Piknik Rodzinny – NSZZFiPW i Dyrektor ZK we Włocławku oraz NSZZFiPW w Inowrocławiu.

W dniu 25.06.2022 zorganizowany został Piknik Rodzinny przez Zarząd Terenowy NSZZFiPW we Włocławku, Zarząd Terenowy NSZZFiPW w Inowrocławiu, Dyrektora Zakładu Karnego we Włocławku

Zabawa, atrakcje, integracja

Przy pięknej słonecznej pogodzie najmłodsi uczestnicy pikniku bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach, trampolinach. Uczestniczyli również w wielu zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również brokatowe tatuaże i wata cukrowa do których były “niekończące się” kolejki. Niewątpliwie największą atrakcją pikniku były samochody Służby Więziennej i Straży Pożarnej z OSP w Lubrańcu. Zainteresowani mogli zapoznać się z wyposażeniem Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z Łodzi. Integracji sprzyjało natomiast wspólne grillowanie, a zabawa przebiegała w przyjaznej atmosferze przy radosnej i skocznej muzyce.

Podsumowanie

Piknik Rodzinny przyciągnął dużą liczbę funkcjonariuszy wraz z rodzinami. Była to okazja do spotkania się po za murami więzienia kolegów i koleżanek z pracy, poznania się naszych rodzin, być może zawarcia nowych przyjaźni przez nasze dzieci. Wszyscy zgodnie podkreślali potrzebę organizowania tego typu przedsięwzięć w przyszłości dla podtrzymywania dobrej atmosfery w służbie, ale również swoistego oderwania od codziennej rzeczywistości.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy pomogli zorganizować piknik.

Tekst/zdjęcia: por. Konrad Górski, Przemysław Wojtczak

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy