Na topie jest koronowirus więc mam pytanie - dlaczego osoby odwiedzajace nie są weryfikowane pod tym kontem w żaden sposób? Nie ma żadnej informacji na bramie, nikt nie pyta osoby wchodzace na odwiedzimy, osadzeni wychodzą do placówek medycznych do pracy jakby nigdy nic, konwojeci w konwojach stałych w szpitalach zabezpieczni w,, gejsze,, oby wystarczyły na wirus i panikę
Odpowiedz
(02-03-2020, 22:39 )Twardziel 123 napisał(a):
(02-03-2020, 20:18 )obserwer napisał(a): [quote="Twardziel 123" pid='3781' dateline='1583095805']
Pytanie z innej beczki jak to kolega wcześniej taki tytuł napisał czy dyrekcja lub kierownicy leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.


Świetne pytanie. Osoby leczące się  u psychiatry zarządzają innymi ludźmi. KOSZMAR !!!!!!!!! Wojskowe Służby Informacyj...oj. nie będę kończył
Ale. Jak Pan Patryk nie zauważył pajęczych nepotycznych patologii rodzinnych w podległej mu służbie ??????.


Szkoda, że odszedł do europarlamentu, bo w tej chwili co niektórzy w piwnicy by pili a niektórzy, Smile  kominy czyścili.

Akurat on nie interesował się nami. A przepraszam wprowadził program praca więźniów którym to NIK powycierał podłogę. Odwiedzil kilka zakładów i zrobiono mu kilka zdjęć. Co zmieniło się w życiu szeregowego fusza za jego czasów? Nawet nie wyszedł do nas podczas protestów.
Odpowiedz
Witam. Nigdy nie pisałem ale chyba czas najwyższy zacząć.

Jestem wkur.... ale od początku.

Służę w ZK w CZARNEM od około 20 lat - obecnie jako st oddziałowy, podoficer. Nigdy nie byłem karany, postrzegany jestem jako osoba pracowita, dyspozycyjna i sumienna + i tak jest w rzeczywistości.

Podsumowując za powyższe mam dodatek służbowy w kwocie około 550 zł. Zaznaczam, że nigdy się nie prosiłem o podwyższenie. Raz zapytałem czy jest nie za niski i otrzymałem odpowiedź że mam się tym cieszyć – bo mam jeden z najwyższych w DO na moim stanowisku.



I się cieszyłem ale już nie!!!



Dowiedziałem się, że z-cy dyrektora, ze stopniem kpt./ por. ze stażem w przedziale około 12-16 lat, mają dodatek służbowy w kwocie prawie 2000 zł.

To jest sprawiedliwość. Dodatek służbowy to nie jest dodatek stażowy ani dodatek za stanowisko. Zakładając, że ja i z-cy dyrektora pracujemy na podobnym poziomie – a tak jest choć ja to wylewam wodę z butów po służbie a np. jeden/a z z-ców miała dziurę w kanapie od siedzenia. Przez funkcjonariuszy te osoby które tam siedziały i chichrały do tej pory nazywane są kanapowcami – tak na marginesie.



Ale do szczegółów podam kilka cyfr:



Grupa zaszeregowania z-cy dyr w jednostce pow 600 osadzonych to : 29 czyli 4519 zł + stopień służbowy kpt. 1689 = daje nam to 6049.

Dodatek do tego może wynieść do 50% w/w sumy – Czyli Państwo z-cy mają dodatek w wysokości prawie 2000 zł to wychodzi im około 32%.



Teraz ja:



Grupa zaszeregowania st. oddziałowy to : 8 czyli 2953 zł + stopień służbowy st. sierż. 1151 = daje nam to 4104 zł.

Dodatek do tego może wynieść do 50% w/w sumy – Czyli JA mam dodatek w wysokości około 550 zł to wychodzi mi około 13,5 %.



Teraz porównajmy procenty: z-cy dyr 32% a ja 13,5% -jest różnica?



Czy z tego wynika, że pomimo wzorowej opinii służbowej, dużego zaangażowania w służbę i wysoka dyspozycyjność oraz dużego jak na ten moment stażu pracy w porównaniu z z-cami dyrektora pracuję o ponad 50% gorzej? Bo w końcu o tyle mam niższy dodatek.

Proszę o to aby związki przyjrzały się sprawie.

Proszę o odpowiedź.

To nie jest budujące Panie i Panowie przełożeni a na pewno nie jest uczciwe czy tam jak to woli sprawiedliwe.



Sorrry to wg OISW i DG jest ok im się po prostu to należy? Tak?



I jeszcze jedno Pan Dyr. Zwany Brzozą jak odszedł na emkę dostał dodatek 50%.

A mi osobiście z wielka łachą ta sama osoba proponował podniesienie do 32%.

Było to z jego starony bardzo ale to bardzo uczciwe. Wzór do naśladowania....... Człowiek uczciwy i sprawiedliwy.



Bardzo zachęcające co nie? I to poprawia atmosferę, ale jest ok: Wszyszcy są równi ale świnie są równiejsze – cytując klasyka......
Odpowiedz
Co z naszymi podwyżkami? Milicja, SG, strażacy są  już uwzględnieni.....
Odpowiedz
"...Rząd zajmie się we wtorek projektami rozporządzeń umożliwiających podwyżkę dla funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, straży granicznej i SOP w przeciętnej wysokości 500 zł miesięcznie. Zmiana stanowi realizację porozumienia ze związkami zawodowymi z listopada 2018 r."
Zastanawiam się po co są zamieszczane informacje na ten temat, ani to nas nie dotyczy, ani to nasze porozumienie? Przez takie wpisy, poziom frustracji funkcjonariuszy SW z pewnością nie spadnie. Jedyne wytłumaczenie jest takie, że nie mamy się czym pochwalić w tym temacie. Zawsze na końcu, zawsze nie zauważeni, służba widmo. Ale co się dziwić, jacy ministrowie odpowiedzialni za SW, jacy przełożeni w CZSW, tak nas postrzega rząd PIS.
Odpowiedz
(03-03-2020, 8:52 )olee napisał(a): Podwyżki w służbach mundurowych. Rząd we wtorek zajmie się projektem

https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-...27CssUplgE

To są rozporządzenia służb podległych MSWiA. Naszym się zajmą może w przyszły wtorek lub za dwa tygodnie ¯\_(ツ)_/¯
Odpowiedz
(02-03-2020, 22:38 )Wtff napisał(a):
(02-03-2020, 7:33 )olee napisał(a): Witam. Czy to prawda że do końca Marca mają zapłacić za nadgodziny?

Nie, nie jest to prawda. Człowieku przez ostatni rok siedziałeś w dziurze w ziemi? Poczytaj ustawę i zobacz kiedy maja czas na wypłacenie tego i nie dubluj w nieskończoność tych samych pytań.


Art. 195b. Rekompensata pieniężna w zamian za ponadnormatywny czas służby

1. Rekompensata pieniężna, o której mowa w [b]art. 193[/b] świadczenia pieniężne funkcjonariuszy ust. 1 pkt 7, za jedną godzinę służby stanowi 1/172 miesięcznego uposażenia zasadniczego wraz z dodatkami o charakterze stałym należnego funkcjonariuszowi na stanowisku zajmowanym w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego, o którym mowa w [b]art. 121[/b] wymiar czasu służby ust. 1, lub w ostatnim dniu służby za każdą godzinę służby przekraczającą normę, o której mowa w [b]art. 121[/b] wymiar czasu służby ust. 1. Łączny czas służby przekraczający normę w danym okresie rozliczeniowym zaokrągla się w górę do pełnej godziny.
2. Należną rekompensatę pieniężną, o której mowa w [b]art. 193[/b] świadczenia pieniężne funkcjonariuszy ust. 1 pkt 7, wypłaca się do końca kwartału następującego po okresie rozliczeniowym, lecz nie później niż do dnia ustania stosunku służbowego funkcjonariusza.
3. Rekompensatę pieniężną, o której mowa w [b]art. 193[/b] świadczenia pieniężne funkcjonariuszy ust. 1 pkt 7, należną zmarłemu lub zaginionemu funkcjonariuszowi wypłaca się jego małżonkowi lub członkom rodziny uprawnionym do policyjnej renty rodzinnej. Wypłata rekompensaty pieniężnej następuje niezwłocznie po wydaniu rozkazu personalnego o wygaśnięciu stosunku służbowego.


Kolor niebieski dotyczy pozostajacych w służbie
Kolor czerwony dotyczy konczacych słuzbę przed końcem okresu kiedy to SW ma czas do wypłaty za nadgodziny, odchodzisz w lutym na emkę to dostajesz kase w lutym a nie na koniec marca

Pozdrawiam tych co nie siedzieli ostatni rok w dziurze w ziemi a i tak guano wiedzą
Odpowiedz
(03-03-2020, 10:31 )rybak napisał(a): Tak to prawda. Do 31.03.2020 mają zostać wypłacone, wypracowane nadgodziny. 

(02-03-2020, 22:38 )Wtff napisał(a):
(02-03-2020, 7:33 )olee napisał(a): Witam. Czy to prawda że do końca Marca mają zapłacić za nadgodziny?

Nie, nie jest to prawda. Człowieku przez ostatni rok siedziałeś w dziurze w ziemi? Poczytaj ustawę i zobacz kiedy maja czas na wypłacenie tego i nie dubluj w nieskończoność tych samych pytań.

Kolego Rybak, rozwiej wszelkie watpliwości, i podaj ten termin
Odpowiedz
(03-03-2020, 10:17 )andzejsw napisał(a):
Panie Administratorze jak tam po spotkaniu kierownictwa SW w Popowie z dnia 2.03.2020 Huh Time


Nikt nie zapytał ministra co z nowelizacja Ustawy o SW....tak Związki walczyły o ten projekt potem radość że udało się z CZtem i DG dojść do porozumienia i co? I cisza...... Jak kamień wodę
Odpowiedz
Wchodzę na stronę Związków Zawodowych Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. I czytam "Rząd zajmie się we wtorek projektami rozporządzeń umożliwiających podwyżkę dla funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, straży granicznej i SOP". Acha fajnie mają. Dalej czytam
"Rząd na wtorkowym posiedzeniu ma omówić projekty czterech rozporządzeń w sprawach wielokrotności kwoty bazowej stanowiącej przeciętne uposażenie funkcjonariuszy czterech służb". No i dalej czytam
"Projekt opracowany został w związku z podpisanym w dniu 8 listopada 2018 r. porozumieniem pomiędzy ministrem MSWiA oraz stroną społeczną reprezentowaną przez przedstawicieli związków zawodowych zrzeszających funkcjonariuszy służb resortu spraw wewnętrznych i administracji. " I myślę sobie przecież ja jestem funkcjonariuszem Służby Więziennej podległej Ministrowi Sprawiedliwości. A tam dalej , że Pan Brudziński, że MSWiA bla bla bla. Po co to wklejać?????? Prawdopodobnie to dotyczy także SW ( chyba) , ale na naszej stronie nie pisze się o nas, tylko o służbach podległych MSWiA. Jesteśmy jak YETI.
Odpowiedz
A moze by tak wprowadzili zakaz odwiedzin w zwiazku z koronawirusem?
Odpowiedz
(03-03-2020, 8:52 )olee napisał(a): Podwyżki w służbach mundurowych. Rząd we wtorek zajmie się projektem

https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-...27CssUplgE

Tak, "(…) podwyżkę dla funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, straży granicznej i SOP (…)"
Odpowiedz
Panie Administratorze jak tam po spotkaniu kierownictwa SW w Popowie z dnia 2.03.2020 Huh Time
Odpowiedz
Podwyżki w służbach mundurowych. Rząd we wtorek zajmie się projektem

https://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-...27CssUplgE
Odpowiedz
Co dzieje się z nowelą naszej ustawy.Tylko nie wciskajcie kitu że zarząd związków w Warszawie nic nie wie.Zarząd w dziwny sposób milczy a potem wielkie zdziwienie że solidarność rośnie w siłę.Trochę więcej otwartości i współpracy z dołami związkowymi,a nie wojenki podjazdowe.Esencją związków nie są wszelakie zarządy ale zwykli funkcjonariusze należący do związku .Może więcej otwartości w stosunku do tych funkcjonariuszy.Potem zarząd jest zdziwiony jak jest podejrzewany o układanie się z czsw.
Odpowiedz
(02-03-2020, 8:52 )Listopadowy Gość napisał(a):
(28-02-2020, 5:19 )Człowiek z lasu napisał(a):
(27-02-2020, 16:38 )Wiktorplutonowy napisał(a): Panie Administratorze dla wszystkich jest jasne, że wypłata podwyżek będzie możliwa dopiero po podpisaniu budżetu, ale rozporządzenia powinny być już procedowane. W poprzednich latach obserwowaliśmy postępy prac na RCL i każdy mniej więcej wiedział na jakim są etapie. A w tym roku dziwna cisza. Nie mamy podglądu na żadne projekty. O co chodzi? (o_O).

Panie Adminie proszę o ustosunkowanie się to postu kolegi, wszyscy czekamy na odpowiedź, na jakieś informacje!!!

Administratorze, 
na pewno każdy chciałby już zobaczyć, jak wyglądają te rozporządzenia.. jak na razie widzieliśmy tylko informację o wzroście wskaźnika - dzięki użytkownikowi forum. 
Pytanie również, co się dzieje z nowelizacją Ustawy o SW?



Również czekam na odpowiedź dotyczącą nowelizacji Ustawy o SW... Ale bezskutecznie... Kiedyś administrator napisał że trwają prace żeby nowelizacja weszła na drogę legistlacyjna ale później cisza.... Było i zniknęło podejrzewam że temat będzie zakopany zapominany
Odpowiedz
(02-03-2020, 20:18 )obserwer napisał(a): [quote="Twardziel 123" pid='3781' dateline='1583095805']
Pytanie z innej beczki jak to kolega wcześniej taki tytuł napisał czy dyrekcja lub kierownicy leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.


Świetne pytanie. Osoby leczące się  u psychiatry zarządzają innymi ludźmi. KOSZMAR !!!!!!!!! Wojskowe Służby Informacyj...oj. nie będę kończył
Ale. Jak Pan Patryk nie zauważył pajęczych nepotycznych patologii rodzinnych w podległej mu służbie ??????.

Szkoda, że odszedł do europarlamentu, bo w tej chwili co niektórzy w piwnicy by pili a niektórzy, Smile  kominy czyścili.
Odpowiedz
(02-03-2020, 7:33 )olee napisał(a): Witam. Czy to prawda że do końca Marca mają zapłacić za nadgodziny?

Nie, nie jest to prawda. Człowieku przez ostatni rok siedziałeś w dziurze w ziemi? Poczytaj ustawę i zobacz kiedy maja czas na wypłacenie tego i nie dubluj w nieskończoność tych samych pytań.
Odpowiedz
(02-03-2020, 21:15 )Administrator napisał(a): [quote="500minus" pid='3778' dateline='1583014726']
[quote="Administrator" pid='3776' dateline='1583002562']
[quote="bolo" pid='3773' dateline='1582974581']
PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???



Jak się tylko upewnię to odpowiem.


Stawka z dnia 31.12.2019.

Dokładnie tak jak już wcześniej było już napisane, czyli nadgodziny są wypracowane za okres od 1 lipca do 31 grudnia 2019 r. i za ten okres, czyli przed podwyżką będzie zapłacone, ponieważ podwyżka będzie obowiązywać od 1 stycznia 2020 r.

Z nadgodzinami to robią nas na szaro bo jak można liczyć nadgodziny wcześniejsze i teraźniejsze powinno być wypłacone i zaczynamy na czysto, a nie za to ci zaplace, a za to masz wolne ŚMIECH na sali.
Odpowiedz
(02-03-2020, 21:15 )Administrator napisał(a): [quote="500minus" pid='3778' dateline='1583014726']
[quote="Administrator" pid='3776' dateline='1583002562']
[quote="bolo" pid='3773' dateline='1582974581']
PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU??
Jak się tylko upewnię to odpowiem
Stawka z dnia 31.12.2019.....

Dokładnie tak jak już wcześniej było już napisane, czyli nadgodziny są wypracowane za okres od 1 lipca do 31 grudnia 2019 r. i za ten okres, czyli przed podwyżką będzie zapłacone, ponieważ podwyżka będzie obowiązywać od 1 stycznia 2020 r.

Idź się zapytać kadrowej i pierwszego ochrony, oni zawsze dobrze Ci wylicza, żeby było na ich korzyść, bo później słone nagrody wezmą Big Grin .
Odpowiedz
[quote="robs" pid='3786' dateline='1583139214']
Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rady Ministrów pojawił się w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wielokrotności kwoty bazowej, stanowiącej przeciętne uposażenie funkcjonariuszy Służby Więziennej
Oczekiwanym efektem podwyższenia przeciętnego uposażenia funkcjonariuszy Służby Więziennej będzie podwyższenie uposażeń funkcjonariuszom, co korzystnie wpłynie na zmniejszenie rotacji kadr w Służbie Więziennej i podniesienie poziomu satysfakcji zawodowej z tytułu pełnionej służby.
ZAKLINANIE RZECZYWISTOŚCI, ŻADNA PODWYŻKA NIE POWSTRZYMA F-SZY PRZED ODEJŚCIEM ZE SŁUŻBY, JEŻELI NIE ZMIENI SIĘ PODEJŚCIE PRZEŁOŻONYCH. WICEMINISTER WÓJCIK POJĘCIA NIE MA O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI W SW.
NA PRZYKŁADZIE JEDNOSTEK Z OISW SZCZECIN - KTO MÓGŁ JUŻ ODSZEDŁ, NIE CZEKAJĄC NA PODWYŻKI I DALSZE OBIETNICE. OBIECANKI CACANKI ;-)

Teraz może być tylko lepiej, bo odszedł dowodzący, co OISW Koszalin prawie utopil jak to mawiał jego następca jak opuszczał jednostkę podstawową, okręt już tonie.
Odpowiedz
(29-02-2020, 23:18 )500minus napisał(a):
(29-02-2020, 19:56 )Administrator napisał(a):
(29-02-2020, 12:09 )bolo napisał(a): PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???

Jak się tylko upewnię to odpowiem.


Stawka z dnia 31.12.2019.....

Dokładnie tak jak już wcześniej było już napisane, czyli nadgodziny są wypracowane za okres od 1 lipca do 31 grudnia 2019 r. i za ten okres, czyli przed podwyżką będzie zapłacone, ponieważ podwyżka będzie obowiązywać od 1 stycznia 2020 r.
Odpowiedz
Opozycja się zajęła naszym dyrektorem rajdowcem
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...po/zv246e2
Odpowiedz
(01-03-2020, 21:50 )Twardziel 123 napisał(a): Pytanie z innej beczki jak to kolega wcześniej taki tytuł napisał czy dyrekcja lub kierownicy leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.


Świetne pytanie. Osoby leczące się  u psychiatry zarządzają innymi ludźmi. KOSZMAR !!!!!!!!! Wojskowe Służby Informacyj...oj. nie będę kończył
Ale. Jak Pan Patryk nie zauważył pajęczych nepotycznych patologii rodzinnych w podległej mu służbie ??????.
Odpowiedz
(29-02-2020, 12:09 )bolo napisał(a): PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???
W mojej Ocenie zbierane były godziny od 1.07.2019 do 31.12.2019 więc spodziewam się, że będzie liczone zgodnie z Art 195b ustawy o SW. Wystarczy przeczytać A nie pisać z CAPSLOCKIEM ...
Odpowiedz
Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rady Ministrów pojawił się w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów, projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wielokrotności kwoty bazowej, stanowiącej przeciętne uposażenie funkcjonariuszy Służby Więziennej
Oczekiwanym efektem podwyższenia przeciętnego uposażenia funkcjonariuszy Służby Więziennej będzie podwyższenie uposażeń funkcjonariuszom, co korzystnie wpłynie na zmniejszenie rotacji kadr w Służbie Więziennej i podniesienie poziomu satysfakcji zawodowej z tytułu pełnionej służby.
ZAKLINANIE RZECZYWISTOŚCI, ŻADNA PODWYŻKA NIE POWSTRZYMA F-SZY PRZED ODEJŚCIEM ZE SŁUŻBY, JEŻELI NIE ZMIENI SIĘ PODEJŚCIE PRZEŁOŻONYCH. WICEMINISTER WÓJCIK POJĘCIA NIE MA O CO TAK NAPRAWDĘ CHODZI W SW.
NA PRZYKŁADZIE JEDNOSTEK Z OISW SZCZECIN - KTO MÓGŁ JUŻ ODSZEDŁ, NIE CZEKAJĄC NA PODWYŻKI I DALSZE OBIETNICE. OBIECANKI CACANKI ;-)
Odpowiedz
(28-02-2020, 5:19 )Człowiek z lasu napisał(a):
(27-02-2020, 16:38 )Wiktorplutonowy napisał(a): Panie Administratorze dla wszystkich jest jasne, że wypłata podwyżek będzie możliwa dopiero po podpisaniu budżetu, ale rozporządzenia powinny być już procedowane. W poprzednich latach obserwowaliśmy postępy prac na RCL i każdy mniej więcej wiedział na jakim są etapie. A w tym roku dziwna cisza. Nie mamy podglądu na żadne projekty. O co chodzi? (o_O).

Panie Adminie proszę o ustosunkowanie się to postu kolegi, wszyscy czekamy na odpowiedź, na jakieś informacje!!!

Administratorze, 
na pewno każdy chciałby już zobaczyć, jak wyglądają te rozporządzenia.. jak na razie widzieliśmy tylko informację o wzroście wskaźnika - dzięki użytkownikowi forum. 
Pytanie również, co się dzieje z nowelizacją Ustawy o SW?
Odpowiedz
ZMIANY PERSONALNE W SW ZMIANAMI - I TAK NIC NIE ZMIENIĄ

A JA PONAWIAM PYTANIE - CO Z NOWELIZACJĄ USTAWY O SW?????????????????????????????????????????????????????

W NIEJ ZAWARTE SĄ POSTULATY, KTÓRYCH REALIZACJA WYNIKA Z PODPISANEGO POROZUMIENIA - CZY PAN PRZEWODNICZĄCY NSZZFiPW PAMIĘTA, ŻE POD POROZUMIENIEM SIĘ PODPISAŁ????????????????????? JEŚLI PAMIĘTA TO NIECH ZACZNIE WALCZYĆ O REALIZACJĘ TYCH WSZYSTKICH ZAPISÓW ZAWARTYCH W POROZUMIENIU (W INNYCH SŁUŻBACH MUNDUROWYCH POTRAFIĄ TO ROBIĆ)
Odpowiedz
Witam. Czy to prawda że do końca Marca mają zapłacić za nadgodziny?
Odpowiedz
(01-03-2020, 21:39 )obserwer napisał(a): [quote="jasiu-83" pid='3772' dateline='1582923911']
Pięknie kolejny z-ca. Generalnego z penitu.

Nepotyzm, klany rodzinne opanowały tą instytucję. To jest koszmar. Jak można defraudować pieniądze rencistów i emerytów na potrzeby kilkudziesięciu rodzin zatrudnionych w SW. Tylko czy ktoś to rozumie ?
Kolego pełne zrozumienie z mojej strony, ręka, rękę myje rodzina, klan i kolesiostwo, nie mówiąc o nadużyciach, ale przyjdzie czas, że wszystko wyjdzie na jaw.
Odpowiedz
Pytanie z innej beczki jak to kolega wcześniej taki tytuł napisał czy dyrekcja lub kierownicy leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.
Odpowiedz
(28-02-2020, 22:05 )jasiu-83 napisał(a): Pięknie kolejny z-ca. Generalnego z penitu.

Nepotyzm, klany rodzinne opanowały tą instytucję. To jest koszmar. Jak można defraudować pieniądze rencistów i emerytów na potrzeby kilkudziesięciu rodzin zatrudnionych w SW. Tylko czy ktoś to rozumie ?
Odpowiedz
(29-02-2020, 19:56 )Administrator napisał(a):
(29-02-2020, 12:09 )bolo napisał(a): PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???

Jak się tylko upewnię to odpowiem.
Odpowiedz
(29-02-2020, 19:56 )Administrator napisał(a):
(29-02-2020, 12:09 )bolo napisał(a): PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???

Jak się tylko upewnię to odpowiem.


Stawka z dnia 31.12.2019.....
Odpowiedz
[quote="Administrator" pid='3776' dateline='1583002562']
[quote="bolo" pid='3773' dateline='1582974581']
PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???

Jak się tylko upewnię to odpowiem

Miejmy nadzieję, że podwyżka o parę procent powinna byc bo wszystko poszło do góry więc dlaczego nie ekwiwalent za nadgodziny.
Odpowiedz
(29-02-2020, 12:09 )bolo napisał(a): PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA  MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY  BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???

Jak się tylko upewnię to odpowiem.
Odpowiedz
(29-02-2020, 17:10 )siwa napisał(a):
(28-02-2020, 21:45 )Ona82 napisał(a):
(28-02-2020, 16:11 )MiniMi21 napisał(a):
(28-02-2020, 1:52 )Wiktorplutonowy napisał(a): Wkońcu coś się ruszyło:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-min...j-sta.html

CIEKAWA JESTEM KIEDY COS SIE RUSZY W SPRAWIE PODWYŻKI PRACOWNIKÓW CYWILNYCH...

Związek tylko w nazwie jest także pracowników..

To jest jakaś żenada... Ale kto się wstawi za cywila... Jaki jest nas %w stosunku do funkcjuszy... U nas przedstawiciel związków w cywilów ma wyebane totalnie... Ale kto tam się cywilem przejmuje... my pracujemy dla prestiżu, nam pieniądze na życie potrzebne nie są ... Toć  my tylko kawę pijemy, a to że pracujemy po równo biurko w biurko z kimś kto za to samo dostaje ładnych parę stów więcej to pikuś... Pan pikuś...

Przypomnę, że to przedstawiciele Zarządu Głównego NSZZFiPW w czasie tworzenia Porozumienia ujęli zapis, aby pracownicy cywilni mieli od 1 stycznia 2020 r. podwyżkę nie mniej niż 400 zł. natomiast w Porozumieniu pracowników cywilnych podległych MSWiA zapisano, że od 1 stycznia 2020 r. pracownicy otrzymają podwyżkę wynagrodzeń w wysokości nie niższej niż średnioroczny wskaźnik wzrostu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej ustalony w ustawie budżetowej na rok 2020. Przypominam również o uchwale ZG NSZZFiPW z dnia 21 stycznia 2020 r. w zał.
.pdf   Uchwała ZG NSZZFiPW Pracownicy Cywilni.pdf (Rozmiar: 995.7 KB / Pobrań: 7)
Odpowiedz
(28-02-2020, 21:45 )Ona82 napisał(a):
(28-02-2020, 16:11 )MiniMi21 napisał(a):
(28-02-2020, 1:52 )Wiktorplutonowy napisał(a): Wkońcu coś się ruszyło:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-min...j-sta.html

CIEKAWA JESTEM KIEDY COS SIE RUSZY W SPRAWIE PODWYŻKI PRACOWNIKÓW CYWILNYCH...

Związek tylko w nazwie jest także pracowników..

To jest jakaś żenada... Ale kto się wstawi za cywila... Jaki jest nas %w stosunku do funkcjuszy... U nas przedstawiciel związków w cywilów ma wyebane totalnie... Ale kto tam się cywilem przejmuje... my pracujemy dla prestiżu, nam pieniądze na życie potrzebne nie są ... Toć  my tylko kawę pijemy, a to że pracujemy po równo biurko w biurko z kimś kto za to samo dostaje ładnych parę stów więcej to pikuś... Pan pikuś...
Odpowiedz
PYTANIE DO ADMINISTRATORA. CZY WYPŁATA EKWIWALENTU DO KOŃCA MARCA??? ZA WYPRACOWANE NADGODZINY BĘDZIE UWZGLĘDNIAĆ TEGOROCZNE PODWYŻKI CZY STAWKA ZA 1 NADGODZINE BĘDZIE LICZONA PO STAREMU???
Odpowiedz
Pięknie kolejny z-ca. Generalnego z penitu.
Odpowiedz
(28-02-2020, 16:11 )MiniMi21 napisał(a):
(28-02-2020, 1:52 )Wiktorplutonowy napisał(a): Wkońcu coś się ruszyło:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-min...j-sta.html

CIEKAWA JESTEM KIEDY COS SIE RUSZY W SPRAWIE PODWYŻKI PRACOWNIKÓW CYWILNYCH...

Związek tylko w nazwie jest także pracowników..
Odpowiedz
[quote="Twardziel 123" pid='3736' dateline='1582743884']
Pytanie z innej beczki jak to kolega wcześniej taki tytuł napisał czy dyrekcja lub kierownicy leczacy się u psychiatry i przyjmujacy leki psychotropowe, ktore działają ujemnie na psychikę, samopoczucie i właściwe zachowanie powinni nas oceniać, opiniowac lub podejmowac ważne decyzje dotyczące f-szy, osadzonych. Myślę, że nie, a nawet jest to zabronione.
Odpowiedz
Jaśnie Wielmożny Pan Stefanowski. Jakiś taki ładny. A Pan Generał milczy.
Odpowiedz
A co z patologicznym nepotyzmem małżeńskim w SW ? KLANY !!!!!!!!! Zorganizowane Zbiory Produkcyjne o Cechach Prywatnych !!!!!!!!?!?

Oj Jacku, Jacku. Tak nie wypada. Kaśka, pieniążki uruchomiły w główce niepożądane żądze !!!!!! WSTYD !!!!¡!!!
Odpowiedz
(28-02-2020, 14:28 )jtd napisał(a):
(28-02-2020, 8:41 )Wtff napisał(a): Już nie płakać z tymi podwyżkami. Informacja z dzisiaj po odprawie kierownictwa jest taka, ze maja być w marcu. Przecież po to złodziejom zabrali te 100 mln. Po cos to było. Super doświadczeni oddziałowi tez dostaną. Nie martwcie się.
Kto płakał to płakał. Krótką pamięć masz.

Pamiec mam dobra. Ja mówiłem zeby wypłacić jak najszybciej i po rowno. Placzki chciały więcej dla siebie i już lamentowali, ze nic nie dostaną.dostaniesz więcej za swoje super doświadczenie. Ciesz się. Tylko jak ci zabiorą w przyszłym roku, bo cos tam, to nie lamentuj.
Odpowiedz
(28-02-2020, 8:41 )Wtff napisał(a): Już nie płakać z tymi podwyżkami. Informacja z dzisiaj po odprawie kierownictwa jest taka, ze maja być w marcu. Przecież po to złodziejom zabrali te 100 mln. Po cos to było. Super doświadczeni oddziałowi tez dostaną. Nie martwcie się.
    TE 100 BANIEK JEST NA WYPŁATĘ EKWIWALENTU ZA WYPRACOWANE NADGODZINY!!!
Odpowiedz
(28-02-2020, 1:52 )Wiktorplutonowy napisał(a): Wkońcu coś się ruszyło:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-min...j-sta.html

CIEKAWA JESTEM KIEDY COS SIE RUSZY W SPRAWIE PODWYŻKI PRACOWNIKÓW CYWILNYCH...
Odpowiedz
(28-02-2020, 8:41 )Wtff napisał(a): Już nie płakać z tymi podwyżkami. Informacja z dzisiaj po odprawie kierownictwa jest taka, ze maja być w marcu. Przecież po to złodziejom zabrali te 100 mln. Po cos to było. Super doświadczeni oddziałowi tez dostaną. Nie martwcie się.
Kto płakał to płakał. Krótką pamięć masz.
Odpowiedz
(28-02-2020, 8:41 )Wtff napisał(a): Już nie płakać z tymi podwyżkami. Informacja z dzisiaj po odprawie kierownictwa jest taka, ze maja być w marcu. Przecież po to złodziejom zabrali te 100 mln. Po cos to było. Super doświadczeni oddziałowi tez dostaną. Nie martwcie się.
 

W Marcu Confused ? Raczej Maj  Cool
Odpowiedz
(28-02-2020, 1:52 )Wiktorplutonowy napisał(a): Wkońcu coś się ruszyło:

https://bip.kprm.gov.pl/kpr/bip-rady-min...j-sta.html


A nowelizacja naszej ustawy umarła śmiercią naturalna? Czy jakiś związkowiec jest w stanie odpowiedzieć?
Bo jak narazie ten temat jest wyciszany...
Odpowiedz