Ogólnopolski Turniej Smoczych Łodzi 2018

W dniu 16.06.2018 r. na wodach jeziora Siecino odbył się kolejny raz  turniej w wyścigach smoczych łodzi. Zawodnicy walczyli o Puchar Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ FiPW. Organizatorami wyścigów smoczych łodzi byli:  Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Zarząd Terenowy w Zakładzie Karnym w  Wierzchowie oraz Dyrekcja Zakładu Karnego w Wierzchowie.

Podczas turnieju kiedy zawodnicy brali udział w wyścigu, nasze dzieci miały  przygotowano szereg atrakcji  m. in.  zabawy z animatorami, konkursy i wiele innych ciekawych niespodzianek a dla niespożytych zasobów energii naszych pociech organizatorzy przygotowali również zjeżdżalnię która umiejscowiona była na wodzie gdzie pod bacznym okiem ratowników każdy mógł się sprawdzić, duży i mały a dla najlepszych i najbardziej wytrwałych czekały nagrody niespodzianki.

Do udziału w turnieju zgłosiło się osiem drużyn reprezentujących: Zakład Karny w Wierzchowie,  Areszt Śledczy w Koszalinie,  Zakład Karny w Starem Bornem, Zakład Karny w Iławie, Zakład Karny w Potulicach, Zakład Karny w Malborku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim oraz Strażacka Drużyna Smoczych Łodzi ze Złocieńca.

Wśród gości zaproszonych znaleźli się m.in. Członkowie Zarządu Głównego NSZZ FiPW, Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Koszalinie, Dyrektorzy jednostek penitencjarnych okręgu koszalińskiego, Burmistrz Złocieńca, Wójt Gminy Wierzchowo, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i wielu innych.

Po zaciętej rywalizacji połączonej z dobrą zabawą, przyszedł czas na podsumowanie wyników                          i nagrodzenie zawodników. Puchary, medale, dyplomy i wyróżnienia wręczyli: Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Koszalinie Arkadiusz Urbański, Dyrektor Zakładu Karnego  w Wierzchowie ppłk Radosław Pewniak, oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Zakładzie Karnym w Wierzchowie Jacek Młyński.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Zakładu Karnego w Iławie.

Drugie miejsce zajęli gospodarze imprezy drużyna z Zakładu Karnego w Wierzchowie.

Na trzecim miejscu zakończyła turniej drużyna uczniów i nauczycieli ze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Kalisza Pomorskiego.

Dalsze miejsca przypadły kolejno:

IV-  Strażacka Drużyna Smoczych Łodzi ze Złocieńca;

V –  drużyna z Zakładu Karnego w Potulicach;

VI – drużyna z Zakładu Karnego w Starem Bornem;

VII – ex aequo , drużyny z Zakładu Karnego w Malborku oraz Aresztu Śledczego w Koszalinie.

Dodatkowymi wyróżnieniami uhonorowano drużynę strażaków, za pomysłowość i  oryginalność strojów, zaś na miano najsympatyczniejszej drużyny uczciwie zapracowali sobie funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Potulicach. Jednogłośnie zostali okrzyknięci mistrzami dobrej zabawy i wspaniałego dopingowania.

Sponsor strategiczny

  artyk

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy