Kolejne sukcesy sportowe członka katowickiej OKR

Sylwester Drozdowski Wicemistrz Europy federacji I.K.B w Ju-jitsu i Semi Contact 

Członek Okręgowej Komisji Rewizyjnej NSZZFiPW ZO w Katowicach Sylwester Drozdowski po raz kolejny z sukcesami w sztukach walki. Tym razem w Żywcu w trakcie Pucharu Europy w Sztukach Walki Federacji I.K.B International Koryu-Bujutsu, który odbył się w dniu 29 października zdobył dwa srebrne medale.
 
Puchar Europy, który zgromadził 164 zawodników z Polski i Europy w Żywcu zorganizowany został przy współpracy z Polish Federation of Martial Arts and Defensive Sports – Polska Federacjia Sztuk Walki i Sportów Obronnych oraz KSR Dragon.
 
W finałowej walce w formule Ju-jitsu w trakcie regulaminowego czasu walki sędziowie maty oraz sędzia główny Soke Paweł Handzlik zadecydowali o dogrywce – walka była niesamowicie wyrównana, liczba punktów taka sama, co dało się znacznie odczuć. Niestety w dogrywce nie wyłoniono zwycięzcy. Zadecydowało ważenie zawodników, lżejszy okazał się przeciwnik. –  opowiada.
 
Oprócz srebrnego medalu w kategorii Ju-jitsu+95kg – wywalczył srebro w kategorii Semi contact+95kg (formuła kick-boxingu).
 
Sylwester Drozdowski prywatnie uzyskał stopień instruktora sportu w specjalizacji sztuki walki. Reprezentuje Towarzystwo Sportowe AKS Chorzów oraz Klub Czarny Pas. 
 
Sylwester pasjonuje się nie tylko sportem, ale i historią więziennictwa jest twórcą grupy Straż Więzienna II RP, która nieformalnie zrzesza około 300 członków, pełni również funkcję członka zarządu Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział Katowice.
Od początku służby angażuje się w działalność związkową. Jest członkiem Komisji Rewizyjnej Zarządu Okręgowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i  Pracowników Więziennictwa w Katowicach, pełni tam również funkcję koordynatora ds. pamięci i tożsamości historycznej. W Mysłowickim Areszcie Śledczym pełni funkcję skarbnika NSZZFiPW w mysłowickiej jednostce.”
Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Katowicach
/-/ Tomasz Walaszczyk
Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy