III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku, Dyrektora Okręgowego SW w Gdańsku i Dyrektora AŚ w Gdańsku.

W dniu 18 września 2021 roku na terenie ośrodka wypoczynkowego VIDA w Szteklinie odbył się III Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Gdańsku,  Dyrektora Okręgowego SW w Gdańsku i Dyrektora AŚ w Gdańsku.

Przy zmiennej pogodzie, po uroczystym otwarciu przez Z-ce Dyrektora Okręgowego SW w Gdańsku ppłk. Adama Poćwiardowskiego i Przewodniczącego ZO NSZZFiPW Jarosława Wodzińskiego  przystąpiliśmy do rozgrywek.

W zawodach udział wzięły drużyny OISW Gdańsk: AŚ Elbląg/OZ Braniewo,  AŚ Gdańsk, ZK Kwidzyn, ZK Malbork, ZK Sztum oraz ZO NSZZFiPW w Gdańsku.  Po  losowaniu drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie na boiskach zaczęliśmy sportową rywalizację.  W zaciętych meczach eliminacyjnych, pierwsze miejsce w grupie A zajęła drużyna AŚ Elbląg/OZ Braniewo a drugie ZK Malbork, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna ZK Kwidzyn a drugie ZK Sztum.  Mecze w fazie grupowej jak i półfinały stały na dobrym poziomie,  o niektórych wygranych decydowały niewielkie detale.

W walce o III miejsce spotkały się drużyny  ZK Sztum i ZK Malbork. Zaszczytu wystąpienia w finale turnieju dostąpiły drużyny reprezentujące Areszt Śledczy w Elblągu oraz Zakład Karny w Kwidzynie.

Klasyfikacja turnieju przedstawiała się następująco:

  1. miejsce drużyna – ZK Kwidzyn
  2. miejsce drużyna – AŚ Elbląg/OZ Braniewo
  3. miejsce drużyna – ZK Sztum
  4. miejsce drużyna – ZK Malbork
  5. miejsce drużyna – AŚ Gdańsk
  6. miejsce drużyna – ZO NSZZFiPW w Gdańsku

Na zakończenie Turnieju zastępca przewodniczącego  ZO NSZZFiPW w Gdańsku Tadeusz Łoziński podziękował wszystkim zawodnikom przybyłym gościom i organizatorom za sportową atmosferę, grę fair play, podnoszenie sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Uroczystego zakończenia dokonali:  Z-ca Dyrektora Okręgowego SW w Gdańsku ppłk Adam Poćwiardowski, ppłk Marek Rogoziński z-ca Dyrektora AŚ w Gdańsku  i Przewodniczący ZO NSZZFiPW Jarosław Wodziński.  Drużyny otrzymały puchary, medale, okolicznościowe statuetki i nagrody rzeczowe. Ppłk Adam Poćwiardowski  w swoim wystąpieniu podkreślił miłą atmosferę, potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego  i zapewnił o dalszej kontynuacji takich spotkań i integracji środowiska więziennictwa.

Tekst: Tadeusz Łoziński, zdjęcia: Grzegorz Ołdak, Jarosław Wodziński

Galeria zdjęć:

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy