(26-10-2020, 16:44 )Twardziel 123 napisał(a):
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?

Oj Panie kolego my o chlebie, Ty o niebie jak będziesz miał 24 lata służby to będziesz o ten dodatek się martwił pozdro.
EDIT: do oddzialowego 2 lata służby, szkolenie zawodowe(podoficerka) +kurs oddzialowych. Jednak po chyba można uzyskać, trzeba się dopytać.
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:44 )Twardziel 123 napisał(a):
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?

Oj Panie kolego my o chlebie, Ty o niebie jak będziesz miał 24 lata służby to będziesz o ten dodatek się martwił pozdro.


Boszzz... Twardziel 123 ić stont. 
Co do pytania o dodatek, to co masz zagwarantowane to mieć będziesz, czyli 400 zł po podoficerce itd. Tu nie musisz się martwić, że nie dostaniesz tego co Ci się należy. A wszystko powyżej jest uznaniowe. A skoro tyle działasz na oddziale zawalcz jeśli już nie masz o po. Pozdrawiam
Odpowiedz
Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC
Odpowiedz
Hasło: "dbam o zdrowie od 02.11.2020r." - AKTUALNE !!!



    Przypominamy postulaty:




    1. Całkowite wykreślenie art 15a (nie jakieś tam durne pomysły, że od 25 roku służby czy dla funkcjonariuszy przyjętych do 2004 roku)


    2. Zaliczenie cywila do wysługi.


    3. 100 dni L4 w roku płatne 100%


    4. Jacek musi odejść!!!, Jacek musi odejść!!!,Jacek musi odejść!!!




JUŻ NIEBAWEM - CORAZ BLIŻEJ !!!
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:55 )Twardziel 123 napisał(a): [quote="Dziambdzia" pid='6020' dateline='1603650790']
[quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???

Dowódcę może w każdej chwili zastąpić ogarnięty oddzialowy z kilkletnim stażem, jeśli w oddziale ma wszystko poukładane To jeszcze lepiej zadba o jednostkę, tylko mu podpowiedzieć jak zdarzenie wysłać do CZSW. Ale w Borneo niedługo zięć pierwszego będzie dowodził, a penit synuś dowódcy ogarnie pan pedagog he he.
[/quote
Ten zięć,coś często jednostka zmienia. Taki dobry czy taki niedowartościowany
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:55 )Twardziel 123 napisał(a):
(25-10-2020, 19:33 )Dziambdzia napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???

Dowódcę może w każdej chwili zastąpić ogarnięty oddzialowy z kilkletnim stażem, jeśli w oddziale ma wszystko poukładane To jeszcze lepiej zadba o jednostkę, tylko mu podpowiedzieć jak zdarzenie wysłać do CZSW. Ale w Borneo niedługo zięć pierwszego będzie dowodził, a penit synuś dowódcy ogarnie pan pedagog he he.
Odpowiedz
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

"w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane" - mhmmmm
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:55 )Twardziel 123 napisał(a): [quote="Dziambdzia" pid='6020' dateline='1603650790']
[quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???

Dowódcę może w każdej chwili zastąpić ogarnięty oddzialowy z kilkletnim stażem, jeśli w oddziale ma wszystko poukładane To jeszcze lepiej zadba o jednostkę, tylko mu podpowiedzieć jak zdarzenie wysłać do CZSW. Ale w Borneo niedługo zięć pierwszego będzie dowodził, a penit synuś dowódcy ogarnie pan pedagog he he.
[/quote
Zięć pierwszego ?
Odpowiedz
(26-10-2020, 17:16 )Twardziel 123 napisał(a): Pan dowódca mikrofale pierwszemu przekazuje, a tym samym drogę synusiowi otwiera i na penitencjarnego go kreuje, bo terazniejszego dni sa policzone.
Faktycznie sprawa ważna na pierwszą stronę. Jakieś jaja
Odpowiedz
(22-10-2020, 13:26 )Człowiek z lasu napisał(a): Dbam o zdrowie!!! U mnie w jednostce będzie, już jest fala L4 a będzie większa!!!

BRAWO !!!!
Odpowiedz
Twardziel zostaw już to Borneo w spokoju ile można I jednym mówić? To jakaś psychoza czy jaki czort ? Mamy tu problem z całą sluzba nie jednym zakładem. Napisz co cie boli w kilku postach I tyle a nie codzienne wylewanie żali. A jak nie to proszę administratora żeby mi jego posty po prostu nie wyskakiwaly , nie chce mi się tego czytać.
Odpowiedz
(21-10-2020, 19:40 )Administrator napisał(a):
(21-10-2020, 17:03 )szfager napisał(a): Ponawiam pytanie:
Panie Administratorze,
Czy wiadomo coś na temat zaległych urlopów, udzielanych zgodnie z art. 79 ust.2 ustawy z dnia 26 kwietnia 1996 roku? Opinia prawna sporządzona przez „Kancelarię Radcy Prawnego Aneta Błażecka” z dnia 8 czerwca 2017 roku wykazała nieprawidłowości.
Podobno jeden z okręgów prowadził tą sprawę i była ona w sądzie, czy było roztrzygnięcie?

Nie przypominam sobie, ale zorientuję się wśród Przewodniczących Zarządów Okręgowych i jeżeli uzyskam informację, to Panu odpowiem.

Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników w Koszalinie zajmował się tą sprawą, ale Sąd oddalił powództwo. O szczegóły proszę pytać Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Koszalinie
Odpowiedz
Pan dowódca mikrofale pierwszemu przekazuje, a tym samym drogę synusiowi otwiera i na penitencjarnego go kreuje, bo terazniejszego dni sa policzone.
Odpowiedz
(25-10-2020, 19:33 )Dziambdzia napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???

Dowódcę może w każdej chwili zastąpić ogarnięty oddzialowy z kilkletnim stażem, jeśli w oddziale ma wszystko poukładane To jeszcze lepiej zadba o jednostkę, tylko mu podpowiedzieć jak zdarzenie wysłać do CZSW. Ale w Borneo niedługo zięć pierwszego będzie dowodził, a penit synuś dowódcy ogarnie pan pedagog he he.
Odpowiedz
(26-10-2020, 12:33 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

dziękuje za odpowiedź. z tego co czytam Pana praca tutaj spotyka się z różnymi opiniami. Ze swojej strony uważam, że wykonuje Pan tutaj świetną robotę. Pozdrawiam

Bardzo świetną również pozdrawiam.
Odpowiedz
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?

Oj Panie kolego my o chlebie, Ty o niebie jak będziesz miał 24 lata służby to będziesz o ten dodatek się martwił pozdro.
Odpowiedz
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?
No to trzeba pojechać jeszcze na podoficerkę.
Odpowiedz
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.
Podwyższenie dodatku w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków to inaczej dodatek na odejście
Z tego co się orientuję to powyższy dodatek wróci ale nie na tak korzystnych warunkach
Dobrze to już było
Odpowiedz
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Rozumiem Panie administratorze, że ta,, elyta,, 369 fszy co otrzymują 2500 dodatku mają owy dodatek wstrzymany? Tak samo jest wstrzymane jak przy karaniu, gdy uwalą Ci dodatek a jak kare minie już go nie oddzyskasz.
Odpowiedz
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?
Odpowiedz
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

dziękuje za odpowiedź. z tego co czytam Pana praca tutaj spotyka się z różnymi opiniami. Ze swojej strony uważam, że wykonuje Pan tutaj świetną robotę. Pozdrawiam
Odpowiedz
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.
Odpowiedz
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?
Odpowiedz
My tu gadu gadu kto kogo zastępuje, a 02.11.2020r coraz bliżej ,,AKCJA DBAM O ZDROWIE''.
Pamiętajmy też, o tym, że Służba Więzienna bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Nasza krew – Nasza Ojczyzna”.
Odpowiedz
(24-10-2020, 8:28 )grzesgorz.s7@gmail.com napisał(a): psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???
Odpowiedz
(24-10-2020, 18:53 )predatorgad napisał(a): [quote="Twardziel 123" pid='5979' dateline='1603548014']
[quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

Panie kolego moim zdaniem z dowódcy zmiany psycholog, jak z koziej dupy trąba, nie umi się wysłowic i tyko telefony do ochroniarza i dyra bo sam podjąć decyzji nie potrafi przepisy poczytać proponuję. Tak jest w Borneo he he bajo.
To ale ty jesteś wybujały w tym Borneo.Kim ty jesteś Twardziel,sekretarką ,kogutkowym czy doprowadzającym .Ale Ty masz dużo czasu w służbie  aby wszystko wiedzieć i słyszeć .Jesteś na pewno zakompleksionym nieudacznikiem ,małym człowieczkiem  któremu chyba promotora w służbie zwolniono,a tak dobrze kariera zastartowała.

Już ci kolego odpowiadam przychodzi na kontrolę Stary pytanie, krótka odp. i spadaj przychodzi jakiś śmieszny kier. Zadaje pytanie krotka odp. I spadaj chociaż przez korona nie widzę ich. Siedzą w biurach pozamykani chyba że komisja i kasowanie. Tak działa kierownictwo, komisja w Borneo żenada bajo I bajlando pozdro dla sekr....ki i jej mężu..A.
Odpowiedz
He he dodatki wstrzymane a kier OZ juz liczył, ze stary na maxa mu da chyba kopa i pa pa. Oz pozwolił zamknąć i podległych f-szy na banicje wysłać, a sam nic nie robi tylko 7 tyś co miesiąc przytulać umi za to, że do Oz podejdzie i posiedzi przy okazji cos wywiezie, bo kamery wyłączyć jak twierdzi umi.
Odpowiedz
Czy na tej księdze można się wypowiadać czy moderator to i tak zblachuje
Odpowiedz
(24-10-2020, 17:46 )Zbig napisał(a):
(24-10-2020, 16:57 )Człowiek z lasu napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A lekarza w 95% pielęgniarka
[/quote
Zaraz ktoś napisze,że dyr w 97% sekretarka......okręgowego

Nie sekretarka a 2 zastępców hehe
Odpowiedz
(25-10-2020, 10:13 )Twardziel 123 napisał(a):
(24-10-2020, 16:57 )Człowiek z lasu napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A lekarza w 95% pielęgniarka

Chciałbym to widzieć przy ich czyli pielęgniarek lenistwie  na podstawie Borneo
Chyba szamanka co szamana dlugiego obrabia a pierwszy jednostki nie reaguje gdy on u niej lub ona u niego przesiaduje.

Powiem Panu że trochę się dziwię, dlaczego pan paszkwila do bsw nie napisze? Tyle brudów Pan wyciąga i słusznie ale bez konskewencji!!! Tutaj tych tam nie rozliczy nikt
Odpowiedz
Jak mówi kolega Krolowa Łez o wstrzymaniu dodatków od bylego okregowego wiedziała ale swoim gamoniom o tym nie powiedziała a z tego co wiem pozniej się z nich dobrze wyśmiala, że 50 % wyrwala.
Odpowiedz
Zbliża się fala odejść. Dla funkcjonariuszy 15-20 lat służby nie ma na co czekać. Dodatki wstrzymane. Porozumienie zerwane ( Pan Czesław twierdzi że nie, ale nie ja chodziłem z odznaką to MS ) , dodatki za lata z cywila nie przeszły, dodatki po 15latach zapomnijcie , teraz Covid pare lat potem wybory i zmiana władzy, rozliczenia, aresztowania, Trybunały Stanu i takie tam. Kasta369 będzie pracować za wszsytkich. Najbardziej doświadczeni....jak bedzie ktoś chciał odejść oddaje z odsetkami. Bajo bajlando.
Odpowiedz
(24-10-2020, 17:59 )500minus napisał(a):
(24-10-2020, 15:42 )Sierżant sztab. napisał(a):
(23-10-2020, 21:02 )rambo3000 napisał(a): Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
To prawda, ponoć wstrzymane czasowo.

Zależy komu, ktos kto ma maxa to coś dostanie, ktoś kto ma kilkanaście jedynie niech nie liczy na kokosy
Ci co mają maxa mają siedzieć i zapier....Dostali 2500zł i do roboty niech się wezmą. Zakaz odchodzenia na emeryture. Jak ktoś z kasty chce odejść musi zwrócić z odsetkami
Odpowiedz
(25-10-2020, 10:48 )Twardziel 123 napisał(a): Po raz kolejny wiśnia się przekonał, że Koszalin nie jest dla niego PGR nasze Borne to jego stanowisko.
PGR Borneo, to jest to ???
Odpowiedz
"Zarząd Terenowy NSZZFiPW we Włodawie pomaga w walce z epidemią". Pytam , gdzie byliście jak mijały wszelkie terminy porozumienia z 2018 roku????? Minęły 2 lata. Nikt nie czytał nagłówków w tym temacie.
Odpowiedz
(24-10-2020, 16:57 )Człowiek z lasu napisał(a):
(24-10-2020, 8:28 )grzesgorz.s7@gmail.com napisał(a): psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A lekarza w 95% pielęgniarka
A oddziałowy- dowódce, pielęgniarkę, ojca i matkę Wink
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:03 )Twardziel 123 napisał(a): W bornym jeden wielki burdel ulizani panowie pod nieobecność pierwszego, który był na urlopie robili co chcieli, mają wiśnie w jednym paluszku i w czterech literach. Pan wiśnia wysłał w delegacje nie tą osobę co trzeba wroga ma na wyciągnięcie ręki a tego nie widzi. Borne idzie na dno ?.
Odpowiedz
Po raz kolejny wiśnia się przekonał, że Koszalin nie jest dla niego PGR nasze Borne to jego stanowisko.
Odpowiedz
(24-10-2020, 16:57 )Człowiek z lasu napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A lekarza w 95% pielęgniarka

Chciałbym to widzieć przy ich czyli pielęgniarek lenistwie  na podstawie Borneo
Chyba szamanka co szamana dlugiego obrabia a pierwszy jednostki nie reaguje gdy on u niej lub ona u niego przesiaduje.
Odpowiedz
Niestety jest to prawda - są wstrzymane dodatki do odwołania.
Nie mam pojęcia jak teraz będą motywować ludzi do solidnej pracy, jak teraz już ci ludzie nie mają nic do stracenia ( mowa o tych tuż przed emeryturą którzy nie mogą już awansować bo mają maksymalne stanowisko i stopień ).
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:42 )Sierżant sztab. napisał(a):
(23-10-2020, 21:02 )rambo3000 napisał(a): Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
To prawda, ponoć wstrzymane czasowo.

Sobie po 2500 nie zakazali złodzieje!!!
Odpowiedz
(24-10-2020, 16:57 )Człowiek z lasu napisał(a):
(24-10-2020, 8:28 )grzesgorz.s7@gmail.com napisał(a): psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A lekarza w 95% pielęgniarka
A co tak nie jest?Lekarz to statysta ,na kilkadziesiąt minut,potem pielęgniarkę. Jestem praktykiem ,wiem co piszę.
A Psycholog jest codziennie do apelu wieczornego ?Jest  w soboty i święta jak ma dyżur.D-ca i Wychowawca dyżurny wszystko załatwią.Co tak nie jest?
Odpowiedz
Wczoraj w AŚ Koszalin był szczęśliwy dzień, po trzech latach nieudolnych rządów odwołano Dyrektora .
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:42 )Sierżant sztab. napisał(a):
(23-10-2020, 21:02 )rambo3000 napisał(a): Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
To prawda, ponoć wstrzymane czasowo.
 
Czasowo czyli na zawsze bo życie już mnie nauczyło że jak w SW coś zabierają to już tego potem nie oddają
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:30 )Zbig napisał(a): [quote="rambo3000" pid='5971' dateline='1603483369']
Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
[/quote
Zbierają dla siebie. Jak to jest, że zamiast nas wspierać podcinają skrzydła i jeszcze robią, to zdalnie. Im można, nam już nie

W tak trudnych czasach,, elyta,, powinna zrezygnować z dodatku 2500zl
Odpowiedz
[quote="Twardziel 123" pid='5983' dateline='1603549691']
Na chwilę obecną Panie Okręgowy zostało do ogarnięcia Borneo panowie dowodzący kier penit -zwany kłamcą i kier Oz- zwany - ZLODZ...EM BRAMY Bajo bajlando. Bajo bajo jak to wychowek mówi.
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:42 )Sierżant sztab. napisał(a): [quote="rambo3000" pid='5971' dateline='1603483369']
Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
To prawda, ponoć wstrzymane czasowo.

Mam w du... ich dodatek na odchodne,nie bede sie prosił,on  powinien sie należeć f-szom jak chłopu ziemia.Jedyny "dodatek" na koniec jaki jest pewny to lekarz więc psychol,psychol i jeszcze raz psychol.Jakby to uje...to wtedy tragedia !!! ps.188  DDC  Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:00 )Twardziel 123 napisał(a): [quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

Panie kolego moim zdaniem z dowódcy zmiany psycholog, jak z koziej dupy trąba, nie umi się wysłowic i tyko telefony do ochroniarza i dyra bo sam podjąć decyzji nie potrafi przepisy poczytać proponuję. Tak jest w Borneo he he bajo.
To ale ty jesteś wybujały w tym Borneo.Kim ty jesteś Twardziel,sekretarką ,kogutkowym czy doprowadzającym .Ale Ty masz dużo czasu w służbie  aby wszystko wiedzieć i słyszeć .Jesteś na pewno zakompleksionym nieudacznikiem ,małym człowieczkiem  któremu chyba promotora w służbie zwolniono,a tak dobrze kariera zastartowała.
Odpowiedz
[quote="Zbig" pid='5984' dateline='1603549853']
[quote="rambo3000" pid='5971' dateline='1603483369']
Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
[/quote
Zbierają dla siebie. Jak to jest, że zamiast nas wspierać podcinają skrzydła i jeszcze robią, to zdalnie. Im można, nam już nie
[/quote
Cezet niech odda swoje dodatki, nie będą musieli zakazywac podnoszenia na odchodne i jeszcze trochę z tego zostanie. Teraz przy pracy zdalnej nie potrzebne im aż takie dodatki, na dojazdach oszczędza
Odpowiedz
(24-10-2020, 15:42 )Sierżant sztab. napisał(a):
(23-10-2020, 21:02 )rambo3000 napisał(a): Może ktoś wie czy to prawda że cezet zakazał podnoszenia dodatków na koniec komukolwiek ?? Bo niby Warszawa tonie ??
To prawda, ponoć wstrzymane czasowo.

Zależy komu, ktos kto ma maxa to coś dostanie, ktoś kto ma kilkanaście jedynie niech nie liczy na kokosy
Odpowiedz