Apel o wsparcie naszego kolegi

Nasz Kolega potrzebuje POMOCY!

Maciek zakładał Organizację Terenową NSZZFiPW w Areszcie Śledczym w Koszalinie. Jest już na emeryturze, ale nadal w naszych związkach.
Jego dom 6 grudnia uległ pożarowi i wymaga gruntownego remontu.
Prosimy o wsparcie naszego kolegi.

Opis zrzutki

W dniu 6 grudnia 2023 roku nasz dom stał się miejscem dramatycznego wydarzenia – pożaru, który pochłonął znaczną część naszego domu rodzinnego.

To wydarzenie odbierające dach nad głową sprawiło, że stajemy przed koniecznością odbudowy naszego życia.

Dwie sypialnie uległy całkowitemu zniszczeniu, a łazienka, strych, korytarz oraz trzecia sypialnia wymagają kompleksowego remontu. Pożar nie tylko odebrał nam dach nad głową, ale również zabrał nam spokój i bezpieczeństwo, które dom zawsze nam zapewniał. Pożar został wywołany przez zwarcie w lampach choinkowych, które miały ozdobić nasz dom przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. To wydarzenie, poza zniszczeniem fizycznym, pozbawiło nas również radości związanych z nadchodzącym okresem świątecznym.

Choć magia świąt zawsze była dla nas ważna, obecnie koncentrujemy się na przywróceniu normalności i odbudowie naszego domu.

Zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie w tej trudnej chwili. Każda wpłata jest dla nas cenna i pomoże w procesie odbudowy.

Dziękujemy za zrozumienie, wsparcie i życzliwość, jaką okazujecie naszej rodzinie. Wierzymy, że razem z Waszą pomocą uda nam się ponownie stworzyć bezpieczne miejsce, które możemy nazwać domem.

Za zrozumienie trudnej sytuacji naszego kolegi i udzieloną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

Link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/pm45uu?utm_medium=social&utm_source=messenger&utm_campaign=sharing_button&utm_medium=social&utm_source=whatsapp&utm_campaign=sharing_button

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy