IV Mistrzostwa OISW w Białymstoku w wędkarstwie spławikowym.

W dniu 19.06.2021r. odbyły się IV Mistrzostwa OISW w Białymstoku w wędkarstwie spinningowym. Zawody zorganizowane zostały na łowisku specjalnym „jezioro Boksze” w powiecie sejneńskim.

Udział w zawodach wzięło 12 dwuosobowych drużyn, reprezentujących jednostki penitencjarne okręgu białostockiego oraz zaproszone do udziału drużyny zaprzyjaźnionych służb mundurowych, wojska, straży granicznej oraz straży pożarnej. Organizatorem imprezy był Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Białymstoku wraz z Przewodniczącym Okręgowym NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Białymstoku a gospodarzem Dyrektor Aresztu  Śledczego w Suwałkach. Jak co roku w organizację zawodów czynnie włączyli się członkowie NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.  Dzięki wsparciu finansowemu PZU Życie SA, Zarządu Głównego NSZZFiPW, Zarządu Okręgowego NSZZFiPW oraz Dyrektora Okręgowego SW w Białymstoku możliwe było zorganizowanie zawodów na wysokim poziomie.

I miejsce i tytuł mistrza OISW w wędkarstwie spinningowym zdobyła załoga AŚ w Suwałkach – Daniel Pawlukowski, Patryk Pawlukowski

II miejsce zajęli Arkadiusz Kawałek, Karol Kozłowski – AŚ Suwałki, III miejsce – Marek Krasowski, Piotr Podsądny – ZK Czerwony Bór..

W kategorii największej złowionej ryby zwycięzcą został Daniel Pawlukowski reprezentujący AŚ w Suwałkach.

Nagroda specjalna, ufundowana przez Dyrektora Okręgowego SW w Białymstoku przypadła załodze Zakładu Karnego w Czerwonym Borze.

Jak już jest tradycją w wędkarskiej rodzinie zawody odbyły się w koleżeńskiej atmosferze pomimo słabej chęci rybostanu do współpracy i lejącego się z nieba żaru.

Podziękowania za wsparcie naszej imprezy należą się również  firmom, które nie odmówiły pomocy organizacyjnej: Gospodarstwo agroturystyczne „Falko”(właściciel łowiska), Sklep wędkarski „Kormoran” w Suwałkach.

Podsumowując zawody, Dyrektor Aresztu Śledczego w Suwałkach ppłk Wojciech Szczudło oraz przewodniczący zarządu głównego NSZZFiPW Czesław Tuła podkreślili bardzo dobrą współpracę strony służbowej i organizacji związkowej przy realizacji zadań mających na celu integrację środowiska zawodowego oraz zacieśnianie współpracy pomiędzy służbami mundurowymi w regionie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za rok.

 

Sponsorem Strategicznym jest PZU

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy