Konkurs na maskotkę pt.”Funkcjonariusz Służby Więziennej widziany oczami dziecka”.

Konkurs na maskotkę Służby Więziennej okręgu bydgoskiego pt. „Funkcjonariusz Służby Więziennej widziany oczami dziecka”.

Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Bydgoszczy działający we współpracy z Zarządami Terenowymi  NSZZFiPW jednostek okręgu bydgoskiego ogłasza konkurs na maskotkę Służby Więziennej okręgu bydgoskiego. Konkurs został objęty honorowym patronatem Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Bydgoszczy.

Ten wyjątkowy konkurs skierowany jest do dzieci funkcjonariuszy i pracowników Służby Więziennej okręgu bydgoskiego. Liczymy na wyjątkowe prace, które pokażą inwencję twórczą naszych pociech. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, lecz koniecznie w wersji kolorowej. Uczestnik konkursu może wskazać proponowaną nazwę maskotki. Praca powinna promować przyjazny wizerunek Służby Więziennej, cechować się niepowtarzalnym i oryginalnym pomysłem oraz eksponować elementy munduru funkcjonariusza naszej formacji.

Celem konkursu jest zaprojektowanie maskotki, która będzie promować okręg bydgoski podczas podejmowanych działań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży oraz spotkań edukacyjnych w placówkach oświatowych, wychowawczych. Wybrany projekt zostanie zrealizowany w formie pluszowej zabawki oraz kostiumu wzorowanego na maskotkę, który wykorzystywany będzie w celach promocyjnych.

Prace plastyczne przedstawiające maskotkę należy przesłać do 13 marca 2020 roku do Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Bydgoszczy.

W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna o wartości 1500,00 zł oraz maksymalnie 3 wyróżnienia w postaci drobnych nagród rzeczowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

do pobrania: Regulamin konkursu na maskotkę

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy