Apel o Pomoc dla Zbyszka – synka funkcjonariuszy, członków naszego związku, który walczy z białaczką.

Zbyszek ma jedno marzenie – pokonać białaczkę❗️Pomóż❗️

Od maja 2022 roku nasze życie podporządkowane jest chorobie syna. To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że nasz Zbyszek zmaga się z niezwykle niebezpieczną chorobą, jaką jest ostra białaczka limfoblastyczna typu B. Strach o życie synka jest ogromny, ale będziemy walczyć z całych sił, by tylko go uratować!

Razem z diagnozą białaczki przyszły do nas dodatkowe złe wiadomości. W czasie badań dowiedzieliśmy się, że syn ma także wadę serca, na skutek czego wystąpił u niego tętniak aorty. Dziś, jak nigdy przedtem przekonujemy się o tym, że zdrowie jest najważniejsze, zwłaszcza zdrowie tak małego człowieka…

W ostatnim czasie, po rezonansie wykryto u Zbyszka także zmiany w mózgu świadczące o Zespole Pres na skutek leczenia. Syn przez długi czas dziwnie się zachowywał. Był bardzo ospały, rozbity, drażniło go światło i głośniejsze dźwięki. Nie chciał nic mówić… Pojawiały się także problemy z załatwianiem potrzeb fizjologicznych. Zamknął się w sobie. Mówił niezrozumiałe dla nas rzeczy, że wszystko, co teraz się dzieje to sen i że nie poznaje nas – swoich rodziców.

Byliśmy przerażeni… Mieliśmy poradę u psychiatry, który ponadto stwierdził u Zbyszka depresję i przepisał kolejny lek.

Teraz jest już lepiej, Kontrolny rezonans wykazał cofanie się Pres, ale zmiany całkowicie nie ustąpiły. Cały czas borykamy się ze spadkiem wyników. Każde badanie budzi w nas ogromny strach. Życie z białaczką to życie z wyrokiem… Musimy wygrać. Ten koszmar musi się skończyć jak najszybciej.

Koszty związane z leczeniem Zbyszka, zwłaszcza dojazdami, zaczynają nas przytłaczać. To dlatego zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Wierzymy, że nas synek da radę pokonać tę paskudną chorobę! Wierzymy, że na jego twarzy znów pojawi się uśmiech…

Każda złotówka będzie dla nas dużym wsparciem!

Elżbieta i Mariusz, rodzice

https://www.siepomaga.pl/zbigniew-grezak

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Fundusze

advertisement

Reklamy