Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Tradycji Służby Więziennej

8 lutego, w Dniu Tradycji Służby Więziennej, Czesław Tuła, Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, uczestniczył w uroczystościach z tej okazji. Wydarzenie miało miejsce na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie odbyła się uroczysta zmiana honorowa posterunku przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Przewodniczący złożył wieniec, upamiętniając tym samym tę okoliczność.

Jest to wyjątkowa okazja, aby przypomnieć o ważnej roli, jaką pełnią funkcjonariusze i pracownicy służby więziennej w naszym społeczeństwie. Ich niezłomna postawa, profesjonalizm oraz codzienne poświęcenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego zasługują na nasze najwyższe uznanie.

Dzień Tradycji Służby Więziennej to nie tylko moment celebracji, ale również refleksji nad historią i wartościami, które stanowią fundament tej szlachetnej służby. Praca w służbie więziennej wymaga nie tylko odpowiednich kwalifikacji, ale przede wszystkim silnego charakteru, empatii i zaangażowania w proces resocjalizacji.

W tym szczególnym dniu, chcemy wyrazić nasze podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom służby więziennej za ich codzienną służbę. Wasza praca często pozostaje niezauważona, lecz jest nieoceniona w budowaniu bezpiecznej przyszłości naszego społeczeństwa.

Niech ten dzień będzie dla Was wszystkich przypomnieniem o ważności Waszej służby, ale również okazją do dumy z należącej do Was tradycji. Jesteśmy z Wami i dla Was, wspierając i doceniając każdy dzień Waszego poświęcenia.

Dziękujemy Wam za Waszą służbę, odwagę i poświęcenie. Szczęść Boże wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Służby Więziennej!

Przewodniczący Zarządu Głównego NSZZFiPW

Czesław Tuła

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy