Odpowiedz
(01-07-2021, 8:46 )MdR napisał(a):
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!

Za nich też było dziadostwo, ale chyba mniejszy bałagan (niemniej na PIS nie zagłosuje napewno). Problem jest w postrzeganiu SW, nie opcji politycznej. Może za długo chodziliśmy w tych moraczach wz. zomo. Ta służba stacza się po równi pochyłej i nie można tego zatrzymać. Teraz covidem 5 lat będą wszystko tłumaczyć, brak nagród, podwyżek, awansów. Nawet jak się rząd zmieni - to będzie wicie, rozumicie. Są tez plusy tego. Nic człowieka nie wiąże. Na spokojnie poszukać innej pracy, wziąść ile się da i jak najdalej stąd.

Syf był i będzie...Jak wygra nowa partia to będzie się tłumaczyć że podwyżek nie będzie bo trzeba prostować syf po PIS itd itd.....a my dalej będziemy w czarnej d....e
Odpowiedz
(01-07-2021, 18:43 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(01-07-2021, 10:36 )Rafal napisał(a):
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!
Niech wróci wtedy dopiero będziesz mnial doobrze

No właśnie niech wraca Platforma bo PiS tą formację rozwalił do końca. Jeśli chodzi o podwyżki to obojętnie kto by rządził to byś ją dostał bo to poprostu już był czas na to.


O CZYM WY MÓWICIE 
CZY TO PO 
CZY TO PIS
MA TO MAŁE ZNACZENIE 
PIERWSI ROZWALILI FORMACJĘ 
DRUDZY JA DOBIJAJĄ
ZROZUMCIE ŻE NIE WAŻNE KTO RZĄDZI 
DOPÓKI NIE MUSZĄ SIĘ Z NAMI LICZYĆ TO BĘDĄ NAS MIEĆ W CZTERECH LITERACH 

NARZEKACIE NA PIS 
A TAK NIEDAWNO NARZEKALIŚCIE NA PO
WRÓCI PO BĘDZIECIE CHCIELI PIS I TAK WKOŁO MACIEJU. 


TERAZ JUŻ WIEM DLACZEGO NIGDY TU NIE BYŁO I NIE BĘDZIE DOBRZE. 

ZAP............. ZA MISKĘ RYŻU I PRZESTAŃMY UDAWAĆ, ŻE JESTEŚMY NIESAMOWICIE MOCNI I PRZESTAŃMY PRĘŻYĆ KLATĘ BO TO W NICZYM NIE POMOŻE. 
BRAK JEDNOŚCI I SPÓJNEGO FRONTU NAS ROZ........ 

NIKT NAS NIE NAMAWIAŁ BY WSTĄPIĆ W SZEREGI SW, WIĘC JEŚLI NIE PASUJE DAJMY SOBIE SPOKÓJ Z SW. 
MOŻE JAK ZABRAKNIE TEGO "KLAWISZA" I BANDYCI BĘDĄ GANIAĆ PO WOLCE I ZACZNĄ SIĘ PASTWIĆ I KRZYWDZIĆ TO SOBIE O NAS PRZYPOMNĄ.
Odpowiedz
20 rok służby dodatek...........0zł
Odpowiedz
(01-07-2021, 10:36 )Rafal napisał(a):
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!
Niech wróci wtedy dopiero będziesz mnial doobrze

No właśnie niech wraca Platforma bo PiS tą formację rozwalił do końca. Jeśli chodzi o podwyżki to obojętnie kto by rządził to byś ją dostał bo to poprostu już był czas na to.
Odpowiedz
Starszy oddzialowy 16 lat z wojskiem (9m-cy) dodatek wzrósł 0 złotych !!!
Odpowiedz
Wyobraźcie sobie. Pieniędzy na dodatki co kot napłakał. Kierownik wybrał swoich odbiorców tego dofinansowania ale szczytem jest, że pytany; "Kto zasłużył na dodatki" Odpowiada "nie pamiętam". Można wsadzić kij w mrowisko i obserwować, jak się mrówki miotają? Majsterstick Borata. L4 do dzieła!
ps. Pozdrawiam nieudolnie zakamuflowaną opcję ..... typu oficer oraz oficer, który sobie odpowiada pod innymi nickami. Lobby nie śpi.
Odpowiedz
(01-07-2021, 13:54 )mkgga napisał(a): Dodatek wzrósł o 66 zł na rękę, starszy oddziałowy  24 lat służby.???

Z tego co słyszę to i tak masz szczęście. "One shot of happy, two shots of sad"
Odpowiedz
(01-07-2021, 15:24 )zzz napisał(a): Czy ktoś wie jaki był klucz przyznawania dodatków czy tylko dla swoich?

dla swoich
Odpowiedz
(01-07-2021, 15:24 )zzz napisał(a): Czy ktoś wie jaki był klucz przyznawania dodatków czy tylko dla swoich?

Sam sobie odpowiedziałeś
Odpowiedz
(01-07-2021, 10:36 )Rafal napisał(a):
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!
Niech wróci wtedy dopiero będziesz mnial doobrze
Super było, 7 lat bez podwyżek, zabrane prawa emerytalne, zabrani zastępcy dowódców zmian, zabrane 100% L4 , sprzedane ośrodki wczasowe SW itp, nie zrobili dla nas nic pozytywnego i nigdy na nich nie zagłosuję
Odpowiedz
Dodatek stały polega na tym że stale jest taki sam, u mnie tak jest a u was?
Odpowiedz
Starszy oddziałowy 15 lat służby = 0 zł .
Odpowiedz
Czy ktoś wie jaki był klucz przyznawania dodatków czy tylko dla swoich?
Odpowiedz
Dodatek wzrósł o 66 zł na rękę, starszy oddziałowy 24 lat służby.???
Odpowiedz
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!
Niech wróci wtedy dopiero będziesz mnial doobrze
Odpowiedz
(30-06-2021, 23:16 )Szczery napisał(a): Platformo obywatelska wróć!!!

Za nich też było dziadostwo, ale chyba mniejszy bałagan (niemniej na PIS nie zagłosuje napewno). Problem jest w postrzeganiu SW, nie opcji politycznej. Może za długo chodziliśmy w tych moraczach wz. zomo. Ta służba stacza się po równi pochyłej i nie można tego zatrzymać. Teraz covidem 5 lat będą wszystko tłumaczyć, brak nagród, podwyżek, awansów. Nawet jak się rząd zmieni - to będzie wicie, rozumicie. Są tez plusy tego. Nic człowieka nie wiąże. Na spokojnie poszukać innej pracy, wziąść ile się da i jak najdalej stąd.
Odpowiedz
(30-06-2021, 21:49 )Ślepy mnich napisał(a): Witam. Panowie mam pytanie kolega po podoficerce chce się zwolnić ze służby. Ma 4 lata służby. Ponoć jak przesluży do 5 lat to nie będzie musiał oddawać kasy za podoficerki. Ale ktoś mu ostatnio powiedział że to musi być 5 lat po podoficerce. Jaka jest prawda?

Art. 103. Ustawy o S.W
Niech się zwalnia po kiego grzyba nam ktoś kto nie wie że jest ustawa, głowę ci zawraca byś zadał pytanie na księdze, nie w google, nie w kadrach.
Odpowiedz
Sory Panowie ale poziom wykształcenia zawodowego  dno, to jedno z podstawowych zagadnień z Ustawy o SW. Okres 5 lat liczy się od ukończenia podoficerki, szkoły chorążych, oficerki. Koszty są waloryzowane o wzrost kosztów np. wyżywienia, co się dzieje bo inflacja.


[quote="Ślepy mnich" pid='9010' dateline='1625086164'
Witam. Panowie mam pytanie kolega po podoficerce chce się zwolnić ze służby. Ma 4 lata służby. Ponoć jak przesluży do 5 lat to nie będzie musiał oddawać kasy za podoficerki. Ale ktoś mu ostatnio powiedział że to musi być 5 lat po podoficerce. Jaka jest prawda?
[/quote]
Odpowiedz
(30-06-2021, 17:46 )konradissimus napisał(a): Ufff nareszcie dodatki podzielone, bardzo fajnie DG to wszystko zorganizował w końcu coś się ruszyło. Teraz będzie już tylko lepiej jaka to mówią pierwsze koty za płoty. Pieniążki jutro na kontach i wreszcie możemy być zadowoleni. Tak się cieszę, że tyle lat służby zostało wreszcie właściwie docenione. Tak to wszystko super zorganizowane, że nawet związki nie były potrzebne i po co było takie afery kręcić. Fajnie, że teraz ludzie przestaną odchodzić, bo wiadomo, że takich pieniędzy to się nigdzie nie zarobi. Brawo Generalny, brawo minister, służba Wam tego nie zapomni.

Heh.. to kolega wiadomo już, że z Warszawkskich biur xD ale i tak w innej czasoprzestrzeni
Odpowiedz
Platformo obywatelska wróć!!!
Odpowiedz
Witam. Panowie mam pytanie kolega po podoficerce chce się zwolnić ze służby. Ma 4 lata służby. Ponoć jak przesluży do 5 lat to nie będzie musiał oddawać kasy za podoficerki. Ale ktoś mu ostatnio powiedział że to musi być 5 lat po podoficerce. Jaka jest prawda?
Odpowiedz
(30-06-2021, 7:57 )Oficer napisał(a):
(29-06-2021, 18:02 )kryhu79 napisał(a): Rozmundurować to można koleżankę na imprezie zmianowej ?

Była kiedyś taką impreza , nawet w fazach pisali?

KOLEDZY JEDNYM SŁOWEM PODSUMOWUJĄC TRZEBA PRACOWAĆ DO 25 LAT SŁUŻBY W SW ŻEBY "COŚ" WIECEJ DOSTAĆ - JAKIŚ DODATEK ( więcej niż 25 ZŁ ), MOŻE LATA CYWILA, A I MOŻE TEŻ ZNOWU STRACIĆ.  LATA Z CYWILA DO EMKI POWINNY BYĆ PRZYZNANE SPRAWIEDLIWIE TEŻ DLA ROCZNIKÓW 99 - 12 r. BY NIE RÓŻNIĆ ZAŁOGI.  NIEMA ZGRANIA W ZAŁODZE  SW PATRZĄC NA TE WPISY NA STRONIE SW WIĘĆ TRZEBA NA WIOSNĘ SPADAĆ I DO PRACY W CYWILU SIĘ BRAĆ. PRACY W CYWILU JEST DUŻO DLA TYCH CO CHCĄ I POTRAFIĄ. RYZYKANCI ZOSTANĄ. POZDRO.

nagrody rozdzielono tak, że funkcjonariusze ze stażem powyżej 20 lat nie dostali nic, a ci ze stażem poniżej 15 lat dostali... pismo generała można sobie w buty wsadzić
Odpowiedz
(30-06-2021, 8:17 )MdR napisał(a):
(29-06-2021, 17:35 )Srebrny Judasz napisał(a): [quote="czeresnia" pid='8986' dateline='1624911699']
[quote="Srebrny Judasz" pid='8978' dateline='1624898258']
[quote="Klawisz@" pid='8971' dateline='1624877787']
Żal czytać tych wszystkich wypowiedzi,gdzie kolega koledze by wydłubał oczy za 50 zł więcej... Ludzie!!!! Nigdy nie będzie dobrze ,jeśli my sami funkcjonariusze walczymy ze sobą. Nawet związki nic nie pomogą.
Nic nie wywalczymy bo my funkcjonariusze nie mamy zgrania i jak.

Panie kolego ogarnij się pisząc taki post. Brat kierownika ochrony z działu kwatermistrzowsiego dostaje nagrodę ,dodatek dwa razy taki jak oddzialowy 20 lat służby tak mozna tylko w bornym.


Jak ci tak źle w tym bornym to w Bobolicach w biedrze poszukują. 
A, tam nie możesz robić bo trzeba pracować. A ty do pracy dwie lewe masz. 
A na ranczo w bornym czy się stoi czy się siedzi to i tak się pensja należy.

Dlatego nie opłaca się iść do biedry lub zmieniać kryminału bo jest jeden wielki burdel, zwłaszcza jak pierwszego jednostki niema ( jest na wolnym). Przyjść posiedzieć, głupa pokleic i do domciu. Na nockę jeszcze lepiej dowódca 22:00 idzie spać bo rano na ryby lub grzyby musi jechać a ja 23 :00 lulu Pierwszego wypłata wpływa za Free haha a kier ochrony czasami pod bramą 15 min. Kwitnie przed kontrolą jednostki bo trzeba się ogarnąć i materacyki schować.

Człowiek jest taki, że jak się może przespać to się prześpi. Nic nie poradzisz.
Są jednak jednostki gdzie np jest praca skazanych również w nocy. Tam noc jest gorsza od dnia. I nikt oka nie zmrurzy. A idąc do domu to człowiek ściany się trzyma.

Jeśli pracujesz w Bornem to powiedz to wiśni kolejne postępowanie dyscyplinarne będzie ciał. Jak to powiedział mi kiedyś pewien dowódca jak bedziesz miał zajechane tyle co ja tez bedziesz spał teraz ogrodzenia sprawdzaj jak pies i o nic nie pytaj.
Odpowiedz
Ufff nareszcie dodatki podzielone, bardzo fajnie DG to wszystko zorganizował w końcu coś się ruszyło. Teraz będzie już tylko lepiej jaka to mówią pierwsze koty za płoty. Pieniążki jutro na kontach i wreszcie możemy być zadowoleni. Tak się cieszę, że tyle lat służby zostało wreszcie właściwie docenione. Tak to wszystko super zorganizowane, że nawet związki nie były potrzebne i po co było takie afery kręcić. Fajnie, że teraz ludzie przestaną odchodzić, bo wiadomo, że takich pieniędzy to się nigdzie nie zarobi. Brawo Generalny, brawo minister, służba Wam tego nie zapomni.
Odpowiedz
Ja to tylko tu zostawię: "https://wiadomosci.wp.pl/prostytutka-z-literka-s-ratownik-pod-ministerstwem-zdrowia-na-tym-nie-skonczyl-6656259499652737v"
Odpowiedz
(30-06-2021, 7:57 )Oficer napisał(a):
(29-06-2021, 18:02 )kryhu79 napisał(a): Rozmundurować to można koleżankę na imprezie zmianowej ?

Była kiedyś taką impreza , nawet w fazach pisali?

KOLEDZY JEDNYM SŁOWEM PODSUMOWUJĄC TRZEBA PRACOWAĆ DO 25 LAT SŁUŻBY W SW ŻEBY "COŚ" WIECEJ DOSTAĆ - JAKIŚ DODATEK ( więcej niż 25 ZŁ ), MOŻE LATA CYWILA, A I MOŻE TEŻ ZNOWU STRACIĆ.  LATA Z CYWILA DO EMKI POWINNY BYĆ PRZYZNANE SPRAWIEDLIWIE TEŻ DLA ROCZNIKÓW 99 - 12 r. BY NIE RÓŻNIĆ ZAŁOGI.  NIEMA ZGRANIA W ZAŁODZE  SW PATRZĄC NA TE WPISY NA STRONIE SW WIĘĆ TRZEBA NA WIOSNĘ SPADAĆ I DO PRACY W CYWILU SIĘ BRAĆ. PRACY W CYWILU JEST DUŻO DLA TYCH CO CHCĄ I POTRAFIĄ. RYZYKANCI ZOSTANĄ. POZDRO.

Możesz oczywiście pracować i 30 lat. Nikt Ci tego nie zabroni. Tylko nie płacz później że od 2025 roku naliczyli Ci emeryturę z ostatnich 10 lat. A wtedy raczej będziesz finansowo w plecy
Odpowiedz
(30-06-2021, 8:17 )MdR napisał(a):
(29-06-2021, 17:35 )Srebrny Judasz napisał(a):
(28-06-2021, 21:21 )czeresnia napisał(a): [quote="Srebrny Judasz" pid='8978' dateline='1624898258']
[quote="Klawisz@" pid='8971' dateline='1624877787']
Żal czytać tych wszystkich wypowiedzi,gdzie kolega koledze by wydłubał oczy za 50 zł więcej... Ludzie!!!! Nigdy nie będzie dobrze ,jeśli my sami funkcjonariusze walczymy ze sobą. Nawet związki nic nie pomogą.
Nic nie wywalczymy bo my funkcjonariusze nie mamy zgrania i jak.

Panie kolego ogarnij się pisząc taki post. Brat kierownika ochrony z działu kwatermistrzowsiego dostaje nagrodę ,dodatek dwa razy taki jak oddzialowy 20 lat służby tak mozna tylko w bornym.


Jak ci tak źle w tym bornym to w Bobolicach w biedrze poszukują. 
A, tam nie możesz robić bo trzeba pracować. A ty do pracy dwie lewe masz. 
A na ranczo w bornym czy się stoi czy się siedzi to i tak się pensja należy.

Dlatego nie opłaca się iść do biedry lub zmieniać kryminału bo jest jeden wielki burdel, zwłaszcza jak pierwszego jednostki niema ( jest na wolnym). Przyjść posiedzieć, głupa pokleic i do domciu. Na nockę jeszcze lepiej dowódca 22:00 idzie spać bo rano na ryby lub grzyby musi jechać a ja 23 :00 lulu Pierwszego wypłata wpływa za Free haha a kier ochrony czasami pod bramą 15 min. Kwitnie przed kontrolą jednostki bo trzeba się ogarnąć i materacyki schować.

Człowiek jest taki, że jak się może przespać to się prześpi. Nic nie poradzisz.
Są jednak jednostki gdzie np jest praca skazanych również w nocy. Tam noc jest gorsza od dnia. I nikt oka nie zmrurzy. A idąc do domu to człowiek ściany się trzyma.

To prawda. U mnie w jednostce wychodzi wiecej w nocy niż w dzień skazanych do pracy.
Odpowiedz
Heja dobrzy i normalni ludzie wcześniej już pisałem o tych baranach którzy wytykają innym skąd są w jakim dziale pracują itd jakieś śmieszne opisy np nie mam szerokich ust żeby tam się dostać itp. Czy nie lepiej żeby oni poszli z tej służby? przecież to wstyd takie zachowanie później wszystkich wrzucają nas do wora ponieważ 50% ochrony to wulgarne chamy i jęczące hieny. Myślicie że ja nie mam żalu o to wszystko i te dodatki? A mam i dla przykładu wam powiem że na cały zakład +OZ który mamy przydzielili 6 tysięcy złotych hahah i co skandal prawda?! Na dział finansowy gdzie pracuje 8 osób 150 zł fajnie, super i cudownie haha i nie pluje jadem jak inni czy mój kolega lub koleżanka pracuje więcej, mniej czy długo czy krótko. Więc ogarnijcie się co nie którzy a jak macie z tym problem to miej chłopie swój Honor i idź do kadr po papiery i dla plujących nie pracuje w kadrach a zaznaczam mam samego SW przeszło 22 lata. Dla wiary może coś jeszcze ugrają bo też się zastanawiam co dalej będzie. Dużo zdrowia dla ludzi z DO.
Odpowiedz
(29-06-2021, 5:55 )Szczęśliwy napisał(a): Widzę dalej to samo, niezadowolenie i wymyślanie przez nieudaczników życiowych haha więc już pisałem jak się nie podoba to zapraszam do kadr po papiery i do widzenia wielkie pracusie, część z was to lewusy że głowa boli!! Co za pokolenie jęczących, chodzicie non stop na L4 i koledzy za was muszą pracować, oddziałowi dzienni jak się wejdzie do ich pomieszczenia siedzą i gotują bóg wie co popadnie a do tego jacy zarobieni bo musi iść na magazyn lub z wypiska i zaznaczam nie wszyscy są tacy bo znam i takich którzy chodzą z uśmiechem bo są szczęśliwi mimo trudu w niektóre dni tej pracy. Potraficie wyliczać komuś pracę a sami ściemniacie na całego, nawet gdybyście dostali dodatek 500 zł do tego który macie to za 2 miesiące wróciło wasze niezadowolenie bo ktoś chyba ma większy, złotówy jedne, może trzeba się zastanowić nad waszymi kredytami ktoorre zaciągneliscie na chałupy i teraz nawet na kiełbaskę na grilla nie macie hahha dla zainteresowanych pracuje w Opolskim w największym więzieniu płaczki.
Jestes najlepszym kandydatem na pracownika. Jak to premier powiedzial za miske ryzu bys robil. Wymarzony pracownik. Takiego kogos przy wykonczeniowce mi potrzeba. Bys robil az milo. Gdzie takich malo wymagajacych szukac? W Opolskim?
Odpowiedz
(29-06-2021, 18:02 )kryhu79 napisał(a): Rozmundurować to można koleżankę na imprezie zmianowej ?

Była kiedyś taką impreza , nawet w fazach pisali?
Powtarzane cyklicznie od lat 90-tych takie imprezy...
Odpowiedz
Żenujące są wypowiedzi niektórych forumowiczów. Wydaję mi się, że są podstawieni ludzie na tej księdze aby dokonywać bezsensownych wpisów powodujących tylko i wyłącznie kłótnie pomiędzy funkcjonariuszami. Czy to ważne gdzie kto pracuje? Robimy razem robotę w zakładzie i razem musimy walczyć. Inna sprawa, że ta formacja pod rządami tej dyrekcji upadła już na samo dno. Brak godnych wypłat, mobing, kolesiostwo i oczywiście totalny brak sprzętu.
Niestety ale trzeba głębokiej reformy aby wyprostować niektóre rzeczy, ale z tymi ludźmi którzy są teraz u steru niestety nic się nie zrobi. Teraz utrzymuje się wrak za wszelką cenę na wodzie tylko po to aby nie utoną.
Odpowiedz
No to kiedey "ruszamy" na inspektoraty, lokalnie, Mazowsze na CZ a reszta pod OISW w całym kraju!!!


Borat musi odejść!!!
Odpowiedz
(29-06-2021, 17:35 )Srebrny Judasz napisał(a):
(28-06-2021, 21:21 )czeresnia napisał(a): [quote="Srebrny Judasz" pid='8978' dateline='1624898258']
[quote="Klawisz@" pid='8971' dateline='1624877787']
Żal czytać tych wszystkich wypowiedzi,gdzie kolega koledze by wydłubał oczy za 50 zł więcej... Ludzie!!!! Nigdy nie będzie dobrze ,jeśli my sami funkcjonariusze walczymy ze sobą. Nawet związki nic nie pomogą.
Nic nie wywalczymy bo my funkcjonariusze nie mamy zgrania i jak.

Panie kolego ogarnij się pisząc taki post. Brat kierownika ochrony z działu kwatermistrzowsiego dostaje nagrodę ,dodatek dwa razy taki jak oddzialowy 20 lat służby tak mozna tylko w bornym.


Jak ci tak źle w tym bornym to w Bobolicach w biedrze poszukują. 
A, tam nie możesz robić bo trzeba pracować. A ty do pracy dwie lewe masz. 
A na ranczo w bornym czy się stoi czy się siedzi to i tak się pensja należy.

Dlatego nie opłaca się iść do biedry lub zmieniać kryminału bo jest jeden wielki burdel, zwłaszcza jak pierwszego jednostki niema ( jest na wolnym). Przyjść posiedzieć, głupa pokleic i do domciu. Na nockę jeszcze lepiej dowódca 22:00 idzie spać bo rano na ryby lub grzyby musi jechać a ja 23 :00 lulu Pierwszego wypłata wpływa za Free haha a kier ochrony czasami pod bramą 15 min. Kwitnie przed kontrolą jednostki bo trzeba się ogarnąć i materacyki schować.

Człowiek jest taki, że jak się może przespać to się prześpi. Nic nie poradzisz.
Są jednak jednostki gdzie np jest praca skazanych również w nocy. Tam noc jest gorsza od dnia. I nikt oka nie zmrurzy. A idąc do domu to człowiek ściany się trzyma.
Odpowiedz