Spotkanie wigilijne Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Pińczowie

Spotkanie wigilijne Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Pińczowie z dnia 16.12.2023 roku było niezwykle uroczystym i pełnym wzruszeń wydarzeniem, które zgromadziło zarówno członków zrzeszonych w organizacji, jak i sympatyków. Rozpoczęło się wspólnym Dzieleniem Opłatkiem, który był symbolem jedności i pokoju. Wszyscy uczestnicy złożyli sobie życzenia na nadchodzące Święta oraz Nowy Rok.

Miejsce spotkania zostało pięknie udekorowane, a na stole wigilijnym zagościły tradycyjne potrawy świąteczne. Wszyscy uczestnicy byli ubrani w eleganckie stroje, a w tle delikatnie płonęły świeczki, tworząc ciepłą, świąteczną atmosferę.
W spotkaniu wziął udział także Przewodniczący Zarządu Okręgowego w Krakowie, Jacek Mróz, który podzielił się swoimi refleksjami i podziękował członkom za ich zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz organizacji.
Podczas wigilijnego spotkania odbyły się także przemówienia, w których poruszane były różne tematy dotyczące pracy zarządu terenowego oraz osiągnięte sukcesy. Wszyscy z utęsknieniem słuchali przemówień, a na twarzach widać było radość i dumę z osiągnięć.
W trakcie wigilii wszyscy goście mieli także możliwość porozmawiania i zacieśnienia znajomości. Atmosfera była niezwykle serdeczna i pełna życzliwości. Rozbrzmiewały świąteczne kolędy, a wszyscy śpiewali razem, tworząc wspaniałą harmonię.
Spotkanie wigilijne Zarządu Terenowego NSZZ FiPW w Pińczowie pozostawiło niezapomniane wrażenia i było doskonałą okazją do spotkania się, podzielenia się radością i zjednoczenia w duchu świąt. Uczestnicy, zarówno członkowie organizacji, jak i sympatycy, odeszli z sali pełni energii i gotowi do dalszej pracy i wspólnych działań na rzecz swojego związku zawodowego.

Previous Article
Next Article

Nasz Facebook

Facebook Pagelike Widget

Ubezpieczenia

advertisement advertisement advertisement advertisement
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Fundusze

advertisement

Reklamy