Spływ kajakowy Bugiem – Zarząd Terenowy NSZZ FiPW Opole Lubelskie

Dnia 03 lipca 2021 roku w miejscowości Różanka odbył się Spływ Kajakowy Bugiem dla funkcjonariuszy  i pracowników Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim,  przedstawicieli Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Lublinie oraz zaproszonych gości.

Jest to spływ kajakowy z kilkuletnią tradycją, która już z na stałe wpisała się w karty Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Mimo pogody,  która nie zachęcała do uprawiania sportów wodnych w spływie wzięło udział 50 funkcjonariuszy i zaproszonych gości. Uczestnicy spływu stworzyli wspaniały klimat, co pomogło zapomnieć o pogodzie i dzięki nim spływ otrzymał miano bardzo udanej imprezy sportowej. Główny patronat nad zawodami sprawowali: Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A., Przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW w Lublinie, Dyrektor Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim oraz  Przewodnicząca Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Opolu Lubelskim.

Celem imprezy było propagowanie sportu rekreacyjnego i pływackiego, podnoszenie sprawności fizycznej oraz integracja funkcjonariuszy, pracowników cywilnych Służby Więziennej oraz ich rodzin. Podczas imprezy sportowej obecni byli m.in. Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie  płk  Dariusz  Bernat,   z-ca  Dyrektora  Okręgowego  Służby  Więziennej w Lublinie  ppłk. Damian Frańczak, Dyrektor Zakładu Karnego w Białej Podlaskiej ppłk Artur Ambrozik,  Dyrektor  Zakładu  Karnego  we  Włodawie  ppłk.  Jacek Sankowski ,  Dyrektor  Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim ppłk Cyprian Bas, przewodniczący Zarządu Okręgowego NSZZ FiPW Andrzej Mazurek oraz przedstawiciele Zarządów Terenowych Okręgu Lubelskiego. Nie zabrakło też funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim, którzy jak co roku dołożyli wszelkich starań, aby spływ przebiegł bezpiecznie i w bardzo sympatycznej atmosferze.

Spływ został zorganizowany dzięki wsparciu finansowego, którego Sponsorem strategicznym jest PZU. Serdecznie dziękujemy głównemu sponsorowi za pomoc w organizacji spływu. Dziękujemy również wszystkim przybyłym na spływ gościom i uczestnikom. Zapraszamy do udziału w kolejnym Spływie Kajakowym, który mam nadzieję odbędzie się już za rok.

Sponsorem Strategicznym jest PZU

Galeria zdjęć:

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Fundusze

advertisement

Reklamy