Promocja Podoficerska – 27 czerwca 2018 r.

W dniu 27 czerwca 2018 r. w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach zakończyło się szkolenie na pierwszy stopień podoficerski Służby Więziennej. Dzień wcześniej słuchacze szkolenia złożyli z wynikiem pozytywnym egzamin końcowy nadzorowany przez przedstawiciela Dyrektora Generalnego Służby Więziennej –  Komendanta OSSW w Kulach mjr Dariusza Małolepszego.

Z tej okazji w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach odbyła się uroczysta promocja. Promowanych zostało 57 funkcjonariuszy Służby Więziennej. Prymusem szkolenia został kpr.  Jakub Dziedzic z Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu (OISW w Krakowie). Drugie miejsce zajął kpr. Łukasz Połacik z Aresztu Śledczego w Częstochowie (OISW w Katowicach). Trzecie miejsce uzyskał kpr. Dominik Galeja z Zakładu Karnego w Zabrzu (OISW w Katowicach). Komendant Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach mjr Dariusz Małolepszy wyróżnił za wzorową postawę oraz wkład pracy na rzecz Ośrodka następujących słuchaczy:
kpr. Mateusz Skibiński – AŚ Mysłowice
kpr. Damian Chrzanowski – ZK Nr 1 Wrocław
kpr. Paweł Wiater – ZK Kłodzko
kpr. Szymon Bartoszewicz  – ZK Nr 2 Strzelce Opolskie
kpr. Michał Kaczyński – ZK Głogów

Z ramienia Dyrektora Generalnego Służby Więziennej
w promocji wziął udział Dyrektor Biura Ochrony i Spraw Obronnych ppłk Zbigniew Gospodarowicz. W uroczystości uczestniczył Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa  Czesław Tuła. Na promocji byli obecni między innymi przedstawiciele służb mundurowych oraz lokalnych władz samorządowych. Służbę Więzienną reprezentowali: Dyrektor Okręgowy SW w Krakowie – płk Włodzimierz Więckowski, Dyrektor Okręgowy SW w Łodzi – płk Włodzimierz Jacek Głuch, Dyrektor Okręgowy SW w Opolu – płk Leszek Czereba, Zastępca Dyrektora Okręgowego SW we Wrocławiu – ppłk Krystyna Zuwała, Zastępca Dyrektora Okręgowego SW w Katowicach – mjr Łukasz Górny i Kierownik Oddziału Zewnętrznego w Wąsoszu Górnym mjr Piotr Dębowski.
W promocji nie zabrakło również rodzin i bliskich promowanych funkcjonariuszy. Uroczystość uświetnił muzycznie występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
W okolicznościowych przemówieniach Dyrektor Biura Ochrony i Spraw Obronnych ppłk Zbigniew Gospodarowicz pogratulował promowanym i awansowanym w imieniu Dyrektora Generalnego Służby Więziennej oraz w swoim. Gratulacje złożył także Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa  Czesław Tuła. Komendant Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach mjr Dariusz Małolepszy pogratulował promowanym funkcjonariuszom, dziękując im także za zaangażowanie w życie Ośrodka między innymi w postaci Akcji Honorowego Krwiodawstwa czy Przedświątecznej Akcji dla Dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku. Podczas uroczystości Komendant OSSW w Kulach podziękował za blisko 29-letnią służbę starszemu wykładowcy kpt. Irenie Dębowskiej w związku z jej odejściem na zaopatrzenie emerytalne.

źródło: http://www.osswkule.pl/index.php/home/455-promocja-podoficerska-27-czerwca-2018-r

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy