Spotkanie Szefowej Kancelarii Premier RP Pani Beaty Kempy z Przedstawicielami Zarządu Głównego

W dniu 30 grudnia 2015 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na zaproszenie Pani Beaty Kempy Szefowej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zarządu Głównego NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

Zarząd Główny reprezentowali Przewodniczący Czesław Tuła oraz Dariusz Mieczyński. Podczas spotkania omówiono kilka spraw dotyczących Służby Więziennej, ze względu na doświadczenie Pani Minister, która w latach 2006-2007 pełniła rolę Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości i była odpowiedzialna za Służbę Więzienna z zainteresowaniem wysłuchała zaproszonych gości gdyż losy tej formacji są bliskie jej sercu, jako osoba odpowiedzialna za jej funkcjonowanie w latach poprzednich wdrażała program jej modernizacji, który jednak nie został kontynuowany przez kolejną władzę. Pani Minister, mimo iż nie pełni obecnie żadnej funkcji w Ministerstwie Sprawiedliwości a zakres jej obowiązków, jako Szefowej Kancelarii Pani Premier jest bardzo duży zadeklarowała, iż chętnie zawsze wesprze naszą formacje swoim doświadczeniem, za co jej Przewodniczący Czesław Tuła serdecznie podziękował wyrażając przy tym deklaracje, iż NSZZF i PW jest zawsze chętny do współpracy.

Również podczas tej wizyty zgodnie z Uchwałą 191-VIII/2015 roku z dnia 27 maja 2015 roku Przewodniczący odznaczył Panią Minister Orderem 25-Lecia NSZZF i PW za dotychczasowa współpracę. Pani Minister nie kryła wzruszenia i serdecznie podziękowała za tak wielkie wyróżnienie, jakie ją spotkało ze strony Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa.

DSC_0792 (Small)

DSC_0794 (Small)

Na koniec Pani Minister poprosiła, aby Przewodniczący złożył wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Służby Więziennej oraz ich rodzinom życzenia Błogosławieństwa Bożego oraz Zdrowia w nadchodzącym Nowym Roku 2016, aby trud i ich wysiłek wkładany w tak ciężką służbę przynosił zadowolenie każdemu Funkcjonariuszowi i Pracownikowi Służby Więziennej.

W imieniu Zarządu Głównego serdecznie dziękujemy za zaproszenie jak również spotkanie, ze swojej strony życzymy Pani Minister Wszelkiej Pomyślności oraz dużo Zdrowia i energii, która będzie tak mocno potrzebna w roku 2016 zwłaszcza podczas pełnienia tak ważnej funkcji jaką teraz Pani Minister Piastuje. Wszystkiego Najlepszego!

DSC_0812 (Small)

DSC_0810 (Small)

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy