Podziękowanie Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ FiPW Czesława Tuły

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Właśnie minął tydzień od rozpoczęcia Akcji Protestacyjnej zorganizowanej przez NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

Ten okres udowodnił, że istnieje solidarność w naszej służbie i pozostałych służbach mundurowych w dążeniu do poprawy warunków służby i pracy oraz do godnego wynagrodzenia.  To właśnie w istnienie solidarności wielu zaczęło wątpić zadając sobie pytanie „czy jeszcze istnieje?”

Udowodniliśmy, że wszyscy potrafimy działać wspólnie z wielką determinacją i nieustępliwością w obronie naszych uprawnień oraz dążeniu do zmiany niekorzystnych aktów prawnych wprowadzonych przez poprzedni rząd pomimo naszych sprzeciwów. Teraz staramy się wyegzekwować obietnice wypowiadane przez osoby będące obecnie u władzy. Rozumiemy, że nie da się natychmiast zrealizować wszystkich postulatów.

W związku z powyższym dziękuję Wam za praworządne i solidarne realizowanie pierwszego etapu akcji protestacyjnej określonej w Uchwałach Rady Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych oraz Uchwały Zarządu Głównego NSZZ FiPW.

Chciałbym Wam jeszcze serdecznie podziękować za zdjęcia i materiały pokazujące oflagowane jednostki oraz podjęte inne działania wspierające akcję protestacyjną, przesłane do biura Zarządu Głównego i opublikowane na stronach internetowych.

Gdy połączymy je z galeriami zdjęć i innymi opublikowanymi materiałami wyłoni się wspaniały obraz naszej solidarności z innymi służbami mundurowymi oraz jedność we wspólnym działaniu.

W jedności siła.                                                                   

 

    Ze związkowym pozdrowieniem

    Przewodniczący Zarządu Głównego

       /-/ Czesław Tuła

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy