(28-10-2020, 17:31 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a):
(27-10-2020, 10:16 )jtd napisał(a):
(26-10-2020, 23:03 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC
Dokładnie . Niech ten pan nie wypowiada się o prawach . Z jego ust wydobywają się KŁAMSTWA . Zapamiętamy.

PANIE PRZEWODNICZĄCY,
CO DALEJ Z ZAWARTYM POROZUMIENIEM???????????

ZASTRASZAĆ PRZEGLĄDANIEM MONITORINGU, WYCIĄGANIEM KONSEKWENCJI, ZAKAZEM MOŻLIWOŚCI WYPRACOWYWANIA PŁATNYCH NADGODZIN nasi PRZEŁOŻENI się zajmują i non stop ślą pisma z poleceniami. NA TO MAJĄ CZAS ???????

Czemu nie ma czasu na WPROWADZENIE NOWELIZACJI USTAWY O SW REALIZUJĄCEJ ZAPISY POROZUMIENIA???? Czemu ZARZĄD GŁÓWNY MILCZY W TEJ KWESTII I NIE KŁADZIE NACISKU NA NATYCHMIASTOWĄ REALIZACJĘ POROZUMIENIA???

A MOŻE PANIE PRZEWODNICZĄCY PAN JUŻ WIE, ŻE MINISTER ZERWAŁ PODPISANE POROZUMIENIE A NIE MA ODWAGI PRZEKAZAĆ TEJ INFORMACJI FUNKCJONARIUSZOM??????

ODWAGI PANIE PRZEWODNICZĄCY !!!!!!! REPREZENTUJE PAN FUNKCJONARIUSZY A NIE RZĄDZĄCYCH - PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ...


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ KOLEDZY I KOLEŻANKI - dbajmy o siebie bo (jak widać) nikt inny o nas nie zadba

CZOŁEM

NIE TYLKO MS I CZ MA NAS GŁĘBOKO W D...
PODOBNIE PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDU NSZZFIP!!!

Panie Przewodniczący co realizacją POROZUMIENIA Z 2018 roku???
Odpowie pan czy ono jeszcze obowiązuje czy zostało zerwane przez stronę rządowa??? Jeśli nadal obowiązuje to kiedy postulaty zostaną ZREALIZOWANE i znajdą swoje odzwierciedlenie w ustawie o SW??? 
Panie Czesławie miej pan odwagę dać jasny komunikat!!!
Nie mydlenie oczu że powstanie jakaś kolejna grupa a kiedy będzie NOWELIZACJA USTAWY ZAWIERAJĄCA REALIZACJE POROZUMIENIA???
Odpowiedz
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a): [quote="Natural" pid='6072' dateline='1603917198']
Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Dziękuję Panie adminisratorze, jeśli nie są zablokowane to mogę, mojego pierwszego nazwać kłamcą, był pytać o dodatek na odejście inspektor 18 lat służby, później oddzialowy 19 lat służby. Dyrektor w Bornem powiedział kasy nie ma, więc dodatek w Borneo na odejście jest tylko dla ucholi, rodziny, konfidentow i podpie......czy i np. dla bylej kadrowej bajo. Pozostali za swoją uczciwą służbę pa pa i nara.
Odpowiedz
Jeden mikrofalufke przekazuje, a drugi do zdjęć pozuje, głowę zdziwiona prezentuje, gdzie byli jak BSW pod dywan wszystko zamiatało i ponad 30 postępowań pierwszemu wszcząć nakazali, teraz z Wiśnią dobrze grają i o względy zabiegają, ale funkcjonariusze wszystko pamiętają pod przysięgą prawdę zeznaja. Bajo bajlando.
Odpowiedz
(29-10-2020, 10:41 )Natural napisał(a):
(29-10-2020, 9:17 )Administrator napisał(a):
(29-10-2020, 5:45 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?

Człowieku, czy Tu jesteś jakiś gorzej czy wolniej myślący? Idź po rozum do głowy i zastanów się czemu!!!!!!!!!!!! a jak nie wiesz to zapytaj kolege, a nie na forum!
Widzę, że nie zrozumiał Pan i nie mam zamiaru tłumaczyć tego Panu, ale jeszcze raz powtórzę i zaapeluję, aby nie pisać o jakiś "dodatkach dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę" na tej księdze gości ani gdziekolwiek. Proszę dostrzec moja dobra intencję, a nie odbierać tego jako zastraszanie, bo na czym miałoby ono polegać? Nie chciałbym napisać za jakiś czas "a nie mówiłem".
Ok. Rozumiem co Pan  admin ma na myśli,  ale podobno "podziękowanie" za wieloletnią służbę przestało istnieć tak jak w innych służbach. Jedynie bardzo symboliczne gesty......   nie chce siać  niepokojów tylko pytam bo  każdy wie że to być albo nie być na resztę swojego życia.
Odpowiedz
Koledzy. Wszyscy mają za mało (może tylko od pułkownika w górę mają dobrze).
Przed pandemią mój kolega, który jest ratownikiem medycznym narzekał, że ma ciężką i źle płatną pracę. W mojej jednostce był nabór na ratownika, ale nie wystartował bo u nas dopiero, źle płacą.
Część z nas uważa, że "młodzież" zarabia za dużo, ale jakoś nie ma kolejek chętnych do służby (ZDROWYCH PSYCHICZNIE silnych młodzieńców. Na każdej budowie i w każdym magazynie dostaną lepsze pieniądze. O informatykach i innych specjalistach możemy zapomnieć. Żaden menadżer z korporacji, który wniósłby nowe pomysły i świeżość do służby nie przyjdzie tu, bo finanse nie te i ścieżka kariery nie jest uzależniona od umiejętności.
Szkoda że w Warszawie tego nie widzą. Choć z drugiej strony wakaty to dla nich oszczędność, a Fabryki w całej Polsce jakoś działają.
Odpowiedz
(29-10-2020, 12:03 )500minus napisał(a):
(29-10-2020, 10:40 )jtd napisał(a):
(29-10-2020, 8:38 )500minus napisał(a):
(28-10-2020, 13:26 )jtd napisał(a):
(28-10-2020, 10:25 )500minus napisał(a): Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Nie zawiść tylko normalność. Dzisiaj jest tak , że 369 dostało 2500zł i siedzą na siłe , a ochroniarz jak zbliża się do 20-stu lat to już zajechany mózg na oddziale i bajo bajo. Te 2500zł to jest strata kasy. Na marne wydana kasa.

Nie strata kasy tylko ci zazdrość tyłek zżera. Powiedz to tym 50ciu oddziałowym 25+ że mają zjechane mózgi i im coś wynagrodzić to strata kasy . miej człowieku trochę klasy i godności. Uszanuj staż starszych kolegów w służbie. Mundurówka jest trochę szersza niż czubek twojego nosa, w Policji 25+ jest prawie 10k, im też byś zabrał?   Bzdurą jest że 369 dostało 2500,- 90% z nich dostało 1500,-. I bardzo dobrze że dostali, być może są i tacy co za biurkami się chowali, trudno, ja piszę o chłopakach z pierwszej lini, bo ćwiarę w kryminale przerobić to nie byle co... A tobie jedynie pozostanie przełykać suchą ślinę i się udławić z zazdrości
Jasne że zazdroszcze. Zwyczajny naturalny odruch ludzki. Nie zawiść , a zazdrość. Czemu nie . Kto by nie chciał takiej kasy przytulić jest chyba nienormalny. Ale.......jeżeli wprowadza się ten dodatek w służbie , żeby f-sze nie odchodzili przedwcześnie na emeryture to ja twierdze, że to nie w SW. W SW wyskakuje się na 20 lat . I nikt nie będzie czekał 5 lat na 1500zł. Także finał taki , że i tak 20 -21 i bajo bajo, a ostatnio taki trend się zaczyna że 15 i bajo bajo. O czymś to świadczy. I pod tym kontem uważam że to strata kasy. Nie porównuj nas do Policji. Róbmy przepisy pod siebie a nie pod Policję. Bajo.

Nie mam nic przeciwko abyś spowodował progres typu 15 lat 500+, 20 lat 1000+, 25 lat 1500+. Mało tego, będę cię chwalił publicznie jak tych co wprowadzili obecne dodatki a nawet bardziej.  Dodatek ,,kasta+,, nie był adresowany w ogóle do nas, doklejono nas jak ubogich krewnych więc jak mam się nie powoływać na policjantów jak to był ich projekt do nich skierowany a nie do nas. Z tego co pamiętam to jest wypracowany projekt reformy dodatku służbowego zaakceptowany przez CZ i MS, może jeszcze leży gdzieś na dnie szuflady, tym się zajmuj a nie żałowaniem paru groszy 50ciu oddziałowym i 80ciu wychowawcom u schyłku ,,kariery,,
No widzisz i tu się zgadzam. Progres słowo klucz. Te przykłady co podałeś 15 lat 500+ itd.......ok fajnie. Nawet 300zł+ , Po 18lat 500zł+ , po 20lat 700+.................nawet tak niech będzie , to już jest zachęta, ile do uzgodnienia. A co mamy teraz? Po podoficerce 400zł potem nic nic nic nic prawie nic do tego stopnia że po 20 latach f-sze maja po 450-500zł w korpusie podoficerskim. Ktoś ma 18 lat służby więcej niż kapral i ma 50zł większy dodatek.  To jest złe zarządzanie zasobami ludzkimi . Nikt nie będzie czekał do 25 lat. PROGRES. Dlaczego tyle lat tego nie ma. Przecież są dowody na to że jak się chce to można w jedną noc przegłosować takie rzeczy.
Odpowiedz
(29-10-2020, 10:40 )jtd napisał(a):
(29-10-2020, 8:38 )500minus napisał(a):
(28-10-2020, 13:26 )jtd napisał(a):
(28-10-2020, 10:25 )500minus napisał(a):
(27-10-2020, 21:07 )eeedek4 napisał(a): Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek

Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Nie zawiść tylko normalność. Dzisiaj jest tak , że 369 dostało 2500zł i siedzą na siłe , a ochroniarz jak zbliża się do 20-stu lat to już zajechany mózg na oddziale i bajo bajo. Te 2500zł to jest strata kasy. Na marne wydana kasa.

Nie strata kasy tylko ci zazdrość tyłek zżera. Powiedz to tym 50ciu oddziałowym 25+ że mają zjechane mózgi i im coś wynagrodzić to strata kasy . miej człowieku trochę klasy i godności. Uszanuj staż starszych kolegów w służbie. Mundurówka jest trochę szersza niż czubek twojego nosa, w Policji 25+ jest prawie 10k, im też byś zabrał?   Bzdurą jest że 369 dostało 2500,- 90% z nich dostało 1500,-. I bardzo dobrze że dostali, być może są i tacy co za biurkami się chowali, trudno, ja piszę o chłopakach z pierwszej lini, bo ćwiarę w kryminale przerobić to nie byle co... A tobie jedynie pozostanie przełykać suchą ślinę i się udławić z zazdrości
Jasne że zazdroszcze. Zwyczajny naturalny odruch ludzki. Nie zawiść , a zazdrość. Czemu nie . Kto by nie chciał takiej kasy przytulić jest chyba nienormalny. Ale.......jeżeli wprowadza się ten dodatek w służbie , żeby f-sze nie odchodzili przedwcześnie na emeryture to ja twierdze, że to nie w SW. W SW wyskakuje się na 20 lat . I nikt nie będzie czekał 5 lat na 1500zł. Także finał taki , że i tak 20 -21 i bajo bajo, a ostatnio taki trend się zaczyna że 15 i bajo bajo. O czymś to świadczy. I pod tym kontem uważam że to strata kasy. Nie porównuj nas do Policji. Róbmy przepisy pod siebie a nie pod Policję. Bajo.

Nie mam nic przeciwko abyś spowodował progres typu 15 lat 500+, 20 lat 1000+, 25 lat 1500+. Mało tego, będę cię chwalił publicznie jak tych co wprowadzili obecne dodatki a nawet bardziej.  Dodatek ,,kasta+,, nie był adresowany w ogóle do nas, doklejono nas jak ubogich krewnych więc jak mam się nie powoływać na policjantów jak to był ich projekt do nich skierowany a nie do nas. Z tego co pamiętam to jest wypracowany projekt reformy dodatku służbowego zaakceptowany przez CZ i MS, może jeszcze leży gdzieś na dnie szuflady, tym się zajmuj a nie żałowaniem paru groszy 50ciu oddziałowym i 80ciu wychowawcom u schyłku ,,kariery,,
Odpowiedz
(29-10-2020, 9:17 )Administrator napisał(a):
(29-10-2020, 5:45 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?

Widzę, że nie zrozumiał Pan i nie mam zamiaru tłumaczyć tego Panu, ale jeszcze raz powtórzę i zaapeluję, aby nie pisać o jakiś "dodatkach dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę" na tej księdze gości ani gdziekolwiek. Proszę dostrzec moja dobra intencję, a nie odbierać tego jako zastraszanie, bo na czym miałoby ono polegać? Nie chciałbym napisać za jakiś czas "a nie mówiłem".
Ok. Rozumiem co Pan  admin ma na myśli,  ale podobno "podziękowanie" za wieloletnią służbę przestało istnieć tak jak w innych służbach. Jedynie bardzo symboliczne gesty......   nie chce siać  niepokojów tylko pytam bo  każdy wie że to być albo nie być na resztę swojego życia.
Odpowiedz
(29-10-2020, 8:38 )500minus napisał(a):
(28-10-2020, 13:26 )jtd napisał(a):
(28-10-2020, 10:25 )500minus napisał(a):
(27-10-2020, 21:07 )eeedek4 napisał(a): Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek

Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Nie zawiść tylko normalność. Dzisiaj jest tak , że 369 dostało 2500zł i siedzą na siłe , a ochroniarz jak zbliża się do 20-stu lat to już zajechany mózg na oddziale i bajo bajo. Te 2500zł to jest strata kasy. Na marne wydana kasa.

Nie strata kasy tylko ci zazdrość tyłek zżera. Powiedz to tym 50ciu oddziałowym 25+ że mają zjechane mózgi i im coś wynagrodzić to strata kasy . miej człowieku trochę klasy i godności. Uszanuj staż starszych kolegów w służbie. Mundurówka jest trochę szersza niż czubek twojego nosa, w Policji 25+ jest prawie 10k, im też byś zabrał?   Bzdurą jest że 369 dostało 2500,- 90% z nich dostało 1500,-. I bardzo dobrze że dostali, być może są i tacy co za biurkami się chowali, trudno, ja piszę o chłopakach z pierwszej lini, bo ćwiarę w kryminale przerobić to nie byle co... A tobie jedynie pozostanie przełykać suchą ślinę i się udławić z zazdrości
Jasne że zazdroszcze. Zwyczajny naturalny odruch ludzki. Nie zawiść , a zazdrość. Czemu nie . Kto by nie chciał takiej kasy przytulić jest chyba nienormalny. Ale.......jeżeli wprowadza się ten dodatek w służbie , żeby f-sze nie odchodzili przedwcześnie na emeryture to ja twierdze, że to nie w SW. W SW wyskakuje się na 20 lat . I nikt nie będzie czekał 5 lat na 1500zł. Także finał taki , że i tak 20 -21 i bajo bajo, a ostatnio taki trend się zaczyna że 15 i bajo bajo. O czymś to świadczy. I pod tym kontem uważam że to strata kasy. Nie porównuj nas do Policji. Róbmy przepisy pod siebie a nie pod Policję. Bajo.
Odpowiedz
(29-10-2020, 9:17 )Administrator napisał(a):
(29-10-2020, 5:45 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?

Widzę, że nie zrozumiał Pan i nie mam zamiaru tłumaczyć tego Panu, ale jeszcze raz powtórzę i zaapeluję, aby nie pisać o jakiś "dodatkach dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę" na tej księdze gości ani gdziekolwiek. Proszę dostrzec moja dobra intencję, a nie odbierać tego jako zastraszanie, bo na czym miałoby ono polegać? Nie chciałbym napisać za jakiś czas "a nie mówiłem".
Człowiek z lasu i Natural ,ale macie zaskok ,Administrator ma rację.Piszecie tutaj jakieś zasłyszane wierutne bzdury,które mogą być różnie odebrane.Coraz więcej tutaj jest ludzi pokroju Twardziel.
Odpowiedz
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????
Człowieku, na jakiej planecie ty żyjesz? PIS przehulał miliardy rozdając kasę na lewo i prawo, teraz pandemia, a ty pytasz o dodatek na odejście. Lepiej to już było, kto nie odszedł w tym roku, stracił już szansę. Teraz tylko L4 i chorować np. rok. Zawsze to 2,6% więcej do emerytury.
Odpowiedz
(29-10-2020, 9:17 )Administrator napisał(a):
(29-10-2020, 5:45 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?

Widzę, że nie zrozumiał Pan i nie mam zamiaru tłumaczyć tego Panu, ale jeszcze raz powtórzę i zaapeluję, aby nie pisać o jakiś "dodatkach dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę" na tej księdze gości ani gdziekolwiek. Proszę dostrzec moja dobra intencję, a nie odbierać tego jako zastraszanie, bo na czym miałoby ono polegać? Nie chciałbym napisać za jakiś czas "a nie mówiłem".
Odpowiedz
(29-10-2020, 5:45 )Człowiek z lasu napisał(a):
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?

Widzę, że nie zrozumiał Pan i nie mam zamiaru tłumaczyć tego Panu, ale jeszcze raz powtórzę i zaapeluję, aby nie pisać o jakiś "dodatkach dla funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę" na tej księdze gości ani gdziekolwiek. Proszę dostrzec moja dobra intencję, a nie odbierać tego jako zastraszanie, bo na czym miałoby ono polegać? Nie chciałbym napisać za jakiś czas "a nie mówiłem".
Odpowiedz
(28-10-2020, 13:26 )jtd napisał(a):
(28-10-2020, 10:25 )500minus napisał(a):
(27-10-2020, 21:07 )eeedek4 napisał(a): Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek

Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Nie zawiść tylko normalność. Dzisiaj jest tak , że 369 dostało 2500zł i siedzą na siłe , a ochroniarz jak zbliża się do 20-stu lat to już zajechany mózg na oddziale i bajo bajo. Te 2500zł to jest strata kasy. Na marne wydana kasa.

Nie strata kasy tylko ci zazdrość tyłek zżera. Powiedz to tym 50ciu oddziałowym 25+ że mają zjechane mózgi i im coś wynagrodzić to strata kasy . miej człowieku trochę klasy i godności. Uszanuj staż starszych kolegów w służbie. Mundurówka jest trochę szersza niż czubek twojego nosa, w Policji 25+ jest prawie 10k, im też byś zabrał?   Bzdurą jest że 369 dostało 2500,- 90% z nich dostało 1500,-. I bardzo dobrze że dostali, być może są i tacy co za biurkami się chowali, trudno, ja piszę o chłopakach z pierwszej lini, bo ćwiarę w kryminale przerobić to nie byle co... A tobie jedynie pozostanie przełykać suchą ślinę i się udławić z zazdrości
Odpowiedz
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.

Co to ma znaczyć że fsze sami sobie szkodzą przez takie wpisy? Każdy posze to co mu leży na sercu, jeśli nikogo nie obraża, nie używa wulgaryzmów, czym sobie szkodzą? W mojej ocenie Pana wpis i to zdania służy zastraszeniu, to Pan miał na celu?
Odpowiedz
Raczy Administrator żartować! Jakikolwiek temat, który jest ważny dla funkcjonariuszy, winien być w tej księdze poruszany! Jeżeli taka jest polityka ZG, a zapewne jest, sądząc po Administratora apelu, to proszę wybaczyć ale nie tędy droga. Transparentność! Myślenie, że wprowadzanie tylnymi drzwiami, przy akompaniamencie społecznej niewiedzy, cichcem, pod osłoną nocy pseudo-ulg, przywilejów dla funkcjonariuszy SW ( o zgrozo zawartych w kolejnych (nie)porozumieniach) jest ciosem w niknącą wiarygodność związku... Proszę to w końcu zrozumieć.
Odpowiedz
(28-10-2020, 22:19 )Administrator napisał(a):
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.
Odpowiedz
(28-10-2020, 21:33 )Natural napisał(a): Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????

Nie wyświetlono Pana wpisu, ponieważ naruszył Pan Regulamin Księgi Gości. Proszę przestrzegać Regulaminu, który Pan zaakceptował. Odpowiem Panu na pytanie, nie są zablokowane "dodatki przyznawane czasowo" i po raz kolejny APELUJĘ, aby tego tematu nie poruszać, ani na Księdze Gości, ani na innych portalach społecznościowych, ponieważ funkcjonariusze sami sobie szkodzą przez takie wpisy.
Odpowiedz
Nie winie kaprala. Nie zrozumiałeś widocznie. To że kaprale mają takie dodatki to bardzo dobrze. Natomiast źle że po tylu latach nasi pseudo przełożeni nie szanują naszego doświadczenia i nie podniosą go do jakiejś przyzwoitej kwoty. A kij faktycznie ma dwa końce i nie wiem czy jako kapral chciałbym pracować kolejne lata bez możliwości podniesienia dodatku.
Odpowiedz
Piszę jeszcze  raz bo mnie nie wyświetlono.  Co z dodatkami dla funkcjonariuszy odchodzących na emerytury , czy faktycznie zablokowane .  Czy po 20 latach  po prostu kop w dupe i do cywila z tym co masz????
Odpowiedz
(26-10-2020, 23:03 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC

W tym przypadku minister Zbigniew nie złamał prawa, ma po prostu podległych funkcjonariuszy w d... 
Trzeba wziąć przykład z kobiet, tyle że w innej formie, bo jak wyjdziemy na ulice, to nikt tego nie zauważy (tylko zbiorowe L4)
Odpowiedz
(27-10-2020, 8:13 )eeedek4 napisał(a): Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.

Oj głupi ci oni, oj głupi. Uwierzyć PISowi i Ziobrze (a bezpośrednio Jakiemu i Wójcikowi) tylko niemądrzy f-sze SW mogą. 
Weźcie przykład z kobiet, tylko tak można cokolwiek uzyskać, nie siłowo (w naszym przypadku L4). Dzisiaj wystarczy tylko zadzwonić na teleporadę do lekarza, to tak niewiele, a efekt ... ??? 
Zobaczymy. 
Im więcej osób przyłączy się do akcji, tym jest większa szansa na jej powodzenie. Chyba wszystkim zależy żeby w końcu traktowano nas poważnie?
Odpowiedz
(27-10-2020, 20:23 )gość1 napisał(a):
(27-10-2020, 8:13 )eeedek4 napisał(a): Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.
 To samo było u mnie ale raczej 80
% za pis teraz zaczynają się powoli budzić
Piszecie bzdury albo macie krótka pamięć zapomnieliście jak było za rudego..  Wszystko zabrali i 25 lat zrobili.  A po 2 te forum nie jest dla polityki tak dla ścisłości
Odpowiedz
Tak tylko że za 100zł to nikomu by się nie chciało jechać na 4 miechy w las.
Odpowiedz
[quote="eeedek4" pid='6048' dateline='1603782784']
Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.

He he trzeba chwalić Jaroslawa a za rok i za dwa znowu podwyżkę da  Big Grin
Odpowiedz
[quote="Berserker" pid='6051' dateline='1603819390']
Podwyżek nie ma i raczej nie bedzie. Dodatki jakie były takie są. 15 lat służby, zero kar, spełniane wymagania z górnej półki, a dodatek jak u kaprala 400 zl. Wstyd. Jeśli taki "szacunek" jest wobec starszych i bardziej doświadczonych f-szy, to może wszelkie konwoje, transporty , oddziały lub używanie śpb wobec osadzonych przejmą kaprale. W końcu mają taki sam dodatek, a co za tym idzie doświadczenie. Mydlenie oczu, kłamstwa i hipokryzja, to niestety definiuje dzisiejszych przełożonych.

He he trzeba chwalić Jaroslawa a za rok i za dwa znowu podwyżkę da  Big Grin
Odpowiedz
(27-10-2020, 20:23 )gość1 napisał(a): [quote="eeedek4" pid='6048' dateline='1603782784']
Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.
 To samo było u mnie ale raczej 80
% za pis teraz zaczynają się powoli budzić

He he trzeba chwalić Jaroslawa a za rok i za dwa znowu podwyżkę da  Big Grin
Odpowiedz
[quote="darekdomekxxx@interia.pl" pid='6056' dateline='1603828225']
Masz rację w 200%, ale będzie jeszcze gorzej - recesja ogarnie na dłużej cały kraj, ja się wymiksowałem na czas, a wam radzę to samo, bo będzie tylko gorzej <<<

He he trzeba chwalić Jaroslawa a za rok i za dwa znowu podwyżkę da  Big Grin
Odpowiedz
(27-10-2020, 10:16 )jtd napisał(a):
(26-10-2020, 23:03 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC
Dokładnie . Niech ten pan nie wypowiada się o prawach . Z jego ust wydobywają się KŁAMSTWA . Zapamiętamy.

PANIE PRZEWODNICZĄCY,
CO DALEJ Z ZAWARTYM POROZUMIENIEM???????????

ZASTRASZAĆ PRZEGLĄDANIEM MONITORINGU, WYCIĄGANIEM KONSEKWENCJI, ZAKAZEM MOŻLIWOŚCI WYPRACOWYWANIA PŁATNYCH NADGODZIN nasi PRZEŁOŻENI się zajmują i non stop ślą pisma z poleceniami. NA TO MAJĄ CZAS ???????

Czemu nie ma czasu na WPROWADZENIE NOWELIZACJI USTAWY O SW REALIZUJĄCEJ ZAPISY POROZUMIENIA???? Czemu ZARZĄD GŁÓWNY MILCZY W TEJ KWESTII I NIE KŁADZIE NACISKU NA NATYCHMIASTOWĄ REALIZACJĘ POROZUMIENIA???

A MOŻE PANIE PRZEWODNICZĄCY PAN JUŻ WIE, ŻE MINISTER ZERWAŁ PODPISANE POROZUMIENIE A NIE MA ODWAGI PRZEKAZAĆ TEJ INFORMACJI FUNKCJONARIUSZOM??????

ODWAGI PANIE PRZEWODNICZĄCY !!!!!!! REPREZENTUJE PAN FUNKCJONARIUSZY A NIE RZĄDZĄCYCH - PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ...


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ KOLEDZY I KOLEŻANKI - dbajmy o siebie bo (jak widać) nikt inny o nas nie zadba

CZOŁEM
Odpowiedz
Dziękuje za pismo do DG w temacie właściwego wykorzystywania monitoringu. Sygnały z jednostek są prawdziwe a dodatkowo mówi się , że polecenie z MS pana który wysterował Nas na porozumieniu z roku 2018 jest takie ....." Zgłaszać do prokuratury przypadki gdzie f-sz ma test dodatni , a monitoring wykaze że maseczki nie nosił lub nosił niewłaściwie założoną" . Także zaraz będą Nas wsadzać do aresztów, ja codziennie będę zmieniał oświadczenie raz że grypsuje nie pale , a jutro nie pale i nie fafam. Dolne łóżko na kręgosłup i dieta muzułmańska. Bajo bajlando, czas do doktora a na 2500zł nie doczekam.
Odpowiedz
(28-10-2020, 10:25 )500minus napisał(a):
(27-10-2020, 21:07 )eeedek4 napisał(a): Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek

Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Nie zawiść tylko normalność. Dzisiaj jest tak , że 369 dostało 2500zł i siedzą na siłe , a ochroniarz jak zbliża się do 20-stu lat to już zajechany mózg na oddziale i bajo bajo. Te 2500zł to jest strata kasy. Na marne wydana kasa.
Odpowiedz
(27-10-2020, 20:37 )jtd napisał(a): No jest powołana ta grupa robocza czy znowu nasikali na funkcjonariuszy ??? Co komunikat od Pana Czeslawa w sprawie porozumienia to KŁAMSTWA. O co kaman???

"Co komunikat od Pana Czeslawa w sprawie porozumienia to KŁAMSTWA" - w punkt ujęte
Odpowiedz
(27-10-2020, 21:07 )eeedek4 napisał(a): Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek

Tak samo jak i oddziałowi beneficjenci 25+. Dlaczego większość najchętniej by im ten dodatek odebrała?....  Że można te pieniądze rozdysponować inaczej? Kij ma dwa końce i można pierwszą stówę dodatku dać dopiero kapralowi po podoficerce a resztę pieniędzy rozdysponować inaczej, np. dać motywacyjne tym po 15 czy 20stu latach. Zawiść i zazdrość to cecha tego środowiska....
Odpowiedz
Kolego Berserker musisz ochłonąć troche bo coś w głowie ci miesza.Winisz kaprala za to ,że ma taki sam dodatek jak ty?!
W czym on winny jest ? że twój przełożony nie podnosi tobie dodatku!!!!
To chyba ty masz za mały dodatek a nie kapral za wysoki!!!
Wiec to nie jest adresat twojego żalu bo nie on tobie ustalał taki dodatek.
Jak masz j..a to idź do kierownika i powiedz mu a nie czepiasz się kogoś kto nie ma zadnego wpływu na twój dodatek
Odpowiedz
Masz rację w 200%, ale będzie jeszcze gorzej - recesja ogarnie na dłużej cały kraj, ja się wymiksowałem na czas, a wam radzę to samo, bo będzie tylko gorzej <<<
Odpowiedz
(27-10-2020, 14:33 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 12:33 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

dziękuje za odpowiedź. z tego co czytam Pana praca tutaj spotyka się z różnymi opiniami. Ze swojej strony uważam, że wykonuje Pan tutaj świetną robotę. Pozdrawiam

Polecenie dotyczące wstrzymania przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych zostało odwołane.

A z kad taka informacja? 
Odpowiedz
(27-10-2020, 18:23 )Berserker napisał(a): Podwyżek nie ma i raczej nie bedzie. Dodatki jakie były takie są. 15 lat służby, zero kar, spełniane wymagania z górnej półki, a dodatek jak u kaprala 400 zl. Wstyd. Jeśli taki "szacunek" jest wobec starszych i bardziej doświadczonych f-szy, to może wszelkie konwoje, transporty , oddziały lub używanie śpb wobec osadzonych przejmą kaprale. W końcu mają taki sam dodatek, a co za tym idzie doświadczenie. Mydlenie oczu, kłamstwa i hipokryzja, to niestety definiuje dzisiejszych przełożonych.

Chociaz nie jestem kpr i też już swoje przerobiłem nie zgadzam się z takim podejściem. Ja uważam że każdemu się należy ale wg widelek czy czegoś takiego, bądź wg zaangażowania. Nasza góra tylko liczy na coś takiego jak ty kolego piszesz. Problem nie jest w kpr a w zarządzających!!! Kpr niech ma te 400 ale stary klawisz co żeby zjadł na oddziale niech ma te 1000? Wiem że piszę o mrzonkach ale ja to tak widzę i powtarzam kolejny raz to nie jest wina kpr, a wina góry!!! Pasuje Ci ze twój przełozony czy,, pachniol,, z biura ma teraz 2500 dodatku? Dlaczego o tym nie napiszesz 369 raptem po 2500, daliby po 50 to dla ponad 18tys fszy by starczyło czyż nie?
Odpowiedz
No jest powołana ta grupa robocza czy znowu nasikali na funkcjonariuszy ??? Co komunikat od Pana Czeslawa w sprawie porozumienia to KŁAMSTWA. O co kaman???
Odpowiedz
(27-10-2020, 8:13 )eeedek4 napisał(a): Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.
 To samo było u mnie ale raczej 80
% za pis teraz zaczynają się powoli budzić
Odpowiedz
Podwyżek nie ma i raczej nie bedzie. Dodatki jakie były takie są. 15 lat służby, zero kar, spełniane wymagania z górnej półki, a dodatek jak u kaprala 400 zl. Wstyd. Jeśli taki "szacunek" jest wobec starszych i bardziej doświadczonych f-szy, to może wszelkie konwoje, transporty , oddziały lub używanie śpb wobec osadzonych przejmą kaprale. W końcu mają taki sam dodatek, a co za tym idzie doświadczenie. Mydlenie oczu, kłamstwa i hipokryzja, to niestety definiuje dzisiejszych przełożonych.
Odpowiedz
(26-10-2020, 12:33 )pablopablo11@interia.pl napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

dziękuje za odpowiedź. z tego co czytam Pana praca tutaj spotyka się z różnymi opiniami. Ze swojej strony uważam, że wykonuje Pan tutaj świetną robotę. Pozdrawiam

Polecenie dotyczące wstrzymania przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych zostało odwołane.
Odpowiedz
(26-10-2020, 23:03 )POLSKI_KLAWISZ napisał(a): Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC
Dokładnie . Niech ten pan nie wypowiada się o prawach . Z jego ust wydobywają się KŁAMSTWA . Zapamiętamy.
Odpowiedz
Jak tak koledzy którzy byli zafascynowani PIS-em w czasie wyborów,jaki to on dobry wspaniały.U mnie w zakładzie to pewnie z 70% ludzi zaślepionych było tymi oszustami.Bo dają pieniążki!!!!
Cały czas powtarzałem było się uczyć ekonomii to byście wiedzieli ,ze takie rozdawnictwo źle się skończy.Ale wtedy to gotowi byli mnie zlinczować w obronie tych oszustów.Teraz macie -brak dodatków a to dopiero początek.I bardzo dobrze było myśleć w czasie wyborów a nie patrzeć kto więcej daje do kieszeni.Teraz do jednej kieszeni wam dali a z drugiej powoli wyjmują 2x tyle.
Odpowiedz
(26-10-2020, 17:46 )Administrator napisał(a):
(21-10-2020, 19:40 )Administrator napisał(a):
(21-10-2020, 17:03 )szfager napisał(a): Ponawiam pytanie:
Panie Administratorze,
Czy wiadomo coś na temat zaległych urlopów, udzielanych zgodnie z art. 79 ust.2 ustawy z dnia 26 kwietnia 1996 roku? Opinia prawna sporządzona przez „Kancelarię Radcy Prawnego Aneta Błażecka” z dnia 8 czerwca 2017 roku wykazała nieprawidłowości.
Podobno jeden z okręgów prowadził tą sprawę i była ona w sądzie, czy było roztrzygnięcie?

Nie przypominam sobie, ale zorientuję się wśród Przewodniczących Zarządów Okręgowych i jeżeli uzyskam informację, to Panu odpowiem.

Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników w Koszalinie zajmował się tą sprawą, ale Sąd oddalił powództwo. O szczegóły proszę pytać Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Koszalinie
Dziękuję- zapytam
Odpowiedz
(26-10-2020, 19:35 )lew napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a):
(26-10-2020, 9:04 )pablopablo11@interia.pl napisał(a): Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

"w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane" - mhmmmm
W najbliższym czasie tzn. po 2.11.2020
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:44 )Twardziel 123 napisał(a):
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?

Oj Panie kolego my o chlebie, Ty o niebie jak będziesz miał 24 lata służby to będziesz o ten dodatek się martwił pozdro.
EDIT: do oddzialowego 2 lata służby, szkolenie zawodowe(podoficerka) +kurs oddzialowych. Jednak po chyba można uzyskać, trzeba się dopytać.
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:44 )Twardziel 123 napisał(a):
(26-10-2020, 12:47 )SZEREGOWY1 napisał(a):
(26-10-2020, 11:50 )Administrator napisał(a): [quote="pablopablo11@interia.pl" pid='6023' dateline='1603699486']
Zawieszenie podwyżek dodatków sluzbowych- czy Administrator strony może potwierdzić te informacje?

Z informacji, które posiadam, mogę powiedzieć, że jest to tylko czasowe wstrzymanie przyznawania dodatków służbowych w związku z powierzeniem dodatkowych obowiązków służbowych i w najbliższym czasie ma być te polecenie odwołane.

Czyli co?jak jestem st. szer. i pełnię służbę na oddziale od jakichś 8-9 miesięcy to nadal nie będę miał podniesionego dodatku za oddziałowego? i czy mogę odmówić pełnienia służby na tym stanowisku gdyż nie mam ukończonego kursu na oddziałowego bo wstrzymany z powodu Covid'a?

Oj Panie kolego my o chlebie, Ty o niebie jak będziesz miał 24 lata służby to będziesz o ten dodatek się martwił pozdro.


Boszzz... Twardziel 123 ić stont. 
Co do pytania o dodatek, to co masz zagwarantowane to mieć będziesz, czyli 400 zł po podoficerce itd. Tu nie musisz się martwić, że nie dostaniesz tego co Ci się należy. A wszystko powyżej jest uznaniowe. A skoro tyle działasz na oddziale zawalcz jeśli już nie masz o po. Pozdrawiam
Odpowiedz
Każdy ma konstytucyjne prawo do publicznego wyrażania poglądów i sprzeciwu wobec rozstrzygnięć sądów lub trybunałów, w tym Trybunału Konstytucyjnego. Jednak nie może to usprawiedliwiać łamania praw innych osób i popełniania przestępstw" - napisał na Twitterze Zbigniew Ziobro

Panie Ministrze jak te słowa mają się do łamania PRAWA PRZEZ PANA? Brak realizacji POROZUMIENIA PODPISANEGO W 2018 roku to łamanie praw podległych Panu funkcjonariuszy! Czy podlegli Panu Prokuratorzy tez przyjrzą się Pańskiemu zachowaniu i złamaniu prawa???


2 LISTOPADA CORAZ BLIŻEJ
POKAŻMY NASZĄ SIŁĘ I MOC
Odpowiedz
Hasło: "dbam o zdrowie od 02.11.2020r." - AKTUALNE !!!    Przypominamy postulaty:
    1. Całkowite wykreślenie art 15a (nie jakieś tam durne pomysły, że od 25 roku służby czy dla funkcjonariuszy przyjętych do 2004 roku)


    2. Zaliczenie cywila do wysługi.


    3. 100 dni L4 w roku płatne 100%


    4. Jacek musi odejść!!!, Jacek musi odejść!!!,Jacek musi odejść!!!
JUŻ NIEBAWEM - CORAZ BLIŻEJ !!!
Odpowiedz
(26-10-2020, 16:55 )Twardziel 123 napisał(a): [quote="Dziambdzia" pid='6020' dateline='1603650790']
[quote="grzesgorz.s7@gmail.com" pid='5973' dateline='1603524530']
psychologa zastępuje dowódca zmiany w 90 procentach !!!!!

A kto zastąpi Dowódcę??? 

Chłop łazi od jednego do drugiego, po oddziałach, biurach i roznosi zarazki, a dlaczego roznosi a bo dzieli biuro z tym swoim z-cą z tym swoim obserwatorem cctv,  do tego z pisarzem inspektorem itd.
Co będzie kiedy jego zabraknie???

Dowódcę może w każdej chwili zastąpić ogarnięty oddzialowy z kilkletnim stażem, jeśli w oddziale ma wszystko poukładane To jeszcze lepiej zadba o jednostkę, tylko mu podpowiedzieć jak zdarzenie wysłać do CZSW. Ale w Borneo niedługo zięć pierwszego będzie dowodził, a penit synuś dowódcy ogarnie pan pedagog he he.
[/quote
Ten zięć,coś często jednostka zmienia. Taki dobry czy taki niedowartościowany
Odpowiedz