Koniec Akcji Protestacyjnej – Komunikat Podziękowania

Szanowne Koleżanki i Koledzy jak wiecie w dniu 19 listopada 2018 r. doszło do podpisania porozumienia, które opublikowaliśmy na Naszej stronie internetowej.  Jak pisaliśmy wcześniej w komunikacie podpisanie porozumienia spowodowało zakończenie akcji protestacyjnej prowadzonej przez Związek a co za tym idzie zdjęcie flag związkowych ( jak w galerii) z jednostek organizacyjnych SW oraz zaniechanie innych działań, jakie były prowadzone w ramach protestu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zawsze można było więcej, ale cieszmy się ( tak jak my w galerii zdjęć) z tego, co udało nam się wynegocjować.

Samo podpisanie dokumentu stanowi dopiero początek następnych ciężkich negocjacji związanych z pełną realizacją zapisów zawartych w Porozumieniu. Już 20.11.2018 r. odbyło się pierwsze spotkanie z Dyrektorem Generalnym i Dyrektorem Biura Kadr i Szkolenia  w celu nakreślenia realizacji zapisów porozumienia. Strony ustaliły, że w dniu 22.11.2018 w CZSW odbędzie się spotkanie dotyczące  § 2 ust.1 ustalenia podziału środków i przygotowania projektów aktów prawnych umożliwiających pełną realizację tych zapisów.

Jeszcze raz w imieniu Zarządu Głównego pragnę podziękować za włożony czas i trud osobom zaangażowanym w akcję protestacyjną, która doprowadziła do podpisania tak ważnego dokumentu.

Szanowne Koleżanki i Koledzy negocjacje, które były prowadzone w Ministerstwie Sprawiedliwości toczyły się w spokoju i merytorycznej dyskusji, co pozwoliło wypracować takie właśnie zapisy a jednocześnie kolejny raz mogliśmy jako funkcjonariusze i pracownicy SW przekonać się  o przychylności kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości, które swoje zapewnienia traktuje bardzo poważnie i nie pozwoliło abyśmy mieli gorsze zapisy porozumienia niż inne służby wchodzące w skład Federacji.

Ze związkowym pozdrowieniem

Przewodniczący Zarządu Głównego

/-/ Czesław Tuła

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy