V Otwarte Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej w Darcie Elektronicznym o Puchar Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Bydgoszczy

W dniu 02 grudnia 2017r. odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Służby Więziennej w Darcie Elektronicznym o Puchar Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Bydgoszczy. Turniej rozegrano po raz kolejny w Restauracji Taverna w Nakle n/Notecią. Do zawodów zgłosiło się 28 zawodników reprezentujących jednostki:

  • Zakład Karny w Potulicach,
  • Zakład Karny Bydgoszcz-Fordon,
  • Zakład Karny w Gębarzewie,
  • Areszt Śledczy w Nowej Soli,
  • Areszt Śledczy Szczecin,
  • Areszt Śledczy w Radomiu,
  • Areszt Śledczy w Bydgoszczy.

Mecze były rozegrane systemem turniejowym 501 double out do 2 wygranych legów, przy czym eliminacja z turnieju następowała po przegraniu drugiego meczu. Rozgrywane pojedynki były emocjonujące i stały na dobrym poziomie darterskim.
Nie brakowało wysokich zejść jak również zakończenia szybkich legów.

Do finałów zawodów dotarło dwóch zawodników: obrońca tytułu sprzed roku reprezentujący AŚ Radom Artur Rogalski oraz rewelacyjny w tym dniu Krzysztof Szopa emeryt z Aresztu Śledczego w Nowej Soli.

Finał był niezwykle wyrównany i dostarczył wielu emocji obserwującym ten pojedynek. Zakończył się zwycięstwem obrońcy tytułu Artura Rogalskiego rezultatem: 2:1.Trzecie miejsce przypadło zawodnikowi Aresztu Śledczego w Szczecinie Danielowi Żukowi, który również triumfował w turnieju dodatkowym „High Score” o puchar ufundowany przez właściciela Restauracji Taverna. Nagrody dodatkowe ufundowane przez Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach za najszybszą lotkę (18) otrzymał Krzysztof Szopa oraz Daniel Żuk za najwyższe skończenie lega. Ponadto nagrodę otrzymała jedyna pani startująca w zawodach, reprezentująca Zakład Karny w Potulicach Anna Ksobiak.    

Organizatorem zawodów był: Zarząd Terenowy NSZZ FiPW w Zakładzie Karnym w Potulicach, Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Bydgoszczy, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Potulicach.

Ze swej strony składamy podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli przy organizacji imprezy.

Tekst: Arkadiusz Szymczak, Arkadiusz Wawrzyniak

Sponsor strategiczny

 

 

 

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy