NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników więziennictwa

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa

Pismo wraz z projektem zmian Ustawy o SW

Poniżej zamieszczamy treść pisma wraz z projektem zmian w Ustawie o Służbie Więziennej skierowane przez Zarząd Główny NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa do Ministerstwa Sprawiedliwości.

Poniżej treść pisma:

Sz. Pan Sędzia Mirosław Przybylski                                                                                                              Dyrektor Departamentu Wykonania Orzeczeń i Probacji w Ministerstwie Sprawiedliwości

Zarząd Główna NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa przedkłada Panu Dyrektorowi projekt nowelizacji Ustawy o zmianę ustawy o Służbie Więziennej, która została wypracowana przez zespół kadrowo płacowy NSZZ FiPW z zespołem Centralnego Zarządu SW. Projekt ten zawiera realizację postulatów podpisanego porozumienia w dniu 19 listopada 2018 roku pomiędzy Ministrem Sprawiedliwości a NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Wyrażamy nadzieję, iż zostaną podjęte pilne prace związane z tym projektem, co spowoduje, ze funkcjonariusze i pracownicy Służby Więziennej będą realizować zadania służbowe z jeszcze większym zaangażowaniem i oddaniem na rzecz naszej ojczyzny.

Przewodniczący

Zarządu Głównego NSZZ FiPW

(-) Czesław Tuła

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Wiadomości ze świata

  Ubezpieczenia

  advertisement advertisement advertisement advertisement
  Lipiec 2019
  P W Ś C P S N
  « Cze    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Fundusze

  advertisement advertisement advertisement

  Reklamy

  advertisement advertisement advertisement