Pobiegliśmy dla Tomka – I Memoriał Tomasza Mielko 29 września 2013r

Uczciliśmy pamięć kolegi 29 września 2013 – I Memoriał Tomasza Mielko

W październiku ubiegłego roku podczas ćwiczeń ochronnych, w wyniku tragicznego zdarzenia poniósł śmierć mł. chor. Tomasz Mielko, funkcjonariusz Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Rawiczu.

Z inicjatywy Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu 29 września 2013r na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia i Rekreacji w Drzonkowie odbył się I Memoriał Tomasza Mielko. Organizatorzy postanowili, że uczcimy pamięć naszego Kolegi, uczestnictwem w dedykowanym mu biegu przełajowym na dystansie 10 km. Patronat Honorowy objął Zarząd Główny NSZZF i PW z Przewodniczącym Czesławem Tuła na czele.

Przed rozpoczęciem zawodów przedstawiciele Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Poznaniu wręczyli żonie Tomka specjalnie wykonany, honorowy numer startowy „ jeden „ z imieniem i nazwiskiem patrona Memoriału. Bieg rozpoczął się na sygnał dany przez Panią Magdę. Na starcie stanęło 50 uczestników 42 funkcjonariuszy SW, 4 funkcjonariuszy ze Straży Granicznej z Poznania, 4 osoby spoza służb mundurowych.

Wśród uczestników memoriału byli m.in. Dyrektor Okręgowy OISW w Poznaniu ppłk Grzegorz Fedorowicz, który ufundował statuetkę dla najstarszego zawodnika biegu, Dyrektora Generalnego Służby Więziennej reprezentował kpt. Leszek Kołtun. Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg. Wygrał kolega:

  1. Krzysztof Runowski – Straż Graniczna w Poznaniu
  2. Zieliński Zbigniew – Zakład Karny w Rawiczu
  3. Kociełło Wojciech – Straż Graniczna w Poznaniu

Organizatorzy przyznali również specjalne nagrody dla 5 kobiet, które uczestniczyły w zawodach i w tej kategorii wygrała koleżanka:

  1. Wietrzyńska Agnieszka – Areszt Śledczy Międzyrzecz
  2. Kurek Joanna – Areszt Śledczy Poznań
  3. Zając Agata – Cywil
  4. Głodek Ewelina – Cywil
  5. Lesińska Klaudia – Areszt Śledczy Poznań

Organizatorzy serdecznie dziękują Pani Magdalenie Skokoń – Mielko za uświetnienie Memoriału swoją obecnością. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom – swoim wysiłkiem okazaliście szacunek w sposób, którego nie można kupić  czyli sposób najdroższy.

Specjalne podziękowania organizatorzy skąłdają sponsorom Memoriału firmą takim jak :

– PZU

– HDI Gerling

– Zarząd Główny NSZZF i PW

– Certus

Szczególne podziękowania również składamy kolegom Czesławowi  Tule  za uświetnienie swoja osobą biegu, Pawłowi Altwasserowi  za wkład sponsorski w imprezą , Panu ppłk Grzegorzowi Fedorowiczowi, kpt. Leczkowi Kołtunowi za udział w biegu. Oraz pracownikom ośrodka WOSIR w Drzonkowie za sprawną organizację imprezy i wszystkim tym, którzy przyczynili się urzeczywistnienia jego idei.

Wyniki:

Wyniki kobiety

Wyniki mężczyźni

Wyniki ogólne

Więcej zdjęć galerii i na stronie:

https://picasaweb.google.com/113675101379198021722/20130929IBiegPrzelajowyDrzonkow?authkey=Gv1sRgCNHNv5KY79nbWQ

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy