Apel o pomoc dla Agnieszki, która potrzebuje ratunku!

Zarząd Okręgowy w Poznaniu oraz Zarząd Terenowy w Ostrowie Wlkp. NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa zwraca się o POMOC naszej koleżance Agnieszce, która zmaga się z ciężką chorobą i trwa batalia o jej życie!

Wraz z przerzutami przepadała szansa na leczenie w Polsce. Agnieszka potrzebuje ratunku!

 

Rak – agresor, który rozgościł się w moim ciele, zdobywa kolejne “tereny”. Po szkielecie, wątrobie, węzłach chłonnych i płucach udało mu się przedostać do mojego centrum dowodzenia: ostatnie badania obrazowe wykazały obecność przerzutów do mózgu. Jeśli centrum dowodzenia padnie, to będzie po mnie.

Zawsze uważałam, że “głowa jest wszystkim”: kto inny, jeśli nie ja sama, podejmie walkę z rakiem, kto zdecyduje, co jest dla mnie najlepsze? Ta ostatnia diagnoza była ogromnym ciosem, wywróciła nasze życie do góry nogami, przekreśliła wiele moich marzeń…

Póki co, pomimo zjadliwości mojego przeciwnika wciąż zachowuję kontrolę nad centrum dowodzenia i wkrótce wesprze mnie w tym radioterapia. Będzie to jednak rozwiązanie doraźne, które miejmy nadzieję zatrzyma progresję w mózgu na jakiś czas, ale wyrok na mnie ostatecznie zapadł.

Jeśli nie zdarzy się cud, to zostanę pokonana… Takim cudem może być dla mnie na dzień dzisiejszy terapia immunologiczna komórkami dendrytycznymi w klinice dr. Thomasa Neßelhuta w Duderstadt (Niemcy), w której od prawie 30 lat skutecznie leczą się chorzy z całego świata.

Taka terapia ma wysokie szanse powodzenia również w moim przypadku, nie jest jednak refundowana. Tak więc, aby dalej walczyć i zatrzymać inwazję raka, sama muszę zdobyć środki finansowe na “uzbrojenie” z komórek dendrytycznych.

Gdybym nie odważyła się prosić Was, Drodzy Czytelnicy, abyście wsparli mnie finansowo w zakupie tego rodzaju “broni”, o cudzie nie mogłoby być mowy, gdyż potrzebowałabym kilku lat życia (których prawdopodobnie nie mam), aby własną pracą zarobić tę terapię. A ja chcę żyć!!! I wierzę głęboko, że cud jest możliwy – możliwe jest moje wyleczenie. Z nadzieją i ufnością proszę Was o wpłaty i udostępnienia. Wasza MOC nie ma granic!

                                                                                                                                    Agnieszka

Więcej informacji: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-wagner

Zapraszamy również do licytacji dla Agnieszki:

Strona FB Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Poznaniu

Licytacje dla Agnieszki Siepomaga.pl

 

 

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy