(18-03-2020, 20:44 )rambo30000 napisał(a): Pan Wójcik się myli w sprawie nadgodzin bo np. ja nie deklarowałem do 10.01.2020r. czy chce odebrać nadgodziny z minionego okresu czy chce za nie pieniądze fakt chodziłem na wolne we wrześniu tamtego roku bo sądziłem że spadają mi stare godziny a co w styczniu się okazało że nowych godzin mam zero do zapłaty zamiast 130bo zastępca były zastępca DG wymyślił sobie że najpierw lecą nadgodziny najświeższe do odbioru . Powtarzam żadnej deklaracji nie składałem w jakiej chce formie odebrać wypracowane nadgodziny bo w styczniu przedstawiono mi papier że mam zero nowych na koncie,starych nadal 500 za które może mi zapłacą za może (jak nie przepadną)20lat gdy na emkę będę szedł. Słowem oszukali nas najwyżsi przełożeni i nikt nie wmówi mi że jest inaczej kpina i tyle. Biorą nas f-szy za bandę debili do oszukiwania na wszystkim. A i jeszcze jedno te rozwiązania z dodatkami takimi jak w MSWiA dla kogo ja się pytam jak w mojej jednostce jest około 2 funkcjonariuszy co mają 25lat służby i więcej. Dodatki powinny być dla tych co mają 15lat służby aby ich zachęcić bo w SW ludzie odchodzą średnio przy wysłudze 15-17lat. Widzę w powyższym tekście dużo pytań i zero konkretnych odpowiedzi. Odpowiedzi wymijających


Pocieszę Cie nie jesteś jedyny w całej Polsce tak robili inspektorki w niedzielę do pracy zapier.. Liczyć żeby upier..
 Żeby ładnie raport do CZtu poszedł jak to zniwelowali liczbę nadgodzin...
Odpowiedz
Witam. Ubeckie dynastie opanowały obecne służby. Nepotyzm, małżeństwa tworzą kadrę kierowniczą CZSW, OISW i ZK i AŚ. Przecież te osoby zagarniają publiczne pieniądze na rzecz swoich prywatnych potrzeb. A teraz teks dla bardziej zorganizowanych umysłowo. Przepraszam:cytat:

Covid 19 uzdrowił państwa narodowe, zniszczył ideę multikulti.
Świat jest globalna wioską. Globalizacja jest nieunikniona. Państwa narodowe to przeżytek. Multikulti, różnorodność to postęp, nowoczesność, bezpieczeństwo, pokój i spokój. Te slogany każdy z nas słyszał setki, tysiące razy. Setki, tysiące razy słyszał też że jest faszystą, ciemniakiem jeśli się nie zgadzał z przesłaniem owych sloganów... Takie przekaz był obowiązujący mainstreamowo aż do teraz, aż do epidemii Covid 19.
Wystarczył jeden kryzys, jedno zagrożenie, jeden globalny problem i ciach. Okazało się że mainstreamowe slogany były puste. Nic za nimi nie stoi. A jest wręcz przeciwnie. Gdyby owe slogany dziś obowiązywały, były wprowadzone w życie to bylibyśmy dziś bezradni wobec pandemii. Wszystkie ponadnarodowe organizacje polityczne zniknęły, milczą, są bezradne. Całkowicie nieprzydatne społeczeństwu w czasach realnego zagrożenia. Podobnie jak przedstawiciele owych organizacji. Społeczeństwa oczekują działań od swoich krajowych władz. To do swoich krajowych władz zwracają się narody. Mainstreamowe media również. W naszym kraju widać to po postawie polityków opozycji. Jej politycy przestali prosić Brukselę o interwencje w naszym kraju. Zniknął jej pomysł ulica i zagranica.zniknęli też piewcy postępu, równości, multikulti, otwartości. Gdzie teraz są? Gdzie ich otwarte granice?

Ktoś zapyta-ale co ma multikulti do obecnej pandemii? A to ma że są społeczeństwa całkowicie zblazowane, zdziecinniałe które swoim postępowaniem zagrażałyby innym. Widać to np. po włochach, francuzach czy angolach. Teraz szkodzą tylko sobie.... W sytuacji prawdziwego zagrożenia zawsze działa się instynktownie. Kryzys oddziela ziarno od plew i spuszcza powietrze z pustych, kłamliwych sloganów. Najpierw bezpieczeństwo swojej rodziny, swojego państwa. Na czas kryzysu naszym mottem musi być-państwa narodowe piękne i zdrowe!
Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zuberegg/cov...multikulti
Odpowiedz
(19-03-2020, 15:37 )robs napisał(a): [quote="Twardziel 123" pid='4025' dateline='1584555253']
Brawo Panie Czesławie powoli skrupulatnie do celu, solidarność przy Panu to pionki, którzy próbują zasługi Zarządu Głównego nszzfipw sobie przypisać, gdyby nie Pan z Zarządem Głównym byśmy byli daleko z tylu, bo solidarnosciowcy są ulozeni z przełożonymi i CZSW, przykładem jest okręg Koszalin. Przewodniczący solidarności pięknie o  pomocy f-szom się wypowiada a tylko swoim na polecenie przelozonych pomaga. Bajo

Twardzielu 123, gdyby Pan Czesław pisma słał rok temu, dostałby owacje na stojąco, a dzisiaj ... to łabędzi śpiew ZG NSZZFiPW.

Pewnie się do solidarności przepisales dlatego taki brzydki wpis napisałeś Big Grin
Odpowiedz
Brawo Panie Czesławie powoli skrupulatnie do celu, solidarność przy Panu to pionki, którzy próbują zasługi Zarządu Głównego nszzfipw sobie przypisać, gdyby nie Pan z Zarządem Głównym byśmy byli daleko z tylu, bo solidarnosciowcy są ulozeni z przełożonymi i CZSW, przykładem jest okręg Koszalin. Przewodniczący solidarności pięknie o  pomocy f-szom się wypowiada a tylko swoim na polecenie przelozonych pomaga. Bajo

Twardzielu 123, gdyby Pan Czesław pisma słał rok temu, dostałby owacje na stojąco, a dzisiaj ... to łabędzi śpiew ZG NSZZFiPW.

Pan Czesław w porozumieniu z Zarządem Głównym pisma do najwyższych osób w państwie śle. Są one rozsądne, o byt f-szy dba bo doświadczenie w tym ma. Co niektórzy kilka miesięcy temu powstali i już się z naszą władzą dogadali bo tylko o swój interes dbali bo im tak kazali.
Odpowiedz
Ludzie, czytam forum i ręce opadają. Sam czekałem na podwyżke każda złotówka do naszej pensji jest mile widziana, ale z racji tego co się dzieje w Polsce i na świecie to nawet o tych podwyzkach nie myślę i nawet na nie nie czekam. Ludzie umierają, choruja , jest stan zagrożenia epidemicznego a wy o pieniądzach. Wiem, pieniądze nam się należą bo były obiecane i na pewno będą, tylko teraz nie wiadomo kiedy i trzeba się pogodzić z tym że będziemy musieli sobie na nie poczekać.
Odpowiedz
(18-03-2020, 21:43 )Twardziel 123 napisał(a): Pewien d-ca pozegnanie zorganizował ale mało chetnych mial bo podp......al ale na odejście dyro po 13 latach służby 1200 dodatku mu dał ale pożegnanie olał, a z-ca nie przyjechał bo sie bał. Wiele tematów z wczesniejszych lat sluzby poruszano, ale miło się słuchało i niektóre rzeczy nagrano i zanotowano.
Jest takie królestwo Stare Borne. Królowie w owym królestwie zmieniają się dość często . Przeważnie to same spady które nie potrafią posługiwać się komputerem lub tacy którzy tylko to potrafią. Każdy z nich jest zainteresowany tylko napełnieniem jak najszybciej swoich worów na dukaty i inne kosztowności . Królestwo i jego poddani przecież nie zbiednieją. Biorą co swoje i uciekają z królestwa jeden nawet zabrał gołębia i niby utopił go na molo ale uwierzcie gołąb to tylko kropla w morzu . Nadworni woźnicy wiedzą duzo lecz muszą siedzieć cicho .Była wizytacja ze stolicy nazwa na 3 litery ale niestety musiała uszyć duży pled i schować wszystko pod niego bo wielu królów ich poddanych i królów którzy gdzie indziej panują zakuto by w dyby . Silna hierarchia rodzinna nie pozwala innym poddanym na zaistnienie .Uwczesny  Zastępca króla kontroluje wszystko obstawiając rodzinę jako swych doradców . Był kiedyś jeden Robin Hood ale skazano go na banicję . Rozkazano poddanym go przegonić bo świat za dużo się dowie . I takim to sposobem nowym Robinem został wybrany przez zastępcę króla rodzinny pan stres z tego samego królestwa.Krol i zastępca króla mają straż przyboczna . Szef straży przybocznej robi co mu każą zero własnego zdania . Ma on też silne koniugacje rodzinne w królestwie . Wywiadowcy jego porozstawiani są w każdym kącie królestwa . Sam on lubi często przebywać u szamanki z królestwa pierwszego . Jego strażnicy mało go interesują owa szamanka to całe jego życie .Całe szczęście dla tego królestwa że królowa łez jego ciotka opuszcza go niebawem. Człowiek który wiele złego zrobił dla królestwa . Jest Król taki który został królem dzięki temu że robił co chcieli napełniał im wory ale niestety jest teraz w lesie na banicji chodź powinien być zakuty w dyby .Całe królestwo mu pomagało ale poszedł za rodzinnym układem i tylko on musiał odejść . Jest też podkrolestwo Opatowskie . Rzadi tam podkról któremu poddani wykuwają wrota , inne potrzebne przedmioty dla latających pociech z których myto jest nie małe . Ten podkról dzięki temu podkrolestwu buduje swoje imperium poboczne i każdy przymyka oko ponieważ sporo wie o królach .

Wielu poddanych cierpiało bądź cierpi w tym królestwie a takich jak np pierwsze liczydło królestwa nie spotyka nic złego gdy jedzie karoca pod wpływem miodu pitnego i zatrzymują go rycerze . Król nie reaguje bo liczydło dużo wie . Odchodzi na banicję z workiem dukatów i nie zostaje ścięty . Otóż tak pił ten miód pitny może od szefa podkrolestwa i trwał . Pierwszy rozdział bajki dobiegł do końca . Cdn
Odpowiedz
Jest takie królestwo Stare Borne. Królowie w owym królestwie zmieniają się dość często . Przeważnie to same spady które nie potrafią posługiwać się komputerem lub tacy którzy tylko to potrafią. Każdy z nich jest zainteresowany tylko napełnieniem jak najszybciej swoich worów na dukaty i inne kosztowności . Królestwo i jego poddani przecież nie zbiednieją. Biorą co swoje i uciekają z królestwa jeden nawet zabrał gołębia i niby utopił go na molo ale uwierzcie gołąb to tylko kropla w morzu . Nadworni woźnicy wiedzą duzo lecz muszą siedzieć cicho .Była wizytacja ze stolicy nazwa na 3 litery ale niestety musiała uszyć duży pled i schować wszystko pod niego bo wielu królów ich poddanych i królów którzy gdzie indziej panują zakuto by w dyby . Silna hierarchia rodzinna nie pozwala innym poddanym na zaistnienie .Uwczesny Zastępca króla kontroluje wszystko obstawiając rodzinę jako swych doradców . Był kiedyś jeden Robin Hood ale skazano go na banicję . Rozkazano poddanym go przegonić bo świat za dużo się dowie . I takim to sposobem nowym Robinem został wybrany przez zastępcę króla rodzinny pan stres z tego samego królestwa.Krol i zastępca króla mają straż przyboczna . Szef straży przybocznej robi co mu każą zero własnego zdania . Ma on też silne koniugacje rodzinne w królestwie . Wywiadowcy jego porozstawiani są w każdym kącie królestwa . Sam on lubi często przebywać u szamanki z królestwa pierwszego . Jego strażnicy mało go interesują owa szamanka to całe jego życie .Całe szczęście dla tego królestwa że królowa łez jego ciotka opuszcza go niebawem. Człowiek który wiele złego zrobił dla królestwa . Jest Król taki który został królem dzięki temu że robił co chcieli napełniał im wory ale niestety jest teraz w lesie na banicji chodź powinien być zakuty w dyby .Całe królestwo mu pomagało ale poszedł za rodzinnym układem i tylko on musiał odejść . Jest też podkrolestwo Opatowskie . Rzadi tam podkról któremu poddani wykuwają wrota , inne potrzebne przedmioty dla latających pociech z których myto jest nie małe . Ten podkról dzięki temu podkrolestwu buduje swoje imperium poboczne i każdy przymyka oko ponieważ sporo wie o królach .
Wielu poddanych cierpiało bądź cierpi w tym królestwie a takich jak np pierwsze liczydło królestwa nie spotyka nic złego gdy jedzie karoca pod wpływem miodu pitnego i zatrzymują go rycerze . Król nie reaguje bo liczydło dużo wie . Odchodzi na banicję z workiem dukatów i nie zostaje ścięty . Otóż tak pił ten miód pitny może od szefa podkrolestwa i trwał . Pierwszy rozdział bajki dobiegł do końca . Cdn
Odpowiedz
(19-03-2020, 5:29 )MdR napisał(a):
(18-03-2020, 17:09 )Ciastko napisał(a): Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc

Na podwyżki nie ma co liczyć. Osobiście nie wierzę że w ogóle będą, może za rok dwa.. 212 mld na walkę z koronawirusem i podwyżki? Nie żartuj. Teraz nawet górnicy nie podskoczą (a potrafią) bo ludzie by ich zadeptali. Na podwyżki był czas w styczniu i lutym, zamiast tego spotykano się i uzgadniano to co miało być od kilku miesięcy uzgodnione.

O jakich 212 mld PLN mówisz? Czytałeś co to ma być za pomoc? Co ma na nią wchodzić, jakie będą koszty dla budżetu? Widzę, że kompletnie nie. Proponuję się dokształcić i nie mieszać w głowach innym f-szom.
Odpowiedz
[quote="Twardziel 123" pid='3958' dateline='1584218461']
Pan Okręgowy w HALI był od razu kontrolę zlecił, troszeczkę wykonczenia brakuje, ale papiery się uporządkuje. Oficjalne otwarcie i przecięcie wstęgi nastąpi niebawem.

Kierownictwo do Hali na kontrolę chodziło i tylko zdjecia sobie robiło , żeby ładnie na stronie sw govpl. wyglądało i było.
Odpowiedz
(15-03-2020, 19:51 )Twardziel 123 napisał(a): Kolejna hala z pompa otworzona, wstegi przecinają a w ZK Borne praca wre, a kierownictwo kawę pije, mieli 3 lata na znalezienie kontrahenta i podpisanie umowy. Hala rdzewieje i niszczeje. Ważniejsze było poniżanie podleglych funkcjonariuszy i pokazanie kto tam rzadzi. Program ,, PRACA WIĘŹNIÓW" realizowany pełną parą.

Specjalista gruba kasę  za wynagrodznie pobiera a ze skazanych nikt do pracy w hali się nie wybiera, a kierownik go w tym wspiera.
Odpowiedz
Pan Czesław w porozumieniu z Zarządem Głównym pisma do najważniejszych osób w państwie śle, są one rozsądne, o byt f-szy dba bo doswiadczenie ma. Co nie którzy kilka miesiecy temu powstali i juz sie z naszą władzą dogadali bo tylko o swoj interes dbali bo tak im kazali.
Odpowiedz
(19-03-2020, 15:33 )robs napisał(a):
(18-03-2020, 19:20 )Bob napisał(a): [quote="Ciastko" pid='4024' dateline='1584547751']
Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc
Kura starałam się teraz wyjaśnić spokojnie choć mnie zagotowałes max.
Masz średnie prawda?robisz  z nami, wiec powinieneś być ogarnięty prawda?
TO PO CO TAKIE TEKSTY TU WYPISUJESZ????
WIADOMO CO SIĘ DZIEJE I ŹE TO OSTATNIA SZANSA NA PODWYŻKI!
I to jeszcze w dniu gdy Pan Minister potwierdził że będą.
Tak ja ich szanuje po jak na razie SŁOWA DOTRZYMUJĄ.
[/quote
nie wiem jak się do ciebie zwracać, bo Bob to zdrobnienie od Roberta, ale napisałe (a) ś "... starałam się...", tak więc
kolego/koleżanko Bob, napisz proszę KTO DOTRZYMUJE SŁOWA I W JAKIM TEMACIE??? Wójcik tylko słodko gada, ale nic
z tego nie wynika. Napisz ile pkt z porozumienia zdołał wcielić w życie, sprawdź ile terminów z porozumienia zostało 
zawalonych i gdzie był wtedy twój wiceminister? Podwyżki można było uzgodnić dużo wcześniej (przynajmniej przygotować 
odpowiednie projekty rozporządzeń, a nie czekać na ostatnią chwilę), zanim pojawił się wirus z Chin.
Teraz nie czas na rozgrywki i zagrywki.Na walczenie o dodatki, nadgodziny-na to można trochę poczekać.Każdy z Was przecież widzi co się teraz dzieje.Szanowny Kolego ja osobiście bardzo dobrze pamiętam ja tamci chcieli nasze nabyte emki mundurowe zamienić na cywilne.Pamiętam teź jak ci bogacze z cygarami zwodzili nas do jesieni z podwyżkami które policja dostała wiosna.Łaskawie dali dopiero jak ZWIĄZEK wyszedł na ulicę.Pamieć ludzka jest taka krótka więc przypomnę:łaskawie dali bez wyrównania.
Na pewno byśmy sobie z tamtymi ponegocjowali.Było by "pieniędzy nie ma i nie będzie"
Odpowiedz
(19-03-2020, 5:29 )MdR napisał(a): [quote="Ciastko" pid='4024' dateline='1584547751']
Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc

Na podwyżki nie ma co liczyć. Osobiście nie wierzę że w ogóle będą, może za rok dwa.. 212 mld na walkę z koronawirusem i podwyżki? Nie żartuj. Teraz nawet górnicy nie podskoczą (a potrafią) bo ludzie by ich zadeptali. Na podwyżki był czas w styczniu i lutym, zamiast tego spotykano się i uzgadniano to co miało być 
Wszystkim którzy takie rzeczy tu wypisują powtarzam:
TERAZ JEST OSTATNIA CHWILA NA PODWYŻKI.
Jakie dwa lata?!następne będą za 20!!!
Tak to zawsze wyglądało w tej "służbie ostatniego wyboru"
Nie pozdrawiam tych co się tu w krety bawią!
Odpowiedz
(18-03-2020, 20:27 )Funkcjonariusz.SW napisał(a): Niestety w Służbie Więziennej wszystkich nie traktują jednakowo. Otóż administracja oraz stanowiska samodzielne nie mają płatnych nadgodzin. Mimo, że posiadali nadgodziny wypracowane od lipca do grudnia 2019 roku, to niestety wszystko zostało wyzerowane "na papierze". Sprzeciw funkcjonariuszy niestety na nic się zdał.. Ale tak problemu z nadgodzinami nie ma..... Dzięki "kreatywnej matematyce" nadgodziny wypracowane od lipca do grudnia zniknęły i nie należy się ekwiwalent pieniężny za nadgodziny.
Przykład z życia: Na koniec czerwca 2019r. miałem 500 nadgodzin. W lipcu i sierpniu byłem na wolnym w celu zbijania nadgodzin i zbiłem ich 300, więc powinno mi zostać 200 nadgodzin z tych "starych", gdyż nowych w nowym okresie nie wypracowałem żadnych. Później w okresie październik - grudzień 2019 wypracowałem 250 nowych nadgodzin. Rok powinienem zakończyć z liczbą 450 nadgodzin z czego 200 starych oraz 250 nowych "płatnych". Okazuje się, że dzięki kreatywnemu liczeniu dyrekcji i kadr mam 450 nadgodzin starych i 0 (zero) nowych "płatnych". Okazuje się, że na wolnym w lipcu i sierpniu byłem "a konto" z nowych nadgodzin (które de facto dopiero wyrobię...).
Czyż takie liczenie nie jest ewidentnie na niekorzyść funkcjonariusza?? Toż to jawne oszukiwanie w biały dzień, i to w służbie podległej Ministerstwu Sprawiedliwości!!!
Ale nikt z tym nic nie zrobi, temat zamieciony pod dywan. Najważniejsze, że nadgodziny płatne są w dziale ochrony, inne działy i stanowiska nieważne.
Inne działy teraz tylko na siłę wygania się na zbicie nadgodzin, byle tylko wyzerować i się nie tłumaczyć. Nieważne, że jest dużo zaległej roboty, że gasi się tylko duże pożary z uwagi na brak ludzi do pracy z różnych powodów. Nieważne też, że funkcjonariusz chciałby wolne w innym terminie, gdy np. ma coś zaplanowanego z rodziną lub jest ładna pogoda, ma iść teraz i koniec kropka. Nieważne potrzeby funkcjonariuszy. Takiej ściemy i obłudy jak teraz z nadgodzinami to nie było nigdy... Brak słów....
u nas też kierowcy i szefowie kuchni (DKW) mają po 100, 200 nadgodzin, ale był telefon z OISW żeby tego nie pokazywać, bo co powie minister i CZ.
Odpowiedz
(18-03-2020, 19:42 )Bob napisał(a): Jeśli ktoś tu robi krecią robotę to powinien być ban.Jestem pewien ze cezet bardzo uważnie czyta wszystkie te wpisy...
mam nadzieję, że ktoś w CZ czyta te posty i przekazuje DG. Tyle tylko, że czego złego by tu nie napisać o naszych przełożonych, to i tak spływa to po nich jak woda po kaczce.  Angry
Odpowiedz
(18-03-2020, 19:14 )Twardziel 123 napisał(a): Brawo Panie Czesławie powoli skrupulatnie do celu, solidarność przy Panu to pionki, którzy próbują zasługi Zarządu Głównego nszzfipw sobie przypisać, gdyby nie Pan z Zarządem Głównym byśmy byli daleko z tylu, bo solidarnosciowcy są ulozeni z przełożonymi i CZSW, przykładem jest okręg Koszalin. Przewodniczący solidarności pięknie o  pomocy f-szom się wypowiada a tylko swoim na polecenie przelozonych pomaga. Bajo

Twardzielu 123, gdyby Pan Czesław pisma słał rok temu, dostałby owacje na stojąco, a dzisiaj ... to łabędzi śpiew ZG NSZZFiPW.
Odpowiedz
(18-03-2020, 19:20 )Bob napisał(a): [quote="Ciastko" pid='4024' dateline='1584547751']
Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc
Kura starałam się teraz wyjaśnić spokojnie choć mnie zagotowałes max.
Masz średnie prawda?robisz  z nami, wiec powinieneś być ogarnięty prawda?
TO PO CO TAKIE TEKSTY TU WYPISUJESZ????
WIADOMO CO SIĘ DZIEJE I ŹE TO OSTATNIA SZANSA NA PODWYŻKI!
I to jeszcze w dniu gdy Pan Minister potwierdził że będą.
Tak ja ich szanuje po jak na razie SŁOWA DOTRZYMUJĄ.
[/quote
nie wiem jak się do ciebie zwracać, bo Bob to zdrobnienie od Roberta, ale napisałe (a) ś "... starałam się...", tak więc
kolego/koleżanko Bob, napisz proszę KTO DOTRZYMUJE SŁOWA I W JAKIM TEMACIE??? Wójcik tylko słodko gada, ale nic
z tego nie wynika. Napisz ile pkt z porozumienia zdołał wcielić w życie, sprawdź ile terminów z porozumienia zostało 
zawalonych i gdzie był wtedy twój wiceminister? Podwyżki można było uzgodnić dużo wcześniej (przynajmniej przygotować 
odpowiednie projekty rozporządzeń, a nie czekać na ostatnią chwilę), zanim pojawił się wirus z Chin.
Odpowiedz
(19-03-2020, 5:29 )MdR napisał(a):
(18-03-2020, 17:09 )Ciastko napisał(a): Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc

Na podwyżki nie ma co liczyć. Osobiście nie wierzę że w ogóle będą, może za rok dwa.. 212 mld na walkę z koronawirusem i podwyżki? Nie żartuj. Teraz nawet górnicy nie podskoczą (a potrafią) bo ludzie by ich zadeptali. Na podwyżki był czas w styczniu i lutym, zamiast tego spotykano się i uzgadniano to co miało być od kilku miesięcy uzgodnione.

Zalamka...
Odpowiedz
Podwyżki będą tak jak obiecali. Musieliby też nie wypłacić służbom podległym MSWiA, a zdeptać i tak już nie za wysokie morale tylu tysięcy funkcjonariuszy, tymbardziej niezbędnych do zapewnienia bezpieczeństwa państwa w czasie epidemii to byłoby jak strzał w kolano!
Odpowiedz
https://pomorska.pl/europosel-kosma-zlot...5-14866099
Podwyżki nam się należą jak psu micha kaszy!
Odpowiedz
(18-03-2020, 17:09 )Ciastko napisał(a): Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc

Na podwyżki nie ma co liczyć. Osobiście nie wierzę że w ogóle będą, może za rok dwa.. 212 mld na walkę z koronawirusem i podwyżki? Nie żartuj. Teraz nawet górnicy nie podskoczą (a potrafią) bo ludzie by ich zadeptali. Na podwyżki był czas w styczniu i lutym, zamiast tego spotykano się i uzgadniano to co miało być od kilku miesięcy uzgodnione.
Odpowiedz
Pewien d-ca pozegnanie zorganizował ale mało chetnych mial bo podp......al ale na odejście dyro po 13 latach służby 1200 dodatku mu dał ale pożegnanie olał, a z-ca nie przyjechał bo sie bał. Wiele tematów z wczesniejszych lat sluzby poruszano, ale miło się słuchało i niektóre rzeczy nagrano i zanotowano.
Odpowiedz
(18-03-2020, 17:09 )Ciastko napisał(a): Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc
Wydaję się, że mamy po podwyżkach. W dobie tego co się dzieje, Nasze podwyżki są przeznaczone na inne cele. Obym się mylił.
Odpowiedz
Nareszcie zaczynaja sie ograniczenia w jednostkach widzen i roznych nie potrzebnych zajec. Powini sie jeszcze wstrzymac z przyjeciami na 5 dni wyroku bo teraz cele przejsciowe stanowia powazne zagrozeni. Ale i tak brawo dyrekcji szkoda ze nie wszyscy dbaja o swoich ludzi tak jak w centrali nie przyjmujemy interesantow i dziekujeAle niektorzy z was mnie zaskakuja swiat wstrzymal oddech przez korona wirusa a niektorzy mysla o podwyzkach zal....
Odpowiedz
Pan Wójcik się myli w sprawie nadgodzin bo np. ja nie deklarowałem do 10.01.2020r. czy chce odebrać nadgodziny z minionego okresu czy chce za nie pieniądze fakt chodziłem na wolne we wrześniu tamtego roku bo sądziłem że spadają mi stare godziny a co w styczniu się okazało że nowych godzin mam zero do zapłaty zamiast 130bo zastępca były zastępca DG wymyślił sobie że najpierw lecą nadgodziny najświeższe do odbioru . Powtarzam żadnej deklaracji nie składałem w jakiej chce formie odebrać wypracowane nadgodziny bo w styczniu przedstawiono mi papier że mam zero nowych na koncie,starych nadal 500 za które może mi zapłacą za może (jak nie przepadną)20lat gdy na emkę będę szedł. Słowem oszukali nas najwyżsi przełożeni i nikt nie wmówi mi że jest inaczej kpina i tyle. Biorą nas f-szy za bandę debili do oszukiwania na wszystkim. A i jeszcze jedno te rozwiązania z dodatkami takimi jak w MSWiA dla kogo ja się pytam jak w mojej jednostce jest około 2 funkcjonariuszy co mają 25lat służby i więcej. Dodatki powinny być dla tych co mają 15lat służby aby ich zachęcić bo w SW ludzie odchodzą średnio przy wysłudze 15-17lat. Widzę w powyższym tekście dużo pytań i zero konkretnych odpowiedzi. Odpowiedzi wymijających
Odpowiedz
Niestety w Służbie Więziennej wszystkich nie traktują jednakowo. Otóż administracja oraz stanowiska samodzielne nie mają płatnych nadgodzin. Mimo, że posiadali nadgodziny wypracowane od lipca do grudnia 2019 roku, to niestety wszystko zostało wyzerowane "na papierze". Sprzeciw funkcjonariuszy niestety na nic się zdał.. Ale tak problemu z nadgodzinami nie ma..... Dzięki "kreatywnej matematyce" nadgodziny wypracowane od lipca do grudnia zniknęły i nie należy się ekwiwalent pieniężny za nadgodziny.
Przykład z życia: Na koniec czerwca 2019r. miałem 500 nadgodzin. W lipcu i sierpniu byłem na wolnym w celu zbijania nadgodzin i zbiłem ich 300, więc powinno mi zostać 200 nadgodzin z tych "starych", gdyż nowych w nowym okresie nie wypracowałem żadnych. Później w okresie październik - grudzień 2019 wypracowałem 250 nowych nadgodzin. Rok powinienem zakończyć z liczbą 450 nadgodzin z czego 200 starych oraz 250 nowych "płatnych". Okazuje się, że dzięki kreatywnemu liczeniu dyrekcji i kadr mam 450 nadgodzin starych i 0 (zero) nowych "płatnych". Okazuje się, że na wolnym w lipcu i sierpniu byłem "a konto" z nowych nadgodzin (które de facto dopiero wyrobię...).
Czyż takie liczenie nie jest ewidentnie na niekorzyść funkcjonariusza?? Toż to jawne oszukiwanie w biały dzień, i to w służbie podległej Ministerstwu Sprawiedliwości!!!
Ale nikt z tym nic nie zrobi, temat zamieciony pod dywan. Najważniejsze, że nadgodziny płatne są w dziale ochrony, inne działy i stanowiska nieważne.
Inne działy teraz tylko na siłę wygania się na zbicie nadgodzin, byle tylko wyzerować i się nie tłumaczyć. Nieważne, że jest dużo zaległej roboty, że gasi się tylko duże pożary z uwagi na brak ludzi do pracy z różnych powodów. Nieważne też, że funkcjonariusz chciałby wolne w innym terminie, gdy np. ma coś zaplanowanego z rodziną lub jest ładna pogoda, ma iść teraz i koniec kropka. Nieważne potrzeby funkcjonariuszy. Takiej ściemy i obłudy jak teraz z nadgodzinami to nie było nigdy... Brak słów....
Odpowiedz
Pisałem tu parę razy ze najważniejsze są podwyżki.Po co się tak pieklić o te nadgodziny???Mi jakoś przez te 22 lata nie płacili.Zresztą wielu (ja też)woli sobie zamiast tych groszy być pół roku na wolnym.
Osobiście jestem pewien że to ostatnia szansa na podwyżki.
nie mam złudzeń, że nasz największy argument to wybory.
/o swoich ludziach powiedzieć źe są z "ostatniego wyboru"/nie,no KLASA.
Odpowiedz
Jeśli ktoś tu robi krecią robotę to powinien być ban.Jestem pewien ze cezet bardzo uważnie czyta wszystkie te wpisy...
Odpowiedz
(18-03-2020, 17:09 )Ciastko napisał(a): Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc
Kura starałam się teraz wyjaśnić spokojnie choć mnie zagotowałes max.
Masz średnie prawda?robisz  z nami, wiec powinieneś być ogarnięty prawda?
TO PO CO TAKIE TEKSTY TU WYPISUJESZ????
WIADOMO CO SIĘ DZIEJE I ŹE TO OSTATNIA SZANSA NA PODWYŻKI!
I to jeszcze w dniu gdy Pan Minister potwierdził że będą.
Tak ja ich szanuje po jak na razie SŁOWA DOTRZYMUJĄ.
Odpowiedz
Brawo Panie Czesławie powoli skrupulatnie do celu, solidarność przy Panu to pionki, którzy próbują zasługi Zarządu Głównego nszzfipw sobie przypisać, gdyby nie Pan z Zarządem Głównym byśmy byli daleko z tylu, bo solidarnosciowcy są ulozeni z przełożonymi i CZSW, przykładem jest okręg Koszalin. Przewodniczący solidarności pięknie o pomocy f-szom się wypowiada a tylko swoim na polecenie przelozonych pomaga. Bajo
Odpowiedz
Widmo koronawirus przycmilo temat podwyzek.. cos czuje ze zostana one zamrozone... A tym bardziej do Swiat nie ma co liczyc
Odpowiedz
(18-03-2020, 12:58 )Szeregowy napisał(a): BRAWO BRAWO!!!!!!!! MINISTRZE WÓJCIK!!!!!!!Nadgodziny odbiorę za jakieś 15-17 lat mam ich około 700 tych niepłatnych?????? ła hahahahahahahahahahaha .....widać jacy jesteście zakłamani!!!! generał naopowiadał bzdur, Min. Wójcik łyka jak młody pelikan!!!! Federowicz wypowiada się na temat przyjęć nowych F-szy do SW cyt.,,zauważamy pewne problemy z przyjęciem nowych kandydatów!!! Dziadosz jeszcze nie ma zarzutów za wypadek ze skutkiem śmiertelnym, a nowy Z-ca już pręznie działa na swój nieuchronny koniec!!!! Tyle w temacie!!!! Koronawirus w jednostkach, a oni dają kombinezony malarskie, płynów do dezynfekcji rąk brak, maseczki malarskie na twarz!!!!

Oni po prostu żyją w innej rzeczywistości - niestety.
Odpowiedz
BRAWO BRAWO!!!!!!!! MINISTRZE WÓJCIK!!!!!!!Nadgodziny odbiorę za jakieś 15-17 lat mam ich około 700 tych niepłatnych?????? ła hahahahahahahahahahaha .....widać jacy jesteście zakłamani!!!! generał naopowiadał bzdur, Min. Wójcik łyka jak młody pelikan!!!! Federowicz wypowiada się na temat przyjęć nowych F-szy do SW cyt.,,zauważamy pewne problemy z przyjęciem nowych kandydatów!!! Dziadosz jeszcze nie ma zarzutów za wypadek ze skutkiem śmiertelnym, a nowy Z-ca już pręznie działa na swój nieuchronny koniec!!!! Tyle w temacie!!!! Koronawirus w jednostkach, a oni dają kombinezony malarskie, płynów do dezynfekcji rąk brak, maseczki malarskie na twarz!!!!
Odpowiedz
(17-03-2020, 21:23 )gość1 napisał(a): Mam pytanie czy u was w jednostkach też jest tak dużo zawieszonych stanowisk? u nas na 8 godzin było dwóch starszych oddziałowych, dwóch doprowadzających, d-ca konwoju i konwojent. Teraz jest dwóch st. oddziałowych i jeszcze z 12 godz. zawiesili rezerwę


Tak nakazał likwidować nadgodziny pewien gibon z płaskim nosem!!!
Odpowiedz
Ja się zastanawiam jak jest sens wstrzymywania widzen czy zajęć na świetlicach jeżeli dalej są spacery, a wychowawcy wizytuja codziennie cele i krążą po całej jednostce.
Odpowiedz
(17-03-2020, 12:41 )predator napisał(a): ,,W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego wirusem wywołującym chorobę COVID-19, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, wstrzymano przyjmowanie interesantów przez Centralny Zarząd Służby Więziennej w Warszawie od dnia 17 marca 2020 r.""
Co to ma znaczyć?Przed wirusem się ukrywają?Nasi najwięksi przełożeni  czsw  z  dyrektorkiem generalnym SW mają nas w ciemnej d.......Gdzie oni mają jaja?Brakiem konkretnych poleceń i decyzji narażają nas  i nasze  rodziny na chorobę a nawet w skrajnych przypadkach śmierć a sami chowają się w zaciszu gabinecików. Przesyłają do jednostek dziwne niejednoznaczne pisma  dotyczące widzeń , tak sformułowane aby jak najdalej oddalić od siebie odpowiedzialność. Dyrektor Gen. wraz z całym czsw ,jesteście w naszych oczach żałośni.Brak decyzyjności powala na kolana .Ciekawe kogo teraz DG zacznie zwalniać aby przyspawać się jeszcze bardziej do fotela.A mieć szacunek u podległych zwykłych funkcjonariuszy trzeba coś sobą prezentować. Czsw  ,DG.Oisw
to jakby inne  światy Służby Więziennej. Bezprawnie kręcicie Naszymi nadgodzinami,na każdym kroku i w każdej sytuacji podkreślacie swoją wyższość i nie omylność raz pogardę w stosunku do podległych zwykłych funkcjonariuszy faktycznie pracujących z osadzonymi.

https://www.sw.gov.pl/aktualnosc/central...teresantow

jak przeczytałem to co napisałeś, to myślałem że to fake news, ale wszedłem na stronę CZSW i ... faktycznie. 
K...a to już nie są jaja, to żarty z nas wszystkich. Rzecznik DG chwali się że w 100 jednostkach wstrzymano widzenia, ale jednostek jest 142. Moje pytanie, czy w pozostałych jednostkach nie ma zagrożenia epidemiologicznego? Czy tamci funkcjonariusze są uodpornieni na wirusa? Dla własnego bezpieczeństwa, nie czekajcie aż się nad wami zlitują, widzeniowi do lekarza, jak dyrektor boi się przełożonych, to niech sam prowadzi widzenia. 
Drastycznie, ale skutecznie. Pomyślcie o waszych rodzinach, bo przełożeni w W-wie o swoich myślą, wstrzymując przyjmowanie interesantów.
Odpowiedz
(17-03-2020, 19:46 )Twardziel 123 napisał(a):
(17-03-2020, 17:48 )Administrator napisał(a): [quote="hansieru" pid='4009' dateline='1584463057']
[quote="Administrator" pid='4007' dateline='1584456219']
[quote="szfager" pid='4002' dateline='1584442574']
Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba

W AŚ w Szczecinie również widzenia wstrzymane. Sytuacja na bieżąco się zmienia.

Teraz koledzy koleżanki popatrzcie i sobie informację podczas przyjęcia sluzby przekażcie, zwłaszcza wychowawcy, oddziałowi jak nasi dyrektorzy, kierownictwo i pozostali f-sze z administracji siedzacy w swoich pokoikach w administracji beda przychodzili do oddziałów, na rozmowy ze skazanymi, na wizytacje cel na inspekcje, kontrole itd, Ci co beda robili to tak jakby sie nic sie nie stalo sa z nami, ale tych, ktorych nie zobaczycie albo przez telefon lub okno sie zapytaja czy jest wporzo a podejrzewam, że będzie ich 95 %, to zwykli cieniarze a nie Nasi przełożeni. Bajo
Jaki argument jest przytaczany gdy ktoś pyta dlaczego nie we wszystkich jednostkach są wstrzymane widzenia i praca zewnętrzna? Co pewnie że obawa o bunt
Odpowiedz
Pewien starszy oddz. nasz związek popierał na zebraniach głośno głos zabierał, ale jak kiero nogą tupnol i ankietę solidarności mu dano od razu ja podpisano, powodzenia życzę Panie Sł.,,WSTYD".
Odpowiedz
Mam pytanie czy u was w jednostkach też jest tak dużo zawieszonych stanowisk? u nas na 8 godzin było dwóch starszych oddziałowych, dwóch doprowadzających, d-ca konwoju i konwojent. Teraz jest dwóch st. oddziałowych i jeszcze z 12 godz. zawiesili rezerwę
Odpowiedz
(17-03-2020, 17:48 )Administrator napisał(a): [quote="hansieru" pid='4009' dateline='1584463057']
[quote="Administrator" pid='4007' dateline='1584456219']
[quote="szfager" pid='4002' dateline='1584442574']
Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba

W AŚ w Szczecinie również widzenia wstrzymane. Sytuacja na bieżąco się zmienia.

Teraz koledzy koleżanki popatrzcie i sobie informację podczas przyjęcia sluzby przekażcie, zwłaszcza wychowawcy, oddziałowi jak nasi dyrektorzy, kierownictwo i pozostali f-sze z administracji siedzacy w swoich pokoikach w administracji beda przychodzili do oddziałów, na rozmowy ze skazanymi, na wizytacje cel na inspekcje, kontrole itd, Ci co beda robili to tak jakby sie nic sie nie stalo sa z nami, ale tych, ktorych nie zobaczycie albo przez telefon lub okno sie zapytaja czy jest wporzo a podejrzewam, że będzie ich 95 %, to zwykli cieniarze a nie Nasi przełożeni. Bajo
Odpowiedz
(17-03-2020, 17:48 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 17:37 )hansieru napisał(a):
(17-03-2020, 15:43 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 11:56 )szfager napisał(a): Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba

W AŚ w Szczecinie również widzenia wstrzymane. Sytuacja na bieżąco się zmienia.
Czekamy na Piotrków
Odpowiedz
(17-03-2020, 17:48 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 17:37 )hansieru napisał(a):
(17-03-2020, 15:43 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 11:56 )szfager napisał(a): Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba
Dzięki

W AŚ w Szczecinie również widzenia wstrzymane. Sytuacja na bieżąco się zmienia.
Odpowiedz
Witam, a co z faktem ciągłego więzienia na tzw kółkach, wożenia przewożenia, konwojów, policyjnych itp itd. Czy nikt tego nie widzi nie mówi ludzie, co z tego ze cywile nie wchodzą jak wozimy dalej naszych milusińskich na konsultacje, badania itd itp. czyżby możliwość zarażenia już nie istniała, patologi i proforma albo brak ludzi odpowiedzialnych - DECYZJA RZĄDU ,,OGRANICZYĆ DO MINIMUM". A MY DALEJ SWOJE NO BO JAK PRZECIEŻ MUSI TRAFIĆ NA KONSULTACJE.......... E TAM DO DUPY...........
Odpowiedz
(17-03-2020, 12:37 )Człowiek z lasu napisał(a):
(17-03-2020, 9:43 )olee napisał(a): Projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wielokrotności kwoty bazowej, stanowiącej przeciętne uposażenie funkcjonariuszy Służby Więziennej już mamy a gdzie kolejny projekt ?.

Obawiam się że teraz z wiadomych przyczyn, że podwyżki i wypłata nadgodzin zejdzie na drugi plan.
Faktycznie człowiek z lasu ..... co do podwyżek, się nie wypowiem, jednak wypłata za nadgodziny do końca marca... ustawa o SW Art. 195b
Odpowiedz
(17-03-2020, 17:37 )hansieru napisał(a):
(17-03-2020, 15:43 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 11:56 )szfager napisał(a): Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba

W AŚ w Szczecinie również widzenia wstrzymane. Sytuacja na bieżąco się zmienia.
Odpowiedz
(17-03-2020, 15:43 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 11:56 )szfager napisał(a): Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie
AŚ Szczecin nie???? Pewnie praca też nie wstrzymana.... Super 
Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba
Odpowiedz
(17-03-2020, 15:30 )Administrator napisał(a):
(17-03-2020, 12:41 )jasiu-83 napisał(a): ZK Sieraków Śląski wstrzymana praca zewnętrzna co do widzeń na razie bez zmian.

Nie prawda. Proszę zapoznać się z komunikatem. Komunikat

W takim razie przepraszam ale moja wiedza była nieaktualna.
Odpowiedz
(17-03-2020, 11:56 )szfager napisał(a): Administrarorze podaj jednostki w których wstrzymano widzenia, jeśli nie masz takich informacji to wy forumowicze piszcie

Proszę:
OISW Białystok- AŚ Białystok, AŚ Suwałki OISW Bydgoszcz- ZK nr 2 Grudziądz, ZK Włocławek OISW Gdańsk - AŚ Gdańsk, ZK Gdańsk-Przeróbka, ZK Kwidzyń, ZK Sztum OISW Katowice -AŚ Bytom, AŚ KatowiceAŚ Sosnowiec, ZK Cieszyn, ZK Racibórz OISW Koszalin - ZK Czarne, ZK KoszalinZK Stare Borne, ZK Wierzchowo OISW Kraków - AŚ Kraków, ZK Kraków-Nowa Huta, ZK Tarnów, ZK Wadowice OISW Lublin -ZK Biała Podlaska, ZK ChełmZK HrubieszówZK Opole Lubelskie, ZK Włodawa OISW Łódź - AŚ Łódź, ZK ŁowiczZK nr 1 Łódź, ZKSieradz OISW Olsztyn - ZK Barczewo OISW Opole - ZK Sierakowice Śląskie, AŚ Opole, ZK Brzeg, ZK Kluczbork, ZK Nysa OISW Poznań - AŚ Ostrów Wlkp. AŚ Poznań, AŚ Zielona Góra, ZK Rawicz, ZK Wronki OISW Rzeszów - ZK Dębica, ZK Jasło, ZK Łupków, ZK Medyka, ZK Przemyśl, ZK Rzeszów, ZK Uherce Mineralne OISW Szczecin - ZK Goleniów, ZK Gorzów Wlkp. ZK Nowogard, ZK Stargard OISW Warszawa - AŚ Grójec, AŚ Radom, AŚ Warszawa Białołęka, AŚ Warszawa Służewiec, ZK Siedlce, ZK Żytkowice OISW Wrocław - AŚ Jelenia Góra, AŚ Świdnica, AŚ Wrocław, ZK Głogów, ZK Strzelin, ZK nr 1 Wrocław, ZK nr 2 Wrocław, ZK Zaręba
Odpowiedz
(17-03-2020, 12:41 )jasiu-83 napisał(a): ZK Sieraków Śląski wstrzymana praca zewnętrzna co do widzeń na razie bez zmian.

Nie prawda. Proszę zapoznać się z komunikatem. Komunikat
Odpowiedz
ZK Sieraków Śląski wstrzymana praca zewnętrzna co do widzeń na razie bez zmian.
Odpowiedz