Podziękowania Zarządu Okręgowego NSZZF i PW w Opolu

Kolejną akcję letnią, z której skorzystało około 170  dzieci mamy już za sobą. Bez pomocy wielu osób nie udałoby się tego wszystkiego zorganizować. W imieniu organizatora Zarządu Okręgowego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Opolu pragnę serdecznie podziękować naszym Sponsorom. Wielu z nich od początku organizowania kolonii dla naszych dzieci bardzo chętnie wspierało nas finansowo w tym trudnym i pracochłonnym przedsięwzięciu. Pragnę im przekazać wyrazy bardzo serdecznego podziękowania:

  • Na ręce Przewodniczącego Czesława Tuły – Zarządowi Głównemu NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa,
  • Przewodniczącemu FZZ Panu Tadeuszowi Chwałce,
  • Wiceprezesowi Zarządu MENTOR S.A. Panu Sławomirowi Kuflowi oraz Panu Jackowi Rybińskiemu,
  • Prezesowi Kancelarii Brokerskiej KING-BROKER Panu Pawłowi Altwasserowi,
  • Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Koszalinie Panu Podinspektorowi Krzysztofowi Sieląg oraz Dyrektorowi Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego KROKUS w Unieściu Panu Andrzejowi Ciok i Pani Małgorzacie Pietras.
  • Na ręce Przewodniczącego  Ryszarda Becelli – Zarządowi Terenowemu NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Strzelcach Opolskich Nr 1

Przy organizacji wypoczynku wielką pomoc okazał nam Dyrektor Generalny Służby Więziennej Pan Gen. Jacek Włodarski, który poprzez komórkę kadrową zapewnił transport do miejsc wypoczynku i z powrotem. W tym miejscu pragnę podziękować Pani kpt. Elżbiecie Sapieżyńskiej, która z wielkim zaangażowaniem opracowała harmonogramy przewozu dzieci i nadzorowała logistycznie kwestie transportu. Bardzo serdecznie dziękuję Dyrektorowi Okręgowemu SW w Rzeszowie Panu ppłk Andrzejowi Leńczukowi, dzięki któremu mogliśmy zrealizować wypoczynek dla dzieci naszych kolegów funkcjonariuszy SW z Ukrainy. W moich podziękowaniach nie mogę zapomnieć o całej Kadrze Kolonijnej, która przez cały czas pobytu dzieci na koloniach czuwała nad ich bezpieczeństwem i dbała o to, by dzieciom niczego nie brakowało oraz  szczęśliwe i wypoczęte wróciły do swoich rodzin. Na zakończenie pragnę podziękować Panom kierowcom oraz wszystkim pielęgniarkom i opiekunom, którzy czuwali nad bezpiecznym przejazdem naszych dzieci. Do zorganizowania tego typu akcji potrzeba wsparcia ludzi, którzy odznaczają się wielkim sercem a w zamian otrzymują coś najwspanialszego a mianowicie uśmiech szczęśliwego dziecka. Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. Ktoś kiedyś powiedział, że: „ dobro uczynione wraca do człowieka”, więc tego z całego serca wszystkim Wam życzę.

Przewodnicząca Zarządu Okręgowego

NSZZ FiPW w Opolu

 /-/Danuta Malkusz

pzu

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy