Akcja – ankieta Zarządu Głównego NSZZ FiPW

Zarząd Główny NSZZ FiPW na Posiedzeniu w Zwartowie w dniach 9-13 września 2019 roku podjął decyzje o rozmieszczeniu plakatów w jednostkach, które będą informować o dotychczasowych osiągnięciach i pracach podjętych przez związek. Niestety coraz częściej otacza nas nienawiść, w internecie powszechnym słowem jest „hejt”, które zawiera w sobie zarówno nienawiść, agresję, słowa niecenzuralne, obraźliwe pomówienia. Znieczulica i brak życzliwości jest wszechobecna. Dlatego postanowiliśmy przypomnieć oraz podsumować działania związku, nie tylko aby się „pochwalić”, ale również  przedstawić fakty. Wraz z rozwieszonymi po jednostkach plakatami, postanowiliśmy przeprowadzić ankiety, które anonimowo wypełnione i wrzucone do urn, po zebraniu i analizie pozwolą nam sprawdzić jakie oczekiwania ma każdy z pracujących w Służbie Więziennej. Chcemy poznać opinie i propozycje, które z pewnością przedstawione będą przez Przewodniczących na Posiedzeniu Zarządu Głównego NSZZ FiPW. Chcielibyśmy otrzymać je od WSZYSTKICH – od każdego funkcjonariusza i pracownika z osobna.

Członkowie Zarządu Głównego NSZZ FiPW są wybrani przez członków związku aby ich reprezentowali i głosowali, aby „głos” członków z poszczególnych jednostek był słyszalny na posiedzeniach, jednak czasem potrzebujemy usłyszeć każdy „głos z osobna”.

Dlatego akcja rozwieszania plakatów i rozdawania ankiet rozpoczęta już od końca września potrwa do końca października, a w niektórych okręgach nawet nieco dłużej. W tym czasie Przewodniczący Okręgowi rozdają ankiety do Zarządów Terenowych, aby każdy Przewodniczący Terenowy „dotarł” do wszystkich ludzi w swojej jednostce, nie tylko związkowców i przekazując ankietę zachęcił do wypełnienia, do aktywnego wypowiedzenia się.

Na ten moment otrzymaliśmy już zdjęcia i informacje z niektórych okręgów i poszczególnych jednostek o podjętych działaniach o pierwszych efektach przeprowadzonej akcji, o trudnościach, lub wręcz przeciwnie, o życzliwości z jaką się spotkali. Za wszystko bardzo dziękujemy.

Zarząd Główny NSZZ FiPW

w Warszawie

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy