Spływ Kajakowy Bugiem – NSZZFiPW Zarząd Terenowy w Opolu Lubelskim

22 sierpnia 2020 roku w miejscowości Orchówek odbył się Spływ Kajakowy Bugiem dla funkcjonariuszy  i pracowników Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim,  przedstawicieli Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Lublinie oraz zaproszonych gości.

Jest to Spływ kajakowy z kilkuletnią tradycją, która wpisała się w karty Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Wspływie wzięło udział 27 funkcjonariuszy i zaproszonych gości. Główny patronat nad zawodami sprawowali: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A., Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Opolu Lubelskim oraz Przewodnicząca NSZZ Solidarność w Opolu Lubelskim.

Celem imprezy było propagowanie sportu rekreacyjnego i pływackiego, podnoszenie sprawności fizycznej oraz integracja funkcjonariuszy, pracowników cywilnych Służby Więziennej oraz ich rodzin. Podczas imprezy sportowej obecni byli m.in. z-ca Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie  ppłk. Damian Frańczak,  Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej mjr Artur Ambrozik,  Dyrektor Zakładu Karnego we Włodawie ppłk. Jacek Sankowski ,  przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW Andrzej Mazurek oraz przewodniczący Zarządu Terenowego we Włodawie Maciej Martyniuk. Nie zabrakło też funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim, którzy jak co roku dołożyli wszelkich starań, aby spływ przebiegł bezpiecznie i w bardzo sympatycznej atmosferze.

Spływ został zorganizowany przy wsparciu sponsora strategicznego, którym był Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.    Serdecznie dziękujemy głównemu sponsorowi za pomoc w organizacji spływu. Dziękujemy również wszystkim przybyłym na spływ gościom i uczestnikom. Zapraszamy do udziału w kolejnym Spływie Kajakowym, który mam nadzieję odbędzie się już za rok.

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy