KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah

Współczuję pokrytej głowy hehe...
Odpowiedz
Kiedy skończy się to dziadostwo i zaczną płacić za wykonywaną robotę ,a nie za to kto ile był na L4.. !!! Ludzie to już jest żałosne , ludzie mają po 2-3 dni zwolnienia,ale są dyspozycyjni na każde zawołanie a i tak dostaną mniej . Chory system w służbie . Te związki to się nadają do pchania karuzeli . Jedni i drudzy do wymiany .
Odpowiedz
(04-07-2023, 19:00 )orkidez napisał(a):
(04-07-2023, 8:47 )Pablo123 napisał(a):
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Pablo123" pid='17849' dateline='1688193936']
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
[/quote

Pracownicy cywilni ,,noszą" ubranie robocze.
A to nie mundur?
Odpowiedz
Cała Polska daremnych forumowiczów, którym życie ratuje premia czeka na komunikat z wczorajszego spotkania. Czyżby wyznaczono kolejne spotkanie, ewentualnie nic nie zostało jak zwykle uwzględnione z propozycji ZG?
Odpowiedz
Oczywiście podział na kategorie A i B jest niesprawiedliwy, gdyż roboty jest podobnie sporo w obu kategoriach. Natomiast powinien być utrzymany podział na kontakt bezpośredni i bez kontaktu. Pamiętajmy, że prócz swoich obowiązków mamy jeszcze wiele związanych z osadzonymi.
Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę i czytam że związki są zatym żeby administracja miała tyle samo nagrody co ochrona..
Odpowiedz
(03-07-2023, 12:32 )Kamil napisał(a):
(01-07-2023, 10:38 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='17847' dateline='1688158602']
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?


To gość który robi za klauna na tym forum, do tego po stylu pisania jestem prawie pewien, że to nasz były pensjonaruisz. Ogólnie impreza bez pajaca to nie impreza, tak to traktuj.
KLAUNY to jesteście wy moi drodzy, wasze Motto Mało mało i wiecznie mało haha 
Co się można spodziewać po takich pseudo funkcjonariuszach z lewymi rączkami. Większość z was mało znaczy w życiu codziennym i tylko w tej pracy możesz jeden z drugim dowartościować. Zazdrość ta wasza jedyna droga w życiu, żałośni i bez pomysłu, dlatego będziesz tkwił w tym do końca życia. Miło mi z wami pisać, bo w pracy później mamy niezłą smiechawe z was jak ciężko wam pracować hahah
Odpowiedz
(04-07-2023, 8:47 )Pablo123 napisał(a):
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Pablo123" pid='17849' dateline='1688193936']
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
[/quote

Pracownicy cywilni ,,noszą" ubranie robocze.
Odpowiedz
Czy związki analizowały stan wakatów z zeszłego roku i aktualnego? Po premiach widać, że przyszło mnóstwo funkcjonariuszy a w jednostce jest nas mniej niż rok temu. Tyramy od lutego za dwóch, każdy liczył na jakieś solidne premie a po tych pseudo-premiach morale sięgają dna
Odpowiedz
Mundurowa jest na mundur wyjściowy a takiego cywile nie noszą
Odpowiedz
(03-07-2023, 9:41 )nietakamllodafszka napisał(a):
(01-07-2023, 7:45 )Pablo123 napisał(a): Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
A no no w SDE
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być
To jest święto tylko dla  Jacka  Big Grin
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być

Podobno General miał 2 razy votum i stał się generałem inspektorem
Odpowiedz
(01-07-2023, 10:38 )nietakamllodafszka napisał(a): [quote="Szczęśliwy" pid='17847' dateline='1688158602']
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?


To gość który robi za klauna na tym forum, do tego po stylu pisania jestem prawie pewien, że to nasz były pensjonaruisz. Ogólnie impreza bez pajaca to nie impreza, tak to traktuj.
Odpowiedz
(21-05-2023, 8:28 )Administrator napisał(a):
(21-05-2023, 7:06 )nietakamllodafszka napisał(a): Panie administratorze czy wiadomo coś na temat dodatków czasowych?

Ustalenia są takie, że dodatki czasowe będą uruchamiane corocznie po podliczeniu środków finansowych z półrocza.

Czy coś w tej sprawie ruszyło?
Odpowiedz
(06-06-2023, 9:39 )nietakamllodafszka napisał(a): Nagrody czerwiec
Dodatki czasowe od drugiego półrocza 2023
Dodatki służbowe które tkwią na absolutnym minimum funkcjonariuszom z kilkunastoletnim stażem
Waloryzacja dopłaty za przejazd
Podwyżki 2024
Podwyżki z wyrównaniem pracownikom cywilnym
Budżetówka chce 20% podwyżek jeszcze w tym roku, 500+ ma być zwaloryzowane o 60% żeby uwzględnić inflację. A gdzie nasze pensje?

Zarządzie nszzfipw czekamy kolejny tydzień.

Nie doczekamy się odpowiedzi
Odpowiedz
(02-07-2023, 5:02 )Jacek B napisał(a):
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być

Podwyżki czy dodatki czasowe? W jakiej kwocie i od kiedy?
Odpowiedz
(01-07-2023, 7:45 )Pablo123 napisał(a): Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Pracownicy cywilni noszacy mundur? Co?
Odpowiedz
(01-07-2023, 18:38 )kapseleK napisał(a):
(01-07-2023, 5:17 )antekSW napisał(a): [quote="kapseleK" pid='17845' dateline='1688152584']
"Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
HAHAHAHA kolego zanim się wypowiesz to się zorientuj w temacie. Wiesz ile wychodzi cywilom z tych nocek? Około 100-150 zł miesięcznie. A te płatne 50%100%.....weź się nie ośmieszają, chyba Ci się firmy pomyliły.
Odpowiedz
(30-06-2023, 21:56 )Szczęśliwy napisał(a): Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??
te wykszalciuch napewno w SW po znajomości beż kredytu mamusia i tatuś całe życie na państwowym to i mieszkanie dziadu tobie kupili. Zepsutą głowę to widać że ty masz czas na emce jak masz lata . Brak szacunku do ludzi wyssany z mlekiem matki. Im ty jestes zebg dradzać czy ktoś ma się zwolnić czy nie . Życzę wszystkim żeby w służbie było jak naj mniej takich przypadków jak to co to pisało
Odpowiedz
(01-07-2023, 9:14 )nietakamllodafszka napisał(a): Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Podobno podwyżki też teraz mają być
Odpowiedz
(30-06-2023, 13:32 )anton napisał(a):
(29-06-2023, 7:41 )Stary gadzina napisał(a):
(28-06-2023, 8:48 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a): [quote="grzyb" pid='17817' dateline='1687890151']

Złodzieje



1250 zł. nagrody w lipcu.



Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.



Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.



Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.


dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.

To jak to rozstrzygnąć.
Na L4 byłem 5 dni ale gdy dzwonili na dolewkę zawsze przychodziłem. Tak więc jestem dyspozycyjny czy nie? Kiero pewnie powie że nie. Jak nie to nie odbieram tel w następnym półroczu.

Chyba krótko robisz hehe
Nie licz że służba coś ci da bo sie starałeś
Nie ważne czy robisz dobrze czy nie
Czy jesteś na telefon itd. Itp. 
To nie jest prywatna firma
Nie generujemy zysków
Lepszy nieudacznik przez 12 miesiecy niż pracowity gość który się stara przez 11 miesięcy
Nieudacznik przez 12 miesięcy siedzi nic nie robi za to złodzieje robią co chcą i dostaje max nagrode
A ty przez 11 miesięcy bądź pracowity trzymaj dyscypline szukaj kontroluj zajedź sie i jesteś zwykłym L4-owcem. Bo się od tego zajechałeś i potrzebowałeś odpocząć w szpitalu.
Bo już sobie ze stresem nie radziłeś
Bo ciągle dzwonią a ty nie potrafisz odmówić i przychodzisz do pracy
Żona już ma tego dosyć a ty mówisz kochanie bo awansu mi nie dadzą
Bo dodatek zabiorą
Bo wolnego nie dadzą jak potrzebować będe
Dla nich jesteś zwykłym szmaciarzem z ochrony który ma zapierd... i nie zadawać pytań
Nie licz ze ktoś ci podziękuje na koniec bo robiłeś dobrą robotę
Jedyne co usłyszysz to wybierz urlop i nadgodziny żeby nie trzeba było płacić
Odpowiedz
(01-07-2023, 5:17 )antekSW napisał(a):
(30-06-2023, 20:16 )kapseleK napisał(a): "Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
Chyba widziałeś listę płac osadzonych , bo ja z 32 letnim stażem pracy takich składników wynagrodzenia dla pracowników cywilnych w słuzbach mundurowych nie widziałam. Proszę podaj przyklad, chyba że masz na myśli cywili poza formacjami mundurowymi, ale nie o ich jest przecież mowa w propozycjach o nagrodach.
Odpowiedz
(30-06-2023, 21:56 )Szczęśliwy napisał(a): Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??

Jak długo jeszcze będziemy tu znosić tego osobnika?
Odpowiedz
Czy nie dałoby się tak raz, no chociaż raz zrobić żeby nagrody/podwyżki były wypłacone w terminie lub z konkretną data na jakieś święto? Mieliśmy nowe święto 29 czerwca, a dopiero w lipcu będą jakieś uzgodnienia na temat kwoty. Dlaczego nikt nie zacznie uzgadniać tego wcześniej żeby nagrody były konkretnie NA ŚWIĘTO. Jak zwykle wszystko po. A co stało się z dodatkami czasowymi/podwyżkami od 1 lipca? Temat umarł śmiercią naturalną?
Odpowiedz
Sa też pracownicy cywilni którzy noszą mundur...a np mundurowki nie dostają...
Odpowiedz
(30-06-2023, 20:16 )kapseleK napisał(a): "Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim  w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych?  Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie  służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy  też jest cywilem.

W sumie masz rację, jak już będziesz zgłaszał to zgłoś przy okazji to że cywile mają płatne nocki 20% więcej i 50%  czy 100% więcej za weekendy i święta.
Odpowiedz
Witam wspaniałych forumowiczow hahha pracowitych i do tego inteligentnych, wyksztalonych, oczywiście po przeczytaniu tych wpisów to zaliczam Q góra 45 hihi. Teraz serio takich jak wy to trzeba izolować od Nowo Przyjętych funkcjonariuszy, ponieważ na samym wstępie pasujecie im głowy waszym chorym narzekaniem i problemem kredytowym!!! Moja propozycja i się zwolnij Dziadu bez ambicji i honoru ??
Odpowiedz
(30-06-2023, 17:57 )rafalek oddziałowy napisał(a):
(30-06-2023, 12:19 )rawablus napisał(a): Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .

oczywiscie ze bede darl jape solidarnie ...
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!!
Idź na odwyk, bo widzę że alkohol tobą zawładnął i do tego masz problem z lustrem hahaj
Chłopki przez internet i do tego lewe rączki.
Odpowiedz
"Ponadto każdy funkcjonariusz, który nie przebywał na zwolnieniu lekarskim w okresie 01.01.2023 roku - 30.06.2023 roku, obligatoyjnie otrzymuje nagrodę w wysokości 500 zł brutto."
Pytam, dlaczego w tej kwestii pominięto pracowników cywilnych? Naprawdę chyba należałoby zainteresować tym tematem odpowiednie służby zajmujące się problemem nierównego traktowania człowieka, w zależności od tego czy nosi mundur, czy też jest cywilem.
Odpowiedz
Co za Trole tutaj piszą
Odpowiedz
(30-06-2023, 12:19 )rawablus napisał(a): Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .

oczywiscie ze bede darl jape solidarnie ...
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!!
Odpowiedz
(29-06-2023, 7:41 )Stary gadzina napisał(a):
(28-06-2023, 8:48 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a): [quote="grzyb" pid='17817' dateline='1687890151']

Złodzieje



1250 zł. nagrody w lipcu.



Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.



Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.



Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.


dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.

To jak to rozstrzygnąć.
Na L4 byłem 5 dni ale gdy dzwonili na dolewkę zawsze przychodziłem. Tak więc jestem dyspozycyjny czy nie? Kiero pewnie powie że nie. Jak nie to nie odbieram tel w następnym półroczu.
Odpowiedz
Złodzieje !!! Złodzieje !!! Konstytucja , Konstytucja !!! Mam nadzieje , że Funkcjonariusz11 i Rafałek Oddziałowy bedą darli jape razem ze mną , co Wy na to panowie ? No to teraz krzyczymy razem Złodzieje Złodzieje !!! Konstytucja Konstytucja !!! No teraz wy , no jedziemy Cool  .
Odpowiedz
Pierwsze słyszę, żeby złodzieje rozdawali kasę.
Chyba, że to Janosik
Odpowiedz
Co się z wami Ludzie dzieje tyle jadu nienawiści ostatnio na tym forum. Nikt nie pisze o problemach w jednostkach jakie zachodzą obecnie zmiany, czy to dobre pomysły nic a nic. Tylko jeden przez drugiego mądrzejszy tylko kasa kasa i polityka. Dajcie sobie już spokój z tym bo to już chore jest.
Odpowiedz
(29-06-2023, 7:41 )Stary gadzina napisał(a): dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.

Rok temu to dostałem 3k na rękę i było ok, myślałem że teraz też staną na wysokości zadania, a pamiętam i nagrody po 50zl netto.
Nam powiedziano że będzie 1500 brutto wraz z dodatkiem za frekwencję!
Jak widać nie wszędzie jest kasa taka sama
Odpowiedz
(28-06-2023, 8:48 )Realista za niecałe 300. napisał(a):
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a): [quote="grzyb" pid='17817' dateline='1687890151']

Złodzieje



1250 zł. nagrody w lipcu.



Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.



Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.



Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.


dodam jeszcze że 3000 zł ( a kierownicy mogą dać więcej, u mnie kiero powiedział, że dla 100% i dyspozycyjnych będzie ok 4000 brutto to uważam, za spoko kwotę półroczną oby dawali tak co pół roku to będzie git, bo pamiętam czasy jak nagrody były 300 brutto, albo wcale. Widać jesteś Świeżak skoro Ci tysiące to za mało.
Odpowiedz
(28-06-2023, 9:28 )sierżant sztabowy napisał(a): JAKIM TO TRZEBA BYĆ IMBECYLEM ŻEBY PISAĆ ŻE MŁODY F-SZ MA 2300 WYPŁATY I DODATKOWO PISAC ZE PRZYJĄŁ SIĘ NA 25/55 LAT. WIEK JUŻ DAWNO ZNIEŚLI I PENSJA TEZ JEST DUŻO WIEKSZA.
Ktoś odpowiedział pewnie na wpis z przed paru lat,
Odpowiedz
Delegacja Litewskich związkowców, to jest temat dnia NSZZFiPW. Gdy jedni oprowadzają delegację, inni dogadują się z rządem. Zastanawiam się czasem, czy my gramy do jednej bramki?
Odpowiedz
[quote="Rafal" pid='17823' dateline='1687895530']
Ale jaja 1200brutto nagrody ale jaja
[/quote
Nie ma co narzekać...pracownicy minimum 540 zł....?
Odpowiedz
(28-06-2023, 9:28 )sierżant sztabowy napisał(a): JAKIM TO TRZEBA BYĆ IMBECYLEM ŻEBY PISAĆ ŻE MŁODY F-SZ MA 2300 WYPŁATY I DODATKOWO PISAC ZE PRZYJĄŁ SIĘ NA 25/55 LAT. WIEK JUŻ DAWNO ZNIEŚLI I PENSJA TEZ JEST DUŻO WIEKSZA.
Już od dawna pisze, że ta większa połowa jest ograniczona umysłowo, uwielbiam czytać ich wypociny jacy są poszkodowani, biedni, okradzeni i jedzą obierki z ziemniaków, a nie którzy to już są tacy wykształceni jakby ukończyli Westpoint haha i pracują w SW, a kierunek Resocjalizacja hihi. Motto większości - - Mało, mało i ochłapy płacą hahahah  Big Grin
Odpowiedz
(27-06-2023, 20:47 )tomash473 napisał(a): Rozumiem rozgoryczenie, ale już dawno został zniesiony warunek osiągnięcia 55 lat. A po drugie jakie 2300 zł? W SW panuje straszne dziadostwo, ale to już jest zwykle trolowanie i to marne.

(23-02-2018, 14:26 )kelner napisał(a):
(13-02-2018, 13:09 )MISIEK2 napisał(a): Witam wszystkich  Shy 
Na wstępie chciał bym się spytać jak mam godnie  reprezentować  służbę za 2300 zł miesięcznie jako młody funkcjonariusz mający przed sobą perspektywę 31 lat pracy w dziale ochrony ??  Angry

Jedyne wyjście dla wszystkich młodych na zasadach 25/55 - uciekać jak najszybciej z tego bagna bo itak tej emerytury nie doczekacie, chyba że warto za te grosze nie mieć życia prywatnego, być narażonym codziennie na pomówienia, dyscyplinarki, zarzuty z kk o 231, nepotyzm,mobbing i kolesiostwo ze strony kierownictwa a do tego tracić zdrowie  w imię papki o "etosie służby", niestety ale doszło do całkowitego zeszmacenia funkcjonariuszy ochrony i mając w perspektywie 31lat pracy na Twoim miejscu już w tym momencie pisał bym raport o zwolnienie...
cala kwestia to ktory region naszego kraju biezremy pod uwage , inaczej jest na zachodzie  a inaczej na pld, pln czy tez wschodzie ... kazdy region ma swoje problemy z praca a tu na samym poczatku  jest  cudownie kasa wplywa - chyba teraz cos okolo 4200 netto  ponizej 26roku zycia / powyzej to chyba 3800. i tak gdzie nie ma rynku pracy to kazdy wezmie pod uwage  mundurowke bo kiedys  to inaczej sie podchodzilo do zalozenia munduru ... a teraz  masz racje zeszmacono cala sluzbe , nie tylko DO, tyle odejsc ale teraz propaganda w wiekszosci jednostek przy fleszach  jest pokazywanne ile to nowych f-szy przyjeto - wiec wiadomo o czym to swiadczy ..a  ajk mlody napisal raport w tamtym roku o zwolnieie to prosili zeby poczekal do stycznia i poszedl sobie na l4 bo statystyki w kadrach zepsuja ...
Odpowiedz
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(27-06-2023, 19:22 )grzyb napisał(a): Złodzieje

1250 zł. nagrody w lipcu.

Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.

Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.

Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.
ale do tego potzrebny jest honor. a co tych w zarzadzie interesuje taki f-sz z jednostki podstawowej . a mozeby tak poznac propozycje skierowana do oisw czy w samym centralnym zarzadzie dla porownania ciężkiej harówy
Odpowiedz
JAKIM TO TRZEBA BYĆ IMBECYLEM ŻEBY PISAĆ ŻE MŁODY F-SZ MA 2300 WYPŁATY I DODATKOWO PISAC ZE PRZYJĄŁ SIĘ NA 25/55 LAT. WIEK JUŻ DAWNO ZNIEŚLI I PENSJA TEZ JEST DUŻO WIEKSZA.
Odpowiedz
(28-06-2023, 2:30 )Funkcjonariusz11 napisał(a):
(27-06-2023, 19:22 )grzyb napisał(a): Złodzieje

1250 zł. nagrody w lipcu.

Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.

Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.

Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.

Ja osobiście serdecznie gratuluję wszystkim funkcjonariuszom, którzy licząc na wysokie nagrody szastali swoim zdrowiem oraz zdrowiem swoich kolegów i ich rodzin, przychodząc do pracy w czasie choroby. Zostaliście moim zdaniem za swoją bezmyślność odpowiednio wynagrodzeni. Właśnie na takich pożytecznych id...ów liczy cały CZ, a wysokość podwyżek i nagród zawdzięczacie sami sobie. Dalej pracujcie za trzech lub czterech, aby Panowie z CZ-tu mieli święty spokój, a napewno wam się odwdzięcza. Bardzo tanio się sprzedaliście w zeszłym roku, to w tym roku wasza wartość poszybowała w dół. Nie wiem kiedy zrozumiecie, że praca w SW nie może być główny źródłem utrzymania a jedynie dodatkiem, który należy traktować po najniższej linii oporu, wyrwać ile się da, nawet pracując za 80% wynagrodzenia. A prawdziwe pieniądze zarabiać w tzw. międzyczasie. Pozdrawiam was wszystkich, bo wiem jak ciężką pracę wykonujecie, nie dajcie sobie zrobić wody z mózgu.
Odpowiedz
Dzień dobry Panie administratorze,
Czy jest Pan wstanie się wypowiedzieć na tematy nurtujące wielu fszy, którym nie rzadko SW życie uratolowalo? Większość z nich narzeka ale kompletnie nic nie robi by cokolwiek zmienić, wymagają od związków a nie należą do nich nawet. Widzę, że coraz mniej Pan udziela odpowiedzi ale w sumie to się nie dziwię.
Odpowiedz
(27-06-2023, 19:22 )grzyb napisał(a): Złodzieje

1250 zł. nagrody w lipcu.

Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.

Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.

Już dawno wam pisałem, że ten zarząd rozwala SW. Przepraszam już rozwalili, a związki im wtórują. Już za samo odejście z pracy tyłu fuszy powinni podać się do dymisji. Po prostu nie ogarniają systemu.
Odpowiedz
(27-06-2023, 19:22 )grzyb napisał(a): Złodzieje

1250 zł. nagrody w lipcu.

Dyrektor Biura Kadr będzie na posiedzeniu Zarządu Głównego, więc może ktoś mu coś przetłumaczy, że część ludzi walnie L4 i wyjazd pod namiot.

Sądziłem że będzie nie gorzej jak w tamtym roku, a faktycznie ochłap plus, dalej brak rozwiązań systemowych i tylko łatanie dziur i pomysłowa księgowość, kadrowość a za chwilę ochrona plus - podpisujesz dwie listy, robisz za dwóch a masz jedną wypłatę.

Przecież te propozycje to jawna kpina. Jest na co raz mniej, roboty i wymagań oczywiście co raz więcej a nagrody dużo niższe niż w zeszłym roku. Nas nie interesuje to, że z jednostek jakimś cudem znikają wakaty bo to tylko zakłamywanie rzeczywistości. My tyramy za dwóch już od dłuższego czasu. Wypalenie i frustracja u każdego, a takie propozycje nagród tylko to zwiększają. Mam nadzieję, że nikt się pod tym nie podpisze bo to plucie nam kolejny raz w twarz.
Odpowiedz
Ale jaja 1200brutto nagrody ale jaja
Odpowiedz