Przewodniczący Czesław Tuła otrzymał Odznakę Honorową „Za Zasługi dla Województwa Opolskiego”

W dniu 1 września 2021 roku Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Czesław Tuła otrzymał Odznakę Honorową “Za Zasługi Dla Województwa Opolskiego” z rąk Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły.

Uhonorowania dokonano podczas minionego już tegorocznego Święta Pielęgniarek i Położnych organizowaną przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Regionu Opolskiego pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego.

Marszałek Andrzej Buła, gratulując odznaczonym cieszył się, że mógł uhonorować tak   wyjątkowe osoby. – “Jesteście Państwo nie tylko związkowcami, ale w Waszych biografiach  widać pasję społecznikowską i pasję, jakiej poświęcacie się na co dzień. Pielęgnowanie takiej pasji i przekazywanie jej innym to wyjątkowo ważna rzecz” – podkreślał.

Krystyna Ciemniak, przewodnicząca Forum Związków Zawodowych, inicjatorka i organizatorka spotkania podkreślała, że odznaki trafiają w ręce osób od lat związanych z naszym regionem, społeczników i działaczy związkowych, zaangażowanych w prace na rzecz regionu i osób potrzebujących .

 

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Fundusze

advertisement

Reklamy