IV Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Darcie Elektronicznym

12 listopada 2016 roku odbyły się IV Mistrzostwa Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Darcie Elektronicznym o Puchar Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Bydgoszczy.

W turniejowych zmaganiach przy tarczy rywalizowali zawodnicy reprezentujący: Zakład Karny w Potulicach, Zakład Karny Bydgoszcz-Fordon, Zakład Karny w Gębarzewie oraz Areszty Śledcze z Nowej Soli, Szczecina i Radomia.  Mecze rozegrano systemem turniejowym 501 double out do 2 wygranych legów.  Uczestnicy walczący o miejsca na podium zagrali bardzo widowiskowe spotkania. Do finałów zawodów dotarło dwóch zawodników: ubiegłoroczny w-ce mistrz Sebastian Smarz reprezentujący ZK Bydgoszcz-Fordon, oraz debiutujący w mistrzostwach Artur Rogalski z Aresztu Śledczego w Radomiu.

Finał był niezwykle zacięty i dostarczył wielu emocji kibicom obserwującym ten pojedynek. Ostatecznie pojedynek zakończył się zwycięstwem Artura Rogalskiego rezultatem: 2:1. Trzecie miejsce przypadło zawodnikowi Aresztu Śledczego z Nowej Soli Zbigniewowi Morawiakowi. Tuż za podium uplasował się Marcin Bembnista, który otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa dla najlepszego zawodnika reprezentującego Zakład Karny w Potulicach.Wśród wyróżnionych w kategorii „Najszybsza lotka” znalazł się Sebastian Smarz, natomiast Zbigniew Morawiak został nagrodzony za „Najwyższe skończenie lega”.

Puchary i nagrody wręczali W-ce Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZF i PW kol. Jarosław Szyszka, kpt. Adam Suchomski –  z-ca dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach. W turnieju dodatkowym „High Score” triumfował Daniel Żuk z Aresztu Śledczego w Szczecinie.

Organizatorem zawodów był: Zarząd Okręgowy NSZZF i PW w Bydgoszczy, reprezentowany przez Jarosława Szyszkę oraz Terenowa Organizacja NSZZF i PW w Potulicach reprezentowana przez Sebastiana Kłosińskiego, a także Dyrektor Zakładu Karnego w Potulicach wraz ze Stowarzyszeniem Oficerów Więziennictwa.

Głównym sponsorem zawodów była firma PZU S.A.

 PZU_logo

1 (Small) 2 (Small) 3 (Small) 4 (Small)

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy