bydgoszcz2_xox

Dodatkowe informacje

CZŁONKOWIE ZARZĄDU OKRĘGOWEGO NSZZ FiPW W BYDGOSZCZY

Nazwisko Imię
Pełnione Funkcje
Nowicki Stanisław Wiceprzewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy, Członek Prezydium Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy, Wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Bydgoszczy – Fordonie, przedstawiciel Zarządu Okręgowego w Komisji Socjalnej w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Bydgoszczy.
Górny Andrzej Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Potulicach , Członek Zarządu Okręgowego, Członek Prezydium Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy, Członek Powiatowej Rady Zatrudnienia w Nakl.
Bilski Sebastian Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Bydgoszczy – Fordonie, Członek Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy.
Chorąży Małgorzata Przewodnicząca Zarządu Terenowego w Grudziądzu Nr1, Członek Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy.
Fabiszewski Mirosław Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Inowrocławiu, Członek Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy, Członek Rady ds. Sporu w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej w Bydgoszczy.
Grzelak Krzysztof Przewodniczący Zarządu Terenowy NSZZF i PW we Włocławku, Członek Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy.
Lewandowski Grzegorz Przewodniczący Zarządu Terenowy NSZZF i PW w Zakładzie Karnym Nr 2 w Grudziądzu, Członek Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy.
Szyszka Jarosław Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Koronowie, Członek Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy, Członek zespołu ds. przeciwdziałania mobbingowi.
Porażyński Krzysztof Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZF i PW w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy, Członek Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy.
Zalikowski Roman Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej NSZZF i PW w Warszawie. Członek Zarządu Okręgowego w Bydgoszczy, Członek Prezydium Zarządu Okręgowego, Członek Powiatowej Rady ds. zatrudnienia w Grudziądzu.
Kikumunter Jacek Członek Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy, Członek Komisji Rewizyjnej w Organizacji Terenowej w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy.
Sobiechowski Waldemar Członek Zarządu Głównego w Warszawie Członek Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy, członek Organizacji Terenowej w Potulicach.
Rutynowski Wojciech Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej NSZZF i PW w Bydgoszczy, Członek Rady ds. Sportu, Członek Organizacji Terenowej w Grudziądzu Nr 2.
Staszewski Krzysztof Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej NSZZF i PW w Bydgoszczy, Członek Komisji Socjalnej w Okręgowym Inspektoracie Służby Więziennej, Członek Komisji Rewizyjnej w Organizacj.
Swoboda Daniel Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej NSZZF i PW w Bydgoszczy,Członek Organizacji Terenowej w Potulicach.

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy