PRZYPOMINAMY WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE I WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ – AKCJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA 2019

Zarząd Główny NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa wypracował plakaty, na których  zamieszczono informacje dotyczące jaką rolę pełni jedyny reprezentujący Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników SW oraz zadania jakie przed nim stoją.

Opracowaliśmy, także anonimowe ankiety do wypełnienia przez  wszystkich funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa, w których zamieszczono informacje o najważniejszych działaniach jakie Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa podjął  na przestrzeni ostatnich lat w celu realizacji i obrony uprawnień i praw funkcjonariuszy i pracowników Naszej formacji oraz o działaniach, które przed Związkiem jeszcze stoją w celu realizacji zadań , których realizacja Naszym zdaniem jest najważniejsza dla funkcjonariuszy i pracowników w najbliższej przyszłości.

Większość z tych zadań jest już w trakcie negocjacji, a realizacja tych celów jest możliwa tylko z waszym udziałem , wiemy , co chcemy osiągnąć i cel jest blisko ale bez waszego udziału będzie trudniej, gorzej i dłużej.

Ankieta zawiera pytania oraz możliwość wypisania swoich oczekiwań, które zostaną zebrane przeanalizowane i ocenione pod kątem możliwości i czasu ich realizacji przez przedstawicieli NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa. Wasze członkostwo w Związku ma wpływ na realne możliwości realizacji Naszych słusznych oczekiwań i żądań.

Aby skutecznie działać potrzebna jest siła. Siła, która bierze się z zaangażowania, doświadczenia i rozwagi.

Zaangażowanie to coś, co każdy związkowiec powinien posiadać, zaangażowanie to energia, którą związkowiec bezinteresownie chce poświęcać innym.

Doświadczenie – to coś, co przychodzi z czasem pod warunkiem, że chcemy wokół siebie poprawiać rzeczywistość, że chcemy poprawiać również siebie samych.

Nieco gorzej jest z rozwagą, z ujęciem jej w ramy prostej definicji. Nam chodzi o działaczy wykorzystujących swą rozwagę w walce o interesy innych ludzi. O działaczy skłonnych do poświeceń.

Aby być silnym potrzebna jest jedność! Dlatego zachęcamy do zapoznania się w Waszych jednostkach u przedstawicieli NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa z ankietami i wyrażeniem swojej opinii, a tych, którzy podzielają nasz pogląd i doceniają nasze działania oraz tych, którzy chcą wzmocnić i zdynamizować Nasze działania zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi.

Potrzebujemy Was, aby być jeszcze silniejszym i bardziej skutecznym.

Nasz związek jest związkiem korporacyjnym, zrzeszającym funkcjonariuszy, pracowników, emerytów i rencistów SW , bez względu na dział służby w którym pełnią służbę, stopień służbowy, zajmowane stanowisko , poglądy polityczne , chcemy i reprezentujemy Was wszystkich.

Żeby być skutecznym musimy być silni Waszą siłą , Waszą obecnością , waszym poparciem, Waszą wiedzą i kreatywnością.

TYLKO RAZEM stanowimy siłę, która potrafi zmieniać otaczającą Nas rzeczywistość

Tylko z silnym i skutecznym oraz licznym ZWIĄZKEM ZAWODOWYM liczy się władza Państwowa i Służbowa.

Czekamy na Ciebie oceń Nas, Pomóż Nam swoją wiedzą , zaangażowaniem , chęcią, kreatywnością, PRZYSTĄP DO NAS , czekamy na CIEBIE, za Ciebie nikt inny nie zrobi Niczego co dobre i ważne dla Ciebie.

 Zarząd Główny NSZZ FiPW

w Warszawie

Pobierz Ankietę i wypełnij Word

Pobierz Ankietę i wypełnij PDF

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy