Akcja “Świąteczna Paczka” – Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Gdańsku.

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się opłatkiem, miłością, darem serca.  Mikołaje z Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Gdańsku dostarczyły świąteczne paczki dla rodzin funkcjonariuszy i pracowników SW przekazując jednocześnie osobiste życzenia od Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa kolegi Czesława Tuły. Jedna z paczek trafiła do kolegi Piotra jego syna i mamy z Gdańska, w której znajdował się sprzęt AGD.

Paczka została ufundowana przez Zarząd Główny NSZZFiPW w Warszawie, Fundusz Pomocy Doraźnej oraz Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Gdańsku.

Widząc potrzeby naszych członków związku Zarząd Okręgowy w Gdańsku podjął decyzję o ufundowaniu dwóch paczek, która jedna z nich w postaci pralki trafiła do Magdy i jej synka, a kolejna do Klaudii i  córeczek, która zawierała odkurzacz.

Dziękuję Przewodniczącym Zarządów Terenowych za pomoc w realizacji szczytnego celu „Świątecznej Paczki”. Uśmiech obdarowanych i ich dzieci jest dla nas największą nagrodą za poświęcony czas i  zaangażowanie.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i życzymy błogosławionych zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2021 Roku.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku

         /-/ Jarosław Wodziński

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy