Dzień Dziecka Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Łodzi

W dniu 17 czerwca 2018 roku na terenie Ośrodka Rekreacyjnej Jazdy Konnej Smulsko w Łodzi, Zarząd Okręgowy NSZZ FiPW w Łodzi zorganizował

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

W słonecznej, plenerowej imprezie uczestniczyło ok. 200 dzieci i dwa razy tyle rodziców. Do udziału w imprezie zaproszono: Policję, Straż Pożarną, Straż Graniczną     i Służbę Więzienną. Mundurowi zaprezentowali sprzęt i pojazdy wykorzystywane       w codziennej służbie. Nad dobrymi nastrojami dzieci czuwali animatorzy zabaw, którzy przeprowadzili szereg konkursów z nagrodami, zabawy taneczne z rodzicami, puszczanie gigantycznych baniek, przeciąganie liny. Dodatkowymi atrakcjami były dmuchane zjeżdżalnie z torem przeszkód, malowanie twarzy, paintball, przejażdżki na kucyku i koniach. Pojawiło się stoisko z tak lubianymi przez dzieci popcornem i watą cukrową, były lody i inne slodkości. Wszystkie dzieci obdarowane zostały prezentami    i słodyczami. Dla wszystkich gości do dyspozycji był grill, grochówka.

W imieniu organizatorów dziękujemy serdecznie sponsorom: Kancelaria Brokerska KING-BROKER, Bank Pocztowy, WORD w Łodzi, PPO Sieradz, Oriflame, Agot Łódź, Agros, Mleczarnia Łowicz oraz wszystkim pozostałym  darczyńcom. Serdecznie dziękujemy za pomoc  ZT NSZZ FiPW w AŚ w Łodzi, ZK Nr.2 w Łodzi i ZK w Łowiczu bez których wsparcia impreza w takiej skali nie mogłaby być przeprowadzona.

Zapraszamy za rok.

                                                          ZO NSZZFiPW

                                                             W ŁODZI

                                                        /-/ Jarosław Górski

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Fundusze

advertisement

Reklamy