Akcja “Świąteczna Paczka” – Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Krakowie.

W dniu 18.12.2020 r. w Areszcie Śledczym w Kielcach odbyło się uroczyste przekazanie “Świątecznej Paczki” zorganizowanej i sfinansowanej w całości przez Zarząd Główny oraz Zarząd Okręgowy NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Nasz kolega Piotr wieloletni członek organizacji związkowej boryka się z trudną sytuacją bytową, choć w ten sposób dzięki tej akcji chcieliśmy mu pokazać że pamiętamy o wszystkich naszych związkowcach niezależnie czy są z służbie czynnej czy też na zaopatrzeniu emerytalnym..
Prezenty wręczył Przewodniczący Zarządu Okręgowego w Krakowie Jacek Mróz, w obecności Skarbnika Marcina Ramiana i Przewodniczącego Zarządu Terenowego w Kielcach Stanisława Brzezińskiego. Miłą niespodziankę sprawił również Dyrektor AŚ Kielce płk. dr Krzysztof Czekaj, w imieniu którego suwenir przekazał Z-ca D-ra ppłk. Paweł Wieczorek.
Kol. Piotr Szczepaniak wraz w trójką (z siedmiu) swoich dzieci nie kryli wzruszenia, serdecznie dziękując niezwykłą niespodziankę i pamięć o jego bliskich.
Jednocześnie Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Krakowie składa serdeczne podziękowania dla Dyrektora Okręgowego płk. Wiercioch Tomasz za pozytywne rozpatrzenie prośby Przewodniczącego Okręgowego NSZZFiPW odnośnie kolegi z Zakładu Karnego w Krakowie Nowej Hucie.

Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Krakowie

/-/ Jacek Mróz

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy