Czy administrator może nam odpowiedzieć. Czy i gdzie jest zatrudniony nasz pan Przewodniczący NSZZSW i czy zatrudnienie ma związek z Służbą Więzienną.
Odpowiedz
(22-01-2022, 14:19 )Mirosław Klose napisał(a):
(22-01-2022, 9:40 )Szczęśliwy napisał(a):
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA
Ale ci żal że ktoś jest oficerem haha dupa ci się pręży i biedukek nie potrafi się z tym pogodzić ŻAL ŻE MASZ TAKIE ŻYCIE HIHI

Oficerowie to są w wojsku. A u nas większość to pierdoły a nie oficery.
Masz rację. Oficerowie sa w wojsku a u nas jedynie gwiazdorzy
Odpowiedz
(22-01-2022, 10:05 )500minus napisał(a):
(21-01-2022, 18:27 )szpaq napisał(a): A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink

Mamy styczeń jakby co. Luty jest następny po styczniu. Więc wypłata dopiero MA następić a nie MIAŁA BYĆ.

Raz, ze styczeń, a dwa, to była tylko propozycja związków.
Generał ze świtą noc o tym nie pisał.
Widzę, ze związek solidarność już wam tak łby wyprał swoją propagandą, ze nie kojarzycie faktow.
Odpowiedz
(22-01-2022, 9:40 )Szczęśliwy napisał(a):
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA
Ale ci żal że ktoś jest oficerem haha dupa ci się pręży i biedukek nie potrafi się z tym pogodzić ŻAL ŻE MASZ TAKIE ŻYCIE HIHI

Oficerowie to są w wojsku. A u nas większość to pierdoły a nie oficery.
Odpowiedz
(22-01-2022, 6:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(21-01-2022, 16:50 )anton napisał(a): Panowie nowy ład może nas ładnie zaskoczyć przy wypacaniu tzw. 13tki.
Żona pracuje też w budżetówce i dostała 13tkę około 425 zł niższą niż wypłatę. Nigdy 13tka nie była równa wypłacie, zawsze była parę złoty niższa wypłata. Chodziło o kwotę zmniejszającą podatek. Wcześniej to było około 43 zł miesięcznie bo wota zmniejszająca wynosiła 525 zł rocznie. Co dawało na miesiąc około 43 zł i przy 13tce nikt nie zwracał to uwagi. Ale teraz kwota zmniejszająca to 5100 zł co miesięcznie daje 425 zł. Skoro u żony zastosowali w 13tce nową kwotę to i u nas może być 13 pensja pomniejszona o 425 zł. Dodam że każdy nie ważne czy złożył pit 2 czy nie dostał w jej firmie o 425 zł mniej.
Jedno mnie zastanawia. Skoro 13tka jest to nagroda za rok poprzedni tj 2021 to dlaczego zastosowali nowe przepisy? Już ich związki zawodowe poszły do radcy prawnego.

W 2022 kwota zmniejszająca podatek to 5100 co na miesiąc daje 425 zł. Ta kwota jest "zużyta" na 12 wypłat. Skoro te 5100 zł wykorzystamy w ciągu roku w 12 wypłatach to na 13tke nic nie zostanie i odczujemy to o właśnie 425 zł mniej. Wcześniej 43 zł nie było takie straszne ale x10 robi już różnicę.
Nie wiem czy ta kwota zostanie jakoś nam w ogóle oddana przy rozliczeniu rocznym czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że złe dostałem info w tej sprawie.
Ale jeśli tak nam zapłacą to będzie niezły kolejny wał.
 I dlaczego siejesz ferment buraku? Jeszcze nigdzie nie wyplscali 13 tek, więc nie ściemniaj że twoja zona dostala 

Przecież ten polski nieład zakłada tylko i wyłącznie aby na samym końcu tym wszystkim co się wydaje, że coś dostaja od nierządu zabrać!!! Czy to ulga na dzieci, czy emerytom przy rozliczeniu rocznym czy przy wspomnianej 13tce. Pinokio ekonomista finansista to chyba największy kłamca jakiego kraj widział, coś jak nasz Pinokio co 2x votum otrzymał a nadal prowadzi ten cyrk. Ja to się dziwię, że ludzie na ulicę nie wyjdą. Drożyzna w sklepach, na stacjach paliw i ta ściema z kolejna tarcza,gaz prąd, czynsze, wszystko idzie w górę jka np wyżywienie dzieci w szkole czy przedszkolach, każdy podnosi ceny. A przypomnijmy nasi politycy to z innej planety dali sobie podwyżki bardzo duże w tamtym roku a dziś komuś każą przyjmować preparat genetyczny ale oni nie będą musieli go przyjmować od tak sobie głosują.
Odpowiedz
(22-01-2022, 6:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(21-01-2022, 16:50 )anton napisał(a): Panowie nowy ład może nas ładnie zaskoczyć przy wypacaniu tzw. 13tki.
Żona pracuje też w budżetówce i dostała 13tkę około 425 zł niższą niż wypłatę. Nigdy 13tka nie była równa wypłacie, zawsze była parę złoty niższa wypłata. Chodziło o kwotę zmniejszającą podatek. Wcześniej to było około 43 zł miesięcznie bo wota zmniejszająca wynosiła 525 zł rocznie. Co dawało na miesiąc około 43 zł i przy 13tce nikt nie zwracał to uwagi. Ale teraz kwota zmniejszająca to 5100 zł co miesięcznie daje 425 zł. Skoro u żony zastosowali w 13tce nową kwotę to i u nas może być 13 pensja pomniejszona o 425 zł. Dodam że każdy nie ważne czy złożył pit 2 czy nie dostał w jej firmie o 425 zł mniej.
Jedno mnie zastanawia. Skoro 13tka jest to nagroda za rok poprzedni tj 2021 to dlaczego zastosowali nowe przepisy? Już ich związki zawodowe poszły do radcy prawnego.

W 2022 kwota zmniejszająca podatek to 5100 co na miesiąc daje 425 zł. Ta kwota jest "zużyta" na 12 wypłat. Skoro te 5100 zł wykorzystamy w ciągu roku w 12 wypłatach to na 13tke nic nie zostanie i odczujemy to o właśnie 425 zł mniej. Wcześniej 43 zł nie było takie straszne ale x10 robi już różnicę.
Nie wiem czy ta kwota zostanie jakoś nam w ogóle oddana przy rozliczeniu rocznym czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że złe dostałem info w tej sprawie.
Ale jeśli tak nam zapłacą to będzie niezły kolejny wał.

Przecież ten polski nieład zakłada tylko i wyłącznie aby na samym końcu tym wszystkim co się wydaje, że coś dostaja od nierządu zabrać!!! Czy to ulga na dzieci, czy emerytom przy rozliczeniu rocznym czy przy wspomnianej 13tce. Pinokio ekonomista finansista to chyba największy kłamca jakiego kraj widział, coś jak nasz Pinokio co 2x votum otrzymał a nadal prowadzi ten cyrk. Ja to się dziwię, że ludzie na ulicę nie wyjdą. Drożyzna w sklepach, na stacjach paliw i ta ściema z kolejna tarcza,gaz prąd, czynsze, wszystko idzie w górę jka np wyżywienie dzieci w szkole czy przedszkolach, każdy podnosi ceny. A przypomnijmy nasi politycy to z innej planety dali sobie podwyżki bardzo duże w tamtym roku a dziś komuś każą przyjmować preparat genetyczny ale oni nie będą musieli go przyjmować od tak sobie głosują.
Odpowiedz
(22-01-2022, 6:05 )Człowiek z lasu napisał(a):
(21-01-2022, 16:50 )anton napisał(a): Panowie nowy ład może nas ładnie zaskoczyć przy wypacaniu tzw. 13tki.
Żona pracuje też w budżetówce i dostała 13tkę około 425 zł niższą niż wypłatę. Nigdy 13tka nie była równa wypłacie, zawsze była parę złoty niższa wypłata. Chodziło o kwotę zmniejszającą podatek. Wcześniej to było około 43 zł miesięcznie bo wota zmniejszająca wynosiła 525 zł rocznie. Co dawało na miesiąc około 43 zł i przy 13tce nikt nie zwracał to uwagi. Ale teraz kwota zmniejszająca to 5100 zł co miesięcznie daje 425 zł. Skoro u żony zastosowali w 13tce nową kwotę to i u nas może być 13 pensja pomniejszona o 425 zł. Dodam że każdy nie ważne czy złożył pit 2 czy nie dostał w jej firmie o 425 zł mniej.
Jedno mnie zastanawia. Skoro 13tka jest to nagroda za rok poprzedni tj 2021 to dlaczego zastosowali nowe przepisy? Już ich związki zawodowe poszły do radcy prawnego.

W 2022 kwota zmniejszająca podatek to 5100 co na miesiąc daje 425 zł. Ta kwota jest "zużyta" na 12 wypłat. Skoro te 5100 zł wykorzystamy w ciągu roku w 12 wypłatach to na 13tke nic nie zostanie i odczujemy to o właśnie 425 zł mniej. Wcześniej 43 zł nie było takie straszne ale x10 robi już różnicę.
Nie wiem czy ta kwota zostanie jakoś nam w ogóle oddana przy rozliczeniu rocznym czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że złe dostałem info w tej sprawie.
Ale jeśli tak nam zapłacą to będzie niezły kolejny wał.

Przecież ten polski nieład zakłada tylko i wyłącznie aby na samym końcu tym wszystkim co się wydaje, że coś dostaja od nierządu zabrać!!! Czy to ulga na dzieci, czy emerytom przy rozliczeniu rocznym czy przy wspomnianej 13tce. Pinokio ekonomista finansista to chyba największy kłamca jakiego kraj widział, coś jak nasz Pinokio co 2x votum otrzymał a nadal prowadzi ten cyrk. Ja to się dziwię, że ludzie na ulicę nie wyjdą. Drożyzna w sklepach, na stacjach paliw i ta ściema z kolejna tarcza,gaz prąd, czynsze, wszystko idzie w górę jka np wyżywienie dzieci w szkole czy przedszkolach, każdy podnosi ceny. A przypomnijmy nasi politycy to z innej planety dali sobie podwyżki bardzo duże w tamtym roku a dziś komuś każą przyjmować preparat genetyczny ale oni nie będą musieli go przyjmować od tak sobie głosują.
Oooo widzę, że kolega ma 15% od psychola jak w banku.
Odpowiedz
(22-01-2022, 9:49 )toyboy napisał(a):
(21-01-2022, 18:27 )szpaq napisał(a): A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink
W LUTYM MAJA PŁACIĆ. ALE UPIER.  ZA  ZWOLNIENIE OD 1.1,2021 ORAZ JAK KTOS CHOROWAŁ W  W GRUDNIU 2021 ORAZ W STYCZNIU 2022.
  UWALONE   RAZY 3 / RAZ NA WYPŁACIE,  DWA NA 13  ORAZ  TRZY NA  NAGRODZIE UZNANIOWEJ  TEJ NA SWIETA I TERAZ
A ty co myślałeś że jeden z drugim będzie non stop na zwolnieniu i jeszcze Nagrodę dostaniecie ❓❓haha NIE OSŁABIAJ MNIE złotówo.
Odpowiedz
(21-01-2022, 21:15 )szfager napisał(a):
(17-01-2022, 18:36 )szfager napisał(a):
(16-01-2022, 9:48 )Bobek napisał(a):
(15-01-2022, 14:47 )Szczęśliwy napisał(a):
(14-01-2022, 18:37 )green.bay napisał(a): Z tego co powiadacie to strażniczka Caryca swoim dworem coś kulawo zarządza. Bodaj na mianowanie ino liczy, aby z honorami w stan spoczynku się udać i do swego ślubnego niebawem dołączyć. Tymczasem jak wieść po okolicznych mamrach niesie jej pryncypał - kowboj zwany Blenderem, postanowił wkrótce swą armię zaciężną z pobliskich osad do władz zwierzchnich księstwa wcielić. Do grodu przy ulicy Niewesołej lada dzień ma zawitać rycerz Kokos z Maszewa, który ponoć ma kwaterunkiem dowodzić. Że Kokos sługą jest znamienitym udowodnił choćby powożąc dyliżansem w którym obok Blendera zasiadał. Drogę do księstwa codzień przemierza podobnie tabun niższych rangą podwładnych z królewskiego niegdyś miasta, słynącego w dzisiejszych czasach głównie z wyrobu jarzyn, a zwłaszcza ogórków i kapusty
Możesz pisać czytanki dla terapeutecznych, odnalazłeś w sobie kolejne powołanie na emeryturze z garścią tabletek od psycha haha żałośni ludzie, zero życia swojego tylko cały czas w głowie kryminał hahah. 
Caryca na dwójce ostatnio była, bardzo nerwowe miała ruchy, radcę chciała zaangażować do ,,poprawy" wolności słowa na księdze, chyba sprawa ujawnienia nieprawidłowości no i awansu tak na nią wpłynęły i jak zawsze po ujawnieniu nieprawidłowości pijar- wywiady z osadzoną jak to się tu siedzi fajnie i praca dla więźniów super,aż się na wolność nie chce wychodzićSmile- żenada Sposób ocieplania wizerunku znany już z centrum gdzie działacze za pierwszą linię kasę wzięli jak wyszło to od razu na stronie szlachetna paczka od jednego i respiratory od drugiego- zgodnie z zasadą odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - też żenada, mamy dobry Rząd...
Czemu nikt z jedynki nie komentuje? Ostatnio jestem nie w temacie może jakieś nowe pomysły Carycy?  Temat trzeba drążyć odświeżać żeby utrzymać płytki oddech, luźny stolec i wysoki puls Wink A może Sama zainteresowana coś napiszę nick już ma?

Za odchodzącą strażniczkę Carycę  ma przybyć księciu Waldemar o pseudonimie ,,Cycu,,. 
W swoim CV ma niesamowite osiągnięcia . Afera za aferą. Zamiatanie spraw pod dywan . W swojej kategorii to mistrz świata w zacieraniu śladów, po to tylko żeby nic poza zakład nie wychodziło .
Odpowiedz
(22-01-2022, 9:38 )Szczęśliwy napisał(a):
(21-01-2022, 16:12 )Mirosław Klose napisał(a): W Lublinie nowy okręgowy. A kiedy DG Jaś Fasola odejdzie ?
Odejdzie jak będzie chciał, a ty kiedy się zwolnisz bo widzę że na mózg covid ci siadł.

Ja się stąd nie zwolnię . No chyba że sami mnie zwolnią .. ale w to wątpię . Będę nadal sumiennie pracował ..
A Ty widzę że jesteś zwykłym podnóżkiem bez swojego zdania. 
Jasiowi Fasoli (DG) tacy ludzie bardzo odpowiadają .
Zrobisz wszystko co góra Ci karze. A nawet więcej Ty zwykły człowieczku bez  COHONES.
Odpowiedz
(21-01-2022, 20:50 )Lubelak napisał(a): Panie Administratorze, mam pytanie związane z podwyżką i planami ulokowania części kwoty do dodatku motywacyjnego. Czy w związku z tym "wyrównaniem" podwyżką dodatku motywacyjnego zostaną przyznane dodatki funkcjonariuszom po ukończeniu szkolenia podoficerskiego, chorążackiego, oficerskiego czy juz to będzie traktowane iz kwota została już wyrównana, a funkcjonariusze którzy są w trakcie szkoleń lub będą rozpoczynać takie szkolenia nie otrzymają oczekiwanego zwiększenia kwoty dodatku. Proszę szanownych forumowiczów (świadomie używam tego sformułowania ) aby wpisy pod postem dotyczyły meritum sprawy a nie oceny czy powielania stereotypów , pozdrawiam

Merytorycznie - nie czegoś takiego jak,, dodatek motywacyjny,,
Odpowiedz
(21-01-2022, 18:27 )szpaq napisał(a): A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink

Mamy styczeń jakby co. Luty jest następny po styczniu. Więc wypłata dopiero MA następić a nie MIAŁA BYĆ.
Odpowiedz
(21-01-2022, 18:27 )szpaq napisał(a): A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink
W LUTYM MAJA PŁACIĆ. ALE UPIER.  ZA  ZWOLNIENIE OD 1.1,2021 ORAZ JAK KTOS CHOROWAŁ W  W GRUDNIU 2021 ORAZ W STYCZNIU 2022.
  UWALONE   RAZY 3 / RAZ NA WYPŁACIE,  DWA NA 13  ORAZ  TRZY NA  NAGRODZIE UZNANIOWEJ  TEJ NA SWIETA I TERAZ
Odpowiedz
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA
Ale ci żal że ktoś jest oficerem haha dupa ci się pręży i biedukek nie potrafi się z tym pogodzić ŻAL ŻE MASZ TAKIE ŻYCIE HIHI
Odpowiedz
(21-01-2022, 16:12 )Mirosław Klose napisał(a): W Lublinie nowy okręgowy. A kiedy DG Jaś Fasola odejdzie ?
Odejdzie jak będzie chciał, a ty kiedy się zwolnisz bo widzę że na mózg covid ci siadł.
Odpowiedz
(21-01-2022, 16:50 )anton napisał(a): Panowie nowy ład może nas ładnie zaskoczyć przy wypacaniu tzw. 13tki.
Żona pracuje też w budżetówce i dostała 13tkę około 425 zł niższą niż wypłatę. Nigdy 13tka nie była równa wypłacie, zawsze była parę złoty niższa wypłata. Chodziło o kwotę zmniejszającą podatek. Wcześniej to było około 43 zł miesięcznie bo wota zmniejszająca wynosiła 525 zł rocznie. Co dawało na miesiąc około 43 zł i przy 13tce nikt nie zwracał to uwagi. Ale teraz kwota zmniejszająca to 5100 zł co miesięcznie daje 425 zł. Skoro u żony zastosowali w 13tce nową kwotę to i u nas może być 13 pensja pomniejszona o 425 zł. Dodam że każdy nie ważne czy złożył pit 2 czy nie dostał w jej firmie o 425 zł mniej.
Jedno mnie zastanawia. Skoro 13tka jest to nagroda za rok poprzedni tj 2021 to dlaczego zastosowali nowe przepisy? Już ich związki zawodowe poszły do radcy prawnego.

W 2022 kwota zmniejszająca podatek to 5100 co na miesiąc daje 425 zł. Ta kwota jest "zużyta" na 12 wypłat. Skoro te 5100 zł wykorzystamy w ciągu roku w 12 wypłatach to na 13tke nic nie zostanie i odczujemy to o właśnie 425 zł mniej. Wcześniej 43 zł nie było takie straszne ale x10 robi już różnicę.
Nie wiem czy ta kwota zostanie jakoś nam w ogóle oddana przy rozliczeniu rocznym czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że złe dostałem info w tej sprawie.
Ale jeśli tak nam zapłacą to będzie niezły kolejny wał.

Przecież ten polski nieład zakłada tylko i wyłącznie aby na samym końcu tym wszystkim co się wydaje, że coś dostaja od nierządu zabrać!!! Czy to ulga na dzieci, czy emerytom przy rozliczeniu rocznym czy przy wspomnianej 13tce. Pinokio ekonomista finansista to chyba największy kłamca jakiego kraj widział, coś jak nasz Pinokio co 2x votum otrzymał a nadal prowadzi ten cyrk. Ja to się dziwię, że ludzie na ulicę nie wyjdą. Drożyzna w sklepach, na stacjach paliw i ta ściema z kolejna tarcza,gaz prąd, czynsze, wszystko idzie w górę jka np wyżywienie dzieci w szkole czy przedszkolach, każdy podnosi ceny. A przypomnijmy nasi politycy to z innej planety dali sobie podwyżki bardzo duże w tamtym roku a dziś komuś każą przyjmować preparat genetyczny ale oni nie będą musieli go przyjmować od tak sobie głosują.
Odpowiedz
(21-01-2022, 18:27 )szpaq napisał(a): A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink
Tez jestem ciekawy ?
Odpowiedz
[quote="Mosir" pid='12461' dateline='1642784044']
Ludzie. Nie będzie już żadnego spotkania. Już jest wszystko ustalone tak nam mówił Dyrektor Okręgowy . To co robią związki to tylko chyba dla picu.
[/quo
te]

A co robią związki?
Odpowiedz
[quote="szpaq" pid='12462' dateline='1642786066']
A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink
[/quote

A z kad taka informacja? Ciężko samemu sprawidzic? Jak wy funcjonujecie na codzień?
Ale podpowiem w pismie naszego Pinokia co mu nosek rośnie nie było ani słowa o nagrodzie na luty
Odpowiedz
Jeśli ta wejdzie podwyżka. To rozwiązać związki bo i tak wszystko idzie swoim torem
Odpowiedz
(17-01-2022, 18:36 )szfager napisał(a):
(16-01-2022, 9:48 )Bobek napisał(a):
(15-01-2022, 14:47 )Szczęśliwy napisał(a):
(14-01-2022, 18:37 )green.bay napisał(a): Z tego co powiadacie to strażniczka Caryca swoim dworem coś kulawo zarządza. Bodaj na mianowanie ino liczy, aby z honorami w stan spoczynku się udać i do swego ślubnego niebawem dołączyć. Tymczasem jak wieść po okolicznych mamrach niesie jej pryncypał - kowboj zwany Blenderem, postanowił wkrótce swą armię zaciężną z pobliskich osad do władz zwierzchnich księstwa wcielić. Do grodu przy ulicy Niewesołej lada dzień ma zawitać rycerz Kokos z Maszewa, który ponoć ma kwaterunkiem dowodzić. Że Kokos sługą jest znamienitym udowodnił choćby powożąc dyliżansem w którym obok Blendera zasiadał. Drogę do księstwa codzień przemierza podobnie tabun niższych rangą podwładnych z królewskiego niegdyś miasta, słynącego w dzisiejszych czasach głównie z wyrobu jarzyn, a zwłaszcza ogórków i kapusty
Możesz pisać czytanki dla terapeutecznych, odnalazłeś w sobie kolejne powołanie na emeryturze z garścią tabletek od psycha haha żałośni ludzie, zero życia swojego tylko cały czas w głowie kryminał hahah. 
Caryca na dwójce ostatnio była, bardzo nerwowe miała ruchy, radcę chciała zaangażować do ,,poprawy" wolności słowa na księdze, chyba sprawa ujawnienia nieprawidłowości no i awansu tak na nią wpłynęły i jak zawsze po ujawnieniu nieprawidłowości pijar- wywiady z osadzoną jak to się tu siedzi fajnie i praca dla więźniów super,aż się na wolność nie chce wychodzićSmile- żenada Sposób ocieplania wizerunku znany już z centrum gdzie działacze za pierwszą linię kasę wzięli jak wyszło to od razu na stronie szlachetna paczka od jednego i respiratory od drugiego- zgodnie z zasadą odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu - też żenada, mamy dobry Rząd...
Czemu nikt z jedynki nie komentuje? Ostatnio jestem nie w temacie może jakieś nowe pomysły Carycy?  Temat trzeba drążyć odświeżać żeby utrzymać płytki oddech, luźny stolec i wysoki puls Wink A może Sama zainteresowana coś napiszę nick już ma?
Odpowiedz
Panie Administratorze, mam pytanie związane z podwyżką i planami ulokowania części kwoty do dodatku motywacyjnego. Czy w związku z tym "wyrównaniem" podwyżką dodatku motywacyjnego zostaną przyznane dodatki funkcjonariuszom po ukończeniu szkolenia podoficerskiego, chorążackiego, oficerskiego czy juz to będzie traktowane iz kwota została już wyrównana, a funkcjonariusze którzy są w trakcie szkoleń lub będą rozpoczynać takie szkolenia nie otrzymają oczekiwanego zwiększenia kwoty dodatku. Proszę szanownych forumowiczów (świadomie używam tego sformułowania ) aby wpisy pod postem dotyczyły meritum sprawy a nie oceny czy powielania stereotypów , pozdrawiam
Odpowiedz
Dziś w jednostce w warmińsko- mazurskiej przekazywano nam informacje , na temat podwyżek . Dla wszystkich po 624 brutto + dla tych którzy mają cywila dodatkowe pieniądze.
Czy ktoś to może potwierdzić ? Bo nagle cisza i związki nic nie piszą .
Odpowiedz
(21-01-2022, 17:54 )Mosir napisał(a): Ludzie. Nie będzie już żadnego spotkania. Już jest wszystko ustalone tak nam mówił Dyrektor Okręgowy . To co robią związki to tylko chyba dla picu.

JUŻ POZAMIATANE W TEJ SPRAWIE  KOLEGO TAK TEŻ SŁYSZAŁEM OD MĄDRYCH GŁÓW. PORAŻKA. 
Czy słyszeliście coś o 3 grupie i zmianach ? Różnie już mówią w jednostkach, że ma jej nie być dla nowych emerytów a ci co już ją posiadają to ją zachowują.
Odpowiedz
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA

Cytując twoje słowa "NA EMERYTURĘ NIE ODCHODZE TYLKO JUŻ ODESZŁEM DAWNO", więc skoro "ODESZŁEŚ" to zostań tam, gdzie "POSZŁEŚ" i pozwól walczyć czynnym f-szom o lepsze jutro.
Odpowiedz
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA

Przypominam ci, że powinieneś przenieść się do KRAJOWEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW SŁUŻBY WIĘZIENNEJ (https://kzeirsw.pl), bo tutaj to już raczej jesteś zbędny.
Odpowiedz
(21-01-2022, 12:23 )bolo napisał(a):
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA

bolo, ty z tą swoją "mądrością" to idź lepiej do rządu. Powinni cię tam przyjąć, bo tam takich potrzebują. Może nawet nawet uda ci się zdobyć tytuł jaki zdobył Czarnek.
Odpowiedz
A ja chciałem zapytać co z nagrodami, z tzw. II transzą nagrody, która to miała być w pierwszej połowie lutego? Ile to tam? Jakoś ponad 2 tysiące chyba miało być... Wink
Odpowiedz
Ludzie. Nie będzie już żadnego spotkania. Już jest wszystko ustalone tak nam mówił Dyrektor Okręgowy . To co robią związki to tylko chyba dla picu.
Odpowiedz
Panowie nowy ład może nas ładnie zaskoczyć przy wypacaniu tzw. 13tki.
Żona pracuje też w budżetówce i dostała 13tkę około 425 zł niższą niż wypłatę. Nigdy 13tka nie była równa wypłacie, zawsze była parę złoty niższa wypłata. Chodziło o kwotę zmniejszającą podatek. Wcześniej to było około 43 zł miesięcznie bo wota zmniejszająca wynosiła 525 zł rocznie. Co dawało na miesiąc około 43 zł i przy 13tce nikt nie zwracał to uwagi. Ale teraz kwota zmniejszająca to 5100 zł co miesięcznie daje 425 zł. Skoro u żony zastosowali w 13tce nową kwotę to i u nas może być 13 pensja pomniejszona o 425 zł. Dodam że każdy nie ważne czy złożył pit 2 czy nie dostał w jej firmie o 425 zł mniej.
Jedno mnie zastanawia. Skoro 13tka jest to nagroda za rok poprzedni tj 2021 to dlaczego zastosowali nowe przepisy? Już ich związki zawodowe poszły do radcy prawnego.

W 2022 kwota zmniejszająca podatek to 5100 co na miesiąc daje 425 zł. Ta kwota jest "zużyta" na 12 wypłat. Skoro te 5100 zł wykorzystamy w ciągu roku w 12 wypłatach to na 13tke nic nie zostanie i odczujemy to o właśnie 425 zł mniej. Wcześniej 43 zł nie było takie straszne ale x10 robi już różnicę.
Nie wiem czy ta kwota zostanie jakoś nam w ogóle oddana przy rozliczeniu rocznym czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że złe dostałem info w tej sprawie.
Ale jeśli tak nam zapłacą to będzie niezły kolejny wał.
Odpowiedz
W Lublinie nowy okręgowy. A kiedy DG Jaś Fasola odejdzie ?
Odpowiedz
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
                                                                                   OFICEREK PEWNIE PIERWSZY POBIEGNIE NA L4  HAHAHAHAHA
Odpowiedz
Dzień dobry
Kiedy ma odbyć się spotkanie w sprawie podpisania porozumienia dotyczącego sposobu realizacji podwyżki w którym mają brać udział związki zawodowe oraz Pan Minister ?
Odpowiedz
(21-01-2022, 6:13 )Człowiek z lasu napisał(a):
(20-01-2022, 17:37 )szfager napisał(a):
(18-01-2022, 13:19 )anton napisał(a):
(18-01-2022, 11:31 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(17-01-2022, 18:57 )szfager napisał(a):  
Racja kolego, gdyby taki miał choć trochę honoru, albo chociaż jaja, to by wiedział kiedy ze sceny zejść, a tak będzie udawał do końca, że wszystko gra. Później odejdzie ze służby i wszyscy jego nr wykasują, albo sam zmieni bo mu się pozdrowień typu ,,ty chu** kłamco" słuchać znudzi i do końca życia żona(jak się nie dowie kim naprawdę jest) będzie go golić żeby się nie odwodnił, bo będzie żygał na swój widok w lustrze.


Co to za oficerowie teraz są. Rozdają stopnie na prawo, lewo bo gościu ma taki etat i mu się należy.

Teraz to oficerem się zostaje z nadania, wcześniej partyjnego, teraz rodzinno-przyjacielskiego. Poczekajmy na kwiatki jakie nam wypuści nasza szkoła oficerska. Nie mogę się doczekać tych prymusów z West Point.
To dopiero będą fachowcy teoretycy jeszcze jak jest wiedza bez praktyki ale z inteligencją to się z czasem nauczy ale jak głowa pełna frazesów inteligencji zero a mniemanie duże to tragedia gotowa?

A sama głowa uczelni też taka dość znana z różnych dziwnych nie ładnych tematów, także świeci przykładem.

Odejscie na emeryture to jedyny ratunek, chociaż i tak już za pózno bo same straty finansowe, lepiej już nie będzie tylko gorzej w SW. Zobaczcie co się dzieje w CZ. A jak zawsze " w jednostce panuje spokój ". Po modernizacji SW w nastepnych latach to dopiero będzie szopka. Bajo.
Odpowiedz
(20-01-2022, 16:15 )Zbig napisał(a):
(20-01-2022, 11:28 )Zgred20 napisał(a): Dziś zgłosiłem KDO o bardzo złej atmosferze panującej w zmianie w związku z planowanym wałem podwyżkowym. Poprosiłem aby informacja została przekazana wyżej. Proszę abyście taką informację przekazywali waszym KDO, Dow. Zmian i Kierownikom działów, o Zastępcach Dyr. i Dyrektorach nie wspomnę. To żaden wysiłek i nie ma znaczenia związkowiec czy nie. Jestem ciekawy, jaka informacja o atmosferze panującej w jednostkach zostanie przekazana do CZSW?

Uważasz, że ktoś coś z tym zrobić? Że strachu jeszcze bardziej wejdą w dziury

I o to właśnie chodzi Zbig. Dobrze piszesz o tej "dziurze". Jedna mrówka ugryzie to nawet nie poczujesz ale całe mrowisko potrafi ogryźć do białej kości. Taka mrówcza analogia bo te rybne już mi się skończyły Wink Pozdrawiam.
Odpowiedz
(20-01-2022, 17:37 )szfager napisał(a):
(18-01-2022, 13:19 )anton napisał(a):
(18-01-2022, 11:31 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(17-01-2022, 18:57 )szfager napisał(a):
(15-01-2022, 20:26 )Robin Łoodź napisał(a): [quote="szfager" pid='12294' dateline='1642007874']
Uwaga jeszcze lepsze info z centrum: pewien były Dyr. i obecny Dyr pewnego aresztu zostali oskarżeni o mobbing przez pewnego f-sza  i Prokuratura wszczęła śledztwo, a należy zauważyć, że wszczyna TYLKO wtedy kiedy ma UZASADNIONE PODEJRZENIA POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTA .A tu co? oficerowie jakby nigdy nic jeden-były jest nawet przewodniczącym stowarzyszenia pewnego koła terenowego OFICERÓW w kole tym same gwiazdy. Natomiast drugi dowodzi nadal pewnym aresztem i ma się dobrze , żadnego postępowania, zawieszania, pozostawania w dyspozycji czyżby braki kadrowe w tym pewnym aś? Chyba nie gdyż pewien Dyr. wrócił z L4 i teraz 4 dyr., a komnaty 3 . Nie ma kto pisma podpisać bo każdy stołek trzyma dwami rencami.    . Gdzie HONOR oficerów na pewno nie w pewnym aś i nie w pewnym kole, które powstało by kultywować właśnie honor oficerów- hańba nie tylko dla służby ale ogólnie dla munduru. Niestety, to przykre ale Honor Polskiego Oficera leży...... Leży pod Katyniem.


Kiedyś stopnie oficerskie nadawano za wiedzę, doświadczenie lub zasługi. W obecnej chwili wystarczą znajomości, a honor nikomu nie jest potrzebny.
 
Racja kolego, gdyby taki miał choć trochę honoru, albo chociaż jaja, to by wiedział kiedy ze sceny zejść, a tak będzie udawał do końca, że wszystko gra. Później odejdzie ze służby i wszyscy jego nr wykasują, albo sam zmieni bo mu się pozdrowień typu ,,ty chu** kłamco" słuchać znudzi i do końca życia żona(jak się nie dowie kim naprawdę jest) będzie go golić żeby się nie odwodnił, bo będzie żygał na swój widok w lustrze.


Co to za oficerowie teraz są. Rozdają stopnie na prawo, lewo bo gościu ma taki etat i mu się należy.

Teraz to oficerem się zostaje z nadania, wcześniej partyjnego, teraz rodzinno-przyjacielskiego. Poczekajmy na kwiatki jakie nam wypuści nasza szkoła oficerska. Nie mogę się doczekać tych prymusów z West Point.
To dopiero będą fachowcy teoretycy jeszcze jak jest wiedza bez praktyki ale z inteligencją to się z czasem nauczy ale jak głowa pełna frazesów inteligencji zero a mniemanie duże to tragedia gotowa?

A sama głowa uczelni też taka dość znana z różnych dziwnych nie ładnych tematów, także świeci przykładem.
Odpowiedz
(20-01-2022, 19:03 )Darek napisał(a): po przeczytaniu na interii artykułu znowu o wyczynach czsw dostałem z kolegami zawrotu głowy, podpowiedziano nam, że lekarz nam pomoże ha ha ha



Walczmy o swoje Cool 
Panie Dyrektorze, juz czas na Pana  Dodgy Angry
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH, DZIŚ ZWRÓCIŁEM UWAGĘ NA KALENDARZ ZWIĄZKOWY
TEN TRÓJDZIELNY
TAM JEST TAK ŁADNIE NAPISANE - WSPIERAMY, DBAMY, POMAGAMY
ORAZ NIE JESTEŚ SAM, JESTEŚMY DLA CIEBIE
MAM NADZIEJE ŻE TO NIE PUSTE SŁOWA PAN CZESŁAW SIĘ WYKAŻE
Odpowiedz
po przeczytaniu na interii artykułu znowu o wyczynach czsw dostałem z kolegami zawrotu głowy, podpowiedziano nam, że lekarz nam pomoże ha ha ha
Odpowiedz
(15-01-2022, 9:55 )szfager napisał(a):
(14-01-2022, 9:52 )Zbig napisał(a):
(13-01-2022, 9:57 )Wesoły strażnik napisał(a): Znów nikt nie zrozumiał zamysłu Pani "Carycy".
Zamysłem inwestycji była poprawa warunków odbywania kary pozbawienia wolności co zostało wykonane w 100%.
Wszyscy myśleliście, że inwestycja obejmuje budowę sali widzeń oraz dodatkowego pawilonu. Jednak wyobraźnia Pani "Carycy" wykracza daleko poza zwykły tok rozumowania większości ludzi.
To co nazwaliscie salą widzeń okazało się posiadać zupełnie inne bardziej korzystne dla osadzonych właściwości czyli doskonale nadawało się na sztuczne jezioro. Pseudo pawilon również ewoluował w trakcie budowy i okazało się że posiada własny mikroklimat więc doskonale nadaje się na sztuczny las przez co osadzonym będzie można organizować grzybobranie przez cały rok. Resocjalizacja poprzez kontakt z naturą.
Reasumując, awans Pani "Carycy" jak najbardziej uzasadniony. Ucieczka na emeryturę wcale nie jest ucieczką. Pani "Caryca" pewnie zdaje sobie sprawę z tego że teraz zaczną się "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy" i trudno by jej było pogodzić obowiązki służbowe z nową rzeczywistością.



Szacunek dla Was wielki. Tylko martwi mnie to, że wszystko co opisane będzie schowane. DO wie o wszystkim i nic nie robi tylko kryje, Związek to samo. Główna idea jaka przyświeca dzisiejszym oficerom piastującymi wysokie stanowiska to nie okazywać honoru, kłamać i jak coś to uciekać. Ot dzisiejsza loża oficerska.

Fakt, oficerów mamy mało honorowych. Może dlatego, że karierę tu przyszli robić, a o honorze nawet nie czytali, bo gdzie?
Wesoły... nie tylko wywiady i autografy jeszcze na bank posada w ,, Mazowii " tam sama szlachta w stanie spoczynku oczywiście tych co się w służbie wykazywali ponadprzeciętną kreatywnością, więc myślę że jak najbardziej się Caryca nadaje no i budować możnaWink
A tak na marginesie to uważam, że w tej firmie to służby miałyby co robić.
[/quote]
Odpowiedz
(18-01-2022, 13:19 )anton napisał(a):
(18-01-2022, 11:31 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(17-01-2022, 18:57 )szfager napisał(a):
(15-01-2022, 20:26 )Robin Łoodź napisał(a): [quote="szfager" pid='12294' dateline='1642007874']
Uwaga jeszcze lepsze info z centrum: pewien były Dyr. i obecny Dyr pewnego aresztu zostali oskarżeni o mobbing przez pewnego f-sza  i Prokuratura wszczęła śledztwo, a należy zauważyć, że wszczyna TYLKO wtedy kiedy ma UZASADNIONE PODEJRZENIA POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTA .A tu co? oficerowie jakby nigdy nic jeden-były jest nawet przewodniczącym stowarzyszenia pewnego koła terenowego OFICERÓW w kole tym same gwiazdy. Natomiast drugi dowodzi nadal pewnym aresztem i ma się dobrze , żadnego postępowania, zawieszania, pozostawania w dyspozycji czyżby braki kadrowe w tym pewnym aś? Chyba nie gdyż pewien Dyr. wrócił z L4 i teraz 4 dyr., a komnaty 3 . Nie ma kto pisma podpisać bo każdy stołek trzyma dwami rencami.    . Gdzie HONOR oficerów na pewno nie w pewnym aś i nie w pewnym kole, które powstało by kultywować właśnie honor oficerów- hańba nie tylko dla służby ale ogólnie dla munduru. Niestety, to przykre ale Honor Polskiego Oficera leży...... Leży pod Katyniem.


Kiedyś stopnie oficerskie nadawano za wiedzę, doświadczenie lub zasługi. W obecnej chwili wystarczą znajomości, a honor nikomu nie jest potrzebny.
 
Racja kolego, gdyby taki miał choć trochę honoru, albo chociaż jaja, to by wiedział kiedy ze sceny zejść, a tak będzie udawał do końca, że wszystko gra. Później odejdzie ze służby i wszyscy jego nr wykasują, albo sam zmieni bo mu się pozdrowień typu ,,ty chu** kłamco" słuchać znudzi i do końca życia żona(jak się nie dowie kim naprawdę jest) będzie go golić żeby się nie odwodnił, bo będzie żygał na swój widok w lustrze.


Co to za oficerowie teraz są. Rozdają stopnie na prawo, lewo bo gościu ma taki etat i mu się należy.

Teraz to oficerem się zostaje z nadania, wcześniej partyjnego, teraz rodzinno-przyjacielskiego. Poczekajmy na kwiatki jakie nam wypuści nasza szkoła oficerska. Nie mogę się doczekać tych prymusów z West Point.
To dopiero będą fachowcy teoretycy jeszcze jak jest wiedza bez praktyki ale z inteligencją to się z czasem nauczy ale jak głowa pełna frazesów inteligencji zero a mniemanie duże to tragedia gotowa?
Odpowiedz
(19-01-2022, 20:38 )bolo napisał(a):
(18-01-2022, 16:20 )Wróblik napisał(a):
(18-01-2022, 16:06 )bolo napisał(a):
(18-01-2022, 9:03 )Wróblik napisał(a):
(17-01-2022, 21:14 )bolo napisał(a):        

A ty umiesz coś poza obrażaniem?
Chyba nie za bardzo znajdujesz argumenty do dyskusji, dlatego tak się bronisz wyzywaniem. Ale cóż, nie każdy potrafi dyskutować. 

Powiem szczerze, że dziwi mnie trochę twój poziom inteligencji. Odchodzisz na emeryturę, obecnie masz znacznie mniej kasy na wypłatę i nawet nie wiesz dlaczego.  Clapping
                                                                                    NA EMERYTURĘ NIE ODCHODZE TYLKO JUŻ ODESZŁEM DAWNO  .TO TY MASZ PROBLEM ZE ZROZUMIENIEM LOGICZNYM PISANEGO SŁOWA I ZE SWOIM JAK TO OKREŚLIŁEŚ POZIOMEM INTELIGENCJI. KOŃCZĘ JUŻ TĄ JAŁOWĄ GADKE Z TOBĄ.
ODESZŁEM......po takich oficerach to Piłsudski wsiadał na swoją Kasztankę
                                                                                   NIE ŁAP ZA SŁOWKA MĄDRALO.   JAK CI TO PRZESZKADZA TO NAPISZĘ  ,ŻE  ODSZEDLEM .  ZADOWOLONY TERAZ JESTEŚ???
[/quote
Nie CI tylko TOBIE???
       NASTĘPNY MĄDRY INACZEJ...

bolo, jak widać ty jedyny jesteś mądry na tej księdze.
Odpowiedz
(20-01-2022, 13:39 )Prison_Officer napisał(a): Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/

Prosta sprawa, nikt nie przychodzi do pracy, jedziemy do Warszawy i na taczce wywozimy CZ z budynku. Nic prostszego.
Odpowiedz
(20-01-2022, 11:28 )Zgred20 napisał(a): Dziś zgłosiłem KDO o bardzo złej atmosferze panującej w zmianie w związku z planowanym wałem podwyżkowym. Poprosiłem aby informacja została przekazana wyżej. Proszę abyście taką informację przekazywali waszym KDO, Dow. Zmian i Kierownikom działów, o Zastępcach Dyr. i Dyrektorach nie wspomnę. To żaden wysiłek i nie ma znaczenia związkowiec czy nie. Jestem ciekawy, jaka informacja o atmosferze panującej w jednostkach zostanie przekazana do CZSW?

Uważasz, że ktoś coś z tym zrobić? Że strachu jeszcze bardziej wejdą w dziury
Odpowiedz
(20-01-2022, 13:50 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): W związku z tym że kierownictwo SW próbuje oszukać funkcjonariuszy dając podwyżki do dodatku służbowego Związki działające w służbie powinny już teraz ogłosić akcje protestacyjna i oflagować zakłady i nagłośnić sprawę w mediach.  W przeciwnym razie jak będą czekać na odpowiedz na swoje pisma wprowadza podwyżki do dodatku i w ten sposób nas oszukają. Mąka regulować dodatki służbowe dla funkcjonariuszy z wyższym stażem służby. Jak podwyżkę wrzuca do dodatku....to procentowo będziemy mieć tyle, że regulacja dodatków nie będzie nas już dotyczyła... Widzicie na czym polega ten myk cwaniaczków z samej góry?
https://wydarzenia.interia.pl/autor/irmi...Id,5777535
Odpowiedz
W związku z tym że kierownictwo SW próbuje oszukać funkcjonariuszy dając podwyżki do dodatku służbowego Związki działające w służbie powinny już teraz ogłosić akcje protestacyjna i oflagować zakłady i nagłośnić sprawę w mediach. W przeciwnym razie jak będą czekać na odpowiedz na swoje pisma wprowadza podwyżki do dodatku i w ten sposób nas oszukają. Mąka regulować dodatki służbowe dla funkcjonariuszy z wyższym stażem służby. Jak podwyżkę wrzuca do dodatku....to procentowo będziemy mieć tyle, że regulacja dodatków nie będzie nas już dotyczyła... Widzicie na czym polega ten myk cwaniaczków z samej góry?
Odpowiedz
W związku z tym że kierownictwo SW próbuje oszukać funkcjonariuszy dając podwyżki do dodatku służbowego Związki działające w służbie powinny już teraz ogłosić akcje protestacyjna i oflagować zakłady i nagłośnić sprawę w mediach. W przeciwnym razie jak będą czekać na odpowiedz na swoje pisma wprowadza podwyżki do dodatku i w ten sposób nas oszukają. Mąka regulować dodatki służbowe dla funkcjonariuszy z wyższym stażem służby. Jak podwyżkę wrzuca do dodatku....to procentowo będziemy mieć tyle, że regulacja dodatków nie będzie nas już dotyczyła... Widzicie na czym polega ten myk cwaniaczków z samej góry?
Odpowiedz
Jest okazja, żeby pokazać, że mamy jaja. Jest wezwanie do sprzeciwu na stronie głównej NSZZFiPW więc proponuję oddolną akcję i od 1.02.2022 zwolnienia lekarskie. Nie pierniczyć się z niczym, tylko zgłosić się do lekarza i tyle.

PS.
Oczywiście wiem jak to się skończy. :/
Odpowiedz
Dziś zgłosiłem KDO o bardzo złej atmosferze panującej w zmianie w związku z planowanym wałem podwyżkowym. Poprosiłem aby informacja została przekazana wyżej. Proszę abyście taką informację przekazywali waszym KDO, Dow. Zmian i Kierownikom działów, o Zastępcach Dyr. i Dyrektorach nie wspomnę. To żaden wysiłek i nie ma znaczenia związkowiec czy nie. Jestem ciekawy, jaka informacja o atmosferze panującej w jednostkach zostanie przekazana do CZSW?
Odpowiedz
(19-01-2022, 22:56 )Ślepy mnich napisał(a): Brawo związki. Zarówno Nszzfipw jak i Solidarność.  Potraficie stanąć na wysokości zadania.
624 brutto dla każdego i do stopnia. Jesteście the Best. Ale nie spoczywajmy na laurach bo w SW jest jeszcze dużo do zrobienia.

A przepraszam gdzie jest tak napisane? 624zł do stopnia? Chyba czegoś nie zrozumiałeś...
Odpowiedz