II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku.

W dniu 12 września 2020 roku na terenie ośrodka wypoczynkowego Mewa w Jantarze odbył się II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Gdańsku. Sponsorem strategicznym był Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

Przy pięknej słonecznej pogodzie, po uroczystym otwarciu przystąpiliśmy do turnieju.

W zawodach udział wzięły drużyny OISW Gdańsk: AŚ Elbląg/OZ Braniewo, AŚ Starogard Gdański,  AŚ Gdańsk, ZK Kwidzyn, ZK Malbork, ZK Sztum oraz ZO NSZZFiPW w Gdańsku.  Po  losowaniu, gdzie drużyny zostały podzielone na dwie grupy, zaczęliśmy sportową rywalizację.  W zaciętych meczach eliminacyjnych, pierwsze miejsce w grupie A zajęła drużyna AŚ Elbląg/OZ Braniewo a drugie AŚ Starogard Gdański, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajęła drużyna ZK Kwidzyn a drugie ZK Malbork.  Mecze w fazie grupowej jak i półfinały stały na dobrym poziomie a o niektórych wygranych decydowały niewielkie detale.

W walce o III miejsce spotkały się drużyny  AŚ Starogard Gdański i ZK Malbork. Zaszczytu wystąpienia w finale turnieju dostąpiły drużyny reprezentujące Areszt Śledczy w Elblągu oraz Zakład Karny w Kwidzynie.  Kto był ten widział, kto nie był niech żałuje, bo z tego meczu zostaną jedynie przekazy od tych, którzy w tym uczestniczyli i kibicowali. Śmiało można stwierdzić, że był to mecz godny finału. Każda z tych dwóch drużyn wzniosła się na wyżyny swoich umiejętności. Kapitalne akcje kończone dynamicznym atakiem, niewiarygodne obrony, postawione bloki, które stały na drodze do zdobycia punktu przez przeciwnika, zwroty akcji, cała kwintesencja siatkówki pokazała swoje piękno.

Klasyfikacja turnieju przedstawiała się następująco:

1.miejsce drużyna – ZK Kwidzyn

2.miejsce drużyna – AŚ Elbląg/OZ Braniewo

3.miejsce drużyna – AŚ Starogard Gdański

4.miejsce drużyna – ZK Malbork

5.miejsce drużyna – ZK Sztum

6.miejsce drużyna -AŚ Gdańsk

7.miejsce drużyna – ZO NSZZFiPW w Gdańsku

Na uroczyste zakończenie Turnieju nie mogli przybyć Dyrektorzy Okręgowego Inspektoratu SW w Gdańsku oraz przedstawiciel sponsora strategicznego PZU.

Zastępca przewodniczącego  ZO NSZZFiPW w Gdańsku Tadeusz Łoziński podziękował wszystkim zawodnikom przybyłym gościom i organizatorom za sportową atmosferę, grę fair play, podnoszenie sprawności fizycznej wśród funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa. Przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku Jarosław Wodziński w swoim wystąpieniu podkreślił miłą atmosferę, potrzebę aktywnego spędzania czasu wolnego  i zapewnił o dalszej kontynuacji takich spotkań.  Następnie  Przewodniczący ZO NSZZFiPW w Gdańsku Jarosław Wodziński z wiceprzewodniczącym wręczyli puchar najlepszej drużynie oraz nagrody, dyplomy  i upominki wszystkim uczestnikom Turnieju oraz sędziom.

Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu II Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego ZO NSZZ FiPW w Gdańsku, Jarosław Wodziński skierował do sponsora strategicznego  Grupy PZU.

/-/Jarosław Wodziński

 

 

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy