Po raz drugi 20 września 2014 uczciliśmy pamięć kolegi – II Memoriał Tomasza Mielko

Kolejny  raz z inicjatywy Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu 20 września 2014r na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia i Rekreacji w Drzonkowie odbył się II Bieg Przełajowy Służb Mundurowych i ich sympatyków będący Memoriałem Tomasza Mielko. Jak w poprzednim roku Patronat Honorowy nad imprezą objął Zarząd Główny NSZZF i PW z Przewodniczącym Czesławem Tuła na czele oraz Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu płk Grzegorz Fedorowicz.

Trasa jak rok temu liczyła około 10 km i zgromadziła na starcie 85 osób, którzy w ten sposób chcieli uczcić pamięć Tomka jak również sprawdzić się w sportowej rywalizacji z innymi uczestnikami biegu. Na początku imprezy Przewodniczący Zarządu Okręgowego w Poznaniu Dariusz Grajczyński przywitał wszystkich uczestników biegu zaproszonych gości w tym Dyrektora Generalnego Służby Więziennej Gen Jacka Włodarskiego oraz wszystkich sponsorów i darczyńców, bez, których nie odbyłaby się w/w impreza. Minutą ciszy uczczono pamięć Tomka, po której głos zabrali zaproszeni goście Pan Gen Jacek Włodarski i Płk Grzegorz Fedorowicz.

Pan Dyrektor Okręgowy OISW w Poznaniu ppłk Grzegorz Fedorowicz, ufundował statuetki dla 3 najstarszych zawodników biegu. Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZF i PW podziękował wszystkim przybyłym uczestnikom za to, że tak licznie zgromadzili się na starcie chcąc w ten sposób upamiętnić tragiczny wypadek  kolegi.

Start do biegu odbył się równo o godzinie 12.00. Sygnał do startu dał Pan Dyrektor Generalny SW. Trasa to około 10 km, start wspólny dla kobiet i mężczyzn, podzielony na dwie klasyfikacje kobiet i mężczyzn. W biegu uczestniczyło 85 zawodników w tym 4 kobiety, wśród zgromadzonych byli Funkcjonariusze Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, osoby cywilne spoza służby.

W grupie kobiet mieliśmy następującą klasyfikację:

       I      Miejsce – Wietrzyńska Agnieszka – Areszt Śledczy Międzyrzecz

       II     Miejsce – Razik – Polowczyk Agnieszka ZK Rawicz

       III    Miejsce – Mosorzewska Anna – sympatyk osoba cywilna

Tuż poza podium na IV Miejscu znalazła się Turska Joanna

 

W grupie mężczyzn klasyfikacja przedstawiała się następująco:

 

       I       Miejsce – Bartosz Musioł – sympatyk osoba cywilna

       II      Miejsce – Runowski Krzysztof – Straż Graniczna Poznań Ławica

       III     Miejsce – Adamczyk Mariusz – ZK Rawicz

 

Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Magdalenie Skokoń – Mielko za uświetnienie II Memoriału swoją obecnością. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom – swoim wysiłkiem okazaliście szacunek w sposób, którego nie można kupić , czyli sposób najdroższy.

Specjalne podziękowania organizatorzy składają sponsorom Memoriału firmą takim jak:

pzu

Sponsor Strategiczny 

Dodatkowi Sponsorzy 

– Zarząd Główny NSZZF i PW

– King Broker 

– Mentor

– Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Poznaniu

– Bank Pocztowy

Certus

Szczególne podziękowania również składamy firmie PZU Sponsorowi strategicznemu  biegu. Pawłowi Altwasserowi  za wkład sponsorski w imprezę , Zarządowi Głównemu NSZZF i PW oraz Panu ppłk Grzegorzowi Fedorowiczowi za objecie patronatem honorowym tej imprezy. Dyrektorowi Generalnemu Służby Więziennej gen Jackowi Włodarskiemu za przyjęcie zaproszenia i obecność oraz Paniom Dorocie Kozak Dyrektor Banku Pocztowego, Pani Katarzynie Dorosz reprezentantowi firmy Mentor za sponsoring i prezenty dla zwycięzców. Szczególne chcieliśmy podziękować wszystkim zawodnikom za start i uczestnictwo, mamy nadzieje, że ta impreza będzie się rozwijała i za rok na starcie stanie  nas o wiele więcej. Tak, więc do zobaczenia !

Zarząd Okręgowy NSZZF i PW

W Poznaniu

Wyniki 

Klasyfikacja Kobiety II Bieg Przełajowy Memoriał Tomasza Mielko 20 września 2014

Klasyfikacja Mężczyzn II Bieg Przełajowy Memoriał Tomasza Mielko 20 września 

Piszą o nas:

http://www.mmzielonagora.pl/fotogaleria/zdjecie-ii-bieg-przelajowy-sluzb-mundurowych-i-sympatykow-0

http://www.drzonkow.pl/PL/424/232/II_Memorial_Tomasza_Mielki_-_zakonczony/k/

Więcej zdjęć w galerii……

IMG_8843 (Small) IMG_8856 (Small) IMG_8859 (Small)IMG_8867 (Small) IMG_8875 (Small)IMG_8890 (Small) IMG_8928 (Small) IMG_8961 (Small) IMG_8985 (Small) IMG_8994 (Small) IMG_9003 (Small)

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy