IX Mistrzostwa Służby Więziennej w piłce nożnej halowej – relacja

W dniach 3-6 marca 2016 roku na boiskach w Koronowie i Cekcynie odbywają się mistrzostw Polski Służby Więziennej w piłce halowej. W dniu 3 marca odbyła się odprawa kierowników drużyn wraz z przeprowadzeniem losowania grup, w tak ważnym momencie mieliśmy okazję gościć wielokrotnego reprezentanta Polski i obecnego działacza władz PZPN – Stefana Majewskiego który dokonał losowania oraz opowiedział w kilku zdaniach swoją historię występów reprezentacyjnych i klubowych, czerpiąc z doświadczenia Pana Stefana rozstrzygnięto problematyczne niuanse losowania na które zgodzili się wszyscy obecni kierownicy drużyn.

W dniu 4 marca rozpoczęliśmy zmagania drużyn od oficjalnego rozpoczęcia mistrzostw na hali sportowej Miejsko Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie której dokonali Stefan Majewski, Jarosław Szyszka – Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ FiPW oraz kpt Radosław Połom przedstawiciel Komendanta Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej.

Mecz otwarcia rozpoczęły drużyny OISW Bydgoszcz i OISW Szczecin (poprzedni Mistrz Polski) wynik po zaciętej walce zaskoczył obecnych na hali uczestników oraz obecnych gości .

Mistrzostwa trwają ,Mistrza poznamy dopiero w środę, pomimo wszystkich niedogodności i wyrzeczeń jestem przekonany o potrzebie istnienia takich imprez w strukturach Służby Więziennej, a zaangażowanie zawodników na co dzień funkcjonariuszy jest godne podziwu i szacunku, bo tylko Ci którzy tego nie doświadczyli resztę sami sobie dopowiedzcie.

Z piłkarskim pozdrowieniem.

Jarosław Szyszka – uczestnik tych wydarzeń.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy