(09-07-2021, 10:53 )mar napisał(a): brawo Gielniów Szczecin nie ma jaj
może parę osób. Gorąco was wspieramy

tak jest, niech przywracają dodatki przed odejściem i stałe podnoszenie dodatków/a jak nie to niech szykują oddziały OT albo wojska do obstawiania kryminałów/ ewentualnie może jakieś dyżury funkkcjonariuszy CZSW i OISW/albo poselskie dyżury w kryminałach na stanowiskach doprowadzających i prowadzących spacery
Odpowiedz
(09-07-2021, 10:53 )mar napisał(a): brawo Gielniów Szczecin nie ma jaj
może parę osób. Gorąco was wspieramy
Na garbie Goleniowa SW daleko nie ujedzie. U mnie w jednostce sielanka Przewodniczący związków A i B dostali dodatek więc już w służbie jest super. Angry
Odpowiedz
brawo Gielniów Szczecin nie ma jaj
może parę osób. Gorąco was wspieramy
Odpowiedz
(08-07-2021, 10:45 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(08-07-2021, 7:04 )sierżant sztabowy napisał(a):
(07-07-2021, 16:52 )MdR napisał(a):
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?

Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.

Nie marudze ale z czego mam się cieszyć. Że jade na dwutyg. bal samców przez cała polskę bo po rum moge i sie napić. Każdy ma swoje zdanie i dla mnie to porażka!


Fakt jest taki, że te kursy to pic na wodę i fotomontaż. Co się dzieje na takich kursach to my dobrze wiemy bo każdy z nas brał w tym udział. Kursy są robione tylko po to aby utrzymywać kolegów i rodziny na fajnych stanowiskach i wydawać kasę na bezsensowne kursy i delegację.

Z mojej jednostki jedzie gosc na kurs monitorowego xD
Odpowiedz
(08-07-2021, 10:45 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(08-07-2021, 7:04 )sierżant sztabowy napisał(a):
(07-07-2021, 16:52 )MdR napisał(a):
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?

Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.

Nie marudze ale z czego mam się cieszyć. Że jade na dwutyg. bal samców przez cała polskę bo po rum moge i sie napić. Każdy ma swoje zdanie i dla mnie to porażka!


Fakt jest taki, że te kursy to pic na wodę i fotomontaż. Co się dzieje na takich kursach to my dobrze wiemy bo każdy z nas brał w tym udział. Kursy są robione tylko po to aby utrzymywać kolegów i rodziny na fajnych stanowiskach i wydawać kasę na bezsensowne kursy i delegację.

A to tak. Kursy merytorycznie są slabiutkie, choć przy POWER to i tak wysoka półka. Tam to jest dopiero wyrzucanie pieniędzy w błoto. Dla fuszy nie będzie a na te bzdury to pieniądze się zawsze znajdą.
Odpowiedz
Pozdr. Dla. Spec lis. I dyr. Okręgu Poznań już ten czas
Odpowiedz
(08-07-2021, 15:52 )Jacek B napisał(a): No i zaczyna się, wakacje goleniów już dziękuje za dodatki jednostka na l4, są też jednostki gdzie zastępcy dyrektorów zaczynają jeździć w konwoje Smile czas pokazać na czym polega siła funkcjonariusza. Koniec z gnojeniem funkcjonariuszy za miskę ryżu.

Po pierwsze to ten cały nasz zarząd w CZSW trzeba wymienić bo nie może być tak, że przełożony działa na szkodę swoich podwładnych. Po to jest ten Dyrektor aby nas bronił i robił wszystko aby jego pracownikom dobrze się pracowało i mieli wypłaty adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jeśli ktoś się nie nadaje to powinien odejść z godnością którą oficer powinien ją mieć. W tej chwili związki bawią się w kotka i myszkę z CZSW. Mam nadzieję, że w końcu wezmą się do pracy i na poważnie zaczną traktować swoich członków.
Odpowiedz
(08-07-2021, 15:52 )Jacek B napisał(a): No i zaczyna się, wakacje goleniów już dziękuje za dodatki jednostka na l4, są też jednostki gdzie zastępcy dyrektorów zaczynają jeździć w konwoje Smile czas pokazać na czym polega siła funkcjonariusza. Koniec z gnojeniem funkcjonariuszy za miskę ryżu.

A góra dalej uważa , że jest dobrze i nie ma w niczym problemu. Goleniów potrafi a większość ,innych jednostek niestety nie. Także o czym my mówimy. Niema żadnego protestu , i nic już nie wywalczymy. Dxiekuje
Odpowiedz
[quote="John Brawo" pid='9145' dateline='1625768041']
Pytanie do przełożonych jednej z jednostek na północnym zachodzie kraju... Czy nie warto słuchać tego co boli funkcjonariuszy? Będzie głośno

Byli powołani, zaraz beda odwolani znikną zwolnionko i emka pa pa drodzy panowie przełożeni haha. Taki los czeka nieudaczników co nas nie słuchają.
Odpowiedz
(08-07-2021, 17:48 )sierżant sztabowy napisał(a):
(08-07-2021, 11:16 )rawablus napisał(a):
(07-07-2021, 22:07 )Szczery napisał(a):
(07-07-2021, 17:42 )Srebrny Judasz napisał(a):
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.

Odpowiadać to sobie mogłeś w podstawówce. Tam z niechęcią ,ale Pani musiała Cię wysłuchać, bo tyle miałeś mądrego do powiedzenia co tutaj -czyli nic. Najlepiej to byś wszystkim pozabierał i sobie dał. To  by ci pasowało typowy Pis-owcu.

No i po co wyzywasz od pisowców ? Do tego służy forum lemingu ?

Wyzywa od pisowców bo tylko tak potrafi pro..sta..k i cha.x..m !!! Pewnie pierwszy składa wnioski o zapomoge i 500+ !!! Takie cham.xidło powinno wylecieć z roboty na zbitxxy pxyxxsk.

No i po co ta mowa nienawiści? Wydaje mi się za dużo TVP info było oglądane i efekty widać za załączonym obrazku.
Odpowiedz
Pytanie do przełożonych jednej z jednostek na północnym zachodzie kraju... Czy nie warto słuchać tego co boli funkcjonariuszy? Będzie głośno
Odpowiedz
Ja się już zgubiłam na Białej i proszę mnie nie szukać.
Odpowiedz
(08-07-2021, 11:16 )rawablus napisał(a):
(07-07-2021, 22:07 )Szczery napisał(a):
(07-07-2021, 17:42 )Srebrny Judasz napisał(a):
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.

Odpowiadać to sobie mogłeś w podstawówce. Tam z niechęcią ,ale Pani musiała Cię wysłuchać, bo tyle miałeś mądrego do powiedzenia co tutaj -czyli nic. Najlepiej to byś wszystkim pozabierał i sobie dał. To  by ci pasowało typowy Pis-owcu.

No i po co wyzywasz od pisowców ? Do tego służy forum lemingu ?

Wyzywa od pisowców bo tylko tak potrafi pro..sta..k i cha.x..m !!! Pewnie pierwszy składa wnioski o zapomoge i 500+ !!! Takie cham.xidło powinno wylecieć z roboty na zbitxxy pxyxxsk.
Odpowiedz
Ale czsw pięknie ograł funkcjonariuszy, dał nielicznym dodatki żeby nie było, że nic nie dają. Ale pomyśleli pewnie inni się zbuntują trzeba im powiedzieć, że czasowe za miesiąc i jakoś te wakacje przeminą bez l4 hahaha daliście się nabrać.
Odpowiedz
No i zaczyna się, wakacje goleniów już dziękuje za dodatki jednostka na l4, są też jednostki gdzie zastępcy dyrektorów zaczynają jeździć w konwoje Smile czas pokazać na czym polega siła funkcjonariusza. Koniec z gnojeniem funkcjonariuszy za miskę ryżu.
Odpowiedz
(08-07-2021, 11:16 )rawablus napisał(a):
(07-07-2021, 22:07 )Szczery napisał(a):
(07-07-2021, 17:42 )Srebrny Judasz napisał(a):
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.

Odpowiadać to sobie mogłeś w podstawówce. Tam z niechęcią ,ale Pani musiała Cię wysłuchać, bo tyle miałeś mądrego do powiedzenia co tutaj -czyli nic. Najlepiej to byś wszystkim pozabierał i sobie dał. To  by ci pasowało typowy Pis-owcu.

No i po co wyzywasz od pisowców ? Do tego służy forum lemingu ? Typowa osobowośc nie skażona intelektem. Kilka postów wstecz pytałem Cię Co dostaliśmy od PO za ich rządów. Jesteś w stanie odpowiedzieć na proste pytanie czy Cie to przerasta i zaczniesz od wyzywać od Pisowców ?
Odpowiedz
(07-07-2021, 22:07 )Szczery napisał(a):
(07-07-2021, 17:42 )Srebrny Judasz napisał(a):
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.

Odpowiadać to sobie mogłeś w podstawówce. Tam z niechęcią ,ale Pani musiała Cię wysłuchać, bo tyle miałeś mądrego do powiedzenia co tutaj -czyli nic. Najlepiej to byś wszystkim pozabierał i sobie dał. To  by ci pasowało typowy Pis-owcu.

No i po co wyzywasz od pisowców ? Do tego służy forum lemingu ?
Odpowiedz
(08-07-2021, 7:04 )sierżant sztabowy napisał(a):
(07-07-2021, 16:52 )MdR napisał(a):
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?
A to niech zrezygnuje!!!Na jego miejsce czeka na pewno wielu wartościowych funkcjonariuszy lubiących wyzwania.
Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.

Nie marudze ale z czego mam się cieszyć. Że jade na dwutyg. bal samców przez cała polskę bo po rum moge i sie napić. Każdy ma swoje zdanie i dla mnie to porażka!
Odpowiedz
(08-07-2021, 7:04 )sierżant sztabowy napisał(a):
(07-07-2021, 16:52 )MdR napisał(a):
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?

Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.

Nie marudze ale z czego mam się cieszyć. Że jade na dwutyg. bal samców przez cała polskę bo po rum moge i sie napić. Każdy ma swoje zdanie i dla mnie to porażka!


Fakt jest taki, że te kursy to pic na wodę i fotomontaż. Co się dzieje na takich kursach to my dobrze wiemy bo każdy z nas brał w tym udział. Kursy są robione tylko po to aby utrzymywać kolegów i rodziny na fajnych stanowiskach i wydawać kasę na bezsensowne kursy i delegację.
Odpowiedz
Dlaczego moj wpis sie nie ukazał? Bo co? Bo ,,chwalę" związki?? Czy tu musza znajdowac sie same politycznie poprawne jak na pasku TVPis wpisy?
Odpowiedz
(07-07-2021, 16:52 )MdR napisał(a):
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?

Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.

Nie marudze ale z czego mam się cieszyć. Że jade na dwutyg. bal samców przez cała polskę bo po rum moge i sie napić. Każdy ma swoje zdanie i dla mnie to porażka!
Odpowiedz
(07-07-2021, 17:42 )Srebrny Judasz napisał(a):
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.

Odpowiadać to sobie mogłeś w podstawówce. Tam z niechęcią ,ale Pani musiała Cię wysłuchać, bo tyle miałeś mądrego do powiedzenia co tutaj -czyli nic. Najlepiej to byś wszystkim pozabierał i sobie dał. To  by ci pasowało typowy Pis-owcu.
Odpowiedz
Witam.
Zapraszam Was koleżanki i koledzy funkcjonariusze do udziału w licytacjach charytatywnych z których dochód przeznaczony jest na leczenie mojego synka Klemensika chorego na nowotwór.
https://m.facebook.com/groups/1074754869599179/
Chetni również mogą wesprzeć małego wojownika poprzez udział w zbiórce:
https://zrzutka.pl/klemensik

Pozdrawiam serdecznie!
kpt. Karol Pakulski
AŚ Słupsk
Odpowiedz
(07-07-2021, 17:57 )Jacek B napisał(a): Ja mam pytanie z innej beczki, czy w 21 wieku można nas traktować jak bydło. Bo na Białołęce zastępca kierownika zanim nim został to miał ksywę obsraniec a teraz się mści na wszystkich za to tak jak jego chory psychicznie inspektorek. Nie potrafią się kulturalnie i spokojnie do drugiej osoby odezwać. Nie dziwcie się że tam nikt nie che pracować. Jak rządzi tam banda idiotow która była bita w podstawówce. Trzeba chyba się zgłosić do czsw do komisji mobingowej.



Tak jak Poznań i spec lis.  Ta sama kategoria
Odpowiedz
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a):
(06-07-2021, 21:02 )Szczęśliwy napisał(a): Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Typowy kadrowiec.
---------------------------------------------------------------------
Gryzipiórku nie podskakuj lepiej zetrzyj kurz z biureczka a zapomniałem skazany raz w tygodniu przychodzi i ściera i taki jest Twój kontakt z nimi.
Dlatego Ty nigdy nie zrozumiesz ludzi pracujących na was, którzy codziennie się ścierają abyście mieli spokojną głowę.
Ty nie zrozumiesz że w ochronie przy takich warunkach pracy jakie dzisiaj mamy nikt nie dopracuje 25 lat.
Dlatego zrobił się szum, podnieśli głos ludzie uczciwi o to że tacy jak Ty i tobie podobni myślicie tylko o sobie bezpieczni w swoich biurach a myślicie o dodatku zgredowskim po 25 latach.
Dla Ciebie to jest ok bo z pewnością taki dostaniesz.
Pogorszenie warunków pracy jakie mamy osiągnęło poziom osób jakie reprezentują ten resort.
Obłąkany to jesteś Ty i tobie podobnych winno się posadzić na taczkę i siup pełnym pędem za bramę zakładu, CZtu.
Potraktowałem Cię delikatnie lecz muszę powiedzieć jasno jesteś tak wartościowy jak te wypociny, które tu zostawiłeś sługusie.

Pozdrawiam wszystkich nie Ciebie. Aby przyszło do Ciebie to na co zasługujesz.
Odpowiedz
Ja mam pytanie z innej beczki, czy w 21 wieku można nas traktować jak bydło. Bo na Białołęce zastępca kierownika zanim nim został to miał ksywę obsraniec a teraz się mści na wszystkich za to tak jak jego chory psychicznie inspektorek. Nie potrafią się kulturalnie i spokojnie do drugiej osoby odezwać. Nie dziwcie się że tam nikt nie che pracować. Jak rządzi tam banda idiotow która była bita w podstawówce. Trzeba chyba się zgłosić do czsw do komisji mobingowej.
Odpowiedz
(07-07-2021, 13:46 )Funkcjonariusz_15+ napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='9120' dateline='1625601720']
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiem ci tak jak szczeremu tylko dodam żeby komisja tez grupy tobie nie dała bo to kilka procent do emki mniej będziesz szczesliwszy.
Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   null jeszcze bardziej.
Typowy kadrowiec.
Odpowiedz
(07-07-2021, 11:45 )sierżant sztabowy napisał(a): Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?

Jak w Olszanicy to super. Można na Słowację po rum, czekoladę studencką wyskoczyć. Nie marudź tylko korzystaj chłopie ile możesz. Tam na wzgórzu była taka bacowka z grillem ... Oj żeby te ściany mogły mówić... Może dobrze ze nie mogą Smile.
Odpowiedz
(06-07-2021, 21:02 )Szczęśliwy napisał(a): Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Typowy kadrowiec.
Odpowiedz
Pytanie zupełnie zmieniając temat. Dlaczego kurs dowódców zmian jest tylko organizowany w bieszczadach. Dlaczego z pomorza ciągnie sie ludzi tak daleko przez całą polskę? Nie ma bliżej ośrodków szkoleniowych i ludzi którzy mogą przeszkolić przez te dwa tyg bliżej? Znam człowieka który od 3 lat jest dublerem zastepcy d-cy i juz powiedział ze zrezygnuje bo napewno nie pojedzie na koniec polski! Moze nad tym trzeba sie zastanowić?
Odpowiedz
Wystarczy jeden wpis i już widać kto jest kto.
Odpowiedz
Żal mi was za te wpisy hahah obłąkane pokrzywdzone funkcjonariuszki hihi idź jeden z drugim na Emkę i ciesz się życiem w drugiej pracy bo biadolicie jak bezdomi przed marketem.
Odpowiedz
(06-07-2021, 7:56 )Oficer napisał(a):
(05-07-2021, 22:03 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie administratorze czy to koniec protestu?
Co uzyskaliśmy tym śmiesznym protestem? Wywieszenie flag i pikietę na której pokazano jak nas traktują i gdzie mają, nikt do nas nie wyszedł!!! A w kwestii dodatków to tylko skłóciły one przemęczona i sfrustrowana załogę.

Kolego ja ide na emke na wiosne z tym co mam, bo już nic wiecej nie dostaniemy a mogą nam zabrać jeszcze. W SW niema zgrania, siły, co to był za protest heee żaden, nie bedzie już  żadnego protestu, L4 nic nie dały a ci co byli na L4 są już wycięci z wszystkiego, załoga SW sie skłóciła, co zrobiły dwa nasze związki pytam sie - aaa wywalczyły 25 zł heeee, zapomnijcie o łączeniu lat z cywila z emką sw bo musieliby połączyc sprawiedliwie rocznikom 99-12r a to za duże straty finansowe dla budżetu,  tak własnie będzie dalej w SW, pazerność o kase zgubi ludzi i bedzie na miske ryżu, dobrze już było w SW i się skończyło, teraz odchodząc  na emeryture przecietny funkcjonariusz stracił na jej wysokości bez dodatku jaki był na rękę około 1 tys zł, i są już oszczednosci dla budżetu. Porażkaaaa, policzyć można to ile wychodzi na rok, ci co odeszli w styczniu smieją sie. Można tyrać do 30 lat w sw może się to odrobi, każdy sam decyduje o sobie. Bajoooo.

Ten cały Twardziel ma już chyba 12te konto... ???
Odpowiedz
Witam... Czy komuś z funkcjonariuszy doliczyli do dodatku dodatku za wysługę służbę nadterminową?
Odpowiedz
(05-07-2021, 18:54 )Czarodziej napisał(a):
(05-07-2021, 14:32 )BartekC napisał(a): I nikt nie napisał, że NIE MA nagród "za niechorowanie"??? przecież już pół roku minęło... hahahahahaha. Należą się... hahahaha

Kolego wiesz czym się odróżnia funkcjonariusz SW od balkonu?
Balkon bez problemu utrzymuje 4 osobową rodzinę i psa.

I to jest ta smutna prawda o naszej formacji... Ale trzeba się śmiać  Big Grin Big Grin Big Grin żeby nie zwariować. Chociaż... Niektórzy mogą odebrać ten śmiech za oznaki obłąkania Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
(05-07-2021, 22:03 )Człowiek z lasu napisał(a): Panie administratorze czy to koniec protestu?
Co uzyskaliśmy tym śmiesznym protestem? Wywieszenie flag i pikietę na której pokazano jak nas traktują i gdzie mają, nikt do nas nie wyszedł!!! A w kwestii dodatków to tylko skłóciły one przemęczona i sfrustrowana załogę.

Kolego ja ide na emke na wiosne z tym co mam, bo już nic wiecej nie dostaniemy a mogą nam zabrać jeszcze. W SW niema zgrania, siły, co to był za protest heee żaden, nie bedzie już  żadnego protestu, L4 nic nie dały a ci co byli na L4 są już wycięci z wszystkiego, załoga SW sie skłóciła, co zrobiły dwa nasze związki pytam sie - aaa wywalczyły 25 zł heeee, zapomnijcie o łączeniu lat z cywila z emką sw bo musieliby połączyc sprawiedliwie rocznikom 99-12r a to za duże straty finansowe dla budżetu,  tak własnie będzie dalej w SW, pazerność o kase zgubi ludzi i bedzie na miske ryżu, dobrze już było w SW i się skończyło, teraz odchodząc  na emeryture przecietny funkcjonariusz stracił na jej wysokości bez dodatku jaki był na rękę około 1 tys zł, i są już oszczednosci dla budżetu. Porażkaaaa, policzyć można to ile wychodzi na rok, ci co odeszli w styczniu smieją sie. Można tyrać do 30 lat w sw może się to odrobi, każdy sam decyduje o sobie. Bajoooo.
Odpowiedz
(05-07-2021, 19:03 )Garfild napisał(a): A ja nic nie dostałem, żadnego dodatku,a tak się starałem.Myslalem że coś mi się skapnie ,tak czekałem na podwyżkę, a tu nic,zero.A chciałem z rodziną świętować podwyżkę i zabrać ich na bułkę z pieczarkami,cóż,zycie.

Otylosc to choroba cywilizacyjna. Wiesz skąd te pieczarki, skąd mąka?? Góra dba nie tylko o Ciebie ale też o resztę rodziny. Polecam Google i hasło głodówki lecznicze.

PS.
Też się przez kilka dni denerwowałem.  Wczoraj staje na wagę,  - 1, radość znów na twarzy. A tak najadlbym się jakiś czereśni truskawek arbuzow czy innych kapitalistycznych rarytasów. Jest wspaniałe. Tyle że dzieciom zamiast 20 zl z na lody muszę serwować opowieści o pedefilach pod sklepem.


Wuj Matt z Podrozy
Odpowiedz
(05-07-2021, 19:03 )Garfild napisał(a): A ja nic nie dostałem, żadnego dodatku,a tak się starałem.Myslalem że coś mi się skapnie ,tak czekałem na podwyżkę, a tu nic,zero.A chciałem z rodziną świętować podwyżkę i zabrać ich na bułkę z pieczarkami,cóż,zycie.

Nie tylko ty kolega  Sad
Odpowiedz
Panie administratorze czy to koniec protestu?
Co uzyskaliśmy tym śmiesznym protestem? Wywieszenie flag i pikietę na której pokazano jak nas traktują i gdzie mają, nikt do nas nie wyszedł!!! A w kwestii dodatków to tylko skłóciły one przemęczona i sfrustrowana załogę.
Odpowiedz
Pies ich srał i te ich dodatki 20 lat służby 50zl nie sobie to między 4 litery wsadza albo dadzą młodemu co by chciał pozostać w tej chorej formacji. Są wakacje czas odpocząć lquatro czeka. Myślę, że to już czas Panie i Panowie.
Odpowiedz
Będzie “bardziej radykalnie”. Związkowcy reagują na decyzję SW w sprawie dodatków służbowych

Czekam na istrukcję, co mam robić??? Chcę być radykalny jak wy, zamilkłem!!! Ale nie dałem rady! Co innego by być radykalnym???

P.s

Myślę, że Borat zobaczył  jak radykalnie  nic nie robię  i narobił w gacie!!!
Odpowiedz
A ja nic nie dostałem, żadnego dodatku,a tak się starałem.Myslalem że coś mi się skapnie ,tak czekałem na podwyżkę, a tu nic,zero.A chciałem z rodziną świętować podwyżkę i zabrać ich na bułkę z pieczarkami,cóż,zycie.
Odpowiedz
A z porozumieniem z 2018 dalej cisza.
Odpowiedz
(05-07-2021, 14:32 )BartekC napisał(a): I nikt nie napisał, że NIE MA nagród "za niechorowanie"??? przecież już pół roku minęło... hahahahahaha. Należą się... hahahaha

Kolego wiesz czym się odróżnia funkcjonariusz SW od balkonu?
Balkon bez problemu utrzymuje 4 osobową rodzinę i psa.
Odpowiedz
I nikt nie napisał, że NIE MA nagród "za niechorowanie"??? przecież już pół roku minęło... hahahahahaha. Należą się... hahahaha
Odpowiedz
(04-07-2021, 20:19 )Szczery napisał(a):
(04-07-2021, 6:46 )rawablus napisał(a):
(03-07-2021, 21:13 )Srebrny Judasz napisał(a): [quote="Szczery" pid='9011' dateline='1625091413']
Platformo obywatelska wróć!!!

Ja niebawem uciekam z tego synfu ale życzę ci kolego aby PO wróciło do władzy i wrzuciło cię do zusu abys zapindalal do 65 lat a emka około 2 tysięcy wtedy będziesz szczęśliwy   Big Grin jeszcze bardziej.

Trafne życzenia Srebrny Judaszu dla pana Szczerego. Panie Szczery , czy mógł by Pan przypomnieć wszystkim co owa Platforma Obywatelska dała funkcjonariuszom przez cały okres swoich rządów ? Może pamiętasz ile dostałeś od byłego Ministra Sprawiedliwości Borysa Budki na chwilę przed przegranymi wyborami ?

Zgadza się . Ten obecny nasz minister dał nam  więcej. Więcej kamer, więcej obowiązków, więcej doświadczonych i przychylnych nam specjalistów w okręgach. Nic tylko głosować na obecną władze. Jak wygrają nastepne wybory ,to jestem przekonany, że dołożą nam jeszcze więcej. A zrobią to tylko  po to żebyście byli szczęśliwymi jak w chwili obecnej ludźmi.

Przestańcie biadolić. Etos służby jest, to na razie powinno wystarczyć. Więc służyć i nie marudzić
Odpowiedz
(03-07-2021, 22:05 )TomaszBiałystok napisał(a): Ja chciałem bardzo podziękować za taki dodatek . Po 16 latach służby dostać 75 zł  dla 5 osobowej rodziny znacznie poprawi budżet . Obecnie jestem na etapie brania kredytu hipotecznego zdecydowanie mi się przyda zastrzyk gotówki poprawi to zdolność kredytowà.
Dla 5 osobowej to zdecydowanie za mało, ale dla 3 osobowej w sam raz.
Odpowiedz
(04-07-2021, 22:46 )husaria47@wp.pl napisał(a): Liczyć się powinna ponieważ sama nazwa mówi że jest to zasadnicza nadterminowa sluzba wojskowa lecz niestety w naszej sluzbie tego nie rozumieją i nie wliczają do dodatku za wysługę.

Wliczają, zasadnicza nadterminowa sluzba wojskowa nie jest tylko liczona do zwiększającego się urlopu. Jeżeli nie masz zaliczane termita to jest błąd działu kadr w twej jednostce.
Odpowiedz
(04-07-2021, 15:29 )rawablus napisał(a):
(04-07-2021, 9:39 )BartekC napisał(a):
(03-07-2021, 22:05 )TomaszBiałystok napisał(a): Ja chciałem bardzo podziękować za taki dodatek . Po 16 latach służby dostać 75 zł  dla 5 osobowej rodziny znacznie poprawi budżet . Obecnie jestem na etapie brania kredytu hipotecznego zdecydowanie mi się przyda zastrzyk gotówki poprawi to zdolność kredytowà.

Podziękuj Generałowi, Ministrowi i Premierowi za tak duże i sprawiedliwe dzielenie dodatków. Prawa i sprawiedliwości tu nie widze w ich przydzielaniu. Ale napewno będziemy jeszcze godnie zarabiać bo idzie "nowy ład" . No przecież jak Pan Prezes coś obieca to zawsze dotrzymuje słowa. Bo PiS dba o służby mundurowe.  

Gratuluję koledze, chociaż nie do końca rozumiem ten wpis. Kolega się chwali, że stać go na to aby wziąć kredyt hipoteczny, czy żali, że tak mało dodatek został podniesiony??? Tak czy owak GRATULUJĘ.
 


Wiesz co to sarkazm ?
Odpowiedz
(04-07-2021, 15:29 )rawablus napisał(a):
(04-07-2021, 9:39 )BartekC napisał(a):
(03-07-2021, 22:05 )TomaszBiałystok napisał(a): Ja chciałem bardzo podziękować za taki dodatek . Po 16 latach służby dostać 75 zł  dla 5 osobowej rodziny znacznie poprawi budżet . Obecnie jestem na etapie brania kredytu hipotecznego zdecydowanie mi się przyda zastrzyk gotówki poprawi to zdolność kredytowà.

Gratuluję koledze, chociaż nie do końca rozumiem ten wpis. Kolega się chwali, że stać go na to aby wziąć kredyt hipoteczny, czy żali, że tak mało dodatek został podniesiony??? Tak czy owak GRATULUJĘ.
 


Wiesz co to sarkazm ?
Odpowiedz