II BIEG dla ZDROWIA i TRZEŹWOŚCI – Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Katowicach

W dniu 2 października bieżącego roku w gliwickim Parku Kultury i Wypoczynku, w okolicach tężni solankowej odbyła się druga już edycja “Biegu dla zdrowia … i trzeźwości”. Ta impreza o charakterze nie tylko sportowym, ale też rekreacyjnym ściągnęła na start zawodów i na teren gliwickiego Centrum Leczenia Uzależnień kilkudziesięciu zawodników biegnących w różnych kategoriach wiekowych oraz spore grono kibiców, którzy wiernie kibicowali swoim faworytom.

Zawody zakończyły się dekoracją medalistów, a każda z osób, które w tym dniu brały udział w zawodach, a także dopingowała sportowców miała zapewniony posiłek regeneracyjny lub poczęstunek.
Bieg dla zdrowia jako impreza o charakterze sportowo-rekreacyjnym, promująca zdrowy styl życia, a w tym roku również wychowanie w trzeźwości, na trwałe już wpisała się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Zarząd Okręgowy NSZZFiPW w Katowicach.

Dziękuję współorganizatorom i sponsorom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia oraz za wsparcie finansowe, w szczególności: Miastu Gliwice, Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Katowicach, Firmie Buster, Firmie JGK Kulawik, Zarządowi Głównemu NSZZFiPW oraz Funduszowi Górnośląskiemu SA.

TOMASZ WALASZCZYK
Przewodniczący
Zarządu Okręgowego
NSZZF i PW
w Katowicach

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy