Komunikat z II Edycji Okręgowego Turnieju Tenisa Ziemnego okręgu koszalińskiego.

22.08.2020 r. na kortach Zakładu Karnego w Czarnem odbyła się II Edycja Okręgowego Turnieju Tenisa Ziemnego dla funkcjonariuszy, emerytów i pracowników Służby Więziennej Okręgu Koszalińskiego.

Zawodnicy rywalizowali o puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Czarnem.

W wydarzeniu wzięło udział 12 zawodników.

Sędzią zawodów był Marek Chmielewski, a główny patronat nad zawodami sprawowali Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA, Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Czarnem oraz Dyrektor Zakładu Karnego w Czarnem.

Po sporządzeniu listy startowej dokonano rozlosowania zawodników do drabinki turniejowej. W wyniku rozegranych spotkań cztery pierwsze miejsca zajęli:

• Sławomir Gaca
  • Konrad Kopczak
  • Emil Barnaś
  • Marek Chmielewski

Po zakończeniu zawodów tenisiści zostali uhonorowani nagrodami, które zostały rozlosowane spośród wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach.

Turniej został zorganizowany przy wsparciu sponsora strategicznego jakim był  Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. oraz Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Koszalinie i Zarządu Terenowego NSZZFiPW w Czarnem.

Tekst i zdjęcia: mł. chor. Marek Chmielewski, mjr Adam Opicz