(05-02-2020, 22:34 )rambo30000 napisał(a): Te kwoty to brutto są podane, a więc jesteśmy wydymani. Tylko DG i jego zastępca nie są. Kitliński wiedział jak to rozegrać


TO PRAWDA  Angry Angry Angry DYREKTOR DOBRZE ZAPLANOWAŁ I ZGARNIE WIĘKSZĄ KWOTĘ DLA SIEBIE SKANDAL  Angry
Odpowiedz
(05-02-2020, 21:24 )Administrator napisał(a): Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html

Jesteśmy ciągle na etapie propozycji???
Odpowiedz
(05-02-2020, 21:24 )Administrator napisał(a): Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html

A co z pracownikami cywilnymi?? Jak zwykle na końcu czy w ogóle o nas zapomniano?
Odpowiedz
wystarczy spojrzeć na proponowane kwoty by zrozumieć dlaczego czsw i oisw zależy na procentowych podwyżkach a nie równych dla wszystkich...
Odpowiedz
(05-02-2020, 21:24 )Administrator napisał(a): Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html
Odpowiedz
(05-02-2020, 15:45 )HugoBoss napisał(a): Święto SW już za pasem a nic nie wiem o zaległym awansie. 5 lat czekam na to mi się należy a wykonuję obowiązki dowódcy zmiany. Chyba trzeba położyć papier o rezygnacji z pełnionych obowiązków bo nie przecież z pełnionej funkcji i wykonywać te obowiązki za które mi płacą. Się pytam adminie gdzie te awanse co obiecywałeś?

Kolego tak ciężko napisać raport do Dyrektora jednostki z zapytaniem właśnie o twoja sprawę?już sam raport będzie jakimś sygnałem dla nich a odpowiedź może rozwieje twoje wątpliwości.
Odpowiedz
(05-02-2020, 14:28 )Cudzoziemiec11 napisał(a): Admin to chyba jakas kaciala bo boi sie dialogu

Admin nie jest tutaj od dialogu, a od prowadzenia tej strony i moderowania dyskusji, nie wiem czemu wszyscy oczekują, że będzie alfą i omegą. Zresztą i tak jest niebo lepiej niż było za poprzedniego.
Odpowiedz
(05-02-2020, 21:24 )Administrator napisał(a): Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html

Dzíęki Smile
Czy taka propozycja będzie już na 100% ????
Odpowiedz
Te kwoty to brutto są podane, a więc jesteśmy wydymani. Tylko DG i jego zastępca nie są. Kitliński wiedział jak to rozegrać
Odpowiedz
Brak informacji o podwyżkach można odebrać jednoznacznie. Biorą nas na przetrzymanie, f-sze pomyślą sobie, że jak nic nie informują to może planują nic nie dać, ale wsumie jakby zaproponowali z 250 netto to byłoby fajnie i dla jakiejś części z nas będzie to do zaakceptowania. Jedno Panowie i Panie jest pewne to co zapisane w porozumieniu z 2018 spełnione nie będzie. Szkoda bo u kolegi z Policji rozporządzenia już są procedowanie, mówił że będzie miał podwyżki ok 346 zł netto :-\
Odpowiedz
Czyli co? Podwyżka procentowa mimo tego, że większość opowiedziała się za podwyżką kwotową? Pięknie młodych do slużby zachęcają. Ci na górze po 600 na rękę a młodzi po 300? Bawcie się sami.
Odpowiedz
MIAŁO BYĆ 500 BRUTTO GDZIE JEST RESZTA KASY!!!!?????
Odpowiedz
(05-02-2020, 21:24 )Administrator napisał(a): Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html

W końcu jakieś konkretne informacje tylko czemu biurokracie dostaną najwięcej  Confused
Odpowiedz
Panie i Panowie, Należy wyjść z tej komunistycznej unii europejskiej. Taki pan Jacek K. jest tylko maluteńkim pionkiem w tej ohydnej strukturze. Opanował instytucję dla swoich własnych korzyści. NEPOTYZM, NEPOTYZM. MAŁŻEŃSTWA OPANOWUJĄ TĄ ISTYTUCJĘ. ZAKŁAD KARNY W MEDYCE. PRZECIEŻ TO MOŻNA SPRAWDZIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Informacja dotycząca wzrostu uposażenia funkcjonariuszy od 1 stycznia 2020 r.

https://nszzfipw.org.pl/informacja-dotyc...020-r.html
Odpowiedz
Czy jest to przypadkiem, że w w SŁUŻBIE WIĘZIENNEJ, ku pocie czoła służą mężczyźni o identycznym nazwisku jak Nasz Pan Generał Jacek .K.
Odpowiedz
Panowie górnicy za chwilę wychodzą na ulicę bo nasz kochany rząd tak jest fajny. Kogo wspieramy? Dymają nas a my się uśmiechamy!
Odpowiedz
Koleżanki i koledzy nasze związki nie rzucą hasła pod tytułem dbamy wszyscy o swoje zdrowie.
A to dlatego że nic by to nie dało, mogę się założyć że na L-4 poszło by max 5%.

A tą kartę można rzucić tylko raz i za blefować a z taką frekwencją rząd i (celowo z małej) czsw wiedzieli by że mogą zrobić co zechcą.
Odpowiedz
Święto SW już za pasem a nic nie wiem o zaległym awansie. 5 lat czekam na to mi się należy a wykonuję obowiązki dowódcy zmiany. Chyba trzeba położyć papier o rezygnacji z pełnionych obowiązków bo nie przecież z pełnionej funkcji i wykonywać te obowiązki za które mi płacą. Się pytam adminie gdzie te awanse co obiecywałeś?
Odpowiedz
Admin to chyba jakas kaciala bo boi sie dialogu
Odpowiedz
(05-02-2020, 5:26 )Człowiek z lasu napisał(a):
(04-02-2020, 15:48 )Pomorze12 napisał(a): Wszyscy piszą gdzie podwyżki, awanse dlaczego nikt nic nie wie, nie robi niczego w wymienionym kierunku, a sprawa wydaje się prosta w ramach protestu niech WSZYSCY funkcjonariusze którzy z okazji święta SW otrzymują awans odmówią udziału w uroczystych "akademiach" oraz obchodach. Tego typu protest jako pierwszy powinien zwrócić uwagę w mediach jak i w CZSW, jednak musimy się zjednoczyć jak jeden w całym kraju inaczej pojedyncze nawet wystąpienie nie zadziała. Idea Idea Idea

Dlatego nikt nic nie robi bo mamy emeryta związkowca któremu nie,, musi,, zależeć i tyle. Po drugie mówię ogólnie my jesteśmy,, dupy,, a nie ekipa, na bandziora to każdy ma odwagę ale zawalczyć o swoje z przełożonymi to już gorzej. System tak zniszczył głowy tysiąca klawiszy, że jak przełożony mówi to jest biało to musi być biały choćby było czarne. Forum z kolei jest miejscem wylewania zali, niezadowolenia itd bo gdyby kogoś ono interesowało np MS czy DG to wiedzieliby, że atmosfera śmiem śmiało stwierdzić jest dużo gorsza niż w czasie pseudo protestu w 2018 a tak meldunki z niższych szczebli są jasne - w jednostach spokój cisza, a nadgodziny,, okradamy,, na bieżąco

Potwierdzam dupy nie f-sze.
Odpowiedz
(04-02-2020, 15:48 )Pomorze12 napisał(a): Wszyscy piszą gdzie podwyżki, awanse dlaczego nikt nic nie wie, nie robi niczego w wymienionym kierunku, a sprawa wydaje się prosta w ramach protestu niech WSZYSCY funkcjonariusze którzy z okazji święta SW otrzymują awans odmówią udziału w uroczystych "akademiach" oraz obchodach. Tego typu protest jako pierwszy powinien zwrócić uwagę w mediach jak i w CZSW, jednak musimy się zjednoczyć jak jeden w całym kraju inaczej pojedyncze nawet wystąpienie nie zadziała. Idea Idea Idea

Dlatego nikt nic nie robi bo mamy emeryta związkowca któremu nie,, musi,, zależeć i tyle. Po drugie mówię ogólnie my jesteśmy,, dupy,, a nie ekipa, na bandziora to każdy ma odwagę ale zawalczyć o swoje z przełożonymi to już gorzej. System tak zniszczył głowy tysiąca klawiszy, że jak przełożony mówi to jest biało to musi być biały choćby było czarne. Forum z kolei jest miejscem wylewania zali, niezadowolenia itd bo gdyby kogoś ono interesowało np MS czy DG to wiedzieliby, że atmosfera śmiem śmiało stwierdzić jest dużo gorsza niż w czasie pseudo protestu w 2018 a tak meldunki z niższych szczebli są jasne - w jednostach spokój cisza, a nadgodziny,, okradamy,, na bieżąco
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Pan Administrator ma wiedzę odnośnie tematu naszych podwyżek, ale dostał polecenie z 'góry', żeby tego nie komentować!!
Odpowiedz
(04-02-2020, 19:45 )Świeżak napisał(a): [quote="Wiktorplutonowy" pid='3268' dateline='1580820985']
Ten brak informacji odnośnie podwyżek przestaje być śmieszny, a robi się żałosny.
[/quote



Czyli co???? Zamiast gadać i płakać,zacznijmy działać.

Chyba tak trzeba zrobić!!
Odpowiedz
(04-02-2020, 14:58 )DudShn napisał(a):
(04-02-2020, 11:22 )jasiu-83 napisał(a): Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.

Albo SW jako jedyna formacja nie jest zadowolona ze swoich ZZ

https://nszzp.pl/aktualnosci/andrzej-sza...-interesy/
Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedz
(04-02-2020, 14:58 )DudShn napisał(a):
(04-02-2020, 11:22 )jasiu-83 napisał(a): Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.

Albo SW jako jedyna formacja nie jest zadowolona ze swoich ZZ

Ja kolego nie pisałem że jestem zadowolony z naszych związków, przeciwnie moim zdaniem dali ciała.

Co nie zmienia faktu że Solidarność nas osłabi jeszcze bardziej a już teraz się z nami nie liczą.

Pozdrawiam z l-4 już drugi tydzień leci   Tongue
Odpowiedz
(04-02-2020, 13:56 )Wiktorplutonowy napisał(a): Ten brak informacji odnośnie podwyżek przestaje być śmieszny, a robi się żałosny.

Masz informacje kolonijne na związkowej stronie. Można sobie pojechać. Kolejna ważna sprawa.
Odpowiedz
[quote="Wiktorplutonowy" pid='3268' dateline='1580820985']
Ten brak informacji odnośnie podwyżek przestaje być śmieszny, a robi się żałosny.
[/quote



Czyli co???? Zamiast gadać i płakać,zacznijmy działać.
Odpowiedz
L- quatro czas zacząć. Ja już zadbałem o zdrowie.
Odpowiedz
A ja już 10 lat inspektor
Odpowiedz
Wszyscy piszą gdzie podwyżki, awanse dlaczego nikt nic nie wie, nie robi niczego w wymienionym kierunku, a sprawa wydaje się prosta w ramach protestu niech WSZYSCY funkcjonariusze którzy z okazji święta SW otrzymują awans odmówią udziału w uroczystych "akademiach" oraz obchodach. Tego typu protest jako pierwszy powinien zwrócić uwagę w mediach jak i w CZSW, jednak musimy się zjednoczyć jak jeden w całym kraju inaczej pojedyncze nawet wystąpienie nie zadziała. Idea Idea Idea
Odpowiedz
Angry Angry Angry Angry Angry Panie administratorze czy łaskawie odpowie Pan czy  jakieś informacje o naszych podwyżkach są już ustalone czy nas mają nas w nosie(napisałbym inaczej ale nie przejdzie było by zbyt wulgarnie) naprawdę przestaje to być zabawne Angry Angry Angry Angry
Odpowiedz
Miałem napisać na temat narady która się odbyła parę słów po tym co przeczytałem ale widzę ,że moi koledzy już w kilku postach niżej napisali dokładnie to co myślę.
Dodam tylko ,że zakłamanie ,obłuda,propaganda ze strony Kitlińskiego sięgnęła DNA.
Takie informacje idą w świat - jak teraz ma nam ktoś uwierzyć po takim artykule ,że tutaj jest nędza i rozpacz?!
Pytanie do związków czy na tym spotkaniu poruszono temat podwyżki,bo jakoś nic nie ma mowy o tym?!

Na koniec jedno stwierdzenie Kitliński musi odejść z tej służby inaczej dobrze nie będzie!!!!!!
Odpowiedz
(04-02-2020, 11:22 )jasiu-83 napisał(a): Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.

Albo SW jako jedyna formacja nie jest zadowolona ze swoich ZZ
Odpowiedz
(04-02-2020, 11:22 )jasiu-83 napisał(a): Polecam artykuł 
https://nszzfipw.org.pl/nie-wszystkie-sl...zkach.html

Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.
Druga organizacja związkowa osłabi nas jeszcze bardziej choć już teraz jesteśmy żałośnie słabi.
Więc kłóćcie się dalej tu na forum czy na fejsie a strona rządowa zrobi swoje.

A może należało by się zwrócić o pomoc do Pana Patryka Jakiego, podpisywał porozumienie i zdaje się być uczciwą osobą.
Odpowiedz
(04-02-2020, 11:22 )jasiu-83 napisał(a): Polecam artykuł 
https://nszzfipw.org.pl/nie-wszystkie-sl...zkach.html

Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.
Druga organizacja związkowa osłabi nas jeszcze bardziej choć już teraz jesteśmy żałośnie słabi.
Więc kłóćcie się dalej tu na forum czy na fejsie a strona rządowa zrobi swoje.
A jak sądzisz dlaczego w SW ludzie zaczynają liczyć na inną organizacje i szukają alternatywy dla tego co się dzieje.
To jest porozumienie z 19 listopada 2018 roku i pamiątkowe zdjęcie wysokich urzędników Rzeczypospolitej Polskiej.
https://nszzfipw.org.pl/komunikat-podpis...ienie.html
A dzisiaj jest dzisiaj i co masz z tego porozumienia, co jest na jakim etapie.
Odpowiedz
Ten brak informacji odnośnie podwyżek przestaje być śmieszny, a robi się żałosny.
Odpowiedz
Śmiem przypuszczać iż nasze podwyżki idą w zapomnienie
Cały czas brak konkretów,umieszczanie informacji o zawodach ,spotkaniach,rozmowach,
Grom osób prosi o informację na temat  podwyżek,ale to wygląda jak wołanie do głuchego. 
Jesteśmy poprostu ignorowani gdyż góra, nasi przełożeni są pewni że nie podejmiemy żadnej akcji protestacyjnej. Skąd taka pewność,a stąd iż strona związkowa która powinna reprezentować nas i bronić- walczyć o nasze podwyżki,po kolejnej nieudanej rozmowie ze stroną rządową nie podejmuje konkretnych działań(honorowe oddawanie krwi a nawet w związku z przpracowaniem -L4)umawiają się na następne rozmowy . Ogarnijmy się i zacznijmy działać a nie rozmawiać,rozmawiać,rozmawiać......
Odpowiedz
(04-02-2020, 10:59 )Szeregowy napisał(a): “Ubiegły rok upłynął pod znakiem modernizacji, nowych inwestycji i profesjonalizacji służby. Wszystko możliwe było dzięki dobrej sytuacji finansowej.  Podobny pod tym względem będzie także rok bieżący” 
  – powiedział Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński.
Tak inwestycje były na najwyższym poziomie, zwłaszcza w Kaliszu, tor przeszkód, piękny?!!!
To miała być narada, czy podsumowanie 2019 roku?cały przekaz wybielony, wszystko w jak najlepszym porządku, wszystko się udało, praca dla więźniów super!!!
Bezpieczeństwo też na najwyższym poziomie, po 40-50 etatów w jednostkach!!! 
Minister Wójcik zadowolony, Służba Więzienna ma się dobrze!!!
Panie Dyrektorze, żenada!!!! media mają odpowiednia wiedzę i przekazuja pełna opinię do publicznej wiadomości
I jeszcze się chwali że dzięki dobrym rozwiązaniom legislacyjnym udało się wprowadzić płatne nadgodziny, szkoda że nie wspomniał jak nas wydymali z tych nadgodzin poprzez ich zamrożenie. A przewodniczący związków chwali się że udało się podwyższyć dodatki służbowe ciekawie kto te podwyżki dostał ja mam 12 lat służby st. oddziałowego i dodatek jak funkcjonariusz po szkole 400zł. I tak w ogóle to jest kraina mlekiem i miodem płynąca, propaganda jak za komuny.
Odpowiedz
Polecam artykuł
https://nszzfipw.org.pl/nie-wszystkie-sl...zkach.html

Jako jedyni ze służb daliśmy się rozegrać, bo tak to trzeba odbierać.
Druga organizacja związkowa osłabi nas jeszcze bardziej choć już teraz jesteśmy żałośnie słabi.
Więc kłóćcie się dalej tu na forum czy na fejsie a strona rządowa zrobi swoje.
Odpowiedz
NARADA KIEROWNICTWA SŁUŻBY WIĘZIENNEJ i nic z nich nie wynika ZARO informacji o naszych podwyżkach :/
Odpowiedz
Spotkanie się odbylo, a na stronie istotnych informacji brak. Jak zawsze wspominacie tylko jakie tematy były poruszane konkretów zero. Mam propozycję dla pana Czesława niech skupi sobie z pieniędzy związkowych kamerę i zacznie nagrywać te spotkania, następnie wrzucać materiał na stronę. Przecież te informacje nie są tajne więc w czym problem.??Sejm, Senat jakoś mogą transmitować swoje obrady. A u nas jak zwykle wielki Top Secret. Takimi ogólnymi informacjami które nic nie wnoszą dla funkcjonariuszy dajecie znać że skumaliscie się z DG i pary z ust nie puscicie. No bo jak przecież ludzie mogli by się wkurzyć na ten bałagan i pójść na L-4 okazując swoje niezadowolenie na stronę służbową jak i zwiazkowa.
Odpowiedz
“Ubiegły rok upłynął pod znakiem modernizacji, nowych inwestycji i profesjonalizacji służby. Wszystko możliwe było dzięki dobrej sytuacji finansowej.  Podobny pod tym względem będzie także rok bieżący” 
  – powiedział Dyrektor Generalny Służby Więziennej gen. Jacek Kitliński.
Tak inwestycje były na najwyższym poziomie, zwłaszcza w Kaliszu, tor przeszkód, piękny?!!!
To miała być narada, czy podsumowanie 2019 roku?cały przekaz wybielony, wszystko w jak najlepszym porządku, wszystko się udało, praca dla więźniów super!!!
Bezpieczeństwo też na najwyższym poziomie, po 40-50 etatów w jednostkach!!! 
Minister Wójcik zadowolony, Służba Więzienna ma się dobrze!!!
Panie Dyrektorze, żenada!!!! media mają odpowiednia wiedzę i przekazuja pełna opinię do publicznej wiadomości
Odpowiedz
Administratorze czy już coś wiadomo ? dziś już 4 LUTY 2020 ROKU...... A my dalej nic nie wiemy....
Odpowiedz
Panie Administratorze dlaczego nie mamy żadnej informacji z Pana strony na temat naszych podwyżek?!
Spotkanie się odbyło,miała być na ten temat informacja?
W jednostkach wrze!!!
Odpowiedz
Czy nikt z was nie widzi, że największym problemem w sprawie naszych podwyżek jest gen. Kitliński, płk. Fedorowicz - to oni ciągle blokują i wymyślają za każdym razem coś nowego. A może się zainteresujecie czy płk. Dziadosz zabezpieczył środki finansowe na wasze ciężko wypracowane nadgodziny. Każdy z was czyta zamieszczone informacje i nie widzicie gdzie leży problem.
Odpowiedz
Widocznie,"PUSTELNIK" najbardziej lubi tych co zabierają i nic nie dają.Prawda jest taka popierać tych co nie zabierają,dają(może nie tyle co powinni) i oddają (likwidacja 55). Jeżeli "Obserwer" jest PISIOREM,to "Pustelnik" musi być miksem jaki istnieje LEWACKI-LIBERAŁ,i co wyprawia teraz,ta wspaniała MYŚL-LEWACKO LIBERALNA we Francji,to ja nie jestem w stanie tego zrozumieć.Mają sukces POLICJA leje pałkami STRAŻ za protest o podwyższenie dodatku funkcyjnego oraz o system emerytalny nie będę tego komentował bo mi ciarki po plecach chodzą.---(CIEKAWE JAKIE GRANICE JESZCZE TA WSPANIAŁA MYŚL PRZEKROCZY). Więc nie pomagaj nam PUSTELNIKU,bo my o taką pomoc nie walczymy.
Odpowiedz
Manifest spiliniego
Odpowiedz
Bardzo dobrze też jestem zwolennikiem PIS zabronisz. Każdy ma własne zdanie. Ty widać jesteś za rudym zło...dziejem.
Odpowiedz
(02-02-2020, 20:26 )jtd napisał(a):
(02-02-2020, 15:08 )Garfild79 napisał(a): Ludzie,przestańcie siać ferment.Dostaniemy 500 zł podwyżki prędzej czy później,to tylko kwestia czasu.Niech żyje służba więźniom.

A skąd ta pewność. Jakieś konkrety????? Co świadczy o tym że tak się stanie????? Bo nikt nic nie wie , ale jak znasz szczegóły i na jakim etapie są podwyżki to pisz :-), a jak nie wiesz to lepiej nie pisz.
Garfild79 w grudniu pisałeś, że na 100% 2 stycznia podwyżki będą na naszych kontach. Podwyżki są ale prądu, pietruszki i mieszkań. Siejesz niepotrzebny ferment i wprowadzasz w błąd wszystkich zainteresowanych. Daj sobie spokój z komentowaniem czegokolwiek, jeśli nie jesteś pewien.
Odpowiedz