Okręgowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym- Kamień Pomorski 2017

W dniach 7-8.10.2017r. w kamieniu Pomorskim odbyły się XI Okręgowe Zawody w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie, Puchar Przewodniczącego Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Szczecinie oraz Puchar Dyrektora Aresztu Śledczego w Kamieniu Pomorskim.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn z 6 jednostek oraz drużyna z Zakładu Karnego w Neubrandenburgu, łącznie wraz z zaproszonymi gośćmi było nas ponad 40 osób. Zawody przebiegały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pogoda dopisała, nawet momentami lekko przygrzewało słońce wyglądające zza chmur. Po czterogodzinnych zmaganiach nastąpił moment kulminacyjny a więc ważenie złowionych ryb i chwalenie się złowionymi „okazami”, po czym wszyscy uczestnicy i zaproszeni goście udali się na teren pokoi gościnnych  w Buniewicach gdzie czekały suto zastawione stoły i ciepły obiad. Jako niespodzianka od organizatorów i ku ogromnemu zadowoleniu uczestników pojawił się wyśmienity pieczony dzik.

Po obiedzie nastąpiło podsumowanie zmagań oraz wręczenie pucharów i nagród rzeczowych.

I miejsce drużynowo zajęła drużyna nr 2 z ZK Nowogard z łączną wagą

złowionych ryb – 12,080 kg,

II miejsce zajęła drużyna z AŚ Kamień Pomorski – 10,650kg,

III miejsce drużyna z Oddziału Zewnętrznego w Buniewicach – 9,940 kg.

Indywidualnie:

I miejsce – Marek Tomaszewski z ZK Nowogard – 5,100 kg,

II miejsce – Maciej Magneski z AŚ Kamień Pomorski – 4,680 kg,

III miejsce – Andrzej Kierejewski z OZ w Płotach – 4,160 kg.

Największą rybę złowił Robert Brączkowski z OZ w Płotach – płoć o wadze 0,520 kg

Najlepszym zawodnikiem został Marek Tomaszewski  z ZK Nowogard.

Zwycięscy otrzymali ciekawe nagrody a wszyscy pozostali uczestnicy i zaproszeni goście  praktyczne upominki. Nagrody wręczali Dyrektor Aresztu Śledczego w Kamieniu Pomorskim płk Andrzej Szczepański, Dyrektor Aresztu Śledczego w Międzyrzeczy mjr Arkadiusz Tomczak oraz Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZFiPW w Szczecinie Zbigniew Haściło.

Ogromne podziękowania należy w tym miejscu złożyć organizatorom zawodów: Panu Dyrektorowi Aresztu Śledczego w Kamieniu Pomorskim płk Andrzejowi Szczepańskiemu oraz kolegom Krzysztofowi Jaworskiemu, Grzegorzowi Ryfa, Mariuszowi Pacha i Krzysztofowi Martynko, którzy włożyli ogromny wysiłek i dużo serca aby uczestnicy zawodów byli zadowoleni. Bardzo dziękujemy także naszym koleżankom: Marcie Tunajek i Karolinie Proch za pomoc przy organizacji noclegów,  cateringu i miły uśmiech.

Serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy w roku następnym

(-) Zbigniew Haściło

Sponsor strategiczny 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy